Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  GRØNNEGÅRDEN  I  SØBORG  DEN  28.  FEBRUAR  2016

Print
Tryk for at komme til:
Mini krogetLet kroget
Middelsvær kroget åbenSvær kroget åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini kroget
Dato: 2016-02-28 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Stina Brahtz NagelEskirs Meza Kabul00:42,0300:30,030
2Stina Brahtz NagelAsta La Vistas Iron Throne00:42,2200:30,960
3Stina Brahtz NagelAsta La Vistas Highgarden00:52,2100:34,9100 - 0:14,53
4Mia HansenFunnys Elephas01:01,8200:35,8800 - 0:30,96
5Mathilde Schur PedersenBakel's Platin00:37,7500:35,5003 - 0:21,96
6Mia HansenEskirs Anaki Skyzoo00:39,7500:39,030
7Patricia MøllnitzAsta La Vistas Casterly Rock10:33,5300:23,571
8Mia HansenFunnys Ursus0+11:46,4000:28,191
9Louise GotfredsenEskirs Anaki Eyedea ”:Eya"11:05,3400:28,751
10Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Son of Zeus (Sonni...10:40,0600:32,531
11Cecilie BrenholdtAsta La Vistas Storms End10:40,1200:37,851
12Simone BasanPletvangs Bailando Lambada00:55,7210:41,121
13Mia HansenEskirs Anaki Boss11:09,6900:50,881
14Heidi KristensenHyggebo's Frøken Vintergæk01:27,8810:57,971
15Heidi KristensenHyggebo's Mont Blanc10:31,8210:27,222
16Patricia MøllnitzAsta La Vistas Sunspear10:34,8110:50,502
17Stina Brahtz NagelAsta La Vistas Eyrie10:52,6911:38,932
18Simone BasanPletvangs Elinor0+22:25,34
19Heidi KristensenHyggebo's Arthur Minimoys1+1+22:21,78
Uplac.Karina VilsbøllFunnys LeopardusTrukket
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl går i finalen.
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Let kroget
Dato: 2016-02-28 11:25:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Patricia MøllnitzDundine's Silvia00:42,3400:29,65012
2Marie Schunck Ter-BorchKlundtes Bagheera00:47,2200:39,94011
3Louise GotfredsenSolens Pinna Cretacea ”:Pe...10:46,1000:32,9911
4Nanna PetersenFunnys Fighting The Faith11:20,2500:43,5711
5Heidi KristensenHyggebos Ofelia01:08,2211:30,3111
6Mathilde Schur PedersenFunnys Fighting The Fantasy10:44,0410:50,562
7Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda10:41,1910:57,752
8Mathilde Schur PedersenTaharas Sofia Lugo01:14,120+22:26,602
9Lisa Sinnerup GressDina's Zorro11:18,56Trukket
10Julie DallScherrebecks Villain Poison Ivy20:38,25
11Patricia MøllnitzDundine's Zarina20:43,28
12Marianne Frimodt NielsenPletvangs Disco20:44,22
13Karina VilsbøllI Love You Bear20:48,75
14Patricia MøllnitzPletvangs Maneater *Chili*20:50,40
15Lisa Sinnerup GressBlack Beauty20:51,94
16Cecilie BrenholdtMøllerhusets Gravity20:59,63
17Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla20:59,79
18Sille BelowCarrots Zane21:07,87
19Julie DallMaxi21:07,91
20Signe BrenholdtStampestaldens It Girl21:08,35
21Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba)21:12,44
22Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona Caraque30:31,88
23Patricia MøllnitzStampestaldens Karma30:46,10
24Simone BasanShadow Knight30:57,53
25Patricia MøllnitzFire Pote's Petri30:57,57
26Mathilde Schur PedersenBakel's Starco41:12,12
27Mathilde Schur PedersenBakel's Zeetex41:14,06
28Patricia MøllnitzSpringers Trille41:37,69
29Louise GotfredsenBjørkvangs Miina2+1+12:03,66
30Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona Opalys50:48,66
31Mathilde Schur PedersenBakel's Silverstone50:51,78
32Mathilde Schur PedersenBakel's Retro51:36,06
33Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona Dulcey61:10,75
34Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona Jivara61:28,38
35Heidi KristensenHyggebo's Fanta Female61:39,87
36Julie DallMiljo4+1+12:12,78
37Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallbang...5+1+12:02,50
38Cecilie BrenholdtMøllerhusets Galliano Hot7+1+12:01,63
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl går i finalen.
