Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

HOP  PÅ  UBBERUD-UDSTILLINGEN  VED  ODENSE  DEN  9.  -  10.  JANUAR  2016

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMini kroget
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2016-01-10 08:53:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Karin MoslundKandies León00:40,6600:16,7100 - 0:18,28
2Mia HansenEskirs Anaki Skyzoo00:34,6900:17,4700 - 0:23,63
3Camilla á ArgjumZincerellas The Kingsroad00:24,1200:19,590
4Karin MoslundKandies Violetta00:34,6400:20,090
5Karin MoslundMøllerhusets Glory Golden Sandy00:29,3900:21,340
6Caroline Kryger JørgensenMint Fresh af Hyben00:22,0600:26,370
7Mia HansenEskirs Anaki Boss00:34,9100:30,440
8Maria GadkjærMalegas Air Force One00:44,4600:37,280
9Charlotte EllebyMalegas Con Air00:35,7500:37,350
10Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow00:38,6800:42,650
11Maria GadkjærMalegas Love Is In The Air00:38,4300:42,970
12Heidi RasmussenKandies Tomás00:17,3810:15,411
13Emma FrederiksenKandies Snedronningen10:50,6300:26,691
14Charlotte Stub DetlefsenKandies Gnaske10:59,5300:39,121
15Emma FrederiksenKandies Troldepus00:33,5310:44,041
16Heidi RasmussenMoslund´s Flying High Kløver10:49,1910:46,312
17Sille BelowEskirs Meza Nadi10:33,9710:47,662
18Julie HansenKandies Lille Ida20:37,81
19Louise Stub DetlefsenHassel30:57,31
20Karin MoslundKandies Francesca31:01,90
21Julie HansenKandies Perle40:40,91
22Julie HansenKandies Klodshans40:48,03
23Laura Sofie KofoedMælkebøttegaardens Smørblomst40:59,97
24Charlotte Stub DetlefsenMoslund´s High Miss Grey3+11:20,12
Uplac.Louise Stub DetlefsenHermelingårdens NinusTrukket
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karina Vilsbøll
Sekretær: Freya Hansen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Mini kroget
Dato: 2016-01-09 09:04:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Karin MoslundKandies Violetta01:24,3500:24,500
2Laura Sofie KofoedKandies Ariel00:49,0000:28,410
3Caroline Kryger JørgensenMint Fresh af Hyben01:12,7900:33,030
4Camilla á ArgjumZincerellas The Kingsroad10:35,1200:25,161
5Emma FrederiksenKandies Snedronningen11:36,2800:33,971
6Karin MoslundKandies León11:14,7200:50,871
7Charlotte EllebyMalegas Con Air00:59,6620:25,502
8Karin MoslundKandies Francesca11:33,1910:58,132
9Louise Stub DetlefsenHassel01:32,6321:15,652
10Heidi RasmussenKandies Tomás10:37,190+12:05,972
11Mia HansenEskirs Anaki Skyzoo31:50,5000:35,563
12Emma FrederiksenKandies Troldepus20:48,3710:37,663
13Karin MoslundMøllerhusets Glory Golden Sandy21:54,0310:41,223
14Mia HansenEskirs Anaki Boss21:49,3110:43,223
15Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow31:25,1301:07,723
16Julie HansenKandies Klodshans10:57,4721:08,473
17Sille BelowEskirs Meza Nadi41:31,0600:51,224
18Heidi RasmussenMoslund´s Flying High Kløver51:43,5400:43,255
19Julie HansenKandies Lille Ida51:08,7520:41,847
20Julie HansenKandies Perle61:16,7250:57,4611
Uplac.Laura Sofie KofoedMælkebøttegaardens SmørblomstTrukket
Uplac.Louise Stub DetlefsenHermelingårdens NinusTrukket
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Sekretær: Freya Hansen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let lige
Dato: 2016-01-10 09:51:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Caroline Kryger JørgensenOceans Playa Grande af Sofiagå...00:13,4000:11,69012
2Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...00:19,4300:16,1900 - 0:11,0311
3Julie HansenKløvergårdens Nico00:20,3400:16,2500 - 0:16,8111
