Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  VED  DM/LU  2017  I  SVINNINGE  DEN  18.  -  19.  FEBRUAR  2017

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær lige åbenMiddelsvær kroget åben
Svær ligeSvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2017-02-19 08:30

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Michele LangkjærVesterleds New Lumumba00:15,4712
2Anja SembergRed-SunHill Lucky Star af Stjerne...00:17,381
3Louise Stub DetlefsenKandies León00:17,431
4Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black Pe...00:17,441
5Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol00:17,971
6Karin MoslundLego-Gårdens C6H12O6 (Sugar)00:18,751
7Cecilie BrenholdtFunnys Amira00:19,591
8Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla00:22,811
9Mia HansenFunnys Aura00:24,941
10Freya KarlshøjLiMa's Confused Logan Berry af Wi...00:25,001
11Karin MoslundMoslunds a Million Stars in Heave...00:28,001
12Louise Stub DetlefsenSøgaards Azalia00:28,781
13Maja SembergStjerneregns Osman00:29,091
14Heidi FrederiksenMælkebøttegaardens Rambuton00:30,691
15Maja SembergMoslund´s Sweet Miss Lilly00:32,061
16Emma FrederiksenKandies Stampe00:32,381
17Emma V. LaustsenNødkærlunds Philbert00:33,00
18Kirsten BjergSommerly´s Gerani00:33,87
19Josefine MoslundMoslund´s Mysterious Bølle00:35,06
20Julie HansenOlau00:38,72
21Janni BrenholdtStampestaldens Francesca00:39,69
22Cecilie BrenholdtDay Berry af Gress00:41,31
23Louise JohansenPletvangs Jazz00:43,72
24Josefine MoslundMoslunds a Million Year of Happin...00:44,10
25Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha00:45,13
26Heidi FrederiksenKandies Wofler00:47,71
27Rikke HansenFire Pote's Sofia00:56,47
28Kirsten BjergSommerly´s Samaria01:08,63
29Maja SembergNødkærlunds Pistacia10:16,21
30Heidi FrederiksenMælkebøttegaardens Avocado10:18,44
31Dorthe Veggerby LaustsenSundahl's Octavius10:19,88
32Julie HansenKløvergårdens Epsilon Aquarii10:24,16
33Dorthe Veggerby LaustsenKaninstaldens Vasse Felix10:27,62
34Louise Stub DetlefsenSøgaards Anastrella10:28,25
35Karin MoslundMoslunds a Million Ways of Thunde...10:28,97
36Maja SembergBlack Beauty af Stjerneregnens10:31,44
37Emma FrederiksenKandies Sankt Lucia10:32,00
38Heidi FrederiksenVilsmøllegaardens Pop Art Cow10:33,47
39Heidi FrederiksenKandies Limbo10:34,44
40Signe SkelbækAjtaks Chasing Comet10:34,90
41Emma FrederiksenKandies Sorte10:36,84
42Lisa Sinnerup GressVery Berry af Gress10:37,43
43Dorthe Veggerby LaustsenNødkærlunds Golden Lightning McQu...10:43,91
44Signe SkelbækFionas Karma Police10:45,78
45Patricia MøllnitzNinkaniners Prinz Leopold **Leo**10:50,28
46Maja SembergNoah af Stjerneregns10:53,75
47Lisa Sinnerup GressQuarter Quell af Gress11:00,97
48Caroline Kryger JørgensenStampegårdens Isle of Wight11:01,97
49Rikke HansenFire Pote's Frederik11:12,65
50Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut10:20,91
51Josefine MoslundMoslunds a Million Ways to Say He...20:17,75
52Michele LangkjærMister- Snow20:24,93
53Josefine MoslundMøllerhusets Glory Golden Sandy20:26,72
54Freya KarlshøjKaninhullet's Black Diamond Diva20:28,81
55Camilla á ArgjumStampegårdens Boston Calling20:28,87
56Karin MoslundSøgaards Modina20:31,19
57Anja SembergStjerneregns Butterfly20:42,94
58Heidi FrederiksenStjerneregns Leopold20:43,35
59Signe BrenholdtStampestaldens Diego20:50,59
60Michele LangkjærVæng's Quami Qushima20:51,66
61Maja SembergStjerneregns Lollipop20:54,19
62Maja SembergStjerneregns Jeppe21:00,40
63Caroline Kryger JørgensenFunnys Hikui30:31,12
64Anja SembergRalf af Stjerneregns30:42,35
65Josefine MoslundKandies Creative Muvo30:42,57
66Mia HansenFunnys Alba2+10:43,19
67Freya KarlshøjKaninhullet's Mr. Black Knight30:46,12
68Maja SembergAlf af Stjerneregns31:38,53
69Anja SembergMoslund's Oskar41:05,63
70Anja SembergSpiderman Dexter af Stjerneregns50:51,90
71Rikke HansenSpringers Trille50:54,60
72Ida Marie PedersenTheodor51:05,16
73Karin MoslundKandies Mini Boom3+1+12:10,94
74Patricia MøllnitzNinkaniners Lancelot61:29,79
Uplac.Lisa Sinnerup GressLast One af GressDisk.
