Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HOPSTÆVNE  I  SDR.  HYGUM  DEN  22.  -  23.  AUGUST  2015

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Let krogetMiddelsvær lige
Middelsvær krogetSvær lige
Svær krogetLængdehop
Duelhop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2015-08-23 13:48:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Bente Bøje JensenPreriens Leikur00:11,7000:08,160
2Asta BredkjærElmelys Great Staamp II00:31,6800:14,480
3Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean00:26,7600:17,070
4Katrine JessingNødkærlunds Forget Me Not00:26,0300:19,810
5Aase BjernerBygholms Serenade of the Ocean00:34,2200:20,760
6Rebecca NygaardNøvlingKaniner's Kalypso00:37,0400:32,010
7Julie Bøje Due JensenSommerly´s Cat Eye Nebula00:26,0300:35,890
8Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean00:38,2500:39,210
9Elsebet GregersenTeo01:10,6400:48,340
10Katrine JessingMøllerhusets True Story00:20,2110:11,761
11Merete MaahnSommerly´s Proxima Astraeus00:42,7210:29,661
12Stine BredkjærElmelys Great Helena10:32,1000:46,861
13Bente Bøje JensenSommerly´s Eagle Claw Nebula10:31,5510:17,662
14Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Baltas Lauva10:24,8610:23,942
15Aase BjernerBygholms Majesty of the Ocean10:32,0310:25,782
16Rebecca NygaardNøvlingKaniner's Caliente11:00,6310:28,462
17Janni LarsenNødkærlunds Mælkebøtte10:21,1510:43,532
18Mia Berndorf LyngLyngs Nate Archibald01:25,1920:54,302
19Emilie KehrenMimrelunds Mr. Bean01:01,244+12:10,195
20Mia Berndorf LyngLyngs Blue Mountain State3+22:28,9620:41,587
Uplac.Marie FloutrupLyngs Van Der WoodsenTrukket.
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Sekretær: Karina Vilsbøll
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 Minutter
Til toppen

Let lige
Dato: 2015-08-23 12:18:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Liva JepsenWedervangs Spike af Hyben00:14,7900:13,59012
2Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Lobelia00:33,5300:15,25011
3Anne-Mette FoghEagles' Ice Cube af Lego-Gården00:48,5300:15,78011
4Anne-Mette FoghEagles' Heart of Ice af Lego-G...00:29,4700:22,61011
5Anne-Mette FoghEagles' Ice Pack af Lego-Gården01:12,5400:32,60011
6Maria Winther JensenKandies Twister00:32,2800:36,29011
7Julie Bøje Due JensenAmigos Alfa Romeo BreSu Lincoln00:40,4500:49,21011
8Emilie KehrenStald Fuglsangs Blue Fresia10:25,2400:13,561
9Flemming MønstedNete af Flora00:30,3710:21,341
10Ditte Winther JensenAries Kaya Awentia00:30,8810:21,621
11Janni LarsenOh Wonder af Sofiagården10:23,5200:28,441
12Aase BjernerZentas Basejumper10:23,8100:29,391
13Asta BredkjærElmelys Glenbriar Sofia af Fio...10:48,2100:43,261
14Janni LarsenNødkærlunds Eet10:58,0900:49,631
15Trine SielingDina11:00,9500:54,241
16Mia Berndorf LyngLyngs Maverick10:24,8910:14,452
17Janni LarsenHedebo´s Bumper10:46,8310:19,212
18Liva JepsenKaninbandens BlackBerry00:21,3020:28,102
19Janni LarsenNødkærlunds Shimane00:28,6220:32,882
20Nadia SalomonsenLiMa's Confused Logan Berry af...10:37,8010:37,782
21Elsebet GregersenVanadís Freja10:51,5510:38,532
22Julie Bøje Due JensenStald Neas 1D Happily af Malega10:38,0830:53,364
23Ditte Winther JensenFie20:35,41
24Marie MaahnStampegårdens Blue Illusion20:44,99
25Marie FloutrupAries Epic Evolution30:47,92
26Trine SielingKaninbandens Gabriella3+11:26,12
Uplac.Maria Winther JensenPestis00:55,47Trukket.
