Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  SOMMERUDSTILLINGEN  I  SKIBBY  DEN  9.  MAJ  2009

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeSvær lige
Højdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTid 2. g.l.Fejl i altTid i altPindPoint
1Stina Brahtz NagelMagic's Maybee Magic0100.33.90100.33.9013
2Stina Brahtz NagelAsta La Vistas Saki0100.41.92100.41.921
3Rebekka MikkelsenLittle Golden Shipper Boy1001.05.47101.05.471
4Mia Fossberg DømelMimrelunds Killarney2001.31.80201.31.80
5Patricia MøllnitzFrække3000.34.08300.34.08
6Mette LarsenBruno2300.19.57500.19.57
7Lisa HeinPjevser3300.55.96600.55.96
8Signe SkelbækSpringers Fall Out Girl6200.37.92800.37.92
9Julie HolstAppel6201.07.13801.07.13
10Lisa HeinGyldenris5301.18.1481.18.14
11Rebekka MikkelsenMikado's Mysterious Meteorit5301.40.1681.40.16
12Patricia MøllnitzDundine6300.22.67900.22.67
13Mia Fossberg Dømel Bygholms Vola Cucina5401.55.97901.55.97
14Signe Skelbæk Daisy7300.39.871000.39.87
Uplac.Mia Fossberg DømelBaloo's Snebold7 + 4Trukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Pernille Qwist Reckey
Bedømmelsesmetode: D2
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlFejlTid 2. g.l.Fejl i altTid i altPindPoint
1Lisa HeinNeottia Nidus-avis1000.25.65100.25.6513
2Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...1200.31.33300.31.33
3Signe SkelbækSpringers Silver Survivor3000.47.78300.47.78
4Mia Fossberg DømelBaloo's Challenger Kaitaki1201.52.01301.52.01
5Rebekka MikkelsenMikado's Mysteri Destiny2200.34.38400.34.38
6Julie HolstFigaro3201.44.23501.44.23
7Rebekka MikkelsenMikado's Margurit5100.26.90600.26.90
8Stina Brahtz NagelAsta La Vista's Kim-Hannibal1500.36.40600.36.40
9Rebekka MikkelsenChappermanden Champion Star4200.44.46600.44.46
10Signe SkelbækSpringers Little Wax Fighter5100.45.75600.45.75
11Rebekka MikkelsenWind's Blackear5200.23.80700.23.80
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Pernille Qwist Reckey
Bedømmelsesmetode: D2
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin40505560657075808590Cert.Point
1Pernille Qwist ReckeyGCh. Nicodemus von Strandpark~OOOOXOXOOXOXX-14
2Lisa HeinNeottia Nidus-avis~OOOXOOXOXXX
3Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...OOOOXOXOXXX
4Stina Brahtz NagelAsta La Vista's Kim-HannibalOXXOXXOXXOXOXOXXX
5Mia Fossberg DømelBaloo's Snowball~OXOOXXOXOXXX
6Signe SkelbækSpringers Little Wax FighterOOXXOOOXXX
7Stina Brahtz NagelAsta La Vista's SakiOOOXOXXOXXX
8Julie HolstFigaroOOOXXX
9Patricia MøllnitzFrækkeOXXOXOXXX
10Mia Fossberg DømelBaloo's Challenger Kaitaki~O~XXX
11Mia Fossberg DømelMimrelunds KillarneyOXOXXX
12Patricia MøllnitzDundineOXXX
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rebekka Mikkelsen
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.