Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

JM  2017  I  NUSTRUPHALLEN  VED  VOJENS  DEN  28.  -  29.  JANUAR  2017

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær krogetSvær lige
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop
Samlet vinder


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2017-01-29 12:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Betina MillerOceans Playa Cocles af Sofiagå...00:17,7600:09,5000:27,2612
2Kathrine PedersenLego-Gårdens H2O00:24,4000:11,5300:35,9311
3Lisette KongerslevSheiks Ellevilde Ella00:18,0800:11,6200:29,7011
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Black Castiel00:16,0100:11,6400:27,6511
5Kathrine PedersenNødkærlunds Maggie00:13,4700:12,0100:25,4811
6Aase BjernerNødkærlunds Mandel00:16,0300:12,8000:28,8311
7Anne-Mette FoghLego-Gårdens pondus Hydrogenii00:26,9400:13,6200:40,5611
8Bente Bøje JensenPreriens Angels Pride00:16,8400:13,7400:30,5811
9Kimmi JanssonVilsmøllegaardens Potato Chip...00:13,7100:14,0900:27,8011
10Charlotte EllebyHaugens Primrose Dream00:17,7900:14,5800:32,3711
11Marlene BruhnJordbærgårdens Got Style00:32,5400:22,0500:54,5911
12Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black Kit Vers...00:43,9400:24,3401:08,2811
13Maja SembergStjerneregns Osmand00:37,5300:27,3801:04,9111
14Lisa HeinDagmar af Pecasus00:32,1600:28,4801:00,6411
15Maria JanssonJordbærgårdens Light a Candle00:29,5600:29,1800:58,7411
16Charlotte EllebyHønsehusets At World's End10:34,0600:12,5310:46,59
17Lisette KongerslevHønsehusets Dead Man's Chest10:31,9600:16,6210:48,58
18Lisette KongerslevJordbærgårdens Too-Ticki10:40,7000:20,1311:00,83
19Bente Bøje JensenJezz Star Golden Kids ( Baby )00:24,8710:35,2311:00,10
20Camilla á ArgjumBellas Mr. Woolensworth10:22,8700:38,1611:01,03
21Anja SembergRalf af Stjerneregns10:38,5700:44,1111:22,68
22Bente Bøje JensenSommerly´s Arniko20:18,8700:13,2720:32,14
23Elsebet GregersenMalegas Panic in the Skies!20:21,4900:13,3020:34,79
24Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Purple Araripe...20:22,1700:13,6120:35,78
25Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black Amelia00:20,4320:18,8420:39,27
26Anne-Mette FoghLego-Gårdens Phenolphthalein10:17,7310:19,3820:37,11
27Maja SembergBlack Beauty af Stjerneregnens20:43,9900:21,6221:05,61
28Anja SembergSpiderman Dexter af Stjernereg...10:28,8410:29,6320:58,47
29Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forget21:28,0600:32,6522:00,71
30Maja SembergMoslund´s Sweet Miss Lilly1+10:55,7500:41,7621:37,51
31Maja SembergStjerneregns Lollipop21:35,1400:50,2822:25,42
32Maja SembergStjerneregns Jeppe31:17,2400:48,2532:05,49
33Anja SembergMoslund's Oskar20:44,1320:34,8541:18,98
34Anja SembergRed-SunHill Lucky Star af Stje...20:18,1630:18,2150:36,37
35Maja SembergNødkærlunds Pistacia00:14,07Disk.
