Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  7.  JULI  2015

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær kroget åbenSvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget åben
Dato: 2015-07-07 16:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidKl.pr.PindPoint
1Mia HansenSheiks White Diamond (M)00:35,8100:27,1501:02,9613
2Camilla Kirk JensenKlundtes Heart Of Adventure (M)01:07,4100:42,1301:49,5412
3Cecillie KristensenMagics Epic Dilution (M)00:57,2801:06,9402:04,2212
4Mia HansenUniKins Arabica Santos (M)01:34,1501:17,0602:51,2112
5Mia HansenWinds Shouji (M)10:31,1900:37,3411:08,531
6Susan Comitre-NoppenauPletvangs SL Craig (L)10:55,3200:31,3711:26,69Bestået2
7Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast (M)00:42,8510:44,4311:27,281
8Susan Comitre-NoppenauHulk'en (L)10:48,0300:48,4311:36,46Bestået
9Camilla Kirk JensenKlundtes Little Adventure (M)10:50,1601:13,0012:03,16
10Mia HansenWinds Tatooine (M)11:01,1001:29,5912:30,69
11Lisa Sinnerup GressA Kiss Before Lying af Gress...(M)00:44,9411:50,7812:35,72
12Mia HansenFunnys Vidia (M)10:35,9110:48,5021:24,41
13Trine DrejerHybens Chort Edasich (L)10:41,9110:51,7221:33,63
14Trine DrejerSoul Survivor (L)00:44,9720:59,6221:44,59Bestået
15Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna (M)11:00,0411:35,5622:35,60
16Majken JosephsenPletvangs Trouble Maker (L)30:52,3200:40,2831:32,60Bestået
17Trine DrejerZeris Thethi Falls "Lukas" (M)2+12:01,3401:53,4133:54,75
18Susan Comitre-NoppenauPletvangs Rain Maker (M)30:44,8410:41,8841:26,72
19Cecillie KristensenSmølfehusets Gulerod (L)30:49,2210:46,5941:35,81
20Trine DrejerHybens Caro Aika (M)11:21,6031:23,7542:45,35
21Mia HansenAmber Queen af Stampegården (M)41:16,0601:32,3742:48,43
22Mia HansenHybens Hugo Boss (M)21:31,1921:28,5642:59,75
23Rikke HansenLille Valle Valnød (M)41:18,2811:35,0052:53,28
24Lisa Sinnerup GressHaMas What Happens at Home a...(M)30:55,0031:27,0962:22,09
25Trine DrejerHybens Nir Kaitain Kaitos (L)4+22:15,3101:15,5063:30,81Bestået
26Majken JosephsenShamigos Salvio Hexia (L)40:40,4330:56,4771:36,90
27Trine DrejerHybens Izar Jabbah (L)4+1+42:45,6221:55,13114:40,75
Uplac.Rikke HansenWinds Papilio Alexanor (M)11:15,88Trukket
Uplac.Trine DrejerHybens Black Secret (L)3+1+22:22,66Trukket
Uplac.Mathilde Schur PedersenSommerly's Cool II Fire (M)51:43,34Trukket
Uplac.Trine DrejerBlancos Awati Imphal Raipur (M)Trukket
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2015-07-07 19:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Lisa Sinnerup GressPretty Dead Liars af Gress (S)00:46,7500:37,9401:24,6913
2Mette WindEskirs Nio Boogaloo (S)00:49,4310:58,6011:48,031
3Mette WindWinds Tesshin (S)01:04,9110:45,1911:50,101
4Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast (M)11:00,7500:51,9111:52,662
5Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af Gres...(S)11:05,7200:55,1912:00,911
6Lisa Sinnerup GressSimply the Best af Stampegår...(S)11:10,3100:58,8112:09,121
7Mette WindLilliens Silbury Hill (S)11:21,1301:06,5312:27,661
8Camilla Kirk JensenDolls Inpavidus Silenos (S)01:21,5911:50,7213:12,311
9Camilla Kirk JensenSheiks White Diamond (S)10:55,0310:40,7821:35,81
10Susan Comitre-NoppenauPletvangs Rain Maker (M)21:09,0000:30,0621:39,06
11Trine DrejerHybens Caro Aika (M)11:12,1510:43,7821:55,93
12Mette WindStampegårdens Mystic Maze (S)11:01,7211:06,7222:08,44
13Majken JosephsenHønsehusets Bibi Bine (S)11:29,5911:20,6322:50,22
14Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Cr...(S)10:38,0020:27,1331:05,13
15Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok Af H...(S)21:01,1610:48,1331:49,29
16Camilla Kirk JensenWinds Fuji (S)11:38,7321:08,5732:47,30
17Mette WindPilens Kaikias (S)10:51,4431:05,6541:57,09
18Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Nature (S)21:10,3540:50,2162:00,56
19Mette WindSnöflingans Ghostbusters (S)21:30,6942:29,4364:00,12
20Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Lugia (S)21:20,07Trukket
21Mette WindWinds Shouji (M)30:56,53
22Camilla Kirk JensenJordbærgårdens Merkur (S)31:02,93
23Trine DrejerZeris Thethi Falls "Lukas" (M)31:56,25
24Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Darkness (S)40:48,31
25Mette WindWinds Tatooine (M)42:13,19
26Mette WindStampegårdens Tales of Symph...(S)3+1+12:34,28
27Majken JosephsenPletvangs Trouble Maker (M)5+11:13,81
28Susan Comitre-NoppenauHulk'en (M)7+22:06,65
Uplac.Mathilde Schur PedersenAjtaks Dies Saturni (S)Trukket
Uplac.Rikke HansenLille Valle Valnød (M)Trukket
Uplac.Susan Comitre-NoppenauPletvangs SL Crai (M)Trukket
Uplac.Trine DrejerBlancos Awati Imphal Raipur (M)Trukket
Uplac.Trine DrejerMaPos Alex (S)Trukket
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 2 fejl
Maksimum tid: 2:30
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.