Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

SOMMERFERIESTÆVNE  HOS  JANNI  I  BRØNDBY  DEN  11.  JULI  2016

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeMiddelsvær lige åben
Svær kroget åbenElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2016-07-11 12:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløbPindPoint
1Tanja Skou PedersenUniKins Allure of the Seas00:27,8100:09,4100:37,22
2Signe BrenholdtFunnys Ingrid00:13,8100:14,0300:27,840 - 0:14,69
3Tanja Skou PedersenUniKins Freedom of the Seas00:22,6300:13,4100:36,040 - 0:16,69
4Marianne Frimodt NielsenByggerens Shadow00:27,1900:15,8400:43,03
5Karin RothPletvangs Theodore00:20,2200:25,0300:45,25
6Lisette KongerslevHønsehusets Mata Nui00:59,4300:47,5701:47,00
7Mathilde Schur PedersenBakels Silverstone00:11,2210:10,3510:21,57
8Michele LangkjærMister- Snow00:12,0710:10,9610:23,03
9Sille BelowFunnys Timenta00:17,7510:22,7210:40,47
10Karin RothPletvangs Bailando Jive00:14,4110:25,7110:40,12
11Lisette KongerslevSundahls Innkeeper00:22,4010:42,6811:05,08
12Tanja Skou PedersenUniKins Oasis of the Seas00:16,0020:17,4620:33,46
13Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Son of Zeus (Sonni...00:21,6220:43,6821:05,30
14Mathilde Schur PedersenBakels Platin10:09,53
15Karin RothPicnic's Elsa10:11,84
16Mia HansenFunnys Kentaro10:22,97
17Mia HansenFunnys Zlatava10:29,09
18Karin RothPletvangs Blue Berry10:30,91
19Marianne Frimodt NielsenFunnys Red Alert11:06,16
20Ida Marie PedersenPicnic's Purløg11:35,72
21Tanja Skou PedersenUniKins Independence of the Se...20:12,81
22Michele LangkjærSkovvejens Vega20:50,81
23Karin RothPicnic's Bulda50:56,35
Uplac.Ida Marie PedersenTheodorTrukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2, 0 går i finalen
Maksimum tid: 2.00 min
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2016-07-11 13:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidKl.pr.PindPoint
1Sandra BardevigOceans Manzanillo af Sofiagå...(M)00:32,9600:21,2500:54,2113
2Lisa Sinnerup GressFunnys Fighting The Flames (M)00:25,2200:23,6600:48,8812
3Michele LangkjærPletvangs Cougar (M)00:23,2800:26,9400:50,2212
4Tanja Skou PedersenAsta La Vistas Pyke (M)00:29,0400:33,7501:02,7912
5Mathilde Schur PedersenFunnys Fighting The Fantasy (M)00:35,0900:34,0001:09,0912
6Camilla á ArgjumZincerellas Dance of Dragons...(M)00:42,0000:44,2101:26,2112
7Lisa Sinnerup GressDina's Zorro (M)00:39,7900:47,5901:27,3812
8Lisette KongerslevHønsehusets Alyce (M)10:36,0300:20,3410:56,371
9Caroline Kryger JørgensenNødkærlunds Forget Me Not (M)10:39,1300:22,4711:01,601
10Tanja Skou PedersenHelsteds Twin Peaks (M)10:21,1200:23,0910:44,211
11Sandra BardevigSofiagårdens Catmandoo (M)10:37,6900:24,2211:01,91
12Julie HansenPlet (M)10:18,9400:25,3710:44,31
13Camilla Kirk JensenKlundtes Dragon Breath (L)10:34,5000:29,9111:04,41
14Marlene BruhnJordbærgårdens 9/19 (M)10:29,3500:29,9410:59,29
15Patricia MøllnitzAsta La Vistas Sunspear (M)00:32,6210:30,9111:03,53
16Lisa Sinnerup GressAsta La Vistas Storms End (M)10:47,4300:31,1811:18,61
17Marie Schunck Ter-BorchKlundtes Bagheera "Geo" (M)10:40,4100:32,5711:12,98
18Mathilde Schur PedersenBakels Retro (L)11:01,8400:33,9011:35,74
19Mathilde Schur PedersenBakels Starco (L)00:52,5310:34,0611:26,59
20Mia HansenEskirs Anaki Skyzoo (M)10:57,0900:37,3511:34,44
21Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba...(L)11:00,3400:39,2811:39,62Bestået
22Lisa Sinnerup GressStampegårdens Chill Out (M)00:39,7210:39,5611:19,28
23Sandra BardevigOceans Playa Chiquita af Sof...(L)00:32,0310:39,8411:11,87
24Marianne Frimodt NielsenPletvangs Disco (M)10:49,1200:40,7211:29,84
25Mathilde Schur PedersenBakels Zeetex (L)00:32,8811:37,3712:10,25
26Lisette KongerslevHønsehusets Lovely Molly (M)00:25,6020:24,1620:49,76
27Ida Marie PedersenOona (L)00:52,0020:54,3221:46,32
28Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J (M)00:24,6221:08,3221:32,94
29Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla (M)10:42,7211:59,1022:41,82
30Karin RothAlberte (L)10:51,31Trukket
31Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Jackline (Jackie...(M)20:31,00
32Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona Opaly...(L)20:32,43
33Sille BelowFunnys Kitsu (M)20:37,50
34Marie Schunck Ter-BorchEskirs Anaki Boondox "Boo" (M)20:49,56
35Michele LangkjærVesterleds New Lumumba (L)20:49,75
36Karina VilsbøllFunnys Nio-Naomi (M)20:50,09
37Mia HansenFunnys Elephas (M)20:51,63
38Sille BelowCarrots Zane (M)20:58,57
39Signe BrenholdtBlack Beauty (M)21:17,19
40Camilla á ArgjumStampegårdens Zoom Flume (L)31:02,75
41Michele LangkjærHallo Sorte (M)31:05,25
42Caroline Kryger JørgensenStrandmøllens Valrhona Caraq...(L)31:39,79
43Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallba...(L)32:03,53
44Sandra BardevigSofiagårdens Silverstone F1 (M)40:18,35
45Mia HansenFunnys Ursus (M)40:59,07
46Tanja Skou PedersenKlundtes Brick Break (L)51:04,28
47Mathilde Schur PedersenStrandmøllens Valrhona Dulce...(L)71:07,25
48Tanja Skou PedersenKlundtes Iron Defence (L)71:20,88
49Michele LangkjærVæng's Quami Qushima (L)91:19,31
Uplac.Mia HansenFunnys Leopardus (L)Trukket
Antal deltagere: 50.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 1 fejl går i finalen
Maksimum tid: 2.00 min
Til toppen

Svær kroget åben
Dato: 2016-07-11 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Julie HansenMøllerhusets Interstellar (M)00:34,0000:35,9701:09,9723
2Mia HansenFunnys Nio-Nilo (S)00:47,0300:40,9601:27,9912
3Karina VilsbøllOceans Playa Vargas af Sofia...(S)01:09,4400:58,3402:07,7812
4Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion (S)01:21,9401:09,2202:31,1612
5Tanja Skou PedersenUniKins Deja Vú (M)10:23,5900:17,7510:41,342
6Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Cr...(S)10:30,2200:38,5011:08,721
7Camilla Kirk JensenUniKins Countdown (S)10:38,9100:48,2511:27,161
8Camilla Kirk JensenLykkes Spiderman (S)11:02,4400:44,4711:46,911
9Tanja Skou PedersenUniKins Blackout (M)00:33,2820:24,8720:58,15
10Tanja Skou PedersenHønsehusets Snorkfrøken (S)10:27,9710:35,4721:03,44
11Signe BrenholdtStampegårdens Central Park (S)10:47,9010:23,4421:11,34
12Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (M)11:20,2510:39,0921:59,34
13Mathilde Schur PedersenMaglebo's Young and Beautifu...(S)11:09,5310:58,5022:08,03
14Camilla Kirk JensenKlundtes Little Adventure (S)00:49,2850:37,7551:27,03
15Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast (S)20:36,88
16Marlene BruhnStampegårdens Black Widow (S)20:40,09
17Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom (S)20:42,53
