Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HAVESTÆVNE  HOS  KARINA  VILSBØL  DEN  8.  AUGUST  2015

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetElite kroget
Højdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2015-08-08 11:34:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Anne-Mette FoghEagles' Heart of Ice af Lego-G...00:32,4700:21,50012
2Anne-Mette FoghEagles' Ice Cube af Lego-Gården00:45,2200:32,78011
3Mia HansenFunnys Kitsu10:28,3400:23,8411
4Mia HansenFunnys Flitter00:51,8410:39,661
5Janni LarsenNødkærlunds Eet11:05,2800:54,471
6Camilla á ArgjumStampegårdens Hypnotic Poison11:08,4601:20,001
7Janni LarsenHedebo´s Bumper10:25,4910:43,562
8Camilla á ArgjumStampegårdens One Million20:56,6600:51,932
9Anne-Mette FoghNew Wonder af Sofiagården30:37,0300:30,373
10Janni LarsenOh Wonder af Sofiagården20:40,6210:32,973
11Mia HansenPeter Plys30:56,0000:38,903
12Anne-Mette FoghEagles' Ice Pack af Lego-Gården00:45,2130:49,753
13Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...50:54,0000:23,815
14Janni LarsenNødkærlunds Shimane41:09,7510:43,725
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marlene Bruhn
Sekretær: Karina Vilsbøll
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2015-08-08 09:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Mia HansenWinds GCh. Nioryu00:38,7500:28,06014
2Camilla á ArgjumRegnbågens GCh. Fuel for Life00:56,5000:29,40013
3Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Ground Zero01:00,1200:31,0903
4Marlene BruhnStampegårdens Ch. 9/1101:20,1900:47,8103
5Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken11:20,7200:45,651
6Mia HansenEskirs Kiva Macao11:15,2810:25,092
7Mia HansenEskirs Ziyu Al Yaqoub11:01,0710:47,192
8Marlene BruhnHønsehusets Ch. Sniff21:23,8400:52,722
9Lisette KongerslevLykkes GCh. Karl Kani21:13,1610:46,433
10Lisette KongerslevHønsehusets Balouline2+11:52,0600:51,443
11Mia HansenDolls Inpavidus Prometheus11:42,9421:43,633
12Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...30:57,7110:31,974
13Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...21:09,7520:34,064
14Mia HansenFunnys Bobble21:00,5920:36,844
15Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount31:00,6910:45,784
16Mia HansenDolls Inpavidus Silenos21:43,7220:56,164
17Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...41:15,2801:01,694
18Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Shelgon50:59,1600:26,595
19Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady Laura41:05,1210:30,195
20Marlene BruhnStampegårdens Pompidou51:00,1200:42,005
21Mia HansenLykkes Lady Sophia40:55,9710:44,535
22Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...2+12:06,4421:15,785
23Lisette KongerslevOceans Going To A GoGo af Bella3+12:14,5221:06,906
24Camilla á ArgjumLevades GCh. American Samoa51:02,2220:34,287
25Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimps51:36,7821:21,937
26Lisette KongerslevHønsehusets GCh. Diasay Rapa N...61:28,0020:44,538
Uplac.Lisette KongerslevLykkes FalconTrukket
Uplac.Mia HansenLilliens Silbury HillTrukket
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Aspirant: Karina Vilsbøll
Sekretær: Anne-Mette Fogh
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30 min
Til toppen

Højdehop
Dato: 2015-08-08 12:56:00

Plac.FørerKanin40505560657075808590Omhop 80 cmCert.Point
1Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...--O-O-OO-XXXO14
2Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Ground Zero--O-O-OOXXXEj Mødt1
3Camilla á ArgjumRegnbågens GCh. Fuel for Life--O-O-XOOXXX
4Marlene BruhnHønsehusets Ch. Sniff-O-XOOXOOXXOXXX
5Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken-O-O-OOXXX
6Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount-O-O-OXOXXX
7Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Shelgon-O-XXO-XOXOXXX
8Camilla á ArgjumStampegårdens Sunway LagoonOXO-O-XXOXOXXX
9Mia HansenWinds GCh. Nioryu---O-OXXOXXX
10Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...--XO-XOOXXX
11Mia HansenEskirs Ziyu Al Yaqoub-O-O-XOXXX
12Mia HansenFunnys Bobble-O-XO-XOXXX
13Mia HansenDolls Inpavidus SilenosOO-OXOXXOxxTrukket
14Marlene BruhnLykkes Falcon-O-OOXXX
15Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...-O-OXOXXX
16Marlene BruhnStampegårdens Ch. 9/11--O-XXOXXX
17Mia HansenLykkes Lady SophiaOO-XXOXXOXXX
18Camilla á ArgjumStampegårdens Tales of Eternia-O-O-XXX
18Mia HansenEskirs Nio Boogaloo-O-O-XXX
18Marlene BruhnJordbærgården's Chrispy Shrimps-O-OXXX
21Camilla Ege HansenHybens Hugo BossXOOOOXXX
22Camilla á ArgjumStampegårdens Island of Advent...-O-XO-XXX
23Camilla á ArgjumStampegårdens King's Cross-O-XXX
24Marlene BruhnStampegårdens Water WizzOOXXX
25Camilla á ArgjumLevades GCh. American SamoaOXO-XXX
26Marlene BruhnStampegårdens Splish SplashOXXX
27Anne-Mette FoghNew Wonder af SofiagårdenXXOx TrukketTrukket
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisette Kongerslev
Aspirant: Karina Vilsbøll
Sekretær: Karina Vilsbøll
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.