Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  HOS  CIRKUSLAND  I  SLAGELSE  DEN  10.  OKTOBER  2015

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget
Svær krogetElite kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2015-10-10 10:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Line HauritzMaglebo's Tommasini00:34,0501:01,1201
2Line HauritzMaglebo's Scott00:52,5501:13,3400 - 0:19,211
3Christina AndersenMy Name is Chubby af Væng.00:50,7601:12,7500 - 0:57,861
4Majken JosephsenShamigos Salvio Hexia10:20,8000:26,6211
5Louise JohansenPletvangs Bailando Reggaton10:43,9000:40,151
6Majken JosephsenVilsmøllegaardens 007 Thunderb...10:43,7500:51,821
7Michele LangkjærPletvangs Cougar10:59,6001:14,301
8Tanja Skou PedersenHelsteds Breaking Bad10:44,1510:32,972
9Louise JohansenOle10:38,3210:33,712
10Tanja Skou PedersenKlundtes Sabor20:40,3200:36,422
11Michele LangkjærHallo Sorte20:54,0310:52,433
12Tanja Skou PedersenBlancos Eyllwe41:18,6501:00,804
13Line HauritzMaglebo's Merida31:24,3611:02,174
14Janni BrenholdtStampestaldens Omi31:28,8411:10,094
15Louise JohansenSander31:16,3211:37,374
16Janni BrenholdtTaharas Olau21:10,0231:05,035
17Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J30:58,7021:29,925
18Michele LangkjærMister- Snow31:12,3021:30,115
19Signe BrenholdtA is for Answers af Gress40:48,1820:50,296
20Louise JohansenHippie51:54,2741:40,949
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: StinaBrahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2015-10-10 11:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Stina Brahtz NagelTaharas Sasha21:14,4300:53,152
2Majken JosephsenPletvangs Trouble Maker31:17,4900:59,023
3Camilla Kirk JensenKlundtes Shere Khan21:08,7821:17,3041 - 0:42,17
4Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna20:35,3421:16,4842 - 0:42,33
5Camilla Kirk JensenKlundtes Little Adventure41:16,8411:15,415
6Signe BrenholdtStaldlyne's Jacob51:06,3711:17,896
7Viktoria Behrendt ThremsSeñorita Fiiona51:15,2221:34,337
Uplac.Signe BrenholdtTaharas Thomas O'Malley20:47,88Trukket
Uplac.Line HauritzBellas Discovery Af Sommerly40:50,04Trukket
Uplac.Christina AndersenCATAs Dati Dathin LamiraTrukket
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2015-10-10 12:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla Kirk JensenWinds Fuji11:02,6710:52,972
2Camilla Kirk JensenKlundtes Heart Of Adventure20:37,2010:36,423
3Mette WindStampegårdens Tales of Symphon...21:05,9010:48,353
4Line HauritzMy Name is Trouble af Gress10:57,0330:44,144
5Patricia MøllnitzZargos Summer Crush Af Klundtes31:03,8710:55,234
6Patricia MøllnitzBambi31:40,2111:10,374
7Camilla Kirk JensenJordbærgårdens Merkur31:28,7420:59,365
8Christina AndersenMaPos Qutaybah Qmir21:23,7231:03,175
9Signe BrenholdtPletvangs W for Wilbur (Lille...31:17,7921:25,235
10Majken JosephsenWinds Reika4+11:42,3910:44,456
11Viktoria Behrendt ThremsWedervangs Surf Excel Blue41:08,0130:43,997
12Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Nature41:49,5430:54,417
13Line HauritzMaglebo's Young and Beautiful32:08,7341:49,397
14Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Tamara61:16,4120:34,078
15Janni BrenholdtFionas Deadly Delusion61:18,2651:26,1911
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.30 min
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2015-10-10 14:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Mette WindWinds Zhawn Mizai11:45,8401:28,3511
2Mette WindWinds Tesshin12:00,5711:44,602
3Mette WindStampegårdens Mystic Maze21:21,2111:08,153
4Patricia MøllnitzDundines Zack21:34,9611:11,803
5Tanja Skou PedersenRaptor af Pecasus21:41,6811:47,313
6Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount31:35,8710:26,554
7Patricia MøllnitzFunnys Solé Prilla3+11:26,1010:57,575
8Mette WindWinds GCh. Anakin Skywalker31:08,4821:06,825
9Line HauritzWinds Shiro41:30,1611:17,515
10Tanja Skou PedersenStampegårdens Island of Advent...41:17,3111:18,545
11Tanja Skou PedersenStampegårdens Criminal Pursuit51:14,0821:23,457
12Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Shelgon61:33,4621:06,638
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2,30 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.