Uplac.Asta BredkjærElmelys Batman11:09,72Disk.
Uplac.Elsebet GregersenLykkesbo's Massimo Ibn MirokanDisk.
Uplac.Mia Berndorf LyngAries Central PerkTrukket
v25Anne-Mette FoghLego (V)21:17,96
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Heidi Mønsted
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Let kroget
Dato: 2015-08-22 14:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Emilie KehrenSundahl's Läkerol Black Diamond00:32,6400:19,30012
2Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Lobelia00:56,9000:21,88011
3Liva JepsenWedervangs Spike af Hyben00:39,1000:24,05011
4Marlene BruhnStampegårdens One Million00:50,8300:52,71011
5Mia Berndorf LyngAries Central Perk01:20,8100:54,62011
6Freya HansenZentas Spotless Behavior00:30,0010:19,0711
7Janni LarsenOh Wonder af Sofiagården11:06,0400:22,3611
8Anne-Mette FoghEagles' Ice Cube af Lego-Gården00:49,7310:25,2611
9Mia Berndorf LyngLyngs Goliath10:53,9800:27,381
10Janni LarsenNødkærlunds Shimane10:24,9600:28,661
11Emilie KehrenStald Fuglsangs Blue Fresia00:31,8910:29,311
12Janni LarsenHedebo´s Bumper00:37,1610:31,881
13Asta BredkjærElmelys Glenbriar Sofia af Fio...00:36,8310:37,331
14Marie MaahnVi.P's Salomon00:39,2210:39,001
15Maria Winther JensenKandies Twister11:00,3601:03,981
16Marie FloutrupAries Epic Evolution11:29,9901:07,531
17Elsebet GregersenLykkesbo's Massimo Ibn Mirokan10:52,5501:47,221
18Julie Bøje Due JensenStald Neas 1D Happily af Malega10:35,1910:38,182
19Anne-Mette FoghEagles' Heart of Ice af Lego-G...10:56,0210:47,242
20Elsebet GregersenSara´s Princes Lady00:31,8420:54,702
21Ditte Winther JensenAries Kaya Awentia10:32,2511:12,742
22Janni LarsenNødkærlunds Eet00:55,192+10:45,183
23Anne-Mette FoghEagles' Ice Pack af Lego-Gården10:58,4421:09,193
24Anne-Mette FoghLego11:11,7931:03,504
25Asta BredkjærElmelys Batman00:25,1641:19,054
26Emilie KehrenStald Petersminde`s Aslan Wiki...20:28,02
27Marie FloutrupLyngs Maverick20:34,46
28Malene SalomonsenTofifee20:35,25
29Ditte Winther JensenFie20:46,76
30Elsebet GregersenVanadís Freja20:48,35
31Marie MaahnStampegårdens Blue Illusion20:51,17
32Nadia SalomonsenLiMa's Confused Logan Berry af...20:53,87
33Liva JepsenKaninbandens BlackBerry20:55,30
34Janni LarsenStald Parsbergs Georgina21:14,19
35Trine SielingDina21:34,67
36Maria Winther JensenPestis21:59,14
37Liva JepsenÆblehavens Zorra40:53,94
38Marie FloutrupLyngs American Eagle1+11:29,78
39Trine SielingKaninbandens Gabriella4+11:25,84
Uplac.Katrine JessingHybens Alasco Zaitun Hadar00:43,72Disk.