4Lisa HeinNardus' Nitida af Flora00:20,0600:16,7501 - 0:14,3211
5Mia Berndorf LyngLyngs Van Der Woodsen00:24,9700:19,47011
6Karen FrederiksenKandies Iron Man00:25,0900:19,90011
7Karin MoslundKandies Nikos Hoop Besoni00:43,1500:21,71011
8Mia Berndorf LyngLyngs Nate Archibald00:23,7200:21,94011
9Charlotte EllebySundahl's Perla00:29,7500:26,60011
10Karin MoslundMoslund´s Speedy Highway00:39,6300:26,65011
11Mia HansenFunnys Fighting The Flu00:31,1900:27,13011
12Lene GadkjærSommerlys Triangulum Galaxy00:40,2500:34,54011
13Emma FrederiksenKandies Macchiato Delta00:24,5300:38,69011
14Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol00:31,4000:39,63011
15Mia HansenFunnys Fighting The Faith00:37,2500:40,41011
16Emma FrederiksenKandies Wofler01:08,2500:46,13011
17Mette BrandbygeGood Luck Bear00:45,2800:47,06011
18Julie HansenZentas SW Mygeeto10:18,6200:14,781
19Karen FrederiksenKandies Stampe10:27,1300:19,881
20Karina VilsbøllOceans Playa Vargas af Sofiagå...10:38,6200:20,661
21Emma FrederiksenKandies Rumba10:46,4700:22,881
22Emma FrederiksenElmelys Glenbriar Fugu af Fion...10:27,9400:25,061
23Karin MoslundMoslund´s Mysterious Bølle10:56,8800:28,411
24Mia Berndorf LyngAries Central Perk10:28,1200:31,221
25Charlotte EllebySundahl's Beatrice10:44,0600:31,371
26Mia Berndorf LyngLyngs Maverick10:35,9100:31,441
27Sille BelowCarrots Zane10:35,3800:36,091
28Mia Berndorf LyngLyngs Blue Mountain State10:41,3500:40,061
29Karin MoslundMoslund´s Sweet Miss Lilly10:32,5710:16,542
30Julie HansenKandies Krøllebølle10:21,8810:34,222
31Laura Berggreen GæbeRådved Nygård's Jazz11:23,5010:43,782
32Karen FrederiksenKandies Sankt Marie20:26,75
33Karen FrederiksenKandies Sorte20:29,38
34Emma FrederiksenKandies Sankt Vitus20:30,84
35Maria GadkjærSundahl's Anastasia Tremaine20:33,88
36Mette BrandbygeDo Your Best Bear20:34,59
37Emma FrederiksenKandies Sankt Lucia20:40,47
38Mette BrandbygeI Love You Bear20:45,47
39Charlotte EllebySundahl's Elliot Blueberry " B...21:30,32
40Charlotte Stub DetlefsenPjuske40:58,56
41Mia HansenFunnys Fighting The Fantasy50:49,07
42Julie HansenPlet60:45,87
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla á Argjum
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let kroget
Dato: 2016-01-09 10:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens Professor X00:30,7200:17,25012
2Caroline Kryger JørgensenOceans Playa Grande af Sofiagå...00:35,0000:19,53011
3Mia HansenFunnys Fighting The Faith01:22,2800:21,00011
4Katrine JessingOopsy Bear00:36,5900:23,66011
5Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...00:46,5600:27,22011
6Mia Berndorf LyngLyngs Nate Archibald00:43,8400:38,72011
7Mia HansenFunnys Fighting The Flu10:33,1200:16,7811
8Freya HansenKandies Stampe10:47,3100:17,8111
9Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike10:42,9400:21,9011
10Emma FrederiksenElmelys Glenbriar Fugu af Fion...10:45,9400:26,0011
11Lisa HeinNardus' Nitida af Flora10:37,3800:28,6211
12Mia HansenFunnys Nio-Nima10:22,1500:28,9711
13Karina VilsbøllVilsmøllegaardens 007 Moonraker10:48,1800:36,7511
14Freya HansenKandies Iron Man00:49,0010:41,761
15Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom10:28,0600:49,501
16Julie HansenZentas One Spot Too Many01:19,3110:50,941
17Caroline Kryger JørgensenNødkærlunds Forget Me Not10:28,2510:18,872
18Julie HansenKandies Krøllebølle10:26,2210:20,622
19Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol10:49,5410:31,782
20Charlotte EllebySundahl's Perla11:03,8710:33,972
