Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  GRØNNEGÅRDEN  I  SØBORG  DEN  20.  APRIL  2016

Print
Tryk for at komme til:
HøjdehopLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Højdehop
Dato: 2016-04-20 18:30:00

Plac.FørerKanin40506065707580Cert.Point
1Mette WindStampegårdens SCh. Mystic Maze-OO-XOOO14
2Mette WindWinds Ch. Zhawn Mizai-OOOOOXXX
3Mette WindWinds GCh. Anakin Skywalker-OO-OXOXXX
4Nanna PetersenTaharas Eli LokerOOOOXOXOXXX
5Mette WindWinds Ch. Tesshin-OO-OXXX
6Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af GressXOOXOXXOXOXXX
7Lisa Sinnerup GressLevades Ch. Crater LakeOXOXXOOXXX
8Nanna PetersenTaharas Cute Poison (Domino)OOXXOXOXXX
9Signe SkelbækMagics ChriStofferOOOXXOXXX
10Nanna PetersenPletvangs SL Special EdOXOXXOX
10Majken JosephsenPletvangs Trouble MakerOXOXXOXXX
12Cecilie BrenholdtFionas Deadly DelusionOOXXX
13Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry BlastOXOXXX
13Lisa Sinnerup GressStampegårdens Central ParkOXOXXX
13Majken JosephsenPletvangs SL CraigOXOXXX
16Cecilie BrenholdtTaharas AneXOXOXXX
17Lisa Sinnerup GressFunnys Solé PrillaXOXXOXXX
18Cecilie BrenholdtStampestaldens OmiOXXX
18Majken JosephsenWinds ReikaOXXX
20Lisa Sinnerup GressTaharas OlauXOXXX
Uplac.Charlotte AxelsenStampeDisk.
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Aspirant: Patricia Møllnitz
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Længdehop
Dato: 2016-04-20 20:00:00

Plac.FørerKanin6080100120140150160170180190200210220230240250Cert.Point
1Mette WindStampegårdens SCh. Mystic MazeO-XO---XO-O-XO-O--XX14
2Mette WindWinds GCh. Anakin SkywalkerO--O--O-XO-XXO-XX
3Mette WindWinds Ch. TesshinO-O---XO-XO-XXO-XXX
4Mette WindWinds Ch. Zhawn MizaiO-O--XXOO
5Nanna PetersenTaharas Eli LokerOOOXXOXOXXOXXX
6Lisa Sinnerup GressLevades Ch. Crater LakeO-XO-XO-XXX
7Signe SkelbækMagics ChriStofferOXOOOXXOXXX
8Nanna PetersenTaharas Thomas O'MalleyOOOOXXX
9Cecilie BrenholdtTaharas AneXXOXOOOXXX
10Signe SkelbækMilkas MatiOOXOOXXX
11Cecilie BrenholdtFionas Deadly DelusionOOXOXOXXX
12Nanna PetersenTaharas Cute Poison (Domino)OOXOXXX
13Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry BlastXOOXOXXX
14Nanna PetersenFunnys Solé PrillaO
14Cecilie BrenholdtStampestaldens Bumpy RideOXXX
14Lisa Sinnerup GressStampegårdens Central ParkOXXX
14Majken JosephsenWinds ReikaOXXX
18Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af GressXO-XXX
18Majken JosephsenPletvangs SL CraigXOXXX
20Cecilie BrenholdtStampestaldens OmiXXOXXX
20Lisa Sinnerup GressTaharas OlauXXOXXX
Uplac.Majken JosephsenPletvangs Trouble MakerXXX
Uplac.Nanna PetersenPletvangs SL Special EdXXX
Uplac.Signe SkelbækSpringers After The Fall (Hast...XXX
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Aspirant: Patricia Møllnitz
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.