Antal deltagere: 40.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karina Vilsbøll
Sekretær: Marlene og Camilla
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2015-08-23 10:48:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Katrine JessingAries Sri Lila00:21,3900:18,07013
2Stine BredkjærSunsides All That Glitters00:30,2600:19,30012
3Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Zinnia00:30,5500:23,58012
4Merete MaahnSkovhøjens Dash00:23,0200:26,52012
5Marie MaahnLeeds Wanna B af All Star00:40,6900:28,72012
6Marie MaahnVi.P's Salomon00:45,6601:00,44012
7Henrik Dyekjær MadsenNinkamus' Prinsesse Aurora01:41,0901:25,33012
8Merete MaahnPlayers Dreamweaver af Flora10:46,4400:13,3111
9Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue Petunia00:34,3710:18,041
10Ida Juhl SkjøthEvald´s Kijing00:31,6510:23,851
11Liva JepsenKaninbandens Donkey00:33,5910:29,321
12Alison Bøje Due JensenBlancos Epata Abu Sir10:28,3200:30,431
13Marie FloutrupLyngs American Eagle11:04,4800:32,111
14Alison Bøje Due JensenWølk`s Kaniner Clematis00:30,6710:33,721
15Julie Bøje Due JensenVeggerbys Vanilla Heath Bar Cr...00:35,3010:38,191
16Janni LarsenStald Parsbergs Georgina01:01,2911:10,021
17Mia Berndorf LyngLyngs Goliath00:48,6520:20,122
18Julie Bøje Due JensenMimrelunds Nikita Kounéli10:34,0210:24,222
19Nadia SalomonsenKaninborgens Surpreme New York00:23,6520:34,512
20Katrine JessingHybens Alasco Zaitun Hadar01:20,7320:39,932
21Marie FloutrupLyngs Zero to Hero11:08,0320:36,193
22Janni LarsenNødkærlunds Blue Lightning10:33,9221:07,983
23Liva JepsenSunsides Power Of Fire (Lille...10:56,1730:57,504
24Elsebet GregersenKaninbanden's Playmate20:25,77
25Marie FloutrupLyngs Bootstrap20:28,74
26Stine BredkjærElmelys Glenbriar Spinner af F...20:33,87
27Ida Juhl SkjøthVilsmøllegaarden´s Rain20:35,92
28Emilie KehrenSundahl's Läkerol Black Diamond20:52,57
29Marie MaahnSkovhøjens Titan21:05,37
30Malene SalomonsenTofifee30:33,44
31Flemming MønstedFunnys Nowa Kwajiw Kizuq31:00,18
32Anne-Mette FoghNew Wonder af Sofiagården31:24,64
33Emilie KehrenStald Petersminde`s Aslan Wiki...40:31,92
34Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...1+11:52,74
35Freya HansenZentas Spotless Behavior2+10:53,81
Uplac.Elsebet GregersenSara´s Princes LadyTrukket
Uplac.Rasmus BjernerKlara af PecasusTrukket
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Sekretær: Marianne Bredkjær
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 2 Minutter
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2015-08-22 12:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens Great Escape00:37,8600:24,16013
2Freya HansenKandies James Grieve Beta00:34,6400:24,82012
3Marlene BruhnStampegårdens Splish Splash00:54,3200:28,14012
4Stine BredkjærSunsides All That Glitters00:38,9500:29,74012
5Katrine JessingAries Sri Lila00:42,6200:33,10012
6Alison Bøje Due JensenBlancos Epata Abu Sir00:37,8600:34,40012
7Merete MaahnKaninstaldens Santa Luna00:40,5600:38,18012
8Anne-Mette FoghKaninborgens Salsa01:30,9701:09,30012
9Lene GadkjærVangs Chamber of Secrets01:16,0301:23,75012
10Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue Petunia10:57,5700:20,8811
11Maria GadkjærSofiagårdens Olympic Air10:54,8500:35,801
12Nadia SalomonsenKaninborgens Surpreme New York10:57,1800:36,841
13Julie Bøje Due JensenMimrelunds Nikita Kounéli10:54,5300:38,961
14Charlotte EllebySommerly´s Cuba Blueberry11:11,7400:47,721
15Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution10:56,8200:54,531
16Charlotte EllebyDolly11:28,2601:02,071
17Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...11:43,9901:03,461
18Henrik Dyekjær MadsenNinkamus' Prinsesse Aurora11:01,0501:24,461
19Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner10:41,2110:22,202
20Stine BredkjærElmelys Super Hero10:32,8010:25,142
21Marlene BruhnStampegårdens Water Wizz10:44,2710:31,152
22Janni LarsenNødkærlunds Blue Lightning10:58,8410:41,502
23Lene GadkjærZentas Parkour10:49,0011:06,522
24Henrik Dyekjær MadsenStald Twisters LiTo Misti10:53,8821:01,263
25Marie FloutrupFunnys Obsessed With Me10:44,9021:04,223
26Asta BredkjærElmelys Memorial Louis10:51,3021:16,983
27Merete MaahnSkovhøjens Dash20:36,05
28Elsebet GregersenKaninbanden's Playmate20:46,74
29Julie Bøje Due JensenVeggerbys Vanilla Heath Bar Cr...20:53,84
30Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C.20:54,03
31Lene GadkjærMalega´s To Tough To Give Up20:57,71
32Liva JepsenKaninbandens Donkey20:58,87
33Alison Bøje Due JensenWølk`s Kaniner Clematis21:06,34
34Marie MaahnLeeds Wanna B af All Star21:10,82
35Asta BredkjærSunsides Dress Divine30:46,79
36Elsebet GregersenVi.P's Onyx30:47,96
37Marie FloutrupLyngs Zero to Hero31:06,37
38Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Zinnia31:07,58
39Julie Bøje Due JensenAmigos Alfa Romeo BreSu Lincoln31:21,93
40Marie MaahnSkovhøjens Titan31:43,02
41Marie FloutrupLyngs Bootstrap40:44,19
42Stine BredkjærElmelys Glenbriar Spinner af F...40:53,63
43Liva JepsenSunsides Power Of Fire (Lille...41:10,91
44Merete MaahnPlayers Dreamweaver af Flora41:14,70
45Janni LarsenNødkærlunds Optimus41:30,62
Uplac.Anne-Mette FoghNew Wonder af SofiagårdenTrukket.
Antal deltagere: 46.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Sekretær: Ditte W Jensen
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 2 Minutter
Til toppen

Svær lige
Dato: 2015-08-23 09:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Asta BredkjærLykkes Bernadotte00:33,1400:36,78013
2Alison Bøje Due JensenOceans Manatee af Stampegården00:53,3700:49,13012
3Karina VilsbøllOceans POMPdeLUX af Sheik00:51,4300:51,82012
4Stine BredkjærMøllerhusets Dexter00:34,4010:27,3411
5Freya HansenKandies James Grieve Beta20:37,0300:14,862
6Marianne BredkjærElmelys Memorial Louis00:38,7520:53,632
7Janni LarsenNødkærlunds Lumia10:32,8820:23,443
8Janni LarsenNødkærlunds Günther Zobel10:38,3520:26,003
9Stine BredkjærElmely Oceans Conqueror af Fio...20:20,7510:29,743
10Stine BredkjærElmelys Super Hero20:49,0610:29,983
11Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C.10:33,1820:38,223
12Janni LarsenHønsehusets Chap10:52,031+10:50,343
13Karina VilsbøllSheiks Numex Twilight00:26,5230:50,533
14Marie FloutrupFunnys Obsessed With Me20:39,3220:33,664
15Aase BjernerFloras Catalina1+10:41,8720:34,054
16Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af Malega21:40,2420:56,914
17Janni LarsenNødkærlunds Optimus20:34,7441:06,546
18Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner30:29,12
19Charlotte EllebySommerly´s Cuba Blueberry30:42,12
20Asta BredkjærSunsides Dress Divine30:55,58
21Charlotte EllebyDolly31:32,84
22Katrine JessingCAs Asterisk Bayan Lepas40:39,06
23Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution41:48,85
24Merete MaahnKaninstaldens Santa Luna2+11:34,91
Uplac.Elsebet GregersenVi.P's OnyxTrukket.