18Tanja Skou PedersenUniKins Voodod (S)20:43,32
19Mia HansenLilliens LEGO Dublo (S)20:44,66
20Tanja Skou PedersenKlundtes Amazing Adventure (S)20:47,32
21Tanja Skou PedersenEskirs Ziyu Khalifa (S)20:50,72
22Janni BrenholdtTaharas Olau (S)21:03,06
23Sandra BardevigSofiagårdens Mystery Summer (S)21:07,69
24Karina VilsbøllFunnys Nio-Novak (M)21:08,22
25Marie Schunck Ter-BorchPletvangs Libertiner (S)21:09,75
26Patricia MøllnitzDundine's Zarina (M)21:16,12
27Julie HansenNikos Sana Meilé af Kandie (M)21:18,09
28Mia HansenBlancos Endovier (S)21:35,00
29Tanja Skou PedersenRoyal Jubilee af Stampegårde...(M)30:38,56
30Mia HansenKlundtes Art Of Darkness (S)30:40,47
31Tanja Skou PedersenWinds Kamakiri (S)30:52,16
32Marlene BruhnStampegårdens Daredevil (S)30:54,91
33Tanja Skou PedersenHelsteds Breaking Bad (M)30:59,31
34Marie Schunck Ter-BorchMabohas Mount Makalu (S)31:16,56
35Michele LangkjærPletvangs Cougar (M)31:20,56
36Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda (M)31:48,35
37Patricia MøllnitzAsta La Vistas Sunspear (M)31:58,69
38Mia HansenFunnys Nio-Nima (S)40:33,62
39Camilla á ArgjumZincerellas Dance of Dragons...(M)40:53,25
40Lisette KongerslevFriscos Ingen Dröm Är För St...(S)40:54,75
41Marie Schunck Ter-BorchMaglebo's In My Way "Fiona" (S)41:10,75
42Sandra BardevigWhy Wonder? af Sofiagården (S)41:42,34
43Nanna PetersenLykkes Camma Camille (S)41:57,28
44Marianne Frimodt NielsenDolls Inpavidus Zeus (M)42:51,19
45Nanna PetersenTaharas Cute Poison (Domino)...(S)50:48,13
46Julie HansenNikos Cinta Amini af Kandie (M)51:05,25
47Cecilie BrenholdtStampestaldens Omi (S)51:12,21
48Julie HansenPlet (M)51:14,43
49Caroline Kryger JørgensenOceans Playa Grande af Sofia...(M)51:15,34
50Sandra BardevigSofiagårdens Excalibur (S)51:17,28
51Sandra BardevigSofiagårdens Silverstone F1 (M)51:31,65
52Karina VilsbøllDaydream Bear (M)51:35,24
53Camilla Kirk JensenJordbærgårdens Merkur (S)51:04.96
54Camilla Kirk JensenFunnys Fighting The Fear (M)61:11,50
55Karin RothPicnic's Zombie (M)62:12,62
56Janni BrenholdtTaharas Ane (M)71:40,29
57Sille BelowFunnys Flitter (M)72:03,56
58Patricia MøllnitzAsta La Vistas Casterly Rock...(M)92:47,69
Uplac.Camilla Kirk JensenWinds Fuji (S)Trukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressFunnys Fighting The Flames (M)Trukket
Uplac.Mathilde Schur PedersenBakels Starco (M)Trukket
Uplac.Mathilde Schur PedersenFunnys Fighting The Fantasy (M)Trukket
Uplac.Michele LangkjærHallo Sorte (M)Trukket
Uplac.Nanna PetersenTaharas Eli Loker (S)Trukket
Uplac.Sille BelowFunnys Kitsu (M)Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenAsta La Vistas Supernatural...(S)Trukket
Antal deltagere: 66.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2.30 min
Til toppen

Elite lige
Dato: 2016-07-11 16:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mia HansenEskirs Ziyu Al Yaqoub00:52,7800:46,7801:39,5614
2Patricia MøllnitzDundine's Silvia00:37,9710:21,8410:59,811
3Marlene BruhnLykkes SCh. Fancy Faith10:50,2500:36,0911:26,341
4Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly00:55,7210:34,4311:30,15
5Sandra BardevigSommerly's Ch. Cool II Sun10:54,2500:38,3411:32,59
6Karina VilsbøllOceans Playa Vargas af Sofiagå...11:05,5900:33,7511:39,34
7Marlene BruhnHønsehusets Ch. Snusmumriken10:47,5300:52,4111:39,94
