Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  GREVEHAVEN  I  GREVE  DEN  28.  JANUAR  2017

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær kroget åben
Svær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2017-01-28 13:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Mia FoghFoghs Mazz Lexa00:19,4800:14,50012
2Michele LangkjærVæng's Quami Qushima00:19,8600:19,1700 - 0:09,9311
3Louise GotfredsenEskirs Anaki Awkwafina00:20,5200:18,2600 - 0:12,2611
4Tanja Skou PedersenOceans Punta Uva af Sofiagården00:24,1900:23,05011
5Louise JohansenPletvangs Jazz00:48,3600:52,29011
6Trine DrejerHybens Justify The Means00:25,0500:53,05011
7Tanja Skou PedersenKlundtes Dragon Dance00:13,3110:08,8211
8Rikke ThremsBakels Maxima00:38,1310:17,491
9Michele LangkjærVesterleds New Lumumba00:13,5310:23,551
10Signe BrenholdtFunnys Ingrid00:31,8910:36,411
11Cecilie BrenholdtEskirs Meza Kabul00:30,2120:35,602
12Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Indiana10:11,51
13Trine DrejerHybens Leaky Faucets10:13,18
14Tanja Skou PedersenStampegårdens Madame Web10:13,94
15Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut10:14,95
16Tanja Skou PedersenUniKins Rolling Thunder10:28,53
17Carola BaunBeluga´s Brian 7Heart af Pirat...10:47,79
18Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Iowa20:14,82
19Tanja Skou PedersenUniKins Crescent Wind20:18,38
20Trine DrejerHybens Scorpion Kings20:18,87
21Tanja Skou PedersenBellas Spot On20:21,44
22Michele LangkjærMister- Snow20:23,68
23Louise JohansenHippie21:05,57
24Kicki DjarnerBeluga´s Tama 7Heart af Piraten21:11,64
25Line HauritzMaglebo's Ypsilon21:14,23
26Line HauritzMaglebo's Pi1+11:53,20
27Janni BrenholdtStampestaldens Ludmilla30:45,69
28Cecilie BrenholdtFunnys Amira40:24,22
29Signe BrenholdtStampestaldens Diego40:54,84
30Cecilie BrenholdtDay Berry af Gress51:31,82
31Louise JohansenPletvangs Alvin4+2+12:06,26
32Signe BrenholdtStampestaldens Francesca4+32:39,85
Uplac.Cecilie BrenholdtUniKins OverlordTrukket
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Aspirant: Patricia Møllnitz
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 fejl i finalen
Maksimum tid: 2.00 min
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2017-01-28 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla Kirk JensenKlundtes Nightmare Moon (M)00:53,0300:47,39013
2Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (M)01:09,0901:07,65012
3Tanja Skou PedersenRoyal Jubilee af Stampegårde...(M)00:53,3401:17,81012
4Tanja Skou PedersenAsta La Vistas Pyke (M)01:22,7601:21,43012
5Line HauritzFunnys Fuzzy Wyzzy (M)01:46,6201:30,49012
6Carola BaunSvanemarks 7up Phuss Junior...(M)10:43,2800:45,1111
7Trine DrejerEskirs Meza Kunar (L)11:12,9900:47,9012
8Trine DrejerBjørkvangs Wind Daimyo (L)01:07,7011:04,1712
9Trine DrejerAikas East River Park af Hyb...(L)11:17,4101:13,2212
10Trine DrejerStrike a Rose af Hyben (M)01:11,3711:35,0911
11Tanja Skou PedersenUniKins Oasis of the Seas (M)01:13,3111:41,9611
12Trine DrejerAsta La Vistas Riverrun (M)10:39,7110:42,182
13Tanja Skou PedersenEnchanted Autumn af Stampegå...(M)01:18,9621:26,222
14Kicki DjarnerUnikos Zarkana Av Stjärnan (M)11:35,8411:59,892
15Tanja Skou PedersenUniKins Blackout (M)10:47,4420:51,853
16Line HauritzMaglebo's Scott (M)01:33,5631:33,743
17Cecilie BrenholdtTaharas Ane (M)11:05,7921:46,153
18Tanja Skou PedersenKlundtes Brick Break (M)11:18,5021:58,443
19Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J (M)11:08,32Trukket
20Camilla Kirk JensenCAs Sinus Lunicus (M)11:38,16
21Trine DrejerAsta La Vistas Sunspear (M)20:57,47
22Michele LangkjærVesterleds New Lumumba (L)21:03,65
23Tanja Skou PedersenUniKins Independence of the...(M)21:04,91
24Louise JohansenOle (L)21:07,79
25Rikke ThremsBakels Maxima (L)21:13,80
26Louise JohansenPletvangs Bailando Reggaton (M)21:20,53
27Trine DrejerHybens Leaky Faucets (L)21:23,17
28Line HauritzFunnys Kentaro21:25,88
29Tanja Skou PedersenStampegårdens Madame Web (L)21:39,61
30Tanja Skou PedersenKlundtes Iron Defence (M)21:59,37
31Camilla Kirk JensenDundine's Esmeralda (M)31:08,16
32Louise GotfredsenBjørkvangs Miina (L)31:09,20
33Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut (L)31:17,19
34Trine DrejerHybens Fiore Sardo (L)31:23,63
35Tanja Skou PedersenUniKins Allure of the Seas (M)31:23,69
36Kicki DjarnerFunnys Ursus (M)31:32,09
37Trine DrejerHybens Scorpion Kings (L)31:46,69
38Camilla Kirk JensenKlundtes Dragon Dance41:06,15
39Carola BaunZeris Kamianka Falls "Janka"...(M)41:14,23
40Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (M)41:28,00
41Louise GotfredsenEskirs Anaki Awkwafina (L)41:45,10
42Trine DrejerHybens Justify The Means (L)41:50,48
43Tanja Skou PedersenOceans Punta Uva af Sofiagår...(L)41:51,21
44Rikke ThremsSeñorita Fiiona (M)51:49,93
45Mia FoghFoghs Mazz Lexa (L)2+32:37,43
46Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Indiana (L)61:40,47
47Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Iowa (L)71:32,09
48Louise JohansenSander (L)7+22:27,49
Uplac.Cecilie BrenholdtEskirs Meza Kabul (L)Trukket
Uplac.Michele LangkjærHallo Sorte (M)Trukket
Uplac.Signe BrenholdtFunnys Ingrid (L)Trukket
Uplac.Signe BrenholdtStampestaldens Diego (L)Trukket
Uplac.Signe BrenholdtStampestaldens Francesca (L)Trukket
Uplac.Signe BrenholdtStampestaldens LudmillaTrukket
Uplac.Tanja Skou PedersenUniKins Freedom of the Seas (M)Trukket
Antal deltagere: 55.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Aspirant: Patricia Møllnitz
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2.00 min
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2017-01-28 14:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Patricia MøllnitzDundine's Zarina (S)10:41,4800:38,23113
2Line HauritzFunnys Fuzzy Wyzzy (M)10:56,5300:45,7112
3Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (M)20:31,6200:18,142
4Tanja Skou PedersenUniKins Allure of the Seas (M)10:57,5710:31,372
5Tanja Skou PedersenUniKins Voodod (S)10:32,2710:38,092
6Tanja Skou PedersenUniKins Deja Vú (S)21:01,3010:27,013
7Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Tamara (M)20:39,1810:27,573
8Trine DrejerBjørkvangs Wind Daimyo (M)20:51,1210:28,153
9Tanja Skou PedersenUniKins Blackout (S)20:45,0010:28,613
10Louise GotfredsenWinds Giyan (S)20:50,5010:29,133
11Trine DrejerAsta La Vistas Riverrun (M)20:42,1110:33,063
12Signe BrenholdtStampegårdens Central Park (S)10:31,5120:35,133
13Line HauritzMaglebo's Scott (S)20:51,2110:40,193
14Trine DrejerEskirs Meza Kunar (M)20:42,7110:52,283
15Camilla Kirk JensenJordbærgårdens Merkur (S)20:38,5420:24,754
16Camilla Kirk JensenTaharas Ane (S)20:42,4220:30,224
17Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda (S)20:57,6920:34,024
18Tanja Skou PedersenKlundtes Art Of Nature (S)10:56,0730:38,734
19Carola BaunSvanemarks 7up Phuss Junior...(S)21:11,3220:43,484
20Tanja Skou PedersenAsta La Vistas Supernatural...(S)21:15,5221:31,374
21Louise GotfredsenBjørkvangs Miina20:54,0630:43,935
22Tanja Skou PedersenAsta La Vistas Pyke (M)11:00,4340:57,165
23Tanja Skou PedersenWinds Kamakiri (S)20:47,5931:16,805
24Trine DrejerAsta La Vistas Sunspear (S)11:01,984+12:12,056
25Camilla Kirk JensenFunnys Fighting The Fear (S)30:35,94
26Trine DrejerAikas East River Park af Hyb...(M)31:14,10
27Camilla Kirk JensenKlundtes Nightmare Moon (M)40:29,51
28Tanja Skou PedersenRoyal Jubilee af Stampegårde...(S)41:00,54
29Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (M)41:15,76
30Carola BaunZeris Kamianka Falls "Janka"...(S)50:45,80
31Tanja Skou PedersenEnchanted Autumn af Stampegå...(S)51:25,12
32Trine DrejerHybens Fiore Sardo (M)51:32,09
33Rikke ThremsSeñorita Fiiona (M)61:17,45
34Tanja Skou PedersenKlundtes Brick Break (M)61:24,30
35Line HauritzFunnys Kentaro5+11:09,37
Uplac.Louise JohansenPletvangs Bailando ReggatonDisk.
Uplac.Tanja Skou PedersenBlancos Eyllwe (S)Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenKlundtes Iron Defence (M)Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenUniKins Independence of the...(M)Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenUniKins Oasis of the Seas (M)Trukket
Antal deltagere: 40.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Cecilie Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2.00 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.