Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

CAMILLAS  FØDSELSDAGSSTÆVNE  I  ODENSE  DEN  11.  SEPTEMBER  2015

Print
Tryk for at komme til:
Svær lige åbenElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær lige åben
Dato: 2015-09-11 18:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia HansenTaharas Farida Mugisha (S)00:24,5600:18,9401
2Katrine JessingAries Sri Lila (M)10:56,3100:28,6312
3Mia HansenEskirs Angel of Rock (S)10:36,0900:38,6911
4Marlene BruhnEikhaugens Back in Business (S)10:48,7210:26,152
5Mia HansenFunnys Forever A Friend 'Nat...(S)10:39,6210:58,502
6Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af Mal...(S)10:48,0011:00,632
7Lisette KongerslevStampegårdens King's Cross (S)10:50,8120:25,753
8Marlene BruhnStampegårdens Water Wizz (S)20:46,00
9Mia Berndorf LyngLyngs Goliath (M)20:46,47
10Mia HansenSheiks White Diamond (S)21:04,47
11Lisette KongerslevStampegårdens Fantasy Island...(M)30:42,00
12Malene LeerhøjLykkes Wicked Twister (M)30:54,56
13Marlene BruhnStampegårdens Splish Splash (S)30:57,97
14Karina VilsbøllSheiks Numex Twilight (S)31:02,72
15Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner (S)31:03,60
Uplac.Katrine JessingCAs Asterisk Bayan Lepas (S)Trukket
Uplac.Malene LeerhøjStampegårdens Magical Midway...(M)Trukket
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla á Argjum
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C2 - 1 fejl videre
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2015-09-11 17:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Camilla á ArgjumRegnbågens GCh. Fuel for Life00:32,6600:17,8501
2Marlene BruhnStampegårdens Ch. 9/1100:34,3800:21,1301
3Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...00:52,9100:25,190
4Camilla á ArgjumStampegårdens Notting Hill00:46,5000:26,780
5Camilla á ArgjumStampegårdens Tower of London00:53,5600:38,630
6Mia Berndorf LyngCAs De Quo Aquilega00:51,4110:21,221
7Lisette KongerslevHønsehusets Balouline10:35,1300:22,781
8Mette WindWinds GCh. Anakin Skywalker00:38,4710:23,381
9Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero00:44,3710:24,971
10Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady Laura00:45,8110:26,351
11Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken10:51,3400:34,971
12Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Caribbean Ta...00:33,1511:57,401
13Mia HansenFunnys Bobble1+10:49,6000:15,002
14Mia HansenWinds GCh. Nioryu20:17,8200:24,372
15Marlene BruhnHønsehusets Ch. Sniff10:26,2510:27,002
16Lisette KongerslevHønsehusets GCh. Diasay Rapa N...20:40,5900:27,782
17Mette WindWinds Tesshin10:47,3110:34,252
18Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...00:42,1620:36,072
19Mette WindWinds Zhawn Mizai10:49,0910:40,912
20Mia HansenHønsehusets Bibi Bine20:48,2901:07,132
21Mia HansenEskirs Ziyu Al Yaqoub20:36,7510:21,943
22Mia HansenEskirs Nio Boogaloo20:38,4410:25,533
23Mia HansenLykkes Lady Sophia20:27,2810:26,163
24Camilla á ArgjumStampegårdens Great Escape10:33,5020:33,563
25Lisette KongerslevOceans Going To A GoGo af Bella20:52,8520:33,164
26Signe Sloth BrandtStampegårdens Tales of Eternia21:27,7520:55,314
27Camilla á ArgjumStampegårdens Sunway Lagoon30:46,03
28Mia HansenEskirs Ch. Kiva Macao30:29,25
29Malene LeerhøjOceans 4funkyflavours af Sheik30:51,97
30Lisette KongerslevLykkes GCh. Karl Kani30:39,37
31Mette WindStampegårdens Mystic Maze30:43,44
32Karina VilsbøllOceans POMPdeLUX af Sheik30:57,16
33Mia Berndorf LyngJordbærgårdens Quarter Pounder41:05,25
34Julie HansenBoltens All Star Purple Passion4+42:58,75
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karen Frederiksen
Sekretær: Malene Leerhøj og Mia Lyng
Bedømmelsesmetode: C2 - 2 fejl videre
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.