Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  SOMMERUDSTILLINGEN  I  BENLØSE  DEN  22.  AUGUST  2015

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2015-08-22 14:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Trine DrejerFunnys Snap Jack "Jack"00:37,4700:19,90012
2Susan Comitre-NoppenauPletvangs Womanaizer10:31,5600:16,9911
3Flemming MønstedNete af Flora0+10:59,4100:23,2911
4Heidi PetersenDahlins Crazy Nissan Primera10:28,6000:28,0911
5Trine DrejerHybens Izar Jabbah "Mickey"00:30,2210:29,3011
6Michele LangkjærPletvangs Cougar10:38,4100:32,4211
7Julie DallMaxi (KitKat)20:46,0400:18,572
8Janni DahlinDahlins Crazy Nissan Pixo10:36,5410:21,742
9Michele LangkjærMister- Snow10:23,4410:27,342
10Michele LangkjærHallo Sorte10:32,5310:29,492
11Heidi PetersenHyacintias Max20:34,1800:36,162
12Jane Wolgast/Mikala Wolga...Flush30:24,3800:22,703
13Louise JohansenSander20:54,7111:13,463
14Susan Comitre-NoppenauPletvangs Bailando Reggaton10:43,3830:18,684
15Trine DrejerHybens Dr. Martens "Marti"30:41,8710:24,714
16Louise JohansenOle10:20,2630:34,104
17Janni BrenholdtA is for Answers af Gress00:17,9540:40,234
18Louise JohansenHippie10:52,1930:54,724
19Julie DallMille20:20,5230:25,585
20Sarah Windeballe HegvaldHegvald's Chili3+12:14,3210:51,345
21Julie DallNanka30:49,4630:29,836
22Stina Brahtz NagelNinkaniners Lucy31:04,5641:38,577
23Sarah Windeballe HegvaldHegvald's Mondus70:42,0030:26,1310
Uplac.Jane Wolgast/Mikala Wolga...Perle11:05,13Trukket
Uplac.Michele LangkjærElizabeth20:23,92Trukket
Uplac.Trine DrejerFluffy Bear "Sutsko"Trukket
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2015-08-22 11:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Susan Comitre-NoppenauPletvangs SL Craig00:32,3800:19,97013
2Tanja Skou PedersenLilliens LEGO Dublo00:19,9110:18,4811
3Tanja Skou PedersenUniKins Arabica *Pacas*10:30,4400:38,1811
4Tanja Skou PedersenRoyal Jubilee af Stampegården10:33,9810:29,392
5Susan Comitre-NoppenauHulk'en10:37,4410:34,532
6Sarah Windeballe HegvaldElmely's Depardieu10:44,7620:40,583
7Signe BrenholdtStaldlyne's Jacob00:42,3131:11,703
8Cecilie BrenholdtTaharas Sasha20:33,2220:34,174
9Trine DrejerHybens Chort Edasich "Eda"30:27,7210:40,874
10Flemming MønstedFunnys Nowa Kwajiw Kizuq20:57,5420:56,224
11Jane Wolgast/Mikala Wolga...Idefix1+11:21,6021:03,934
12Sarah Windeballe HegvaldSpike31:17,1511:19,084
13Julie DallPletvangs Mind Maker (Sofus)40:55,7610:42,095
14Tanja Skou Pedersen*Fix* UniKins Arabica Ethiopia...51:01,0300:44,075
15Heidi PetersenSunshine31:09,3121:18,375
16Camilla Kirk JensenCAs Sinus Lunicus61:18,9000:57,376
17Heidi PetersenHybens Candice Cooper41:22,3721:38,606
18Heidi PetersenUniKins Arabica Java61:18,9710:33,497
19Julie DallMagnifique51:01,6421:03,427
20Kira RasmussenBrocks Arks Diva41:31,2731:20,817
Uplac.Julie DallNini21:12,43Trukket
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2015-08-22 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Susan Comitre-NoppenauPletvangs Rain Maker00:42,3600:19,48013
2Trine DrejerHybens Caro Aika "Aika"00:58,2100:24,70012
3Tanja Skou PedersenWinds Kyoshiro00:56,4500:26,19012
4Camilla Kirk JensenJordbærgårdens Merkur00:34,2510:25,4911
5Susan Comitre-NoppenauI'm a Wild One10:35,7110:18,202
6Gry Berens WedervangWinds Kamakiri20:33,9510:19,193
7Tanja Skou PedersenUniKins Arabica Santos10:50,6720:27,913
8Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Darkness30:44,3500:28,753
9Janni DahlinZeris Peneda Falls "Fanta"10:51,2620:29,033
10Camilla Kirk JensenKlundtes Heart Of Adventure10:45,4820:31,413
11Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion1+10:56,6810:47,113
12Janni DahlinHybens My Soul "Freja"30:34,2600:49,693
13Tanja Skou PedersenKlundtes Amazing Adventure1+11:07,400+10:57,433
14Mai Berens WedervangPletvangs W for Wendetta30:36,7710:17,344
15Signe BrenholdtTaharas Thomas O'Malley20:55,9020:38,764
16Gry Berens WedervangWedervangs Rainbow Strike af H...30:47,3820:36,055
17Gry Berens WedervangDolls Amore Kyoto40:46,7410:36,705
18Tanja Skou Pedersen*Vikas* Zeris Kivach Falls30:53,2320:48,055
19Camilla Kirk JensenKlundtes Little Adventure31:12,2730:27,036
20Trine DrejerHybens Nir Kaitain Kaitos "Kai"30:41,1930:36,316
21Trine DrejerZeris Thethi Falls "Lukas"41:20,1920:48,256
22Stina Brahtz NagelPletvangs SL Special Ed2+11:24,9631:18,176
23Stina Brahtz NagelEskirs Kizan Izabo61:15,6031:00,059
24Heidi PetersenZargos Summer Catch Af Klundtes71:18,3950:55,0012
25Flemming MønstedBoltens Glowing Suprise6+11:14,8470:45,0214
Uplac.Stina Brahtz NagelNinkaniners Knold51:55,80Trukket
Uplac.Trine DrejerBlancos Awati Imphal Raipur "R...6+11:52,82Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenKlundtes Art Of StyleTrukket
Antal deltagere: 28.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.