Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SOMMERHOP  PÅ  BOLDBANEN  I  SKJERN  DEN  18.  JUNI  2016

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeSvær lige
Elite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige
Dato: 2016-06-18 09:31:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Malene LeerhøjStampegårdens Magical Midway00:19,0200:16,20013
2Mette BrandbygeLykkes Boulder Dash00:29,8200:21,67012
3Lene GadkjærSommerlys Triangulum Galaxy00:36,4800:27,96012
4Maria GadkjærMalegas Air Force One10:33,8900:24,0011
5Mette BrandbygeFunnys Coccinella10:37,2100:48,7611
6Susanna Mørck KristensenViola af Pecasus10:33,8200:50,511
7Janni LarsenRetros GameBoy af Fionas10:21,0410:15,542
8Maria GadkjærSundahl's Anastasia Tremaine10:26,1710:22,922
9Stine BredkjærElmelys Glenbriar Spinner af F...10:28,0610:24,582
10Lisette KongerslevHønsehusets Lovely Molly20:17,2600:26,502
11Janni LarsenHedebo´s Bumper10:56,8210:31,982
12Camilla á ArgjumZincerellas Dance of Dragons10:18,4610:35,502
13Mette BrandbygeVisbys Blessington C.01:19,3620:51,282
14Camilla Mørck ThuesenVi.P's Tugtupit10:42,0210:54,122
15Lisa HeinNidus' Nitidus af Flora20:48,4620:32,544
16Malene LeerhøjHønsehusets Sinister20:29,0420:44,074
17Susanna Mørck KristensenVerner af Pecasus20:45,2120:58,124
18Lisa HeinNardus' Nitida af Flora21:16,8921:12,894
19Lisette KongerslevHønsehusets Alyce30:40,1420:15,545
20Janni LarsenNødkærlunds Eet31:06,4020:34,145
21Janni LarsenNødkærlunds Mælkebøtte40:45,1220:47,376
Uplac.Malene LeerhøjStald Blue's Ch. Blue Ocean (V)00:28,81trak sig
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Sekretær: Poul Erik Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2016-06-18 10:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Christine VangFunnys Nio-Nikkia00:21,1800:22,31013
2Susanna Mørck KristensenVi.P's Malakit10:45,5800:39,7011
3Maria GadkjærMalegas Pablo Picasso00:14,7520:12,512
4Janni LarsenNødkærlunds Blue Lightning20:31,1500:29,802
5Poul Erik KristensenEagle af Pecasus11:12,3211:35,002
6Asta BredkjærSunsides Dress Divine30:46,9610:20,294
7Lene GadkjærZentas Parkour30:49,5310:22,734
8Susanna Mørck KristensenVilma af Pecasus10:59,0130:28,454
9Camilla á ArgjumZincerellas The Kingsroad30:22,7510:30,504
10Janni LarsenHønsehusets Chap40:48,6700:40,064
11Lene GadkjærVangs Chamber of Secrets01:43,811+32:38,934
12Asta BredkjærLykkes Bernadotte30:36,6730:37,186
13Janni LarsenNødkærlunds Lumia51:06,2620:35,437
14Poul Erik KristensenBlack Sweat af Pecasus41:04,8030:43,247
15Lisette KongerslevFriscos Ingen Dröm Är För Stor50:55,8730:33,678
16Mette BrandbygeDo Your Best Bear5+10:55,7320:36,048
17Janni LarsenFoxbat af Pecasus40:47,6440:52,098
18Stine BredkjærElmely Oceans Conqueror af Fio...4+11:23,0940:37,149
19Asta BredkjærElmely's Super Hero70:59,7540:37,9511
Uplac.Camilla Mørck ThuesenNiflingen af Floratrak sig
Uplac.Lisette KongerslevRainbow Dashtrak sig
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Aspirant: Marianne Bredkjær Tougaard
Sekretær: Marianne Bredkjær
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2016-06-18 12:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Lisa HeinNeottia Nidus-avis10:30,5900:17,89114
2Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady Laura10:24,6900:31,6111
3Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero10:38,9300:37,181
4Poul Erik KristensenVangs Half-Blood Prince01:20,7811:07,721
5Lisette KongerslevHønsehusets GCh. Diasay Rapa N...20:34,3600:19,242
6Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom10:37,0010:28,622
7Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly10:52,4310:49,182
8Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...30:40,7300:16,483
9Camilla á ArgjumStampegårdens 5th Avenue2+10:53,0900:28,813
10Lisette KongerslevHønsehusets Balouline00:34,932+10:38,683
11Mette BrandbygeSecret Story10:38,5620:43,613
12Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike10:52,4020:47,013
13Stine BredkjærMøllerhusets Dexter21:44,6410:59,243
14Lisa HeinFionas Napellus21:00,0011:28,093
15Lisette KongerslevLykkes GCh. Karl Kani10:56,8430:22,294
16Camilla Mørck ThuesenFønix af Pecasus11:13,2030:55,014
17Lene GadkjærSofiagårdens Wizz Air1+22:00,5911:15,224
18Camilla á ArgjumStampegårdens Professor X3+10:51,9610:18,985
19Camilla á ArgjumEikhaugens Back in Business40:58,3710:30,465
20Lene GadkjærLykkes Ch. Catwoman3+12:00,9810:35,895
21Camilla á ArgjumRegnbågens SCh. Fuel for Life30:43,5120:36,365
22Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...21:18,6831:38,755
23Mette BrandbygeHønsehusets Colours of the Rai...3+10:52,8720:49,536
24Maria GadkjærMirage af Pecasus21:07,3641:26,456
25Asta BredkjærElmelys Giant Whoops20:45,6151:01,597
26Malene LeerhøjLykkes Mumbo Jumbo41:32,0231:09,757
27Malene LeerhøjSheiks Ch. Treat Me Right31:09,0041:14,767
28Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)52:09,2631:21,758
29Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...42:25,7642:12,298
Uplac.Mette BrandbygeLykkes Secret Soul51:06,18trak sig
Uplac.Christine VangVisbys Attymass C.trak sig
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susanna Kristensen
Sekretær: Susanna Kristensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.