Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  18.  JULI  2015

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget
Svær krogetElite kroget
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2015-07-18 14:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenFunnys Flitter00:50,3810:56,3211:46,70
Antal deltagere: 1.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2015-07-18 13:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla Kirk JensenKlundtes Heart Of Adventure01:06,5400:33,9401:40,4813
2Mia HansenWinds Shouji00:40,7510:57,0711:37,821
3Mia HansenAmber Queen af Stampegården10:52,5001:06,3711:58,871
4Mia HansenWinds Tatooine11:03,0601:07,3412:10,40
5Mia HansenFunnys Vidia00:50,7511:29,3112:20,06
6Lisa Sinnerup GressHaMas What Happens at Home af...00:55,4721:04,6222:00,09
7Camilla Kirk JensenKlundtes Little Adventure11:21,9411:22,2922:44,23
8Carola BaunSvanemarks 7up Phuss Junior Af...20:42,4711:33,6632:16,13
9Mia HansenUniKins Arabica Santos2+11:43,6600:59,5032:43,16
10Mia HansenHybens Hugo Boss31:58,0911:09,7843:07,87
Uplac.Lisa Sinnerup GressWinds Papilio Alexanor10:53,60Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenWinds Nute Gunray11:07,00Trukket
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2015-07-18 10:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Lisa Sinnerup GressWinds Tesshin00:56,9000:44,8101:41,7113
2Lisa Sinnerup GressStampegårdens Tales of Symphon...01:01,5000:48,6501:50,1512
3Lisa Sinnerup GressStampegårdens Mystic Maze01:08,7200:43,8401:52,5612
4Lisa Sinnerup GressFanTig Vade Retro af Bella11:17,3401:05,4612:22,801
5Mia HansenDolls Inpavidus Silenos00:56,2511:36,4712:32,721
6Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Crime10:51,1610:35,6821:26,84
7Lisa Sinnerup GressStald Parsbergs Bangkok Af Høn...11:10,8510:48,4721:59,32
8Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af Gress11:08,8710:55,0922:03,96
9Mia HansenSheiks White Diamond30:58,9100:37,7531:36,66
10Camilla Kirk JensenJordbærgårdens Merkur11:41,1221:12,3132:53,43
11Mia HansenHønsehusets Bibi Bine11:25,2921:39,9133:05,20
12Mia HansenEskirs Nio Boogaloo10:38,2830:40,0941:18,37
13Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast41:20,5711:02,0352:22,60
14Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Darkness2+11:38,4430:59,2562:37,69
Uplac.Mia HansenFunnys Latrones Lugia30:45,50Trukket
Uplac.Carola BaunFunnys Solé EldonTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2015-07-18 11:25:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mette WindWinds GCh. Anakin Skywalker01:25,1601:15,3102:40,4714
2Mia HansenEskirs Kiva Macao10:41,8800:35,9411:17,82
3Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount11:07,7811:13,7522:21,53
4Mia HansenLykkes Lady Sophia21:01,9410:54,7531:56,69
5Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Shelgon2+11:15,0900:43,6931:58,78
6Mette WindWinds Zhawn Mizai21:23,4711:07,0932:30,56
7Mette WindWinds Tesshin21:22,6911:22,0632:44,75
8Mia HansenWinds GCh. Nioryu41:18,4110:33,6851:52,09
9Mia HansenEskirs Ziyu Al Yaqoub31:36,3120:56,3552:32,66
10Mia HansenLilliens Silbury Hill41:15,0021:10,5262:25,52
11Mia HansenFunnys Bobble61:34,5010:46,0372:20,53
12Mette WindHønsehusets CaJus Shutterfly61:25,0971:40,07133:05,16
Uplac.Mia HansenDolls Inpavidus Silenos52:26,13Trukket
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Sinnerup Gress
Sekretær: Lisa Sinnerup Gress
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Længdehop
Dato: 2015-07-18 14:30:00

Plac.FørerKanin406080100120140150160170220240255265Cert.Point
1Mette WindWinds GCh. Anakin SkywalkerO-O-XO-XO--XOOXOXXX14
2Mette WindStampegårdens Mystic MazeOOXOXOXXOXOXOOXXO
3Mette WindWinds TesshinOOOXOXXOXOXOXOXXX
4Mette WindWinds Zhawn MizaiO-O-O-O-XXX
5Mette WindStampegårdens Tales of Symphon...OOOXOXOXXOXOXXX
6Mette WindWinds TatooineOOXOOOXXX
7Carola BaunSvanemarks 7up Phuss Junior Af...OXOOXOXXOXXX
8Camilla Kirk JensenJordbærgårdens MerkurOOOXXX
9Carola BaunFunnys Solé EldonXOXOXXX
10Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of DarknessOX TrukketTrukket
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Sinnerup Gress
Sekretær: Lisa Sinnerup Gress
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.