Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  LISETTE  I  FREDERICIA  DEN  8.  JUNI  2015

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeElite kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige
Dato: 2015-06-08 18:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens Sunway Lagoon00:56,8700:39,69013
2Lisette KongerslevStampegårdens King's Cross10:41,7800:26,0711
3Karina JensenStampegårdens Kensington Palace01:12,0610:50,5311
4Marlene BruhnStampegårdens Splish Splash10:29,8100:59,1311
5Janni LarsenNødkærlunds Blue Lightning00:48,7520:25,632
6Lisette KongerslevStampegårdens Fantasy Island20:50,8101:00,152
7Malene LeerhøjStampegårdens Magical Midway20:42,5310:30,093
8Karina VilsbøllNew Wonder af Sofiagården21:08,8110:35,253
9Marlene BruhnStampegårdens Water Wizz20:42,3710:40,823
10Elizabeth JensenZentas SW Kalee1+11:03,2510:49,353
11Karina JensenSheiks Holy Mole10:33,1930:20,284
12Janni LarsenFionas Gloucester41:23,2910:30,285
13Janni LarsenFoxbat af Pecasus20:32,7230:39,155
14Elizabeth JensenChristinegårdens Little Diva3+11:05,3730:47,877
15Janni LarsenNødkærlunds Ziggy Stardust31:27,412+22:24,537
Uplac.Malene LeerhøjLykkes Wicked Twister11:08,03Trukket
v2Janni LarsenTeam Sheik´s Afrodite(V)01:27,9701:05,590
v4Janni LarsenSpringers Flint af Bella(V)11:07,2501:13,851
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Betina Miller
Sekretær: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2015-06-08 19:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Camilla á ArgjumRegnbågens Ch. Fuel for Life01:08,9100:25,72014
2Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...01:10,1200:33,1903
3Marlene BruhnStampegårdens Pompidou00:51,8400:36,4103
4Marlene BruhnStampegårdens Ch. 9/1101:02,7800:43,0003
5Karina JensenLykkes SCh. Fancy Faith01:07,8400:44,2803
6Marlene BruhnHønsehusets Balouline10:59,8200:33,901
7Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Ground Zero01:03,5010:33,911
8Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...11:21,2500:36,601
9Marlene BruhnHønsehusets Sniff21:04,2800:36,072
10Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken21:06,9410:45,843
11Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...11:01,2520:47,843
12Betina MillerFionas Ch. Innuendo DiNidus21:01,4710:54,103
13Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimps11:19,2830:44,724
14Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...51:05,5600:43,285
15Camilla á ArgjumStampegårdens Empire State of...51:40,9710:46,786
Uplac.Karina JensenLykkes Ch. Lady LauraTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Lisette Kongerslev
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2,30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.