Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

MAJSTÆVNE  HOS  JANNI  I  BRØNDBY  DEN  14.  MAJ  2017

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Svær krogetSvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2017-05-14 11:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Yasmin GrønneløvFire Pote's Harley00:39,8400:15,00012
2Michele LangkjærVæng's Quami Qushima00:19,9100:15,03011
3Tanja Skou PedersenUniKins Gossip00:19,0900:16,87011
4Tanja Skou PedersenUniKins Star Strike00:15,3800:22,13011
5Patricia MøllnitzDundines Kenja00:23,2200:23,09011
6Cecilie BrenholdtVilsmøllegårdens Expedia00:31,6600:23,91011
7Tanja Skou PedersenUniKins Dive Clops00:14,3400:28,44011
8Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha00:22,7200:28,94011
9Janni BrenholdtStampestaldens Francesca00:27,1900:39,56011
10Lisa Sinnerup GressLast One af Gress00:40,6900:39,82011
11Karin RothPletvangs Theodore00:35,4000:41,56011
12Marianne Frimodt NielsenFunnys Red Alert (lillemanden)00:34,4400:44,19011
13Sarah Windeballe HegvaldFunnys Naruto Uzumiaki10:20,1200:12,721
14Michele LangkjærMister- Snow10:18,8700:14,381
15Rikke HansenMaglebo's Ypsilon10:31,5600:15,871
16Sanne AndersenFunnys Flavorino10:34,0600:18,371
17Sanne AndersenHybens Minestrone De Orzetto00:18,9710:20,341
18Sarah Windeballe HegvaldSunshines Zapdos00:37,6310:24,031
19Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallbang...00:25,780+10:25,221
20Tanja Skou PedersenUniKins High Five10:17,4400:27,441
21Cecilie BrenholdtDay Berry af Gress10:23,3100:29,281
22Rikke HansenFire Pote's Sofia00:21,3110:29,321
23Signe BrenholdtVilsmøllegårdens Viviro10:37,6200:29,471
24Lisa Sinnerup GressLucky Berry af Gress00:34,0610:31,461
25Louise JohansenHippie10:50,3801:11,591
26Marianne Frimodt NielsenByggerens Shadow00:50,8511:36,531
27Lisa Sinnerup GressVery Berry af Gress00:35,651+10:43,312
28Tanja Skou PedersenUniKins Crescent Wind0+10:41,910+10:52,532
29Tanja Skou PedersenUniKins Rolling Thunder00:34,1621:00,192
30Louise JohansenPletvangs Jazz10:49,0711:24,192
31Karin RothPletvangs Blue Berry10:32,7831:00,034
32Michele LangkjærVesterleds New Lumumba20:19,28
33Kicki DjarnerBeluga´s Brian 7Heart af Pirat...20:23,19
34Karin RothPicnic's Elsa20:25,15
35Patricia MøllnitzDundines Kibalo20:25,87
36Ida Marie PedersenSnøffel20:34,22
37Sanne AndersenKimeras Harry Potter "Potter"20:35,38
38Kicki DjarnerBeluga´s Tama 7Heart af Piraten20:36,00
39Lisa Sinnerup GressQuarter Quell af Gress20:50,28
40Louise JohansenSorte Paul20:59,93
41Charlotte AxelsenStampe31:19,63
42Janni BrenholdtUniKins Cactus Jack31:22,43
43Ida Marie PedersenPicnic's Purløg31:25,91
44Carola BaunRogers Kumeyaay50:57,68
45Ida Marie PedersenTheodor51:06,95
46Tanja Skou PedersenUniKins Shuffle5+10:52,62
47Sanne AndersenHybens The Superhero in the Al...70:47,62
Uplac.Michele LangkjærSkovvejens Vega10:41,44Trukket
Uplac.Rikke HansenMaglebo's Pi11:01,00Disk.
