Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  GRØNNEGÅRDEN  I  SØBORG  DEN  5.  JULI  2015

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Svær ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2015-07-05 10:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Susan Comitre-NoppenauPletvangs Womanaizer00:52,6300:32,090
2Camilla Kirk JensenKlundtes Shere Khan00:57,5500:35,780
3Marianne Frimodt NielsenByggerens Shadow00:49,1201:00,720
4Marie Schunck Ter-BorchPletvangs Libertiner01:31,6001:27,180
5Susan Comitre-NoppenauPletvangs Bailando Reggaton10:37,4400:28,061
6Rikke HansenFire Pote's Petri00:53,5310:57,471
7Susan Comitre-NoppenauAsta La Vistas Supernatural Me...00:35,5310:58,751
8Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Blue Eyed Snip00:22,7811:16,591
9Ditte KristensenHyggebos Ofelia10:17,4710:28,532
10Marie Schunck Ter-BorchKlundtes Bagheera10:58,2810:47,592
11Rikke HansenPletvangs Maneater10:57,8411:29,532
12Ditte KristensenHyggebos Vincent10:34,8520:33,723
Uplac.Rikke HansenSpringers TrilleTrukket
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Sinnerup Gress
Sekretær: Lisa Sinnerup Gress
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2015-07-05 09:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Heidi KristensenHyggebo's Fanta Female00:48,6601:03,0301:51,6912
2Cecilie BrenholdtTaharas Sasha00:22,7510:33,8110:56,561
3Janni BrenholdtA is for Answers af Gress20:39,4100:32,0621:11,47
4Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla10:33,8510:49,9121:23,76
5Camilla Grundvad ToldbodShimi21:33,561+22:27,8454:01,40
6Heidi KristensenHyggebo's Monark40:57,1220:28,5661:25,68
7Patricia MøllnitzHyggebos Emil41:05,5041:23,7882:29,28
Uplac.Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Basil20:28,87Trukket
Antal deltagere: 8.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2015-07-05 11:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisa Sinnerup GressPretty Dead Liars af Gress00:32,3200:31,10013
2Mette WindStampegårdens Mystic Maze00:41,6510:31,8111
3Camilla Kirk JensenKlundtes Heart Of Adventure10:50,4710:36,692
4Mia HansenHønsehusets Bibi Bine10:47,4420:51,813
5Marianne Frimodt NielsenDolls Inpavidus Zeus11:07,251+11:55,693
6Mia HansenEskirs Nio Boogaloo10:44,8540:27,185
7Mia HansenFunnys Bobble20:31,13
8Patricia MøllnitzZargos Summer Crush Af Klundtes20:34,47
9Patricia MøllnitzFunnys Solé Prilla20:47,00
10Cecilie BrenholdtPletvangs W for Wilbur (Lille...20:55,38
11Mette WindWinds Tesshin1+11:11,62
12Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast30:31,69
13Camilla Kirk JensenWinds Nute Gunray30:35,03
14Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Darkness30:38,53
15Patricia MøllnitzKlundtes Niza Naneda30:44,85
16Patricia MøllnitzBambi31:19,09
17Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli2+11:24,94
18Mia HansenHybens Hugo Boss40:58,12
19Mia HansenFunnys Vidia3+11:09,93
20Signe BrenholdtTaharas Thomas O'Malley3+11:10,15
21Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion4+11:07,44
22Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Nature60:51,12
23Mette WindWinds Shouji61:02,00
24Marie Schunck Ter-BorchMaglebo's In My Way5+1+32:47,04
Uplac.Mia HansenSheiks White DiamondTrukket
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susan Comitre-Noppenau
Sekretær: Susan Comitre-Noppenau
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl går i finale.
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2015-07-05 12:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløbCert.Point
1Mia HansenWinds GCh. Nioryu00:36,2810:21,7210:58,0014
2Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount10:47,8400:42,0411:29,88
3Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Shelgon20:32,5400:22,9120:55,45
4Susan Comitre-NoppenauPletvangs Wilbur10:37,3110:23,0621:00,370 - 0:21,90
5Mia HansenEskirs Kiva Macao20:36,3100:23,1620:59,471 - 0:21,75
6Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af Lev...10:56,9110:48,6621:45,57
7Susan Comitre-NoppenauCh. Music Maker af Stampegården20:40,7810:25,9431:06,72
8Lisa Sinnerup GressLevades Ch. Crater Lake20:52,7210:38,3731:31,09
9Patricia MøllnitzDundines Zack10:55,9430:58,1941:54,13
10Mia HansenLilliens Silbury Hill20:52,1621:03,6341:55,79
11Lisa Sinnerup GressSimply the Best af Stampegården20:43,0930:33,6951:16,78
12Mette WindWinds Zhawn Mizai21:05,252+11:33,7552:39,00
13Mia HansenEskirs Ziyu Al Yaqoub30:53,2830:51,0661:44,34
14Mette WindWinds GCh. Anakin Skywalker20:56,3540:48,6661:45,01
15Camilla Kirk JensenWinds Fuji41:28,3721:03,9762:32,34
16Mia HansenDolls Inpavidus Silenos41:46,7521:32,6963:19,44
17Mette WindStampegårdens Tales of Symphon...41:57,3121:47,1263:44,43
18Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Crime5+10:56,4710:37,0371:33,50
19Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af Gress41:01,7530:37,3171:39,06
20Mette WindPilens Kaikias40:54,5061:05,13101:59,63
21Mette WindSnöflingans Ghostbusters7+22:27,605+11:53,94154:21,54
Uplac.Lisa Sinnerup GressJordbærgårdens Hockey11:07,40Trukket
Uplac.Mia HansenFunnys Latrones Lugia4+21:17,44Trukket
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 3.00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.