36Lisa HeinFionas Kamille51:26,27
37Anja SembergStjerneregns Butterfly30:42,70
Uplac.Jasmin JanssonBountyTrukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Helena Äikäs
Sekretær: Christine, Aase, Karina
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Let kroget
Dato: 2017-01-28 13:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte EllebyBjørkvangs Akari Tatsushiro00:40,3400:15,43012
2Christine VangStampegårdens Agent Venom00:39,5900:18,98011
3Christine VangFunnys Seiza00:38,1500:20,24011
4Christine VangJordbærgårdens Stainless Steel00:32,0300:20,43011
5Kimmi JanssonVilsmøllegaardens Potato Chip...00:33,2200:25,45011
6Betina MillerOceans Playa Cocles af Sofiagå...00:50,4500:32,09011
7Marlene BruhnSheiks Molevitten00:39,9200:35,89011
8Kristina Møller PedersenDen Bette Stalds Aab00:50,6100:37,81011
9Marlene BruhnJordbærgårdens Got Style00:55,7900:57,09011
10Charlotte EllebyHaugens Wolf Moon10:46,2500:26,5411
11Marlene BruhnBellas Beauty and the Beast10:59,6900:29,281
12Anne-Mette FoghLego-Gårdens pondus Hydrogenii11:07,8500:31,311
13Maria JanssonJordbærgårdens Light a Candle10:46,9700:35,881
14Sandra ChristensenWedervangs Spike af Hyben10:55,5500:45,511
15Rebecca NygaardMøllerhusets Goldie01:29,5010:51,121
16Maja SembergMoslund´s Sweet Miss Lilly1+11:20,7200:19,542
17Christine VangSundahls Stabbington20:26,1300:21,402
18Lisette KongerslevSheiks Ellevilde Ella10:34,3910:27,782
19Maja SembergNødkærlunds Pistacia10:37,7810:28,652
20Kathrine PedersenNødkærlunds Maggie10:28,4010:35,112
21Charlotte EllebyHaugens Primrose Dream11:04,4210:35,492
22Anne-Mette FoghLego-Gårdens Phenolphthalein20:36,0900:38,342
23Charlotte EllebySundahls Goat Boy30:41,1100:21,543
24Aase BjernerNødkærlunds Mandel20:38,6210:22,843
25Kristina Møller PedersenDen Bette Stalds Neymar31:38,8400:43,253
26Lisette KongerslevHønsehusets Dead Man's Chest31:20,0600:46,703
27Camilla á ArgjumBellas Mr. Woolensworth30:46,4100:57,553
28Lisa HeinDagmar af Pecasus31:45,5401:20,283
29Elsebet GregersenAries Kaya Awentia31:21,4701:46,683
30Michael ChristiansenMalegas Catch Me If You Can40:40,1300:23,444
31Charlotte EllebySundahls Ella40:58,8800:26,404
32Lisette KongerslevJordbærgårdens Too-Ticki3+11:41,6700:38,494
33Kathrine PedersenLego-Gårdens H2O11:15,5430:49,994
34Maja SembergStjerneregns Osmand41:11,8100:51,054
35Michael ChristiansenNøvlingKaniner's Maroon21:24,8720:58,164
36Anja SembergRed-SunHill Lucky Star af Stje...20:40,2230:26,565
37Maja SembergStjerneregns Lollipop3+12:14,4611:12,155
38Rebecca NygaardNøvlingKaniner's Sienna31:02,9930:29,066
39Mette BrandbygeJordbærgårdens Mourning Glory40:37,4820:35,196
40Charlotte EllebyHønsehusets At World's End51:03,7620:37,607
41Maja SembergStjerneregns Jeppe4+42:50,0000:23,578
42Lisa HeinFionas Kamille4+11:49,5731:37,368
43Jasmin JanssonJordbærgårdens Never Forget4+12:02,0431:50,248
44Anja SembergSpiderman Dexter af Stjernereg...60:58,3430:36,409
45Anja SembergStjerneregns Butterfly7+22:20,5510:50,2510
46Maja SembergBlack Beauty af Stjerneregnens61:38,2241:11,4410
47Anja SembergRalf af Stjerneregns6+22:22,1430:55,0211
Uplac.Anja SembergMoslund's OskarTrukket
Uplac.Jasmin JanssonBountyTrukket
Antal deltagere: 49.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Karina, Aase, Charlotte, Elsebet
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2017-01-28 12:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Charm10:43,8900:28,90113
2Camilla á ArgjumKlundtes Shady Daze10:39,9400:32,9311
3Camilla á ArgjumStampegårdens Deathcry10:43,3900:38,2211
4Anja SembergElmelys Glenbriar FUGU af Fion...21:18,4600:47,842
5Mette BrandbygeFunnys Coccinella20:40,9410:26,063
6Lisette KongerslevSundahls Innkeeper20:53,4310:39,963
7Marlene BruhnJordbærgårdens Sjötroll20:58,0820:47,004
8Kristina Møller PedersenMøllerhusets Duet41:54,2111:15,945
9Aase BjernerOh Wonder af Sofiagården (Ohli...52:23,5110:41,506
