Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  18.  APRIL  2017

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetMiddelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2017-04-18 19:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Black Amelia00:31,7200:19,25012
2Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Baltas Lauva00:30,2500:26,93011
3Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee00:40,6900:29,09011
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Black Castiel00:32,7200:33,66011
5Kirsten BjergSommerly´s Petres (Pelle)01:01,7100:37,34011
6Marlene BruhnHønsehusets Cloudtop Cruise00:59,2500:42,68011
7Kirsten BjergSommerly´s Souda Bay01:21,2800:48,72011
8Lisette KongerslevHønsehusets Wild Wood00:54,8100:52,72011
9Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Momondo00:49,9600:53,69011
10Lene GadkjærMalegas Obelix00:52,3800:55,35011
11Merete MaahnStald Fuglsangs Sedá Ninetales01:09,9000:59,25011
12Merete MaahnSkovhøjens Beyond01:01,0301:12,37011
13Merete MaahnSkovhøjens Into Darkness01:26,3101:18,87011
14Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Fennekin10:51,0400:30,841
15Kirsten BjergSommerly´s Gerani10:54,9100:38,931
16Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Sedá Pikachu10:51,1800:42,531
17Kirsten BjergSommerly´s Samaria01:20,5310:45,251
18Maria GadkjærWinds Lady Mastermind10:55,1200:48,251
19Lisa HeinFionas Kamille11:18,1300:49,971
20Bente Bøje JensenSommerly´s Arniko10:39,2500:52,631
21Aase BjernerNødkærlunds Mandel11:03,3400:55,811
22Marie MaahnSkovhøjens Final Frontier01:06,4711:05,061
23Marlene BruhnJordbærgårdens Pepsi11:44,1301:23,351
24Lisette KongerslevJordbærgårdens Sun Drop10:46,5301:35,501
25Bente Bøje JensenPreriens Angels Pride00:45,2820:42,072
26Lisa HeinDagmar af Pecasus11:49,0611:52,722
27Mette BrandbygeMilleniums Höstmörker20:59,09
28Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Jacob...21:12,88
29Julie Bøje Due JensenMalegas No Highway In The Sky21:59,40
30Marie MaahnSkovhøjens Apollo0+22:29,28
31Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Purple Araripe...30:59,97
32Lisette KongerslevVilsmøllegårdens Holiday Inn31:01,97
33Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Mike N...31:31,66
Antal deltagere: 33.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Sekretær: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: C2 - 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget
Dato: 2017-04-18 18:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Kirsten BjergSommerly´s Coconut Nebula00:48,2800:21,47013
2Marlene BruhnSheiks Nysgerrige Nille01:00,0700:40,37012
3Merete MaahnSkovhøjens Dash00:52,5300:53,03012
4Lisette KongerslevSundahls Innkeeper01:04,5901:00,10012
5Maria GadkjærMalegas Air Force One10:52,1200:19,5311
6Mette BrandbygeBellas Lucie Kaas10:36,2200:20,7511
7Mette BrandbygeHaugens Primrose Dream10:39,8500:24,4111
8Mette BrandbygeHaugens Wolf Moon10:27,0600:28,471
9Marlene BruhnBellas Beauty and the Beast10:47,0700:28,631
10Mette BrandbygeSundahls Ella00:37,5910:29,971
11Mette BrandbygeSundahls Goat Boy10:47,6600:31,101
12Mette BrandbygeBjørkvangs Akari Tatsushiro10:46,5700:31,341
13Marlene BruhnJordbærgårdens Got Style10:53,9700:32,531
14Merete MaahnSkovhøjens Freestyle00:52,5310:41,151
15Lisette KongerslevSheiks Ellevilde Ella20:58,7800:20,232
16Mette BrandbygeFunnys Coccinella00:27,0420:20,662
17Lisette KongerslevJordbærgårdens Too-Ticki21:10,6500:33,812
18Kirsten BjergSommerly´s Graffiti1+11:54,9000:46,442
19Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Pancake Popple10:55,5310:52,592
20Lisa HeinPlayers Nivalis af Flora21:52,5301:38,382
21Aase BjernerOh Wonder af Sofiagården (Ohli...21:53,8801:39,872
22Karina VilsbøllHønsehusets Sinister20:48,5310:27,973
23Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix21:10,1910:31,003
24Lisette KongerslevHønsehusets Dead Man's Chest10:45,2220:40,153
25Marlene BruhnSheiks Molevitten10:51,2220:45,503
26Mette BrandbygeBellas Spot On30:36,32
27Mette BrandbygeLykkes Jessie J30:43,53
28Lisa HeinNardus' Nitida af Flora31:01,15
29Julie Bøje Due JensenSommerly´s Proxima Astraeus31:22,78
30Mette BrandbygeZincerellas High Sparrow31:25,56
31Marie MaahnFionas Crash Bandicoot31:56,75
32Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean40:56,88
33Lisa HeinNidus' Nitidus af Flora61:59,32
Uplac.Marie MaahnSkovhøjens TitanTrukket
Uplac.Rasmus BjernerKlara af PecasusTrukket
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Lene Gadkjær, Maria Gadkjær, Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.