21Lisette KongerslevHønsehusets Lovely Molly21:13,3800:40,692
22Freya HansenZentas Spotless Behavior10:28,340+10:43,132
23Marlene BruhnStampegårdens Black Widow10:50,5910:48,182
24Karin MoslundMoslund´s Mysterious Bølle21:03,9700:50,752
25Katrine JessingHybens Alasco Zaitun Hadar11:14,6610:54,462
26Trine SielingDina11:19,5011:12,072
27Karin MoslundMoslund´s Sweet Miss Lilly20:47,0310:20,903
28Trine SielingCaminas C20:42,6910:28,753
29Karin MoslundKandies Nikos Hoop Besoni20:41,0710:30,323
30Marlene BruhnStampegårdens Daredevil20:43,4710:38,463
31Anne-Mette FoghEagles' Ice Pack af Lego-Gården20:37,0610:45,793
32Marlene BruhnJordbærgårdens Yankie20:40,2711:04,563
33Marlene BruhnFunnys Nio-Naomi11:27,50Trukket
34Julie HansenKløvergårdens Nico30:30,22
35Marlene BruhnJordbærgårdens Milky Way30:41,38
36Laura Berggreen GæbeSundahl's Läkerol Pitaya30:50,58
37Emma FrederiksenKandies Sankt Vitus30:58,50
38Louise Stub DetlefsenPjuske31:01,46
39Lisette KongerslevHønsehusets Alyce31:06,25
40Karina VilsbøllVilsmøllegaardens 007 GoldenEye31:18,47
41Emma FrederiksenKandies Sankt Lucia31:51,57
42Katrine JessingKandies Sankt Marie30:52,12
43Anne-Mette FoghEagles' Ice Cube af Lego-Gården40:37,00
44Mia Berndorf LyngAries Central Perk40:53,66
45Liva JepsenWedervangs Spike af Hyben40:56,94
46Emma FrederiksenKandies Wofler41:19,43
47Laura Sofie KofoedBygholms Kiiro41:24,18
48Liva JepsenKaninbandens BlackBerry50:39,92
49Liva JepsenÆblehavens Zorra50:49,28
50Freya HansenKandies Sorte50:50,06
51Sille BelowCarrots Zane51:10,25
52Lisette KongerslevHønsehusets Sinister4+11:59,78
53Mia Berndorf LyngLyngs Van Der Woodsen4+12:01,84
54Trine SielingKaninbandens Gabriella61:11,31
55Lisette KongerslevFriscos Ingen Dröm Är För Stor5+12:08,28
56Julie HansenPlet70:58,59
57Karin MoslundMoslund´s Speedy Highway6+11:53,75
58Charlotte EllebySundahl's Elliot Blueberry " B...3+42:51,50
59Sille BelowFunnys Flitter6+1+12:03,72
60Mia Berndorf LyngLyngs Maverick6+1+12:06,35
61Laura Berggreen GæbeNikki5+1+32:37,19
Uplac.Charlotte EllebySundahl's BeatriceTrukket
Uplac.Emma FrederiksenKandies RumbaTrukket
Uplac.Mia Berndorf LyngLyngs Blue Mountain StateTrukket
Uplac.Mia HansenFunnys Fighting The FantasyTrukket
Antal deltagere: 65.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karen Frederiksen
Sekretær: Heidi Rasmussen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finale
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2016-01-10 11:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Freya HansenZentas Spotless Behavior01:15,8700:22,7501 - 0:11,9113
2Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...00:50,8800:23,3502 - 0:14,8412
3Emma FrederiksenKandies Summered Beta00:50,8500:37,16012
4Mia Berndorf LyngLyngs Goliath00:48,5000:41,25012
5Camilla á ArgjumStampegårdens 5th Avenue10:46,9600:15,3711
6Camilla á ArgjumStampegårdens Hypnotic Poison10:54,3800:18,1611
7Camilla á ArgjumStampegårdens Professor X00:59,8810:38,6611
8Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom00:38,6910:44,251
9Karina VilsbøllDaydream Bear11:05,2800:49,311
10Freya HansenElmelys Freja10:48,8110:28,712
11Mia HansenBlancos Endovier10:48,0620:33,753
12Katrine JessingStampegårdens La Vaque10:35,56Trukket
13Mia HansenFunnys Nio-Nima20:18,28
14Sille BelowFunnys Flitter20:25,43
15Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...20:25,97
16Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly20:31,63
17Freya HansenZentas Ragetti Deux20:35,21
