Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  LISETTE  I  FREDERICIA  DEN  27.  MAJ  2016

Print
Tryk for at komme til:
Svær ligeSvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Svær lige
Dato: 2016-05-27 18:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom10:28,5900:16,1910:44,7813
2Camilla á ArgjumZincerellas The Kingsroad10:43,7800:22,3811:06,161
3Marlene BruhnJordbærgårdens Milky Way10:47,4000:29,4411:16,841
4Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...20:21,0600:15,2220:36,28
5Marlene BruhnStampegårdens Black Widow20:41,9710:29,5031:11,47
6Aase BjernerFloras Catalina20:56,4410:32,0331:28,47
7Mette BrandbygeSecret Story20:48,6610:35,5531:24,21
8Asta BredkjærLykkes Bernadotte20:19,0330:15,9150:34,94
9Mette BrandbygeDo Your Best Bear30:53,13
10Marlene BruhnStampegårdens Daredevil41:13,37
11Lisette KongerslevFriscos Ingen Dröm Är För Stor41:29,50
12Asta BredkjærElmelys Super Hero50:59,84
13Betina MillerFionas Jazz Jack51:26,78
14Asta BredkjærSunsides Dress Divine71:25,93
Uplac.Christine VangFunnys Nio-NikkiaTrukket
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karina Vilsbøll
Sekretær: Malene Leerhøj
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl videre til finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2016-05-27 19:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Karina VilsbøllOceans Playa Vargas af Sofiagå...01:00,2500:41,07013
2Camilla á ArgjumStampegårdens 5th Avenue10:38,4000:37,9911
3Camilla á ArgjumStampegårdens Professor X10:49,8500:40,1611
4Mette BrandbygeHønsehusets Colours of the Rai...10:42,3010:28,502
5Marlene BruhnJordbærgårdens Milky Way20:53,5900:35,092
6Camilla á ArgjumZincerellas The Kingsroad10:41,9710:35,162
7Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom20:39,1600:36,002
8Asta BredkjærElmelys Giant Whoops20:47,4100:46,562
9Mette BrandbygeSecret Story20:49,5010:52,123
10Karina VilsbøllStald Neas 1D You & I af Malega21:33,6610:59,943
11Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...21:21,1911:09,653
12Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...31:03,23
13Christine VangVisbys Attymass C.31:23,12
14Asta BredkjærLykkes Bernadotte40:47,72
15Marlene BruhnFriscos Ingen Dröm Är För Stor40:53,59
16Betina MillerFionas Jazz Jack40:59,47
17Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)41:26,47
18Asta BredkjærSunsides Dress Divine41:35,13
19Aase BjernerFloras Catalina41:36,47
20Christine VangFunnys Nio-Nikkia41:36,66
21Malene LeerhøjSheiks Treat Me Right41:47,03
Uplac.Malene LeerhøjLykkes Mumbo JumboTrukket
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisette Kongerslev
Aspirant: Charlotte Elleby
Sekretær: Marlene Bruhn & Betina Miller
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl videre til finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.