Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  GRØNNEGÅRDEN  I  SØBORG  DEN  31.  JANUAR  2016

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær lige åbenSvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2016-01-31 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mathilde Schur PedersenBakel's Platin00:18,7200:21,190
2Stina Brahtz NagelEskirs Meza Kabul00:31,5900:21,660
3Stina Brahtz NagelAsta La Vistas Iron Throne00:31,3500:22,090
4Marie Schunck Ter-BorchEskirs Anaki Boondox00:34,8700:23,290
5Tanja Skou PedersenKlundtes Phunk Phenomenon00:50,8100:26,800
6Mathilde Schur PedersenBakel's Retro00:28,9400:29,470
7Telma NielsenSnebold00:22,9000:29,680
8Karin RothPletvangs Bailando Jive00:22,3400:29,750
9Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallbang...00:20,1800:30,750
10Gitte Thaulov PetersenAske00:37,6200:31,030
11Stina Brahtz NagelAsta La Vistas Highgarden01:26,5600:35,850
12Sarah Windeballe HegvaldHegvald's TwoFace00:30,5000:37,430
13Cecilie BrenholdtMøllerhusets Gravity00:36,4400:43,620
14Cecillie KristensenSmølfehusets Ready to Run of 1D00:54,1500:45,370
15Karin RothPletvangs Theodore00:29,6800:49,780
16Gitte Thaulov PetersenKayze00:24,4710:25,251
17Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Tequila Sunrise...10:33,9300:28,441
18Patricia MøllnitzAsta La Vistas Casterly Rock10:40,0300:29,811
19Sarah Windeballe HegvaldHegvald's Sahara10:29,3500:41,591
20Tanja Skou PedersenAsta La Vistas Pyke00:55,6311:14,001
21Stina Brahtz NagelAsta La Vistas Eyrie00:32,8811:15,251
22Tanja Skou PedersenKlundtes Dynamic Edition10:27,4710:28,032
23Telma NielsenLifetime0+11:27,1310:37,752
24Cecilie BrenholdtAsta La Vistas Storms End10:53,4411:04,662
25Lærke SimonsenPletvangs Bailando Charleston11:10,9120:56,573
26Patricia MøllnitzAsta La Vistas Sunspear30:49,63
v16Signe SkelbækSpringers Silver Survivor (V)01:19,5701:15,560
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl går i finalen.
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2016-01-31 11:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda00:13,6000:17,71012
2Patricia MøllnitzDundine's Zarina00:18,9100:21,63011
3Signe SkelbækSpringers Insanity in May00:25,3800:23,41011
4Lisa Sinnerup GressFunnys Fighting The Flames00:27,4000:25,43011
5Tanja Skou PedersenUniKins Deja Vú00:26,6300:39,38011
6Sanne AndersenHybens Nice Things00:38,6801:23,15011
7Cecillie KristensenSmølfehusets Nova01:03,0901:44,19011
8Patricia MøllnitzDundine's Silvia10:18,5300:21,5011
9Signe BrenholdtStampestaldens It Girl10:28,5000:26,721
10Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona Jivara10:14,6500:30,381
11Lisa Sinnerup GressBlack Beauty10:25,5900:35,001
12Signe SkelbækSpringers Heartquake (Minna)01:33,5910:38,591
13Cecillie KristensenStrandmøllens Valrhona Caraque00:37,6610:42,561
14Tanja Skou PedersenUniKins Blackout0+10:45,3500:43,971
15Sarah Windeballe HegvaldHegvald's Chili10:50,6800:46,291
16Mathilde Schur PedersenFunnys Fighting The Fantasy10:29,9310:29,842
17Karin RothAlberte10:20,8710:36,162
18Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba)11:07,5710:55,712
19Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona Opalys10:21,9420:29,473
20Cecillie KristensenSmølfehusets Earth Apollo Lucky10:58,5321:12,593
21Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona Dulcey10:44,87Trukket
22Janni BrenholdtTaharas Ane20:25,31
23Mathilde Schur PedersenBakel's Zeetex20:30,22
24Majken JosephsenVesterleds New Pina Colada20:35,16
25Sanne AndersenMoens Fairytale20:38,03
26Sarah Windeballe HegvaldStrandhuset's Emma20:39,15
27Karina VilsbøllOceans Playa Vargas af Sofiagå...20:39,62
28Mathilde Schur PedersenBakel's Starco20:41,19
29Mathilde Schur PedersenBakel's Silverstone20:47,53
30Amalie JohansenLille Halv Måne21:22,12
31Sanne AndersenNinernes Ejoplane30:31,44
32Lærke SimonsenCoco30:42,13
33Lisa Sinnerup GressDina's Zorro30:48,53
34Majken JosephsenVesterleds New Cosmopolitan41:17,16
35Majken JosephsenVesterleds New Kir Royal2+1+12:11,54
36Sanne AndersenKlakens Black Diamond "Siri"70:52,96
37Amalie JohansenFunnys Ajru Akee (Lea)71:09,12
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl går i finalen.