v5Henrik Dyekjær MadsenSommerly's Pax (V)11:38,7100:38,511
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Sekretær: Marianne Bredkjær
Bedømmelsesmetode: C2
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2015-08-22 10:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Stine BredkjærMøllerhusets Dexter11:18,4500:54,59113
2Lene GadkjærSofiagårdens Wizz Air11:12,1311:00,212
3Janni LarsenHønsehusets Chap1+12:44,8501:01,052
4Alison Bøje Due JensenOceans Manatee af Stampegården12:01,6411:25,212
5Camilla á ArgjumStampegårdens Sunway Lagoon21:22,2201:27,822
6Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af Malega11:46,3811:38,222
7Camilla á ArgjumStampegårdens Notting Hill21:10,6210:45,343
8Camilla á ArgjumStampegårdens Tower of London21:22,6110:52,853
9Stine BredkjærElmely Oceans Conqueror af Fio...41:21,7000:57,774
10Camilla á ArgjumStampegårdens Tales of Eternia31:26,3211:11,494
11Charlotte EllebySofiagårdens Eagle Air51:38,9600:57,565
12Asta BredkjærLykkes Bernadotte41:13,2620:49,786
13Janni LarsenNødkærlunds Günther Zobel61:43,9110:48,957
14Charlotte EllebyHønsehusets CH. Casino Royale41:24,0430:58,197
15Camilla á ArgjumEikhaugens Back in Business5+11:28,2520:56,018
16Janni LarsenNødkærlunds Lumia51:52,9651:06,6910
17Asta BredkjærElmelys Giant Whoops9+11:52,9630:55,8813
Uplac.Karina VilsbøllOceans POMPdeLUX af Sheik52:05,22Trukket.
Uplac.Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso52:25,18Trukket.
Uplac.Marlene BruhnStampegårdens Piccaddilly Circ...71:34,42Trukket.
Uplac.Karina VilsbøllSheiks Numex TwilightTrukket
Uplac.Karina VilsbøllSofiagårdens Monza F1Trukket
Uplac.Katrine JessingCAs Asterisk Bayan LepasTrukket
Uplac.Maria GadkjærGlow In the Dark af Stampegård...Trukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Aspirant: Betina Elisabeth Hansen
Sekretær: Liva Jepsen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 3 Minutter
Til toppen

Længdehop
Dato: 2015-08-22 16:30:00

Plac.FørerKanin6080100120140150160170180190210230Cert.Point
1Charlotte EllebyHønsehusets CH. Casino Royale-O--O--O-OOXXX14
2Camilla á ArgjumEikhaugens Back in BusinessOXOXOXO-XOXOXOXOXXX1
3Camilla á ArgjumRegnbågens GCh. Fuel for Life-O-O-XO-XOXXX
4Marlene BruhnStampegårdens PompidouO-XO-XO-XOXOXXX
5Anne-Mette FoghSofiagårdens Eagle Air-OO-XXOOXOXXOXXX
6Camilla á ArgjumStampegårdens Tower of LondonOXOOO-XOXXOXXOXXX
7Alison Bøje Due JensenOceans Manatee af StampegårdenO-O-XO-O-XX TrukketTrukket
8Camilla á ArgjumStampegårdens Tales of Eternia-O-O-O-XXX
9Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue PetuniaOOOOOOXXX
10Camilla á ArgjumStampegårdens Notting HillO-OXXO-XO-XXX
11Marlene BruhnHønsehusets SnusmumrikenO-O-O-XXX
12Asta BredkjærElmelys Giant WhoopsOOXOXOXOXX TrukketTrukket
13Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground ZeroO-XO-XXO-XXX
14Stine BredkjærSunsides All That GlittersOOXOXXOXXOXXX
15Marie FloutrupFunnys Obsessed With MeOO-OXXX