Uplac.Louise JohansenPletvangs AlvinTrukket
Uplac.Sarah Windeballe HegvaldSunshines King Of Darkness *Dr...Trukket
Antal deltagere: 51.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Cecilie Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl går i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2017-05-14 13:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Tanja Skou PedersenUnikins Dive Clops00:12,7100:10,68013
2Tanja Skou PedersenOceans Punta Uva af Sofiagården00:18,2800:12,69012
3Tanja Skou PedersenUniKins Oasis of the Seas00:13,9100:18,43012
4Marianne Frimodt NielsenPletvangs Disco00:43,2300:22,69012
5Rikke HansenStampestaldens Karma10:13,6900:09,5911
6Tanja Skou PedersenStampegårdens Madame Web10:12,8800:09,7811
7Tanja Skou PedersenFunnys Alba10:22,5300:10,5911
8Mia HansenKlundtes Twilight Sparkle00:32,0310:13,4011
9Mia HansenVilsmøllegårdens Expedia10:16,6500:14,281
10Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut00:40,1910:15,161
11Mia HansenFunnys Zlatava10:35,0000:19,941
12Rikke HansenFire Pote's Frederik00:27,6010:24,181
13Lisa Sinnerup GressStampegårdens Chill Out0+10:51,9600:43,151
14Sanne AndersenKlundtes Shere Khan10:19,9710:14,122
15Tanja Skou PedersenUniKins Independence of the Se...10:16,6910:14,812
16Cecilie BrenholdtEskirs Meza Kabul10:42,4110:28,092
17Rikke HansenFunnys Kentaro10:18,5310:36,942
18Kicki DjarnerUnikos Zarkana Av Stjärnan20:24,44
19Tanja Skou PedersenKlundtes Iron Defence20:28,06
20Louise JohansenOle20:32,19
21Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla20:34,50
22Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J20:39,72
23Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla20:43,72
24Sarah Windeballe HegvaldKlundtes Niza Nanaya20:44,09
25Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili*20:46,06
26Louise JohansenPletvangs Bailando Reggaton21:12,22
27Sarah Windeballe HegvaldSunshines Aiko1+11:25,47
28Tanja Skou PedersenUnikins Star Strike30:14,91
29Rikke HansenLille Valle Valnød30:16,53
30Sanne AndersenKlundtes Sabor30:45,12
31Kicki DjarnerStrandmøllens Valrhona Opalys31:07,00
32Rikke HansenSpringers Trille40:25,28
33Signe BrenholdtFunnys Ingrid40:35,91
34Cecilie BrenholdtFunnys Amira40:40,56
35Kicki DjarnerFunnys Ursus3+11:02,93
36Ida Marie PedersenOona50:39,62
Uplac.Louise JohansenSanderTrukket
Uplac.Sanne AndersenAikas Madison Square Park af H...Trukket
Uplac.Sarah Windeballe HegvaldHegvald's SaharaTrukket
v16Lisa Sinnerup GressBellas Whatever Happens af L...(V)00:24,9420:25,902
Antal deltagere: 40.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl går i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2017-05-14 10:10:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia HansenWinds Kamakiri10:40,8700:41,28113
2Mia HansenBlancos Endovier01:21,9411:01,2511
3Lisa Sinnerup GressHønsehusets Berry Blast01:02,6620:34,412
4Signe BrenholdtStampegårdens Central Park20:54,1000:39,032
5Patricia MøllnitzDundine's Zarina21:27,8201:01,032
6Mia HansenCAs Arecurius Midir21:21,8401:04,472
7Marianne Frimodt NielsenPletvangs Trouble Maker21:32,8211:29,093
8Mia HansenFunnys Fighting The Fear30:36,34
9Signe BrenholdtKlundtes Art Of Darkness30:54,84
10Janni BrenholdtTaharas Olau30:55,09