10Kristina Møller PedersenDen Bette Stalds Fck41:27,0620:56,906
11Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean61:00,4410:26,067
12Anja SembergKandies Oline af Stjerneregns61:08,7110:41,437
13Rasmus BjernerKlara af Pecasus7+12:15,9111:16,669
14Aase BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)60:56,1350:59,1211
Uplac.Anne-Mette FoghEagles' Heart of Ice af Lego-G...20:45,55Trukket
Uplac.Elsebet GregersenMalegas Panic in the Skies!Trukket
Uplac.Sandra ChristensenSundahl's BeatriceTrukket
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Karina Vilsbøll
Sekretær: Christine, Rebecca
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:30 min
Til toppen

Svær lige
Dato: 2017-01-29 13:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Harmony00:23,0800:14,0200:37,1013
2Mette BrandbygeLykkes Boulder Dash00:24,4500:14,4900:38,9412
3Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean00:36,1000:26,7401:02,8412
4Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...00:27,5100:28,9300:56,4412
5Kirsten BjergZentas SW Boz Pity10:26,4300:11,8710:38,301
6Mette BrandbygeSofiagårdens Ch. Lion Air10:20,2600:13,1310:33,391
7Lisette KongerslevStampegårdens Fantasy Island10:34,0900:24,1610:58,251
8Kirsten BjergWinds Luke Skywalker00:52,4010:26,0211:18,421
9Kirsten BjergMalegas Mahatma Gandhi21:01,8900:16,9721:18,86
10Alison Bøje Due JensenBlancos Epata Abu Sir20:38,2500:32,2721:10,52
11Anne-Mette FoghEagles' Spot of Ice af Lego-Gå...20:29,4300:42,1821:11,61
12Julie Bøje Due JensenHønsehusets Dr. No21:46,7610:29,5732:16,33
13Mette BrandbygeFunnys Coccinella30:27,38
14Lisette KongerslevFriscos Ingen Dröm Är För Stor30:35,26
15Elsebet GregersenJordbærgårdens Jupitor40:50,60
16Christine VangFunnys Nio-Nikkia41:43,30
17Julie Bøje Due JensenCaesar Golden Kids41:43,51
18Aase BjernerRozettas Steamfunk (Rozetta)50:58,89
19Rasmus BjernerByte af Flora61:07,83
20Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Lobelia6+11:07,72
Uplac.Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue PetuniaTrukket
Uplac.Helena ÄikäsOceans Manzanillo af Sofiagård...Trukket
Uplac.Mette BrandbygeSheiks Ego BoostTrukket
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Marlene Bruhn
Sekretær: Charlotte Elleby, Aase
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Elite lige
Dato: 2017-01-29 15:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidJMCert.Point
1Marlene BruhnLykkes SCh. Fancy Faith00:36,7210:34,7111:11,4314
2Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Caribbean Ta...10:23,7910:19,6720:43,461
3Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...20:35,8400:19,4520:55,29
4Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly20:35,3600:26,7721:02,13
5Betina MillerFionas Ch. Innuendo DiNidus20:40,1700:30,4021:10,571
6Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady Laura20:38,5700:32,1621:10,732
7Lisette KongerslevHønsehusets Balouline20:55,9100:36,5421:32,453
8Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...11:12,0210:34,4921:46,514
9Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...10:24,8420:18,4130:43,255
10Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Casino Royale20:25,2010:18,3330:43,536
11Charlotte EllebyLykkes JoJo20:30,9710:21,0930:52,067
12Marlene BruhnOceans 4funkyflavours af Sheik10:34,1320:30,6331:04,76
13Lisette KongerslevHønsehusets GCh. Diasay Rapa N...20:45,8410:29,3331:15,178
14Camilla á ArgjumRegnbågens SCh. Fuel for Life20:36,4120:42,7741:19,18
15Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero10:39,412+10:45,3341:24,74
16Betina MillerFionas Jazz Jack40:50,3300:37,5641:27,899
17Aase BjernerLeeds Ch. All-in-One (Uno)31:18,6210:26,2241:44,8410
18Aase BjernerFloras Catalina50:51,1700:27,7051:18,8711
19Alison Bøje Due JensenOceans Ch. Manatee af Stampegå...41:07,8310:33,7251:41,5512
