Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  STALD  SUNDAHL  I  STAKSRODE  VED  BARRIT  DEN  25.  APRIL  2017

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeSvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2017-04-25 18:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Red Moonlight...00:16,6900:18,250
2Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Red Heart00:30,3710:22,131
3Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Red Vampires P...10:24,0000:25,031
4Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Red Eclipse Of...0+10:35,1200:37,221
5Mette DamgaardSnuske00:44,6311:03,191
6Louise HansenBellas Monkey Business20:24,0021:05,724
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær lige
Dato: 2017-04-25 19:02:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette BrandbygeBellas Lucie Kaas00:34,6200:24,15013
2Camilla á ArgjumJordbærgårdens Mymlan00:43,7200:44,65012
3Mette BrandbygeSundahls Ella10:47,3700:22,0611
4Louise HansenBjørkvangs Akari Tatsushiro10:46,5900:28,7211
5Louise HansenSundahls Goat Boy11:01,5900:32,1911
6Mette BrandbygeHaugens Primrose Dream11:01,9000:34,4011
7Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Charm10:37,9100:34,9011
8Lisette KongerslevFriscos Ingen Dröm Är För Stor00:44,7510:42,1911
9Camilla á ArgjumHaugens Lunar Ellipse01:11,5311:35,0611
10Kirsten BjergSommerly´s Comet Galaxy10:34,5310:25,472
11Camilla á ArgjumKlundtes Shady Daze10:46,8110:33,592
12Mette BrandbygeLykkes Jessie J10:47,5710:37,502
13Marlene BruhnStampegårdens Black Widow11:08,4110:41,812
14Mette BrandbygeHaugens Wolf Moon10:32,0610:42,032
15Bente Bøje JensenPreriens Ch. Leikur00:48,7820:54,722
16Mette DamgaardLast Heart af Pecasus11:22,9020:39,533
17Mette BrandbygeLykkes Boulder Dash11:11,8121:03,473
18Camilla á ArgjumStampegårdens Deathcry20:36,53
19Julie Bøje Due JensenHønsehusets Dr. No20:44,06
20Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue Petunia20:47,41
21Louise HansenLykkebos Mariyo (Mario)20:47,50
22Merete MaahnKaninstaldens Santa Luna20:57,85
23Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix21:03,84
24Camilla á ArgjumJordbærgårdens Fru Filifjonk1+11:05,53
25Marlene BruhnSheiks Nysgerrige Nille1+11:09,50
26Merete MaahnSkovhøjens Freestyle21:11,60
27Merete MaahnSkovhøjens Dash21:20,19
28Lisette KongerslevSundahls Innkeeper30:36,56
29Camilla á ArgjumHønsehusets Crazy Eight30:37,85
30Lisette KongerslevJordbærgårdens Too-Ticki31:01,78
31Lisette KongerslevHønsehusets Dead Man's Chest31:10,72
32Freya HansenKlundtes Dragon Breath40:49,03
33Kirsten BjergZentas SW Boz Pity40:49,96
34Mette BrandbygeBjørkebakkens Absolute Impress...3+11:07,91
35Marlene BruhnBellas Beauty and the Beast3+11:26,94
36Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Zinnia41:29,69
37Rasmus BjernerByte af Flora41:54,31
38Marlene BruhnJordbærgårdens Got Style51:26,93
39Kirsten BjergMalegas Mahatma Gandhi6+3+12:10,69
Uplac.Lisette KongerslevSheiks Ellevilde EllaTrukket
Uplac.Marlene BruhnSheiks MolevittenTrukket
Uplac.Mette BrandbygeBellas Spot OnTrukket
Uplac.Mette DamgaardPlayers Dreamweaver af FloraTrukket
u13Mette BrandbygeDo Your Best Bear (U)10:42,1910:37,692
u27Louise HansenSnöflingans Ch. Galaxy (U)21:14,47
Antal deltagere: 45.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Alison Bøje, Rasmus Bjerner, Kirsten Bjerg, Merete Mahn
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.