Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  GRØNNEGÅRDEN  I  SØBORG  DEN  4.  OKTOBER  2015

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben
Elite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2015-10-04 12:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Karin RothAlberte00:12,5600:19,1200:31,681
2Tanja Skou PedersenKlundtes Sabor00:21,0400:13,9400:34,981
3Mia HansenFunnys Kitsu10:18,7500:19,1510:37,90
4Ditte KristensenHyggebo's Balder Bumle Boy10:29,8701:10,2811:40,15
5Heidi KristensenHyggebos Ofelia01:39,2811:06,4412:45,72
6Gurli RasmussenBlack Whitemouth10:47,6211:00,2821:47,90
7Ditte KristensenHyggebos Vincent20:42,2521:03,7241:45,97
8Karin RothSpringers Lunatic11:36,031+22:28,9744:05,00
Uplac.Gurli RasmussenWhite GreyshadovDisk.
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2015-10-04 13:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidKl.pr.PindPoint
1Tanja Skou PedersenLilliens LEGO Dublo (M)00:19,7500:16,6900:36,441
2Susan Comitre-NoppenauHulk'en (M)00:26,6300:22,2500:48,881
3Tanja Skou PedersenUniKins Arabica Pacas (M)00:26,6500:29,9700:56,621
4Susan Comitre-NoppenauAsta La Vistas Supernatural...(M)10:32,0900:24,9010:56,991
5Mia HansenFunnys Kitsu (L)10:37,5000:28,4411:05,94Bestået
6Mia HansenLykkes California Screamin' (M)10:37,4100:31,9711:09,38
7Patricia MøllnitzFunnys Flitter (M)10:43,9400:29,7211:13,66
8Camilla Kirk JensenKlundtes Shere Khan (M)10:54,7800:31,8511:26,63
9Tanja Skou PedersenHelsteds Breaking Bad (M)20:25,5300:16,4420:41,97
10Mia HansenEskirs Nio Elizabeth (M)10:26,2110:28,9420:55,15
11Karin RothAlberte (L)20:29,0900:31,4021:00,49
12Susan Comitre-NoppenauPletvangs Womanaizer (M)20:33,9700:34,5621:08,53
13Tanja Skou PedersenUniKins Arabica Ethiopian Si...(M)20:38,8800:46,5921:25,47
14Tanja Skou PedersenKlundtes Sabor (M)20:39,3110:42,1531:21,46
15Heidi KristensenHyggebo's Sofus (M)21:54,0911:40,6533:34,74
16Karin RothSpringers Lunatic (L)31:56,1331:47,5063:43,63
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2015-10-04 09:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mia HansenWinds GCh. Nioryu00:35,4700:22,0900:57,561
2Mia HansenLykkes Lady Sophia10:49,8500:50,4711:40,321
3Susan Comitre-NoppenauCh. Music Maker af Stampegården00:26,9420:28,1020:55,04
4Susan Comitre-NoppenauPletvangs Ch. Wilbur10:30,5310:26,9120:57,44
5Mia HansenEskirs Nio Boogaloo10:42,9710:38,7521:21,72
6Mia HansenEskirs Ziyu Al Yaqoub10:58,1310:54,5621:52,69
7Mia HansenTaharas Farida Mugisha11:11,3510:53,3822:04,73
8Mette WindWinds Zhawn Mizai11:19,5610:45,7222:05,28
9Mette WindStampegårdens Tales of Symphon...0+11:40,3711:20,6623:01,03
10Patricia MøllnitzFunnys Solé Prilla20:36,1510:34,7331:10,88
11Mette WindWinds GCh. Anakin Skywalker30:56,0000:41,4131:37,41
12Mia HansenEskirs Ch. Kiva Macao31:09,8400:36,8531:46,69
13Patricia MøllnitzDundines Zack21:09,2811:14,0332:23,31
14Susan Comitre-NoppenauWedervangs Spree Fluffy20:46,6520:25,1641:11,81
15Mette WindStampegårdens Mystic Maze30:52,8810:44,9641:37,84
16Lisa Sinnerup GressLevades Ch. Crater Lake30:51,6910:52,0341:43,72
17Tanja Skou PedersenStampegårdens Criminal Pursuit00:42,4341:06,1541:48,58
18Tanja Skou PedersenStampegårdens Island of Advent...30:55,0610:53,6041:48,66
19Mia HansenHønsehusets Bibi Bine42:00,9301:18,2243:19,15
20Camilla Kirk JensenWinds Fuji32:16,5321:19,5353:36,06
21Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount30:44,8530:43,5761:28,42
22Mia HansenFunnys Bobble5+11:06,2500:36,8461:43,09
23Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Shelgon20:59,063+10:53,8561:52,91
24Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af Gress52:02,6010:50,6362:53,23
25Tanja Skou PedersenHønsehusets Snorkfrøken3+11:32,5330:55,3472:27,87
26Mia HansenEskirs Angel of Rock41:23,1331:19,1872:42,31
27Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Crime40:52,4640:35,0681:27,52
28Tanja Skou PedersenEskirs Ziyu Khalifa51:23,3131:20,4482:43,75
29Lisa Sinnerup GressWinds Sebulba62:02,3120:58,6583:00,96
30Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af Lev...71:30,1220:54,5692:24,68
31Patricia MøllnitzBambi51:37,5041:30,7893:08,28
32Lisa Sinnerup GressPretty Dead Liars af Gress71:25,8561:12,50132:38,35
33Mette WindWinds Tesshin9+12:20,3832:16,83134:37,21
Uplac.Tanja Skou PedersenRaptor af Pecasus31:33,91Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenCAs Arecurius TaranucnusTrukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressSimply the Best af StampegårdenTrukket
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2.30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.