20Kirsten BjergLykkes State of Art4+12:10,4500:40,6052:51,0513
21Lisa HeinFionas Napellus20:44,2240:47,7461:31,9614
22Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...30:48,4230:44,8461:33,26
23Mette BrandbygeOopsy Bear40:55,8320:41,2461:37,0715
24Mette BrandbygeSecret Story10:50,914+10:56,1161:47,0216
25Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C.31:06,6930:42,2861:48,9717
26Lisa HeinNidus' SCh. Nardus Stricta af...31:44,4631:21,7363:06,1918
27Betina MillerRozettas Plectrum41:22,5641:28,9982:51,5519
28Rasmus BjernerOceans Inside Out af Bella5+12:19,7622:07,4784:27,2320
29Christine VangLykkes Lady Sophia70:55,7320:37,3191:33,0421
30Mette BrandbygeHønsehusets Colours of the Rai...5+10:53,2340:40,00101:33,2322
31Kirsten BjergSommerly´s Selma Lagerlöf102:10,7971:25,82173:36,6123
Uplac.Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike20:57,33Trukket
Uplac.Marlene BruhnJordbærgårdens Milky Way40:53,93Trukket
Uplac.Alison Bøje Due JensenShamigos Tabu Kompaner SuspektTrukket
Uplac.Christine VangVisbys Attymass C.Trukket
Uplac.Kirsten BjergVi.P's Phantom of the OperaTrukket
Uplac.Lisette KongerslevOceans Going To A GoGo af BellaTrukket
Uplac.Marlene BruhnHønsehusets Ch. SnusmumrikenTrukket
Antal deltagere: 38.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Sekretær: Karina V, Elsebet, Anne-Mette
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2017-01-28 09:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidJMCert.Point
1Camilla á ArgjumJordbærgårdens Holly11:26,0300:47,6012:13,6314
2Charlotte EllebyLykkes JoJo11:32,6900:43,2512:15,9411
3Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero20:47,3300:38,2621:25,59
4Betina MillerFionas Ch. Innuendo DiNidus11:24,1211:21,0422:45,162
5Marlene BruhnJordbærgårdens Milky Way21:43,9701:18,8723:02,84
6Karina VilsbøllOceans Ch. Playa Vargas af Sof...21:42,0601:41,0523:23,113
7Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...20:54,4010:46,9231:41,324
8Camilla á ArgjumRegnbågens SCh. Fuel for Life10:54,6521:11,8332:06,48
9Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady Laura21:24,4211:09,2032:33,625
10Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Caribbean Ta...31:00,8510:44,7441:45,59
11Lisette KongerslevHønsehusets Balouline31:26,0010:52,5042:18,506
12Lisette KongerslevHønsehusets GCh. Diasay Rapa N...21:19,2721:06,6742:25,947
13Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...21:28,4421:00,9842:29,42
14Camilla á ArgjumStampegårdens Lady Deathstrike41:30,9801:12,4642:43,44
15Marlene BruhnLykkes SCh. Fancy Faith21:29,9121:14,5242:44,43
16Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...41:30,1601:14,8042:44,96
17Mette BrandbygeOopsy Bear31:21,4011:32,1842:53,588
18Marlene BruhnOceans 4funkyflavours af Sheik22:00,8721:06,2143:07,08
19Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Casino Royale3+11:32,6621:20,1862:52,849
20Betina MillerRozettas Plectrum32:15,4331:46,9764:02,4010
21Aase BjernerFloras Catalina6+11:27,9200:44,6572:12,5711
22Lisa HeinNidus' SCh. Nardus Stricta af...52:20,3222:16,3774:36,6912
23Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean61:29,6021:11,7782:41,3713
24Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...61:42,7121:26,8883:09,5914
25Marlene BruhnHønsehusets Ch. Snusmumriken2+11:46,7251:42,4883:29,20
26Aase BjernerLeeds Ch. All-in-One (Uno)51:38,0350:59,88102:37,9115
27Lisette KongerslevOceans Going To A GoGo af Bella61:23,0641:54,03103:17,0916
Uplac.Lisa HeinFionas NapellusTrukket
Uplac.Lisette KongerslevLykkes GCh. Karl KaniTrukket
Uplac.Marlene BruhnHønsehusets Ch. SniffTrukket
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Aspirant: Christine Vang Kristensen
Sekretær: Kristina Pedersen, Rasmus Bjerner og Anne-Mette Fogh
Bedømmelsesmetode: D1
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Højdehop
Dato: 2017-01-29 09:00:00

