Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TRÆNINGSSTÆVNE  PÅ  GRØNNEGÅRDEN  I  SØBORG  DEN  14.  OKTOBER  2015

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær lige åbenSvær lige åben
Svær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2015-10-14 19:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Cecilie BrenholdtStampestaldens Bumpy Ride00:31,6600:48,690
2Janni Onuczak BrenholdtStampestaldens It Girl00:31,9101:00,190
3Lena AndersenNinkaniners DiMacchie **Tot-To...11:32,9411:31,812
Uplac.Patricia MøllnitzNinkaniners LunaTrukket
Antal deltagere: 4.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2015-10-14 19:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Tanja S. PedersenBlancos Eyllwe00:45,7800:35,5901
2Janni Onuczak BrenholdtTaharas Olau00:17,2210:22,4711
3Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J10:26,4410:36,072
4Janni Onuczak BrenholdtStampestaldens Omi20:36,0610:29,283
5Patricia MøllnitzNinkaniners Lucy20:28,1530:50,355
6Signe BrenholdtA is for Answers af Gress30:29,7230:45,566
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2015-10-14 21:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Cecilie BrenholdtTaharas Sasha (M)00:35,9100:16,8401
2Tanja S. PedersenHelsteds Breaking Bad (M)00:22,9600:19,1501
3Janni Onuczak BrenholdtTaharas Olau (L)10:36,4010:51,092
4Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J (L)20:41,9720:48,224
5Tanja S. PedersenBlancos Eyllwe (L)11:03,102+11:37,714
6Signe BrenholdtA is for Answers af Gress (L)30:44,2931:04,666
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2015-10-14 20:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast (S)00:48,2200:28,7801
2Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion (S)10:30,9010:27,032
3Tanja S. PedersenKlundtes Amazing Adventure (S)20:29,7510:27,003
4Camilla Kirk JensenKlundtes Little Adventure (S)20:38,2810:36,063
5Camilla Kirk JensenKlundtes Heart Of Adventure (S)31:02,5900:37,193
6Tanja S. PedersenUniKins Arabica Santos (S)31:04,3400:43,503
7Signe BrenholdtTaharas Thomas O'Malley (S)1+11:13,6911:02,623
8Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Nature (S)10:53,6230:41,224
9Tanja S. PedersenHelsteds Breaking Bad (M)50:52,8500:31,785
10Tanja S. PedersenWinds Kyoshiro (S)40:33,2820:40,386
11Tanja S. PedersenRoyal Jubilee af Stampegårde...(S)20:53,0940:57,536
12Tanja S. PedersenLilliens LEGO Dublo (S)50:37,3540:24,319
13Camilla Kirk JensenJordbærgårdens Merkur (S)80:50,0340:49,3712
14Cecilie BrenholdtTaharas Sasha (M)5+11:27,0661:00,6312
Uplac.Lisa Sinnerup GressWinds Nute Gunray (S)Trukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2015-10-14 21:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla Kirk JensenKlundtes Heart Of Adventure (S)00:39,5300:31,1201
2Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast (S)00:41,2200:36,3701
3Tanja S. PedersenLilliens LEGO Dublo (S)00:51,3500:40,0901
4Camilla Kirk JensenKlundtes Art Of Nature (S)00:43,3800:44,7201
5Tanja S. PedersenKlundtes Amazing Adventure (M)10:37,0000:28,6912
6Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion (S)10:51,4400:50,4111
7Tanja S. PedersenUniKins Arabica Santos (M)11:15,4101:18,6612
8Signe BrenholdtTaharas Thomas O'Malley (M)0+11:06,3710:32,812
9Tanja S. PedersenCAs Arecurius Taranucnus (S)21:22,1501:15,652
10Camilla Kirk JensenKlundtes Little Adventure (M)20:33,1210:28,123
11Tanja S. PedersenWinds Kyoshiro (M)20:51,6910:56,533
12Tanja S. PedersenRoyal Jubilee af Stampegårde...(M)21:10,9721:12,194
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.