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2016-02-28 13:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbKl.pr.PindPoint
1Signe BrenholdtStampegårdens Central Park (M)00:34,9400:29,62013
2Marie Schunck Ter-BorchMaglebo's In My Way (M)00:33,3800:28,87012
3Karina VilsbøllSofiagårdens Cowloon (M)00:33,8100:37,15012
4Patricia MøllnitzDundine's Silvia (M)00:58,0300:43,4000 - 0:23,7212
5Janni BrenholdtTaharas Ane (M)00:43,0300:44,0901 - 0:28,0612
6Louise GotfredsenWinds Giyan ”:Jan" (M)10:45,3500:21,0611
7Marianne Frimodt NielsenPletvangs Disco (L)10:49,9700:28,721Bestået2
8Julie DallNini (M)00:27,0910:30,9711
9Marie Schunck Ter-BorchBlancos Erilea (M)00:41,3810:36,1911
10Mia HansenFunnys Nio-Nikkia (M)11:06,5300:38,1211
11Karina VilsbøllOceans Playa Vargas af Sofia...(M)10:47,6800:38,3711
12Mia HansenFunnys Nio-Nilo (M)11:01,6500:47,0611
13Marianne Frimodt NielsenDolls Inpavidus Zeus (M)11:27,6900:48,971
14Sille BelowFunnys Flitter (M)10:53,3400:54,661
15Simone BasanNyx Diamond Jumper Jack (M)00:40,9411:05,221
16Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (M)10:40,4401:17,441
17Louise GotfredsenBjørkvangs Miina (L)10:41,9110:37,562
18Mia HansenFunnys Nio-Nima (M)20:44,37
19Janni BrenholdtTaharas Olau (M)20:46,50
20Mathilde Schur PedersenFunnys Fighting The Fantasy (L)20:46,56
21Karina VilsbøllFunnys Nio-Novak (M)20:54,72
22Mia HansenPletvangs Womanaizer (M)20:56,00
23Marie Schunck Ter-BorchPletvangs Libertiner (M)21:02,00
24Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda (L)21:10,41
25Cecilie BrenholdtStampestaldens Bumpy Ride (M)21:14,47
26Cecilie BrenholdtMøllerhusets Gravity (L)21:27,06
27Patricia MøllnitzStampestaldens Karma (L)21:36,75
28Simone BasanShadow Knight (L)30:54,12
29Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J (M)30:58,68
30Janni BrenholdtStampestaldens Omi (M)31:12,53
31Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla (L)31:15,41
32Patricia MøllnitzDundine's Zarina (L)2+11:17,97
33Signe BrenholdtStampestaldens It Girl (L)2+11:20,37
34Heidi KristensenHyggebo's Sofus (L)31:46,94
35Nanna PetersenFunnys Fighting The Faith (L)2+12:02,43
36Marie Schunck Ter-BorchMabohas Mount Makalu (M)40:45,31
37Louise GotfredsenSolens Pinna Cretacea ”:...(L)40:46,78
38Marie Schunck Ter-BorchKlundtes Bagheera (L)40:50,93
39Patricia MøllnitzLille Valle Valnød (M)41:04,13
40Lisa Sinnerup GressDina's Zorro (L)41:18,06
41Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona Opaly...(L)50:40,47
42Mathilde Schur PedersenBakel's Starco (L)50:53,00
43Sille BelowFunnys Solé Kailen (M)51:16,97
44Signe BrenholdtBlack Beauty (L)51:24,25
45Sille BelowFunnys Kitsu (M)51:40,97
46Julie DallMagnifique (M)51:51,25
47Lisa Sinnerup GressFunnys Fighting The Flames (M)60:45,75
48Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (...(M)61:19,62
49Julie DallMaxi (L)5+11:56,44
50Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba...(L)4+1+12:05,59
51Julie DallPletvangs Mind Maker (M)71:33,35
52Mathilde Schur PedersenBakel's Zeetex (L)6+11:53,03
53Mathilde Schur PedersenBakel's Retro7+11:30,25
54Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallba...(L)81:53,84
55Patricia MøllnitzPletvangs Maneater *Chili* (L)9+11:53,84
Uplac.Julie DallMiljo (L)Trukket
Uplac.Karina VilsbøllDaydream Bear (M)Trukket
Uplac.Karina VilsbøllI Love You Bear (L)Trukket
Uplac.Mathilde Schur PedersenBakel's Silverstone (L)Trukket
Uplac.Patricia MøllnitzFire Pote's Petri (L)Trukket
v3Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af L...(V)00:40,0000:34,780
Antal deltagere: 61.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl går i finalen.