18Camilla á ArgjumStampegårdens Central Park20:39,03
19Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike20:40,66
20Karina VilsbøllSofiagårdens Cowloon20:41,53
21Caroline Kryger JørgensenNødkærlunds Forget Me Not20:44,19
22Anne-Mette FoghNew Wonder af Sofiagården20:49,96
23Mette BrandbygeVisbys Blessington C.20:54,63
24Julie HansenNikos Sana Meilé af Kandie30:18,69
25Anne-Mette FoghEagles' Heart of Ice af Lego-G...30:24,97
26Julie HansenNikos Cinta Amini af Kandie30:45,53
27Emma FrederiksenZentas One Spot Too Many30:46,59
28Karina VilsbøllVilsmøllegaardens 007 GoldenEye31:33,19
29Anne-Mette FoghEagles' Ice Pack af Lego-Gården40:36,00
30Anne-Mette FoghEagles' Ice Cube af Lego-Gården41:00,06
31Sille BelowFunnys Kitsu50:54,63
32Katrine JessingHybens Alasco Zaitun Hadar51:29,47
33Laura Berggreen GæbeSundahl's Läkerol Pitaya60:48,37
34Laura Sofie KofoedBygholms Kiiro81:02,25
v4Mette WindWinds Quintin Quantico (V)00:51,4700:40,030
v5Mette WindWinds SCh. Mizar Montani (V)00:52,0000:54,440
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Karen Frederiksen
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 i finale
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2016-01-09 13:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenSofiagårdens Mistral Air00:41,6000:28,0601:09,6613
2Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly01:01,4100:31,4001:32,8112
3Karina VilsbøllDaydream Bear00:44,5700:52,5301:37,1012
4Karen FrederiksenZentas Ragetti Deux00:48,7210:54,5011:43,221
5Julie HansenNikos Sana Meilé af Kandie10:43,6910:34,5321:18,22
6Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...10:46,4710:47,8821:34,35
7Anne-Mette FoghFunnys Obsessed With Me10:45,7530:32,8241:18,57
8Liva JepsenKaninbandens Donkey10:55,0730:48,1641:43,23
9Camilla á ArgjumStampegårdens Hypnotic Poison20:46,94
10Karen FrederiksenOceans Alex Atlantic af Nicand...20:55,72
11Karina VilsbøllSofiagårdens Cowloon21:04,03
12Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner21:12,31
13Julie HansenNikos Cinta Amini af Kandie31:05,87
14Anne-Mette FoghEagles' Heart of Ice af Lego-G...31:18,18
15Mia HansenFunnys Nio-Nilo31:27,91
16Charlotte EllebyDolly31:33,03
17Camilla á ArgjumStampegårdens Central Park31:44,47
18Mia Berndorf LyngLyngs Goliath31:57,22
19Julie HansenZentas SW Mygeeto3+11:24,44
20Karen FrederiksenStampegårdens La Vaque50:49,22
21Camilla á ArgjumStampegårdens 5th Avenue50:49,56
22Marlene BruhnStampegårdens One Million51:06,00
23Emma FrederiksenKandies Summered Beta51:06,60
24Sille BelowFunnys Solé Kailen51:14,31
25Freya HansenElmelys Freja51:22,85
26Emma FrederiksenKandies Macchiato Delta51:24,50
27Anne-Mette FoghNew Wonder af Sofiagården51:33,57
28Sille BelowFunnys Kitsu61:42,34
29Mia HansenBlancos Endovier71:27,97
Uplac.Emma FrederiksenJordbærgårdens Exotic KakiDisk fejl bane
Uplac.Laura Berggreen GæbeRådved Nygård's JazzTrukket
v13Mette WindWinds SCh. Mizar Montani (V)21:22,06
v24Mette WindWinds Quintin Quantico (V)51:12,13
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 i finale
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2016-01-10 12:47:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Maria GadkjærSofiagårdens Olympic Air00:30,2410:28,81113
2Camilla á ArgjumEikhaugens Back in Business10:47,9400:47,9711
3Mette BrandbygeSofiagårdens Lion Air10:37,22Trukket
4Karen FrederiksenOceans Alex Atlantic af Nicand...20:41,44
5Mia HansenSofiagårdens Mistral Air21:00,84
6Laura Berggreen GæbeVi.P's Wizard of Oz21:08,32
