Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  FYN  DEN  1.  JUNI  2008

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Højdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Lisette KongerslevSommerly´s Sokrates017,0709,63012
2Hannah Wissing JørgensenStrandvej´s Captein Morgan116,6608,7411
3Nanna LeedJordbærgården´s Marabou129,72011,1911
4Marlene BruhnHønsehuset´s Malibu118,73011,2211
5Signe NielsenStald Svane´s Artige Arthur113,77011,9911
6Signe NielsenBernhard016,92112,9711
7Lisette KongerslevGaunby´s Queen Safira Topazia030,99114,231
8Hannah Wissing JørgensenBeders Chariot144,54015,491
9Pernille LeedMimrelunds Miso09,97117,761
10Nanna LeedMerci119,97020,841
11Hannah Wissing JørgensenStrandvejs Little Crazy Shappe...048,54145,241
12Nicole AndersenElmely´s Altaria228,38010,112
13Kelly HansenSpeedy Le´Cour225,47014,332
14Charlotte TruelsenNintje014,02214,942
15Nanna LeedMr. Mars227,19016,112
16Charlotte TruelsenAsgård´s Camilla220,37018,592
17Anna Hawa MnasiGaunby´s Hella119,34119,132
18Line NedergårdHønsehuset´s Micado126,60119,462
19Signe NielsenSofiagårdens Stribede Strit218,37021,402
20Pernille LeedMango128,17148,332
21Line NedergårdHønsehuset´s Casino318,73012,333
22Anna Hawa MnasiSnip Snap Snude327,24012,743
23Pernille LeedMs. Gin Fizz238,45114,763
24Nicole AndersenZenta´s Prins Pjuskepels229,17126,733
25Hannah Wissing JørgensenRobyn433,89017,304
26Signe SahnerFiffer Fun Funny31.15,05250,835
27Lisette KongerslevJordbærgården´s Be Delicious51.04,90118,976
28Marlene BruhnJordbærgården´s Fluffy623,95111,447
29Mette NielsenRøde61.07,64439,1010
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Maria Banke
Bedømmelsesmetode: D2 = 2 gennemløb, fejl lægges sammen kun tid fra sidste gennemløb tæller.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Signe NielsenStald Svane´s Artige Arthur023,05015,00012
2Nanna LeedMr. Mars037,33016,42011
3Nanna LeedMerci029,62017,46011
4Pernille LeedMagic030,37017,71011
5Anna Hawa MnasiStald Asgård´s Louis Vuitton032,05018,70011
6Signe NielsenGaunby´s Fujita031,36020,74011
7Marlene BruhnSommerly´s Sokrates01.02,14024,15011
8Kelly HansenSpeedy Le´Cour038,65024,56011
9Nicole AndersenZenta´s Prins Pjuskepels038,19025,69011
10Anna Hawa MnasiSnip Snap Snude048,00025,75011
11Hannah Wissing JørgensenBeders Chariot027,03028,29011
12Anna Hawa MnasiGaunby´s Hella035,60029,19011
13Nicole AndersenElmely´s Altaria045,76029,98011
14Lisette KongerslevHønsehuset´s Super Subaru036,08030,08011
15Nanna LeedMia01.25,00031,49011
16Hannah Wissing JørgensenStrandvejs Little Crazy Shappe...01.10,42034,72011
17Lisette KongerslevGaunby´s Taste of Triumph034,02035,60011
18Lisette KongerslevGaunby´s Queen Safira Topazia040,21036,69011
19Hannah Wissing JørgensenStrandvej´s Captein Morgan041,20038,79011
20Pernille LeedMango036,66041,04011
21Anja HegnsvangBifrost afAsgård01.09,49059,19011
22Signe NielsenBernhard031,35117,101
23Marlene BruhnJordbærgården´s Brown Beauty042,39124,551
24Anja HegnsvangAsgård´s Frigg145,41024,901
25Lisette KongerslevWind´s Magnum Mandel11.02,45026,671
26Signe NielsenSofiagårdens Stribede Strit054,12130,441
27Charlotte TruelsenNintje146,19033,641
28Pernille LeedMimrelunds Miso039,88135,191
29Hannah Wissing JørgensenRobyn143,59043,071
30Line NedergaardHønsehuset´s Micado146,70049,971
31Line NedergaardHønsehuset´s Casino154,49051,671
32Charlotte TruelsenAsgård´s Camilla152,07053,011
33Lisette KongerslevJordbærgården´s Be Delicious21.20,12041,292
34Anja HegnsvangFreya af Asgård21.29,99050,222
35Marlene BruhnJordbærgården´s Fluffy31.03,63022,893
36Marlene BruhnHønsehuset´s Malibu234,78129,803
37Pernille LeedMontana250,39139,923
38Pernille LeedMs. Gin Fizz21.02,91140,663
Uplac.Signe SahnerFiffer Fun FunnyTrak sig
Antal deltagere: 39.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Maria Banke
Bedømmelsesmetode: D2 = 2 gennemløb, fejl lægges sammen kun tid fra sidste gennemløb tæller.
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin4050556065707580Cert.Point
1Signe NielsenOttoOXOOOOOOXXX14
2Maria BankeFiona´s DimarOOOXXOXOXXOXXX
3Marlene BruhnMimrelund´s Almost Famous GipsyOOOXXOXOXXX
4Marlene BruhnJordbærgården´s Magic TwilightOOOOXXOXXX
5Maria BankeGaunby´s Tribute to TriumphOOXOXOXXX
6Marlene BruhnFiona´s Nix PilleOXOOXXX
7Lisette KongerslevWind´s Magnum MandelXOXXOXXX
8Marlene BruhnJordbærgården´s Tequila Hot N´...OXXX
9Hannah JørgensenBeder´s ChariotXOXXX
9Lisette KongerslevGaunby´s Taste of TriumphXOXXX
11Marlene BruhnJordbærgården´s PrimadonnaXXOXXX
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anja Højmark Hegnsvang
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.