Uplac.Lisa Sinnerup GressLucky Berry af GressTrukket
Uplac.Louise JohansenHippieTrukket
Uplac.Patricia MøllnitzNinkaniners Prinzes Suzan **Sussi**Trukket
Antal deltagere: 78.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Tanja Skov Pedersen
Bedømmelsesmetode: A
Maksimum tid: 2.00
Til toppen

Let kroget
Dato: 2017-02-18 10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mia HansenFunnys Alba01:13,1800:24,6701:37,8512
2Mia HansenFunnys Kakato00:44,1000:33,1601:17,2611
3Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mymlan01:09,9710:45,6511:55,621
4Lisa Sinnerup GressVery Berry af Gress01:15,9141:35,0042:50,91
5Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut10:24,59
6Michele LangkjærVesterleds New Lumumba10:30,44
7Cecilie BrenholdtEskirs Meza Kabul10:51,10
8Emma V. LaustsenNødkærlunds Philbert11:01,31
9Freya KarlshøjLiMa's Confused Logan Berry af Wi...11:09,66
10Rikke HansenFire Pote's Frederik11:11,00
11Emma V. LaustsenSundahls Octavius11:12,57
12Signe SkelbækFionas Karma Police11:12,91
13Signe BrenholdtFunnys Ingrid11:14,34
14Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black Pe...11:24,62
15Emma V. LaustsenKaninstaldens Vasse Felix20:35,78
16Camilla á ArgjumJordbærgårdens Fru Filifjonk20:43,40
17Louise JohansenOle20:44,84
18Sarah Windeballe HegvaldStald Sunshines Aiko21:17,63
19Janni BrenholdtStampestaldens Francesca21:51,28
20Mia HansenFunnys Aura21:52,09
21Emma V. LaustsenNødkærlunds Golden Lightning McQu...30:38,56
22Freya KarlshøjKaninhullet's Black Diamond Diva30:39,50
23Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla30:48,06
24Mia HansenBellas Pappelina30:54,28
25Rikke HansenStampestaldens Karma30:57,65
26Cecilie BrenholdtDay Berry af Gress31:01,97
27Signe BrenholdtStampestaldens Diego31:25,41
28Kirsten BjergSommerly´s Gerani31:32,66
29Lisa Sinnerup GressQuarter Quell af Gress31:49,57
30Cecilie BrenholdtFunnys Amira40:59,28
31Michele LangkjærMister- Snow41:04,65
32Kirsten BjergSommerly´s Samaria41:21,44
33Rikke HansenFire Pote's Sofia41:29,06
34Marie Schunck Ter-BorchKlundtes Bagheera41:37,72
35Rikke HansenSpringers Trille51:35,91
36Mia HansenFunnys Naruto Uzumiaki51:40,10
37Patricia MøllnitzNinkaniners Prinz Leopold **Leo**51:56,53
38Signe SkelbækAjtaks Chasing Comet51:59,63
39Caroline Kryger JørgensenFunnys Hikui4+12:08,50
40Louise JohansenPletvangs Jazz61:38,81
41Freya KarlshøjKaninhullet's Mr. Black Knight61:56,28
42Caroline Kryger JørgensenStampegårdens Isle of Wight3+1+22:24,53
43Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili*81:55,50
44Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha7+12:04,59
45Louise JohansenHippie6+1+22:27,25
Uplac.Camilla á ArgjumStampegårdens Boston CallingTrukket
Uplac.Lisa Sinnerup GressLucky Berry af GressTrukket
Uplac.Marie Schunck Ter-BorchEskirs Anaki BoondoxTrukket
Uplac.Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona OpalysTrukket
Uplac.Mia HansenKlundtes Twilight SparkleTrukket
Uplac.Patricia MøllnitzNinkaniners LancelotTrukket
Uplac.Patricia MøllnitzNinkaniners Prinzes Suzan **Sussi**Trukket
Uplac.Signe BrenholdtFunnys Hinata HyugaTrukket