7Mia HansenFunnys Nio-Nilo21:12,81
8Betina MillerFionas Jazz Jack30:26,34
9Maria GadkjærMirage af Pecasus301:00,5
10Mette BrandbygeSecret Story31:19,57
11Anne-Mette FoghKaninborgens Salsa31:29,53
12Lene GadkjærZentas Parkour301:37,9
13Katrine JessingMaglebo's Quta Tic31:58,03
14Sille BelowKlundtes Art Of Darkness40:38,72
15Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso40:38,72
16Freya HansenKandies James Grieve Beta40:44,97
17Karen FrederiksenKandies Bianca Gamma41:09,71
18Emma FrederiksenJordbærgårdens Exotic Kaki41:32,78
19Mia HansenBlancos Nioryu Nakir51:25,97
20Julie HansenKandies Upsi Daisy51:34,06
21Laura Sofie KofoedStampegårdens Tales of Phantas...51:34,06
22Mia Berndorf LyngLyngs Will Turner3+1+12:06,97
23Anne-Mette FoghFunnys Obsessed With Me60:43,47
24Marlene BruhnStampegårdens Splish Splash71:24,67
25Sille BelowLevades High For This81:30,85
26Mette BrandbygeLykkes Jessie J9+11:54,16
Uplac.Sille BelowFunnys Solé KailenTrukket
Uplac.Sille BelowKlundtes Art Of StyleTrukket
Uplac.Lene GadkjærSommerly´s Fiolito (V)Trukket
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Charlotte Detlefsen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2016-01-09 14:55:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumEikhaugens Back in Business00:46,7200:36,43013
2Freya HansenZentas Nardus Nadéj Nepamora10:33,6400:24,8111
3Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Casino Royale10:46,7200:37,1211
4Freya HansenKandies Bianca Gamma10:45,7210:28,412
5Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...20:34,5010:31,283
6Anne-Mette FoghKaninborgens Salsa21:25,0011:14,133
7Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)21:44,0041:32,936
8Betina MillerRozettas Plectrum31:19,97
9Laura Sofie KofoedStampegårdens Tales of Phantas...31:24,91
10Betina MillerFionas Jazz Jack40:52,84
11Freya HansenKandies James Grieve Beta40:54,03
12Mette WindWinds Shouji41:32,94
13Katrine JessingAries Sri Lila51:19,97
14Laura Berggreen GæbeVi.P's Wizard of Oz71:45,34
15Mia HansenBlancos Nioryu Nakir5+22:24,63
16Sille BelowLevades High For This81:12,66
17Julie HansenKandies Upsi Daisy9+32:36,16
Uplac.Emma FrederiksenHønsehusets Prazo CaddoDisk. på tid
Uplac.Sille BelowKlundtes Art Of DarknessDiskvalifiseret
Uplac.Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af MalegaTrukket
Uplac.Katrine JessingMaglebo's Quta TicTrukket
Uplac.Marlene BruhnStampegårdens Splish SplashTrukket
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karen Frederiksen
Sekretær: Caroline Jørgensen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finale
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2016-01-10 13:54:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Mette WindWinds Tesshin01:02,8200:39,45014
2Lisa HeinFionas Napellus01:06,1001:00,72013
3Lene GadkjærSofiagårdens Wizz Air00:42,0010:27,411
4Charlotte EllebyLykkes Falcon10:51,5300:34,921
5Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero11:02,5400:35,911
6Sille BelowDolls Inpavidus Prometheus11:25,8701:03,971
7Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Casino Royale20:47,0000:36,092
8Camilla á ArgjumRegnbågens SCh. Fuel for Life00:59,9620:50,852
9Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...11:14,5910:57,812
10Mette WindWinds GCh. Anakin Skywalker20:45,2110:21,553
11Mia HansenLykkes Lady Sophia20:46,2510:21,903
12Karen FrederiksenZentas Nardus Nadéj Nepamora20:42,3810:28,533
13Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken20:59,8910:33,593