Maksimum tid: 2.00 min.
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2016-02-28 16:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Stina Brahtz NagelTaharas Eli Loker (S)00:46,2800:24,87013
2Marie Schunck Ter-BorchMaglebo's In My Way (M)00:40,3100:30,28022
3Mia HansenPletvangs Rain Maker (S)00:41,0700:32,59012
4Mathilde Schur PedersenAjtaks Dies Saturni (S)00:51,1900:33,63012
5Mia HansenBlancos Nioryu Nakir (S)01:08,4100:34,91012
6Janni BrenholdtTaharas Olau (M)00:43,6600:40,33022
7Marie Schunck Ter-BorchMabohas Mount Makalu (M)00:45,8100:51,41022
8Karina VilsbøllOceans POMPdeLUX af Sheik (S)11:19,4400:31,7811
9Marie Schunck Ter-BorchPletvangs Libertiner (M)01:40,9310:55,5912
10Sille BelowLevades High For This (S)10:54,2200:55,9111
11Mia HansenPletvangs Womanaizer (M)11:32,1201:03,2112
12Mia HansenFunnys Nio-Nima (M)11:08,7210:40,312
13Sille BelowKlundtes Art Of Darkness (S)10:43,5410:53,282
14Signe BrenholdtStampegårdens Central Park (M)11:06,2810:55,542
15Mia HansenFunnys Nio-Nikkia (S)11:09,7810:59,352
16Nanna PetersenLykkes Camma Camille (S)11:25,8411:30,782
17Sille BelowFunnys Flitter (M)11:47,1221:39,563
18Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af Mal...(S)21:12,54
19Marianne Frimodt NielsenPletvangs Disco (M)21:32,09
20Patricia MøllnitzWinds Just Like Beauty (S)21:43,22
21Marianne Frimodt NielsenDolls Inpavidus Zeus (M)22:04,44
22Julie DallNini (M)30:44,97
23Janni BrenholdtTaharas Ane (M)31:03,53
24Janni BrenholdtStampestaldens Omi (M)31:17,31
25Sille BelowFunnys Solé Kailen (M)31:48,32
26Cecilie BrenholdtStampestaldens Bumpy Ride (M)2+12:24,07
27Marie Schunck Ter-BorchBlancos Erilea (M)41:12,65
28Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion (S)41:21,91
29Sille BelowFunnys Kitsu (M)3+1+12:35,40
30Patricia MøllnitzLille Valle Valnød (M)5+1+33:03,22
Uplac.Louise GotfredsenWinds Giyan ”:Jan" (S)Disk.
Uplac.Julie DallPletvangs Mind Maker (M)Trukket
Uplac.Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (M)Trukket
Uplac.Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sanofi Zentiva (...(M)Trukket
Uplac.Signe BrenholdtTaharas Thomas O'Malley (S)Trukket
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Sinnerup Gress
Sekretær: Lisa Sinnerup Gress
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl går i finalen.
Maksimum tid: 2.30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.