Antal deltagere: 53.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanaj Skov Pedersen
Bedømmelsesmetode: C2 0 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2017-02-19 10:20

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Freya KarlshøjLiMa's Confused Logan Berry af Wi... (L)00:34,1000:13,9700:48,0723
2Louise Stub DetlefsenKandies León (L)00:25,5600:16,2200:41,7822
3Kirsten BjergBjørkvangs Anko Mitarashi (M)00:25,1900:17,0300:42,2212
4Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (M)00:25,9400:18,2500:44,1912
5Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mymlan (M)00:34,2500:18,5000:52,7512
6Julie HansenNew Wonder af Sofiagården (M)00:33,4300:21,1000:54,5312
7Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol (M)00:19,7500:21,3100:41,0612
8Betina MillerOceans Playa Cocles af Sofiagården (M)00:32,2000:22,8700:55,0712
9Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Charm (M)00:26,4100:24,4400:50,8512
10Heidi FrederiksenMælkebøttegaardens Avocado (L)00:31,7500:24,6300:56,3822
11Heidi FrederiksenZentas SW Mygeeto (M)00:34,1900:26,2501:00,4412
12Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black Pe... (M)00:32,8300:26,5000:59,3312
13Dorthe Veggerby LaustsenZentas LeJon Deux (M)00:36,9700:29,0901:06,0612
14Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean (M)00:32,3500:30,6301:02,9812
15Camilla á ArgjumStampegårdens Deathcry (M)00:28,0000:33,3701:01,3712
16Rikke HansenFire Pote's Frederik (L)00:43,6900:36,9701:20,6622
17Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix (M)10:22,3100:13,8710:36,181
18Kirsten BjergSommerly´s Coconut Nebula (M)10:41,6800:14,9710:56,65
19Karin MoslundKandies Nikos Hoop Besoni (M)10:25,5900:15,8510:41,44
20Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (M)10:37,4100:16,0010:53,41
21Maja SembergNødkærlunds Pistacia (L)10:23,9400:16,6210:40,56
22Karin MoslundKandies Violetta (M)10:19,9400:17,5910:37,53
23Mia HansenFunnys Aura (M)10:58,4100:22,1011:20,51
24Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut (L)10:23,3700:22,3410:45,71
25Heidi FrederiksenKandies Krøllebølle (M)10:30,9400:22,4410:53,38
26Kirsten BjergMøllerhusets Rio (M)01:16,6310:22,7811:39,41
27Michele LangkjærVesterleds New Lumumba (L)00:17,0610:22,9010:39,96
28Tanja Skou PedersenUniKins Allure of the Seas (M)00:24,0110:23,5610:47,57
29Kirsten BjergSommerly´s Graffiti (M)00:32,4410:24,6210:57,06
30Camilla á ArgjumKlundtes Shady Daze (M)10:22,3500:25,5610:47,91
31Anja SembergElmelys Glenbriar FUGU af Fionas (M)10:40,4400:25,6911:06,13
32Signe BrenholdtFunnys Ingrid (M)10:29,2200:28,2810:57,50
33Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (L)10:38,9000:29,5911:08,49
34Tanja Skou PedersenUniKins Oasis of the Seas (M)10:32,3500:29,7511:02,10
35Julie HansenMøllerhusets I Am Legend (M)10:49,0000:30,0911:19,09
36Camilla á ArgjumJordbærgårdens Fru Filifjonk (M)10:45,2200:30,1911:15,41
37Freya HansenZentas Spotless Behavior (M)10:54,9100:35,4111:30,32
38Emma FrederiksenKandies Iron Man (M)11:04,8400:37,3511:42,19
39Freya HansenKlundtes Dragon Breath (M)00:33,2210:39,2511:12,47
40Louise JohansenPletvangs Bailando Reggaton (M)11:08,2500:41,9711:50,22