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2016-01-31 13:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbKl.pr.PindPoint
1Patricia MøllnitzDundine's Zarina (M)00:24,6900:18,85013
2Majken JosephsenPletvangs Trouble Maker (M)00:28,4700:24,7500 - 0:26,6912
3Janni BrenholdtTaharas Olau (M)00:39,7200:25,4001 - 0:24,5012
4Marie Schunck Ter-BorchBlancos Erilea (M)00:30,7800:27,59012
5Karina VilsbøllOceans Playa Vargas af Sofia...(L)00:25,5000:32,880Bestået22
6Gitte Thaulov PetersenSoul Survivor (M)00:40,1600:38,28012
7Amalie JohansenSpringers The Loser of Love (M)00:57,7801:03,19012
8Cecilie BrenholdtStampestaldens Bumpy Ride (M)10:50,1600:30,6911
9Janni BrenholdtTaharas Ane (L)00:34,4710:31,0312
10Tanja Skou PedersenUniKins Voodod (M)10:29,1900:46,1911
11Tanja Skou PedersenUniKins Blackout (L)10:46,8100:47,341
12Tanja Skou PedersenUniKins Deja Vú (L)00:41,400+10:48,621Bestået
13Tanja Skou PedersenHelsteds Almost Human (M)10:27,3510:20,902
14Stina Brahtz NagelAsta La Vistas Supernatural...(M)00:19,5920:22,192
15Stina Brahtz NagelAsta La Vistas Sandalfon (M)10:36,5910:26,942
16Mathilde Schur PedersenFunnys Fighting The Fantasy (L)10:28,0610:33,442
17Tanja Skou PedersenBlancos Eyllwe (M)00:32,5020:35,942
18Sarah Windeballe HegvaldElmelys Depardieu (M)10:37,2810:38,502
19Cecillie KristensenSmølfehusets Gulerod (M)10:41,2510:39,942
20Lisa Sinnerup GressHaMas What Happens at Home a...(M)00:30,7520:59,882
21Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J (M)10:44,2220:49,693
22Majken JosephsenDolls Zuera Emilia-Romagna (M)10:31,7821:56,193
23Signe BrenholdtStampestaldens It Girl (L)20:25,38
24Tanja Skou PedersenKlundtes Shere Khan (M)20:31,34
25Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda (L)20:31,38
26Janni BrenholdtStampestaldens OMI (M)20:32,63
27Mathilde Schur PedersenTaharas Sofia Lugo (M)20:37,93
28Signe BrenholdtStampegårdens Central Park (M)20:50,69
29Patricia MøllnitzDundine's Silvia (L)20:56,28
30Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla (M)20:59,41
31Lisa Sinnerup GressDina's Zorro (L)21:19,28
32Karina VilsbøllDaydream Bear (M)21:44,22
33Majken JosephsenShamigos Salvio Hexia (M)30:36,09
34Marie Schunck Ter-BorchPletvangs Libertiner (M)30:48,25
35Sanne AndersenNinernes Ejoplane (L)30:50,62
36Marianne Frimodt NielsenRomeo (M)31:26,75
37Karin RothAlberte (L)40:35,94
38Majken JosephsenVilsmøllegaardens 007 Thunde...(M)40:51,93
39Sanne AndersenHybens Nice Things (M)3+12:02,31
40Lisa Sinnerup GressFunnys Fighting The Flames (L)50:40,94
41Majken JosephsenVesterleds New Pina Colada (L)60:54,19
42Sanne AndersenDK's Nadiya (M)6+11:40,25
43Sanne AndersenKlundtes Sabor (M)6+12:01,38
44Telma NielsenFilur (M)91:21,22
45Lærke SimonsenCoco (L)8+1+12:09,00
Uplac.Karina VilsbøllSofiagårdens Cowloon (M)Trukket
Uplac.Sanne AndersenCAs Weccua Fajima (M)Trukket
Uplac.Sarah Windeballe HegvaldSpike (M)Trukket
v16Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af L...(V)10:27,2210:29,472
Antal deltagere: 49.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Signe Skelbæk
Sekretær: Signe Skelbæk
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl går i finalen.
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2016-01-31 15:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Marie Schunck Ter-BorchMaglebo's In My Way00:39,6000:16,2500:55,8513
2Mathilde Schur PedersenAjtaks Dies Saturni10:33,8800:34,7211:08,601
3Janni BrenholdtTaharas Olau00:25,7220:28,4020:54,12
4Marianne Frimodt NielsenDolls Inpavidus Zeus01:01,781+12:07,5923:09,37
5Tanja Skou PedersenHelsteds Breaking Bad20:19,66
6Tanja Skou PedersenLilliens LEGO Dublo20:29,47
7Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af Malega20:31,34
8Tanja Skou PedersenWinds Kyoshiro20:31,96
9Majken JosephsenPletvangs SL Craig20:34,15
10Signe SkelbækSpringers After The Fall (Hast...20:44,25
11Tanja Skou PedersenRoyal Jubilee af Stampegården20:52,47
12Tanja Skou PedersenKlundtes Art Of Nature21:02,13
13Marie Schunck Ter-BorchMabohas Mount Makalu30:29,28
14Cecillie KristensenMagics Epic Dilution30:58,91
15Karin RothPicnic's Zombie31:19,50
16Majken JosephsenWinds Reika40:35,93
17Signe BrenholdtTaharas Thomas O'Malley3+11:08,44
18Majken JosephsenPletvangs Trouble Maker50:45,72
19Sanne AndersenZeris Thethi Falls "Lukas"51:15,59
20Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli4+1+22:22,81
21Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (No...101:44,35
Uplac.Sarah Windeballe HegvaldBajonetteTrukket
Uplac.Tanja Skou PedersenUniKins Arabica SantosTrukket
v11Signe SkelbækMagics ChriStoffer (V)20:47,09
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Lisa Sinnerup Gress
Sekretær: Lisa Sinnerup Gress
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl går i finalen.
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.