8Camilla Kirk JensenStampegårdens King's Cross10:30,4110:27,9120:58,32
9Tanja Skou PedersenHønsehusets Snorkfrøken20:29,8500:29,1520:59,00
10Mia HansenWinds GCh. Nioryu10:41,4010:20,5621:01,96
11Marlene BruhnHønsehusets Ch. Sniff00:43,1620:32,4121:15,57
12Lisa Sinnerup GressLevades Ch. Crater Lake20:52,0000:32,4721:24,47
13Mia HansenHønsehusets Bibi Bine10:54,8110:29,8521:24,66
14Sandra BardevigLevades SCh. Yellowstone01:00,3120:35,0321:35,34
15Mathilde Schur PedersenMaglebo's Young and Beautiful11:08,4710:53,3122:01,78
16Sille BelowDolls Inpavidus Prometheus11:22,7511:25,9422:48,69
17Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount20:36,2510:20,8130:57,06
18Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom10:34,1620:26,5931:00,75
19Mia HansenSofiagårdens Mistral Air10:33,4420:33,9131:07,35
20Lisette KongerslevHønsehusets Balouline20:49,1610:18,8731:08,03
21Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero20:44,2810:29,6531:13,93
22Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady Laura10:48,8820:30,7231:19,60
23Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...00:48,4030:33,9031:22,30
24Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike00:35,9130:54,5631:30,47
25Marie Schunck Ter-BorchMabohas Mount Makalu11:39,1920:36,6632:15,85
26Tanja Skou PedersenKlundtes Amazing Adventure20:35,9120:29,2541:05,16
27Lisette KongerslevLykkes GCh. Karl Kani20:55,2520:30,3541:25,60
28Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast20:41,2220:49,4341:30,65
29Mia HansenFunnys Nio-Nilo10:58,4730:34,3841:32,85
30Camilla Kirk JensenUniKins Countdown20:30,5730:26,7250:57,29
31Mia HansenFunnys Nio-Nima20:56,5630:24,1851:20,74
32Marlene BruhnOceans 4funkyflavours af Sheik20:46,5630:42,5351:29,09
33Marie Schunck Ter-BorchPletvangs Libertiner21:13,6351:20,1672:33,79
34Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...10:52,25Trukket
35Mia HansenPletvangs Rain Maker30:25,71
36Camilla Kirk JensenFunnys Latrones Shelgon30:28,38
37Sandra BardevigLykkes Ch. Catwoman30:40,28
38Sille BelowLevades High For This30:48,81
39Tanja Skou PedersenStampegårdens Island of Advent...31:01,37
40Marlene BruhnJordbærgårdens Milky Way31:05,63
41Mia HansenEskirs Ch. Nio Boogaloo40:23,07
42Mia HansenFunnys Bobble40:30,84
43Mia HansenKlundtes Art Of Darkness40:42,72
44Lisette KongerslevHønsehusets GCh. Diasay Rapa N...40:44,50
45Lisa Sinnerup GressPretty Dirty Secrets af Gress40:51,78
46Mathilde Schur PedersenAjtaks Dies Saturni40:54,75
47Tanja Skou PedersenRaptor af Pecasus40:55,84
48Camilla Kirk JensenLykkes Spiderman41:13,62
49Cecilie BrenholdtFionas Deadly Delusion41:35,84
50Camilla á ArgjumRegnbågens SCh. Fuel for Life50:55,56
51Patricia MøllnitzFunnys Solé Prilla51:00,94
52Mia HansenLykkes Lady Sophia51:02,75
53Sandra BardevigSofiagårdens Mystery Summer51:28,28
54Camilla á ArgjumStampegårdens 5th Avenue60:53,65
55Tanja Skou PedersenEskirs Ziyu Khalifa61:09,53
56Janni BrenholdtTaharas Olau62:25,84
57Tanja Skou PedersenStampegårdens Criminal Pursuit71:01,28
Uplac.Camilla Kirk JensenTaharas RiaTrukket
Antal deltagere: 58.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Stina Brahtz Nagel
Sekretær: Stina Brahtz Nagel
Bedømmelsesmetode: C1, 0 - 2 fejl går i finalen
Maksimum tid: 2.30 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.