41Cecilie BrenholdtEskirs Meza Kabul (M)00:33,3710:43,7511:17,12
42Lisa Sinnerup GressStampegårdens Chill Out (M)10:24,1610:23,2220:47,38
43Louise Stub DetlefsenKandies Francesca (M)10:31,0310:27,9020:58,93
44Mia HansenFunnys Kakato (M)10:40,1310:28,4421:08,57
45Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J (M)10:46,8210:59,8521:46,67
46Heidi FrederiksenKandies Klodshans (M)10:32,8420:29,9731:02,81
47Emma V. LaustsenKaninstaldens Santa Lucia (M)10:44,2550:48,6661:32,91
48Heidi FrederiksenMælkebøttegaardens Rambuton (L)20:38,84
49Mia HansenFunnys Timenta (M)20:43,63
50Lisa Sinnerup GressStampestaldens Francesca20:44,65
51Emma FrederiksenZentas Ragetti Deux (M)20:48,62
52Julie HansenPlet (M)20:52,19
53Louise Stub DetlefsenSøgaards Azalia (L)20:55,22
54Karin MoslundKandies Mini Boom (L)1+11:45,81
55Emma V. LaustsenVeggerbys Chubby Hubby (M)21:53,93
56Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla (L)1+11:59,89
57Mia HansenBellas Pappelina (M)30:20,06
58Caroline Kryger JørgensenFunnys Hikui (L)30:31,43
59Rikke HansenStampestaldens Karma (M)30:37,50
60Tanja Skou PedersenUniKins Independence of the Seas (M)30:40,56
61Mia HansenHønsehusets Alyce30:46,78
62Anja SembergKandies Oline af Stjerneregns (M)30:47,68
63Dorthe Veggerby LaustsenSkovhøjens Mozart (M)30:56,37
64Emma FrederiksenKandies Stampe (L)31:01,71
65Caroline Kryger JørgensenStampegårdens Isle of Wight (L)2+11:22,50
66Emma V. LaustsenFionas Frankenstein (M)31:58,87
67Anja SembergRed-SunHill Lucky Star af Stjerne... (L)40:39,75
68Julie HansenOlau (L)41:01,07
69Emma FrederiksenKandies Sankt Lucia (L)41:04,18
70Rikke HansenFire Pote's Sofia (L)50:36,06
71Camilla Kirk JensenKlundtes Nightmare Moon (M)50:40,41
72Maja SembergMoslund´s Sweet Miss Lilly (L)4+11:24,22
73Maja SembergStjerneregns Osman (L)51:29,69
74Heidi FrederiksenKandies Snedronningen (M)70:53,32
75Louise Stub DetlefsenSøgaards Anastrella (L)80:57,96
Uplac.Emma FrederiksenKandies Sorte (L)Trukket
Uplac.Louise JohansenOle (M)Trukket
Uplac.Maja SembergStjerneregns Jeppe (L)Trukket
Uplac.Mia HansenKlundtes Twilight Sparkle (M)Trukket
Uplac.Michele LangkjærHallo Sorte (M)Trukket
Uplac.Patricia MøllnitzNinkaniners Prinz Leopold **Leo** (L)Trukket
Uplac.Rikke HansenLille Valle Valnød (M)Trukket
Uplac.Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)Trukket
v17Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af Levade (V)00:20,7900:39,7801:00,57
Antal deltagere: 84.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Signe Skelbæk
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2017-02-18 12:30

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Lisa Sinnerup GressStampegårdens Chill Out (M)00:29,0000:21,7500:50,7513
2Michele LangkjærVesterleds New Lumumba (L)00:35,4700:22,1300:57,6022
3Camilla á ArgjumJordbærgårdens Fru Filifjonk (L)00:55,1600:29,5001:24,6622
4Tanja Skou PedersenUniKins Blackout (M)00:38,5600:35,6901:14,2512
5Kirsten BjergSommerly´s Graffiti (M)10:28,5700:14,5710:43,141
6Freya KarlshøjLiMa's Confused Logan Berry af Wi... (L)10:49,1900:19,5611:08,752
7Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Charm (M)10:47,5600:26,2211:13,781
8Emma V. LaustsenZentas LeJon Deux (M)11:26,6300:29,1511:55,781
9Camilla á ArgjumStampegårdens Deathcry (M)10:45,0900:44,5011:29,591
10Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mymlan (L)11:02,1600:46,2511:48,412
11Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut (L)10:33,0010:35,6221:08,62
12Camilla á ArgjumKlundtes Shady Daze (M)20:30,43
13Mia HansenFunnys Kakato (L)20:31,16
14Emma V. LaustsenBellas Challenger af Sommerly (M)20:33,06
15Sarah Windeballe HegvaldHegvald's TwoFace (M)20:42,69
16Emma V. LaustsenSkovhøjens Mozart (M)20:46,82
17Mia HansenBellas Pappelina (L)1+10:57,50
18Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix (M)20:59,09
19Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J (M)21:16,44
20Cecilie BrenholdtEskirs Meza Kabul (L)30:33,40
21Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean (M)30:59,25
22Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe (M)31:02,34
23Kirsten BjergSommerly´s Coconut Nebula (M)31:27,18
24Louise JohansenPletvangs Bailando Reggaton (M)31:35,19
25Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla (L)41:02,50
26Kirsten BjergMøllerhusets Rio (M)41:19,07
27Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black Pe... (L)41:29,68
28Emma V. LaustsenFionas Frankenstein (M)41:57,75
29Marie Schunck Ter-BorchBlancos Erilea (M)51:18,69
30Sarah Windeballe HegvaldKlundtes Niza Nanaya (M)4+11:37,75
31Emma V. LaustsenKaninstaldens Santa Lucia (M)51:52,53
32Rikke HansenFire Pote's Frederik (L)3+1+12:07,85
33Camilla Kirk JensenKlundtes Nightmare Moon (M)5+11:29,65
34Mia HansenBellas Issoria Ilia (M)61:34,10
35Mia HansenFunnys Timenta (M)61:45,84
36Rikke HansenStampestaldens Karma (L)70:43,41
37Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (M)71:00,68
38Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha (L)71:31,47
39Caroline Kryger JørgensenFunnys Hikui (L)71:39,97
40Signe BrenholdtFunnys Ingrid (L)6+11:41,60
41Tanja Skou PedersenUniKins Oasis of the Seas (M)5+1+12:01,87
42Emma V. LaustsenVeggerbys Chubby Hubby (M)4+32:33,59
43Marie Schunck Ter-BorchEskirs Anaki Boondox (L)7+11:41,72
44Marie Schunck Ter-BorchKlundtes Bagheera (L)7+12:13,07
Uplac.Camilla á ArgjumStampegårdens Boston Calling (L)Trukket
Uplac.Caroline Kryger JørgensenNødkærlunds Forget Me Not (M)Trukket
Uplac.Cecilie BrenholdtTaharas Ane (M)Trukket
Uplac.Freya HansenKlundtes Dragon Breath (M)Trukket
Uplac.Freya HansenZentas Spotless Behavior (M)Trukket
Uplac.Louise JohansenOle (L)Trukket
Uplac.Marie Schunck Ter-BorchStrandmøllens Valrhona Opalys (L)Trukket
Uplac.Mia HansenFunnys Aura (L)Trukket
Uplac.Mia HansenHønsehusets AlyceTrukket
Uplac.Mia HansenKlundtes Twilight Sparkle (L)Trukket
Uplac.Michele LangkjærHallo Sorte (M)Trukket
Uplac.Patricia MøllnitzDundine's Esmeralda (M)Trukket
Uplac.Patricia MøllnitzNinkaniners Prinz Leopold **Leo** (L)Trukket
Uplac.Rikke HansenFire Pote's Sofia (L)Trukket
Uplac.Rikke HansenLille Valle Valnød (M)Trukket
Uplac.Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili* (L)Trukket
