Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

APRILSTÆVNE  I  TRYLLEPARKEN  I  SØLLESTED  DEN  10.  APRIL  2016

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær kroget åbenSvær kroget
Elite krogetLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær kroget åben
Dato: 2016-04-10 12:55:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidKl.pr.PindPoint
1Trine DrejerKlundtes Vitani (M)01:06,7201:03,0902:09,8113
2Mette WindBlancos Endovier (M)01:57,2202:13,4604:10,6812
3Patricia MøllnitzDundine's Silvia (M)11:24,7500:35,1211:59,871
4Karina VilsbøllOceans Playa Vargas af Sofia...(M)11:15,0901:35,1612:50,251
5Sarah Windeballe HegvaldSpike (M)12:15,1602:18,3114:33,471
6Trine DrejerHybens Chort Edasich (M)00:57,8820:58,1321:56,01
7Karina VilsbøllFunnys Nio-Novak (M)11:50,0611:54,6923:44,75
8Janni DahlinZeris Peneda Falls "Fanta" (M)00:54,1231:12,1332:06,25
9Sarah Windeballe HegvaldElmelys Depardieu (L)21:37,3521:28,0043:05,35
10Trine DrejerHybens Nero D'Avola (L)30:56,15
11Sarah Windeballe HegvaldHegvald's TwoFace (L)31:06,00
12Anne-Mette FoghFunnys Obsessed With Me (M)31:44,85
13Sille BelowFunnys Flitter (M)32:03,25
14Kira RasmussenBrocks Arks Diva (L)41:26,37
15Mette WindBellas Issoria Ilia (L)41:34,56
16Sarah Windeballe HegvaldKimeras Braveheart "William"...(L)41:56,35
17Stina Brahtz NagelEskirs Meza Kabul (L)42:12,56
18Trine DrejerAsta La Vistas Riverrun (L)3+12:23,72
19Sarah Windeballe HegvaldHybens Nir Kaitain Kaitos (M)50:56,93
20Patricia MøllnitzDundine's Zarina (L)51:48,85
21Heidi PetersenHybens FaCa Parma (M)52:02,87
22Heidi PetersenDahlins Crazy Nissan Primera...(L)61:37,53
23Heidi PetersenHybens Minestrone De Orzetto...(L)62:08,87
24Patricia MøllnitzAsta La Vistas Sunspear (L)6+12:11,16
25Patricia MøllnitzAsta La Vistas Casterly Rock...(L)6+12:34,88
26Karina VilsbøllEskirs Meza Kunar (L)6+12:38,00
27Kira RasmussenSunshine (L)82:05,72
28Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda (L)7+12:24,41bestået
29Sille BelowFunnys Solé Kailen (M)6+1+12:41,44
30Mette WindEskirs Anaki Skyzoo (L)92:41,25
31Sille BelowCarrots Zane (L)102:22,21
Uplac.Anne-Mette FoghEagles' Heart of Ice af Lego...(M)Trukket
Uplac.Anne-Mette FoghSundahl's Beatrice (L)Trukket
Uplac.Janni DahlinDahlins Crazy Nissan Pixo (L)Trukket
Uplac.Janni DahlinHybens FaCa Greece (M)Trukket
Uplac.Sarah Windeballe HegvaldHegvald's Sahara (L)Trukket
Uplac.Sille BelowFunnys Kitsu (M)Trukket
Uplac.Simone HansenSkylar (L)Trukket
Uplac.Trine DrejerHybens Cappon Magro (L)Trukket
v9Mette WindWinds Quintin Quantico (V)21:53,2511:35,4733:28,72
v10Mette WindWinds SCh. Mizar Montani (V)22:07,8821:37,6243:45,50
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Aspirant: Vicky Bonefeld
Sekretær: Vicky Bonefeld
Bedømmelsesmetode: C1 alle med 0 - 2 fejl går videre i finale
Maksimum tid: 2,30
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2016-04-10 15:50:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Trine DrejerHybens Caro Aika01:11,7511:02,8012:14,5513
2Sille BelowLevades High For This11:01,8410:54,3421:56,18
3Mia HansenFunnys Nio-Nilo11:25,0611:00,6522:25,71
4Karina VilsbøllOceans POMPdeLUX af Sheik12:03,7521:47,2533:51,00
5Mia HansenKlundtes Art Of Darkness21:06,72
6Stina Brahtz NagelTaharas Eli Loker21:19,57
7Mia HansenHønsehusets Bibi Bine21:30,83
8Stina Brahtz NagelPletvangs SL Special Ed21:31,78
9Stina Brahtz NagelTaharas Cute Poison (Domino)21:39,28
10Trine DrejerHybens Hugo Boss21:57,34
11Trine DrejerHybens My Soul "Freja"1+12:20,75
12Sille BelowPletvangs Womanaizer1+12:22,87
13Mia HansenWinds Shouji31:15,69
14Mia HansenFunnys Nio-Nima31:32,72
15Mia HansenBlancos Endovier32:00,19
16Karina VilsbøllSofiagårdens Cowloon32:08,32
17Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af Malega41:56,65
18Trine DrejerMaPos Alex50:53,32
19Trine DrejerBlancos Awati Imphal Raipur61:20,59
Uplac.Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...Trukket
Uplac.Anne-Mette FoghKaninborgens SalsaTrukket
Uplac.Mia HansenFunnys Nio-NikkiaTrukket
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C1 alle med 0 + 1 fejl går i finalen
Maksimum tid: 2,30
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2016-04-10 18:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mette WindStampegårdens SCh. Mystic Maze02:08,5902:15,9004:24,4914
2Mia HansenSofiagårdens Mistral Air11:23,3711:05,3122:28,68
3Mia HansenEskirs Ziyu Al Yaqoub21:30,2831:33,2553:03,53
4Mette WindWinds Ch. Zhawn Mizai22:15,9431:49,1654:05,10
5Mia HansenEskirs Ch. Kiva Macao31:05,37
6Mia HansenPletvangs Rain Maker31:42,09
7Mette WindWinds GCh. Anakin Skywalker31:43,87
8Mette WindWinds Ch. Tesshin32:16,50
9Mia HansenEskirs Nio Boogaloo40:56,97
10Mia HansenWinds GCh. Nioryu41:13,84
11Mia HansenWedervangs Spree Fluffy41:38,59
12Mia HansenLykkes Abalo Appaloosa51:07,69
13Mia HansenFunnys Bobble5+11:16,59
14Stina Brahtz NagelFunnys Solé Prilla62:08,28
15Trine DrejerCAs Arecurius Ogmios5+12:24,97
16Mia HansenJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...72:22,48
Uplac.Mia HansenBlancos Nioryu NakirTrukket
Uplac.Sille BelowDolls Inpavidus PrometheusTrukket
Uplac.Sille BelowDolls Inpavidus SilenosTrukket
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Heidi Mønsted
Aspirant: Patricia Møllnitz
Sekretær: Heidi Mønsted
Bedømmelsesmetode: C1 alle med 0, 1 & 2 fejl går i finalen.
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen

Længdehop
Dato: 2016-04-10 10:00:00

Plac.FørerKanin80100120140150160170180190200220240Cert.Point
1Mette WindStampegårdens SCh. Mystic MazeXO--O--O-OOOXO14
2Mette WindWinds Ch. TesshinO-O--O-OOXXX
3Mette WindWinds GCh. Anakin SkywalkerO--XO-O-OXOXXX
4Mia HansenEskirs Nio BoogalooOOOXXOXOOXOXXOXOXXX
5Mia HansenKlundtes Art Of DarknessXXOXOXOXOXOXXOXOXXOXOXXX
6Mette WindWinds Ch. Zhawn MizaiO-O--XOOOXXX
7Mia HansenLykkes Abalo AppaloosaO-O--OXXX
8Sille BelowPletvangs WomanaizerXOXOOOXOXXX
9Trine DrejerCAs Arecurius OgmiosXOOXOXOXOXXX
10Mia HansenEskirs Ziyu Al YaqoubO--O--XXX
11Mia HansenWedervangs Spree FluffyXO--XO--XXX
12Sille BelowLevades High For ThisXXOOOXOXXX
13Patricia MøllnitzFunnys Solé PrillaXOOXOXO
14Sille BelowDolls Inpavidus PrometheusOOXXOXOXXX
15Mia HansenWinds GCh. NioryuO-XO
16Sarah Windeballe HegvaldElmelys DepardieuXOOXOXXX
17Trine DrejerBlancos Awati Imphal RaipurOOXXX
18Janni DahlinHybens FaCa GreeceXOOXXX
19Trine DrejerHybens My Soul "Freja"OXXOXXX
Uplac.Mia HansenJordbærgårdens Mapi Pinky Ponk...XX
Uplac.Mia HansenPletvangs Rain MakerXX
Uplac.Sarah Windeballe HegvaldSpikeXX
Uplac.Janni DahlinDahlins Crazy Nissan PixoXXX
Uplac.Janni DahlinZeris Peneda Falls "Fanta"XXX
Uplac.Kira RasmussenBrocks Arks DivaXXX
Uplac.Mia HansenFunnys BobbleXXX
Uplac.Trine DrejerHybens Caro AikaXXX
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Heidi Mønsted
Aspirant: Vicky Bonefeld
Sekretær: Heidi Mønsted
Bedømmelsesmetode: 80 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.