16Julie Bøje Due JensenAmigos Alfa Romeo BreSu LincolnOOOOX TrukketTrukket
17Stine BredkjærElmely Oceans Conqueror af Fio...OXOOOXXX
18Asta BredkjærLykkes BernadotteOOXOOXXX
19Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue ZinniaXOOOXOXXX
20Maria GadkjærSofiagårdens Olympic AirOXOOXOX TrukketTrukket
20Katrine JessingAries Sri LilaOXOOXOXXX
22Stine BredkjærElmelys Super HeroOXXOOXOXXX
23Karina VilsbøllSheiks Numex Twilight-OOXXOXXX
24Elsebet GregersenVi.P's OnyxOXXOOXXOXXX
25Freya HansenKandies James Grieve BetaOOXOXXOXXX
26Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C.O-O-XXX
26Marlene BruhnStampegårdens Ch. 9/11O-O-XXX
28Stine BredkjærMøllerhusets DexterOOOXX TrukketTrukket
28Freya HansenZentas Spotless BehaviorOOOXXX
30Asta BredkjærSunsides Dress DivineXOXOXOXXX
31Elsebet GregersenKaninbanden's PlaymateOXOXXOXXX
32Charlotte EllebyStrandvejs Spring Revolution-O-X TrukketTrukket
33Charlotte EllebySommerly´s Cuba BlueberryXOXXOTrukket
34Charlotte EllebyShamigos Tabu Kompaner SuspektO-XXX
35Katrine JessingCAs Asterisk Bayan LepasXOXXX
Uplac.Karina VilsbøllSofiagårdens Monza F1--XXX
Uplac.Elsebet GregersenSara´s Princes LadyXXX
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Aspirant: Betina Elisabeth Hansen
Sekretær: Betina Hansen
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Duelhop
Dato: 2015-08-23 15:00:00

Plac.FørerKaninPindPoint
1Aase BjernerFloras Catalina
2Stine BredkjærElmely Oceans Conqueror af Fio...
3Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue Petunia
4Rasmus BjernerKlara af Pecasus
5Anne-Mette FoghNew Wonder af Sofiagården
5Charlotte EllebyShamigos Tabu Kompaner Suspekt
5Charlotte EllebySommerly´s Cuba Blueberry
5Freya HansenKandies James Grieve Beta
5Katrine JessingHybens Alasco Zaitun Hadar
5Maria Winther JensenKandies Twister
5Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner
5Stine BredkjærElmelys Super Hero
13Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Zinnia
13Anne-Mette FoghEagles' Heart of Ice af Lego-G...
13Asta BredkjærElmelys Giant Whoops
13Ditte Winther JensenAries Kaya Awentia
13Ida Juhl SkjøthEvald´s Kijing
13Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Lobelia
13Katrine JessingAries Sri Lila
13Liva JepsenKaninbandens BlackBerry
13Malene SalomonsenTofifee
13Marie FloutrupFunnys Obsessed With Me
13Stine BredkjærElmelys Glenbriar Spinner af F...
13Stine BredkjærMøllerhusets Dexter
25Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...
25Anne-Mette FoghSofiagårdens Eagle Air
25Asta BredkjærLykkes Bernadotte
25Asta BredkjærSunsides Dress Divine
25Charlotte EllebyHønsehusets CH. Casino Royale
25Ida Juhl SkjøthVilsmøllegaarden´s Rain
25Maria Winther JensenPestis
25Stine BredkjærSunsides All That Glitters
Antal deltagere: 32.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Sekretær: Aksel Nissen
Til toppen






Contact
Contact


© Copyright
Design and layout: Rasmus Bjerner
Text: Aase and Rasmus Bjerner