Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  17.  MAJ  2016

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget
Svær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2016-05-17 19:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Marlene BruhnJordbærgårdens 9/1901:03,6901:02,5902:06,281
2Mia HansenFunnys Elephas01:51,1500:59,0902:50,241
3Mia HansenFunnys Ursus00:56,8410:33,5911:30,43
4Mia HansenEskirs Anaki Skyzoo11:03,3200:46,3211:49,64
Uplac.Tanja Skou PedersenAsta La Vistas PykeTrukket
v5Mia HansenWinds Xavier Zirlaczi (V)10:54,2201:16,8412:11,06
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2016-05-17 19:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla á ArgjumZincerellas The Kingsroad00:50,2500:31,3701:21,6213
2Marlene BruhnStampegårdens Daredevil01:08,1600:38,2801:46,4412
3Tanja Skou PedersenWinds Kyoshiro01:09,4301:10,7502:20,1812
4Marlene BruhnStampegårdens Black Widow01:05,9701:18,7502:24,7212
5Tanja Skou PedersenHelsteds Breaking Bad01:17,7811:04,0912:21,87
6Tanja Skou PedersenUniKins Blackout11:12,6501:14,6612:27,31
7Mette WindBellas Issoria Ilia01:00,2520:58,8821:59,13
8Camilla Kirk JensenFunnys Fighting The Fear20:55,19
9Camilla á ArgjumZincerellas Dance of Dragons20:58,03
10Tanja Skou PedersenUniKins Deja Vú1+11:59,60
11Tanja Skou PedersenRoyal Jubilee af Stampegården31:18,62
v7Mette WindWinds SCh. Mizar Montani (V)01:29,1811:09,4712:38,65
v8Mette WindWinds Quintin Quantico (V)11:21,4111:11,4322:32,84
v12Mette WindSnöflingans Fandango (V)41:42,13
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 3.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2016-05-17 16:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla Kirk JensenStampegårdens King's Cross01:01,5300:50,8701:52,4013
2Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly01:18,8700:50,9402:09,8112
3Mia HansenSofiagårdens Lion Air10:57,7500:26,1611:23,911
4Tanja Skou PedersenHønsehusets Snorkfrøken01:08,0611:04,6212:12,681
5Mia HansenLevades High For This01:04,5911:12,1512:16,741
6Mia HansenWinds Shouji11:16,8701:00,5012:17,371
7Camilla á ArgjumStampegårdens 5th Avenue01:16,1611:01,2212:17,381
8Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom11:15,8701:03,5012:19,371
9Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike11:19,8201:25,5012:45,321
10Mia HansenPletvangs Womanaizer11:39,5901:07,7512:47,341
11Camilla á ArgjumStampegårdens Professor X01:05,5320:49,8421:55,37
12Camilla Kirk JensenUniKins Countdown11:40,7511:09,5922:50,34
13Mia HansenFunnys Nio-Nilo21:16,0601:40,3122:56,37
14Mia HansenFunnys Nio-Nima11:19,3220:57,9032:17,22
15Marlene BruhnJordbærgårdens Milky Way21:09,0311:11,5032:20,53
16Mia HansenHønsehusets Bibi Bine21:15,5711:12,0932:27,66
17Tanja Skou PedersenWinds Kamakiri21:24,1311:13,4032:37,53
18Mia HansenKlundtes Art Of Darkness1+11:28,8811:11,1232:40,00
19Marlene BruhnJordbærgårdens Yankie21:31,8121:16,5042:48,31
20Camilla Kirk JensenLykkes Spiderman1+11:32,441+11:32,8843:05,32
21Tanja Skou PedersenKlundtes Amazing Adventure31:10,97
22Tanja Skou PedersenLilliens LEGO Dublo31:11,53
23Camilla Kirk JensenKlundtes Heart Of Adventure31:26,03
24Tanja Skou PedersenUniKins Voodod31:38,54
25Tanja Skou PedersenEskirs Ziyu Khalifa31:48,19
26Tanja Skou PedersenKlundtes Art Of Nature31:54,78
27Tanja Skou PedersenAsta La Vistas Supernatural Ro...2+11:59,56
28Mia HansenBlancos Endovier2+12:06,22
29Mia HansenOceans POMPdeLUX af Sheik41:10,16
30Camilla Kirk JensenPilens Kaikias3+11:22,66
Uplac.Camilla Kirk JensenJordbærgårdens MerkurTrukket
Uplac.Mia HansenWinds TatooineTrukket
Uplac.Tanja Skou PedersenBlancos EyllweTrukket
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.