Plac.FørerKanin5055606570758085JMCert.Point
1Charlotte EllebySundahls EllaXO-OOOOOXXX114
2Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...O--O-XXOOXXX1
3Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady LauraO-O-O-XOXXX2
4Camilla á ArgjumJordbærgårdens HollyO--O-OXOXXX
5Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground ZeroO--O-XOXOXXX
6Marlene BruhnLykkes SCh. Fancy FaithO-XO-XOXOXXX
7Charlotte EllebySundahls Goat BoyO-OXOOXXX3
8Camilla á ArgjumRegnbågens SCh. Fuel for LifeXO-O-XXOXXX
9Mette BrandbygeOopsy BearO-XO-XXOXXX4
10Aase BjernerLeeds Ch. All-in-One (Uno)O-OXOXXOXXX5
11Mette BrandbygeLykkes Boulder DashO-XOOXXX6
12Alison Bøje Due JensenOceans Ch. Manatee af Stampegå...OOXOOXXX7
13Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of HarmonyO-XXOOXXX
14Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of CharmO-OXOXXX
15Alison Bøje Due JensenVisbys Malahide C.OXOOXOXXX8
16Mette BrandbygeVisbys Attymass C.XO-XOXOXXX9
17Aase BjernerFloras CatalinaXOOXOXOXXX10
18Alison Bøje Due JensenBlancos Epata Abu SirXOXOXXOXO11
19Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...O-OXXOXXX12
20Lisette KongerslevFriscos Ingen Dröm Är För StorXO-XOXXOXXX13
21Julie Bøje Due JensenHønsehusets Dr. NoOXOXOXXOXXX14
22Aase BjernerBygholms Navigator of the OceanXOXOXOXXOXXX15
23Mette BrandbygeHønsehusets Colours of the Rai...O-XXOXXOXXX16
24Karina VilsbøllFunnys Nio-NovakO-O-XXX17
24Karina VilsbøllOceans Ch. Playa Vargas af Sof...O-O-XXX18
26Charlotte EllebyBjørkvangs Akari TatsushiroOXOOXXX19
27Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Black CastielXXOXXOOXXX20
28Charlotte EllebyLykkes JoJoO-XO-XXX21
29Mette BrandbygeSundahls StabbingtonXO-XOXXX22
30Marlene BruhnHønsehusets Ch. SnusmumrikenXO-XXO-XXX
31Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue PetuniaXOXXOXXX23
Uplac.Mette BrandbygeSheiks Ego BoostX
Uplac.Helena ÄikäsOceans Manzanillo af Sofiagård...XXX
Uplac.Julie Bøje Due JensenCaesar Golden KidsXXX
Uplac.Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue LobeliaXXX
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Aspirant: Christine Vang Kristensen
Sekretær: Christine Vang
Bedømmelsesmetode: 50 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Længdehop
Dato: 2017-01-28 16:35:00

Plac.FørerKanin100120140150160170180190200JMCert.Point
1Camilla á ArgjumJordbærgårdens HollyOXXO-XO-O-OO14
2Charlotte EllebySundahls EllaOOXXOOOXOXOXOXXX1
3Betina MillerFionas Ch. Innuendo DiNidusOOXXOOXOOXXOXOXXX2
4Mette BrandbygeLykkes Boulder DashOXOO-OOXOXXX3
5Charlotte EllebyHønsehusets Ch. Casino RoyaleXOOO-OO-XXX4
6Karina VilsbøllOceans Ch. Playa Vargas af Sof...O-O-O-XXX5
7Betina MillerFionas Jazz JackXOOOXOOXXX6
8Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady LauraXO-O-XOXXX7
9Marlene BruhnOceans 4funkyflavours af SheikOOXO-XOXXX
10Charlotte EllebyLykkes JoJoOXOXO-XOXXX8
11Karina VilsbøllFunnys Nio-NovakXO-O-XXO-XXX9
12Mette BrandbygeSofiagårdens Ch. Lion AirOOXXX10
13Camilla á ArgjumRegnbågens SCh. Fuel for LifeOXO-XXX
14Mette BrandbygeOopsy BearXXOXOXXTrukket11
15Charlotte EllebySundahls Goat BoyXXOXXX12
15Lisette KongerslevHønsehusets BaloulineXXOXXX12
Uplac.Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...XXTrukket
Uplac.Charlotte EllebyBjørkvangs Akari TatsushiroXXTrukket
Uplac.Mette BrandbygeSundahls StabbingtonXXX
Uplac.Mette BrandbygeVisbys Attymass C.XXX
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Anne-Mette Fogh
Aspirant: Christine Vang Kristensen
Sekretær: Christine Vang
Bedømmelsesmetode: 100 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen

Samlet vinder

Plac.FørerKaninEKELHOTotal Point
1Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady Laura522716
2Charlotte EllebyLykkes JoJo1721837
3Mette BrandbygeOopsy Bear81541138
Antal deltagere: 3.   Heraf veteraner: 0.  
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.