14Lisa HeinNeottia Nidus-avis10:34,6220:38,183
15Mette WindStampegårdens GCh. Mystic Maze21:12,4710:40,413
16Marlene BruhnHønsehusets Ch. Sniff21:02,8110:42,123
17Mette WindWinds Ch. Zhawn Mizai10:58,6220:44,813
18Marlene BruhnLykkes SCh. Fancy Faith21:11,6910:48,223
19Charlotte EllebyShamigos Tabu Kompaner Suspekt20:55,0320:44,194
20Mia HansenEskirs Ziyu Al Yaqoub21:02,441+11:18,344
21Betina MillerRozettas Plectrum21:39,0621:30,324
22Mia HansenEskirs Nio Boogaloo20:37,2530:23,635
23Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Caribbean Ta...30:36,12
24Marlene BruhnHønsehusets Balouline30:52,88
25Anne-Mette FoghSofiagårdens Eagle Air31:00,78
26Mette WindWinds Shouji31:11,75
27Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...31:26,59
28Mia HansenWinds GCh. Nioryu40:46,37
29Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...41:12,09
30Mia HansenFunnys Bobble50:41,84
31Sille BelowIraklis' Melilla Murcia af Kil...50:48,72
32Betina MillerFionas Ch. Innuendo DiNidus50:52,40
33Mette BrandbygeLykkes Secret Soul51:05,47
34Mette BrandbygeHønsehusets Colours of the Rai...4+11:08,56
35Camilla á ArgjumStampegårdens Notting Hill4+11:23,79
36Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)51:32,31
37Julie HansenLeeds Back To Black51:58,66
Uplac.Maria GadkjærLykkes Ch. CatwomanTrukket
Uplac.Mia Berndorf LyngCAs De Quo AquilegaTrukket
Uplac.Mia HansenEskirs Ch. Kiva MacaoTrukket
Antal deltagere: 40.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karina Vilsbøll
Sekretær: Katrine Jessing
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 i finale
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2016-01-09 16:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Caribbean Ta...00:56,5000:36,94014
2Mette WindWinds Ch. Zhawn Mizai11:04,8401:09,3111
3Charlotte EllebyLykkes Falcon21:02,4510:29,373
4Camilla á ArgjumRegnbågens SCh. Fuel for Life10:39,1620:29,633
5Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero11:00,8220:39,653
6Marlene BruhnLykkes SCh. Fancy Faith10:51,1620:48,063
7Mette WindWinds Tesshin11:12,7220:51,633
8Mette WindWinds GCh. Anakin Skywalker21:23,6320:55,634
9Mette WindStampegårdens GCh. Mystic Maze11:26,9430:57,844
10Marlene BruhnHønsehusets Ch. Sniff20:54,6930:58,885
11Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...21:09,0731:05,475
12Camilla á ArgjumStampegårdens Notting Hill30:54,19
13Lisa HeinFionas Napellus30:56,66
14Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...30:59,43
15Mia HansenEskirs Ziyu Al Yaqoub31:10,46
16Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...31:50,62
17Mia HansenEskirs Nio Boogaloo40:41,49
18Lisa HeinNeottia Nidus-avis40:55,50
19Betina MillerFionas Ch. Innuendo DiNidus41:02,94
20Marlene BruhnHønsehusets Balouline41:11,47
21Mia HansenWinds GCh. Nioryu50:38,94
22Marlene BruhnHønsehusets Snusmumriken51:17,35
23Mia HansenFunnys Bobble60:43,75
24Sille BelowIraklis' Melilla Murcia af Kil...61:11,00
25Charlotte EllebyShamigos Tabu Kompaner Suspekt5+11:38,18
26Sille BelowDolls Inpavidus Prometheus5+11:54,19
27Julie HansenLeeds Back To Black72:22,31
Uplac.Mia Berndorf LyngCAs De Quo AquilegaTrukket
Uplac.Mia HansenEskirs Ch. Kiva MacaoTrukket
Uplac.Mia HansenLykkes Lady SophiaTrukket
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karina Vilsbøll
Sekretær: Caroline Jørgensen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i fiale
Maksimum tid: 2,30
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.