11Mia HansenFunnys Kakato30:59,38
12Mia HansenFunnys Elephas2+12:07,40
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2017-05-14 15:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Tanja Skou PedersenUniKins Blackout (S)00:23,3400:12,4700- 0:12,6013
2Signe BrenholdtStampegårdens Central Park (S)00:18,8400:13,3200- 0:17,7212
3Tanja Skou PedersenUniKins Voodod (S)00:21,4100:19,00012
4Tanja Skou PedersenOceans Punta Uva af Sofiagår...(M)00:23,4000:24,31022
5Tanja Skou PedersenUniKins Oasis of the Seas (S)00:31,3500:22,25012
6Michele LangkjærPletvangs Cougar (S)00:26,8100:32,32012
7Rikke HansenStampestaldens Karma (M)00:19,2510:12,4112
8Camilla Kirk JensenWinds Kamakiri (S)10:28,0000:26,4611
9Mia HansenFunnys Zlatava (M)10:36,6800:27,7212
10Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe(S)10:34,4700:30,7211
11Rikke HansenMaglebo's Scott (S)00:45,7810:34,3811
12Marianne Frimodt NielsenDolls Inpavidus Zeus (S)11:58,2800:53,9411
13Mia HansenFunnys Fighting The Fear (S)10:25,4410:23,252
14Tanja Skou PedersenFunnys Alba (M)10:47,5010:13,472
15Mia HansenKlundtes Twilight Sparkle (M)20:28,2800:33,092
16Mia HansenFunnys Kakato (S)1+10:59,0000:17,912
17Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)10:54,5710:28,282
18Tanja Skou PedersenKlundtes Iron Defence (M)10:37,1510:49,682
19Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Mirakuli (S)21:09,6900:40,382
20Mia HansenFunnys Elephas (S)11:36,6811:13,282
21Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba...(S)21:10,3411:35,403
22Tanja Skou PedersenUniKins Allure of the Seas (S)1+10:45,3420:16,224
23Mia HansenCAs Arecurius Midir (S)20:38,1921:03,944
24Rikke HansenFire Pote's Frederik (M)20:42,4430:49,785
25Tanja Skou PedersenStampegårdens Madame Web (M)30:29,41
26Tanja Skou PedersenAsta La Vistas Supernatural...(S)30:48,75
27Mia HansenBellas Pappelina (S)30:58,22
28Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla (M)31:24,78
29Marianne Frimodt NielsenPletvangs Disco (M)31:33,88
30Tanja Skou PedersenUniKins Independence of the...(M)40:33,28
31Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow40:34,63
32Rikke HansenFunnys Kentaro (M)40:41,06
33Louise JohansenPletvangs Bailando Reggaton (M)41:04,19
34Marianne Frimodt NielsenPletvangs Trouble Maker (S)41:59,08
35Tanja Skou PedersenAsta La Vistas Pyke (S)50:35,81
36Tanja Skou PedersenBlancos Eyllwe (S)50:42,09
37Carola BaunZeris Kamianka Falls "Janka"...(S)50:55,03
38Mia HansenFunnys Ingrid (M)51:16,62
39Kicki DjarnerUnikos Zarkana Av Stjärnan (M)60:49,06
40Karin RothPicnic's Zombie (S)5+12:09,97
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes NightMare Moon(S)Trukket
Uplac.Camilla Kirk JensenZeris Thethi Falls "Lukas" (S)Trukket
Uplac.Carola BaunPletvangs SL Craig (S)Trukket
Uplac.Cecilie BrenholdtEskirs Meza Kabul (M)Trukket
Uplac.Cecilie BrenholdtFunnys Amira (M)Trukket
Uplac.Kicki DjarnerFunnys Ursus (M)Trukket
Uplac.Mia HansenFunnys Aura (S)Trukket
Uplac.Mia HansenHønsehusets Cruse of the Bla...(S)Trukket
Uplac.Rikke HansenLille Valle Valnød (M)Trukket
Antal deltagere: 49.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Sinnerup Gress
Sekretær: Lisa Sinnerup Gress
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.