Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  I  EMILIES  HAVE  DEN  6.  SEPTEMBER  2009

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeSvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninTidFejlTidFejlTidFejl totalPindPoint
1Nanna PetersenZenta's Aladdin0,19,6500,14,0000,14,00012
2Signe SkelbækMagics ChriStoffer (happy tirs...0,22,2100,16,5300,16,53011
3Nanna PetersenNobi0,23,5000,23,2800,23,28011
4Signe SkelbækFionas El Dorado Del Djima0,23,4400,28,1200,28,12011
5Signe SkelbækKim Possible0,32,0900,35,5900,35,59011
6Nanna PetersenMimrelund's Viola0,31,0600,38,5600,38,56011
7Mia FossbergGizmos Arahura Pathway to Dawn0,37,2500,45,1800,45,18011
8Julie HolstNinka0,47,2501,24,9701,24,97011
9Nanna PetersenMagic's Blue Star0,16,9400,15,6010,15,6011
10Stina Brahtz NagelWinds Nadeena Pandita0,27,8110,16,6600,16,6611
11Nanna PetersenJackpot0,24,4710,20,6500,20,651
12Patricia MøllnitzAsta La Vista's Skipper Skrumle0,26,1210,25,6900,25,691
13Line ClausenClausens Snoopy0,48,5710,25,8100,25,811
14Patricia MøllnitzSpeedy0,26,44 20,26,7110,26,711
15Signe SkelbækSpringers Made by Fighter0,28,6310,29,5300,29,531
16Amalie JohansenLille Halv Måne0,28,0310,29,5900,29,591
17Nanna PetersenAsta La Vista's Maja Mælkebøtte0,19,3100,35,5710,35,571
18Marianne NielsenInternat Yang0,21,7810,18,1610,18,162
19Stina Brahtz NagelEventyrriget's Malou0,26,8100,18,1820,18,182
20Stina Brahtz NagelFylstas Olle0,18,4720,21,9000,21,902
21Emilie WismannNiida0,30,8710,26,8110,26,812
22Caroline FrederiksenWinds Armarni0,23,6910,29,710,29,72
23Caroline FrederiksenMosberg´s Nomi0,29,8810,30,0710,30,072
24Cecilie Trap-HingeMille0,24,3010,30,7110,30,712
25Nanna PetersenLeed's Jasmin0,22,9710,32,3710,32,372
26Cecilie Trap-HingePuma0,32,0311,07,8411,07,842
27Emilie WismannFlora Zinnia1,08,5411,32,1911,32,192
28Amalie JohansenNinus0,31,8830,17,8100,17,813
29Marianne NielsenVestvoldens Fister Løgsovs0,22,6310,23,9720,23,973
30Line ClausenClausens Fiffi0,39,9720,27,1910,27,193
31Andrea HansenKarl Smart0,50,2230,27,6200,27,623
32Amalie JohansenWinds Kantarel0,55,1530,44,9400,44,943
33Julie HolstNymphadora0,34,9710,57,3420,57,343
34Stine JensenOskar0,49,5021,05,3211,05,323
35Julie HolstBlåbær0,59,4721,11,7511,11,753
36Andrea HansenApeja0,21,5330,20,4110,20,414
37Marianne NielsenOasas Kasper kanin0,54,7820,28,7120,28,714
38Caroline FrederiksenBjörkhäll´s Chanel1,08,2020,36,0620,36,064
39Andrea HansenFnuggsen0,24,1320,24,6340,24,636
40Julie HolstJameson0,30,6230,26,0330,26,036
41Andrea HansenBambi0,36,6630,49,5630,49,566
42Andrea HansenNanna0,39,4310,52,9550,52,956
43Marianne NielsenInternatets Blue Heaven0,45,1270,32,4120,32,419
44Marianne NielsenVestvoldens Adonis0,32,2250,35,1950,35,1910
45Stine JensenChili0,40,4130,58,2570,58,2510
48Cecilie Brahtz NagelAsta La Vista's Bob Marley1,40,47TrukketTrukketTrukket
Uplac.Nanna PetersenWind's Spot0,27,372Disk.Disk.Disk.
Uplac.Line ClausenSpringers Flying FantaDisk.Disk.Disk.
Antal deltagere: 48.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: D2
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninTidFejlTidFejlTidFejl totalPindPoint
1Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...0.24.7800.15.9110.15.91113
2Signe SkelbækMilkas good and bad Joseph0.46,5710.50.2800.50.2811
3Lisa HeinSolsikke1.20.2210.58.0900.58.0911
4Mia Fossberg DømelMilkas Mola0.51.4611.06.5601.06.5611
5Lisa HeinBlue Heaven1.15.0611.16.7501.16.7511
6Camilla AnkerstjerneCA's Bailey0.20.9010.15.1910.15.192
7Stina Brahtz NagelMagic's Blå Mandag0.52.2820.24.5700.24.572
8Lisa HeinPrincess0.46.5300.55.3120.55.312
9Signe SkelbækMiss Speedy1.28.3721.35.1511.35.153
10Signe SkelbækSpringers Silver Survivor1.23.2810.18.6330.18.634
11Marianne NielsenJumping Jack Flash0.19.7900.28.9640.28.964
12Marianne NielsenVestvoldens Kasmir0.41.5630.38.7510.38.754
13Patricia MøllnitzFrække0.34.2540.27.4720.27.476
14Mia Fossberg DømelMilka1.53.5921.32.8151.32.817
15Marianne NielsenVestvoldens Surprise1.00.2550.35.6330.35.638
16Signe SkelbækMilkas Mati1.26.8251.00.0031.00.008
17Signe SkelbækRiki Raki0.59.6370.15.7820.15.789
18Julie HolstFigaro1.10.5361.26.2551.26.2511
Uplac.Mia FossbergBaloos Challenger Kaitaki1.04.441Disk.
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: D2
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.