Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  LISETTE  I  FREDERICIA  DEN  13.  JULI  2015

Print
Tryk for at komme til:
Elite krogetHøjdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Elite kroget
Dato: 2015-07-13 18:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Marlene BruhnHønsehusets Balouline10:53,9000:47,57114
2Marlene BruhnStampegårdens Ch. 9/1110:54,5000:48,381
3Karina JensenOceans 4funkyflavours af Sheik11:23,1810:57,372
4Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...10:52,9711:04,502
5Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Ground Zero11:13,7520:27,163
6Camilla á ArgjumRegnbågens GCh. Fuel for Life30:53,8500:32,723
7Marlene BruhnStampegårdens Pompidou10:57,6220:35,063
8Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...11:27,6920:42,503
9Maria GadkjærMalega´s Scorpio21:07,9111:06,813
10Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken41:22,9410:57,475
11Malene LeerhøjOceans Going To A GoGo af Bella32:12,2121:39,505
12Marlene BruhnHønsehusets Ch. Sniff41:15,2840:54,318
13Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimps31:28,4051:08,038
14Marlene BruhnHønsehusets GCh. Diasay Rapa N...51:22,97
15Marlene BruhnSnöflingans Majesty Of Rock91:48,65
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisette Kongerslev
Aspirant: Karina Vilsbøll
Sekretær: Lisette Kongerslev
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 4 fejl videre til finalen
Maksimum tid: 2, 30 min
Til toppen

Højdehop
Dato: 2015-07-13 20:30:00

Plac.FørerKanin5060657075808590Cert.Point
1Marlene BruhnStampegårdens Ch. 9/11-O-OOOXOXXX14
2Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...-O-OXOOXOXXX1
3Malene LeerhøjLykkes Mumbo JumboOOOXXOXOOXXX
4Camilla á ArgjumStampegårdens Empire State of...OO-OXOXOXXX
5Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Ground Zero-O-XOOXXOXXX
6Malene LeerhøjStald Blue's Ch. Blue Ocean--OOXXOXXOXXX
7Maria GadkjærMalega´s Scorpio-O-OOXXX
8Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken-O-XOOxxtrukket
9Camilla á ArgjumRegnbågens GCh. Fuel for Life-XO-XOXOXXX
9Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right-XO-XOXOXXX
11Maria GadkjærMalegas Pablo PicassoXOXO-XOXOXXX
12Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...OXOOOXXX
13Malene LeerhøjMangolds Ch. English MuffinO-XXOOXXX
14Camilla á ArgjumStampegårdens Sunway LagoonOOXXOOXXX
14Maria GadkjærGlow In the Dark af Stampegård...OOXXOOXXX
16Karina JensenOceans 4funkyflavours af Sheik-O-XOXXX
17Camilla á ArgjumStampegårdens Tower of LondonOXOXOXXOXXX
18Marlene BruhnHønsehusets BaloulineXOOXXOXXOXXX
19Malene LeerhøjLykkes JoJoOOOXXX
20Malene LeerhøjOceans Going To A GoGo af BellaOXOOxTrukket
21Camilla á ArgjumStampegårdens Tales of EterniaOO-XXX
21Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy ShrimpsOO-XXX
21Camilla á ArgjumStampegårdens Great EscapeOOXXX
24Marlene BruhnHønsehusets Ch. SniffXOO-XXX
25Camilla á ArgjumEikhaugens Back in BusinessXOXXOXXX
25Karina JensenStampegårdens Kensington PalaceXOXXOXXX
27Camilla á ArgjumStampegårdens Notting HillOXXX
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisette Kongerslev
Aspirant: Karina Vilsbøll
Sekretær: Karina Vilsbøll
Bedømmelsesmetode: 50 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.