Uplac.Rikke HansenSpringers Trille (L)Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenUniKins Allure of the Seas (M)Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenUniKins Independence of the Seas (M)Trukket
v9Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af Levade (V)00:25,4410:30,2210:55,66
Antal deltagere: 64.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Poul Erik Kristensen
Sekretær: Janni Brenholdt, Lisa Sinnerup Gress
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær lige
Dato: 2017-02-19 13:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagården00:28,5600:25,4100:53,9713
2Tanja Skou PedersenUniKins Blackout10:21,0000:17,4410:38,441
3Tanja Skou PedersenUniKins Deja Vú10:38,4700:27,6311:06,101
4Camilla á ArgjumStampegårdens Fantasy Island00:31,3110:38,4711:09,781
5Tanja Skou PedersenUniKins Voodod10:34,3110:21,1320:55,44
6Signe BrenholdtStampegårdens Central Park00:30,9430:21,8130:52,75
7Kirsten BjergZentas SW Boz Pity10:52,8730:20,4141:13,28
8Julie HansenMøllerhusets Interstellar20:32,13
9Heidi FrederiksenKandies Bianca Gamma20:39,62
10Camilla á ArgjumFriscos Ingen Dröm Är För Stor30:28,25
11Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Harmony30:31,09
12Freya HansenKandies James Grieve Beta30:39,44
13Emma FrederiksenJordbærgårdens Exotic Kaki40:38,84
14Emma V. LaustsenBellas Challenger af Sommerly41:10,34
15Heidi FrederiksenNardus Viera Nadeza af Zenta41:23,53
16Mia HansenBlancos Endovier41:23,75
17Mia HansenCAs Arecurius Midir3+11:43,44
18Karin MoslundSequin Smile50:57,60
19Mia HansenBellas Issoria Ilia51:15,75
20Julie HansenNikos Sana Meilé af Kandie60:42,50
21Julie HansenNikos Cinta Amini af Kandie60:46,37
22Emma FrederiksenKandies Summered Beta81:28,72
Uplac.Julie HansenKløvergårdens NicoTrukket
Uplac.Karin MoslundStampegårdens One Million "Milton"Trukket
Uplac.Kirsten BjergMalegas Mahatma GandhiTrukket
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Sinnerup Gress
Sekretær: Janni Brenholdt, Signe Skelbæk
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2017-02-18 14:50

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Harmony00:43,0000:37,8801:20,8813
2Kirsten BjergBjørkvangs Anko Mitarashi10:33,5300:46,8211:20,351
3Signe BrenholdtStampegårdens Central Park10:51,4710:43,6421:35,11
4Tanja Skou PedersenUniKins Deja Vú21:01,5900:45,1621:46,75
5Marie Schunck Ter-BorchMabohas Mount Makalu21:16,78Trukket
6Camilla á ArgjumStampegårdens Fantasy Island30:49,59
7Camilla á ArgjumFriscos Ingen Dröm Är För Stor40:39,65
8Kirsten BjergZentas SW Boz Pity50:59,28
9Camilla Kirk JensenCAs Arecurius Midir4+11:46,94
10Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast5+10:56,15
11Patricia MøllnitzDundine's Zarina3+2+12:01,59
Uplac.Camilla Kirk JensenBlancos EndovierTrukket
Uplac.Camilla Kirk JensenFunnys Fighting The FearTrukket
Uplac.Kirsten BjergMalegas Mahatma GandhiTrukket
Uplac.Marie Schunck Ter-BorchPletvangs LibertinerTrukket
Uplac.Sarah Windeballe HegvaldSpikeTrukket
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Cecilie Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2.00
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.