Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  STALD  SUNDAHL  I  STAKSRODE  VED  BARRIT  DEN  16.  MAJ  2017

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeSvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2017-05-16 18:08:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Kirsten BjergSommerly´s Souda Bay00:28,4100:09,90012
2Lisette KongerslevHønsehusets Wild Wood00:15,2800:15,81011
3Kirsten BjergSommerly´s Samaria00:41,0700:19,22011
4Kirsten BjergSommerly´s Petres (Pelle)00:35,3100:26,03011
5Lisette KongerslevJordbærgårdens Sun Drop00:22,7000:29,70011
6Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Sedá Eevee00:21,5000:37,28011
7Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Mike N...00:32,1000:38,63011
8Nikoline NikolajsenMalegas Asterix00:31,0300:54,00011
9Bente Bøje JensenSommerly´s Arniko00:18,0710:19,541
10Lisette KongerslevVilsmøllegårdens Holiday Inn00:26,2520:27,002
11Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Sedá Pikachu10:30,9910:34,162
12Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Arrosas Jacob...20:30,5900:54,002
v10Mette BrandbygeLykkes Secret Soul (V)00:37,3511:13,881
u10Mette BrandbygeShamigos Tabu Kompaner Suspekt...10:40,1500:23,101
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Svær lige
Dato: 2017-05-16 19:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Charlotte EllebySundahls Goat Boy00:31,7200:19,81013
2Charlotte EllebyJordbærgårdens Too-Ticki10:36,6300:21,5611
3Charlotte EllebyHaugens Primrose Dream00:36,3110:22,5911
4Charlotte EllebyBjørkvangs Akari Tatsushiro10:30,0700:23,6011
5Nikoline NikolajsenSofiagårdens Shanghai F100:26,2820:22,472
6Mette BrandbygeBellas Lucie Kaas10:26,9710:31,632
7Charlotte EllebySundahls Ella00:46,5920:33,842
8Kirsten BjergSommerly´s Comet Galaxy10:57,5310:34,632
9Charlotte EllebyHaugens Wolf Moon00:23,9720:34,782
10Mette BrandbygeHønsehusets Dead Man's Chest10:44,2210:49,442
11Kirsten BjergMalegas Mahatma Gandhi21:18,4201:28,872
12Kirsten BjergStald Fuglsangs Blue Salix10:57,2820:18,783
13Charlotte EllebySundahls Innkeeper20:33,4010:22,753
14Mette BrandbygeFunnys Coccinella20:31,1210:26,003
15Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Blue Petunia10:29,7220:29,693
16Mette BrandbygeBellas Spot On30:42,7200:33,723
17Bente Bøje JensenPreriens Ch. Leikur10:30,7220:43,593
18Nikoline NikolajsenSofiagårdens Shapes Of Summer10:55,5920:49,393
19Kirsten BjergSommerly's Miindy af Magic21:08,8811:03,603
20Mette BrandbygeBjørkebakkens Absolute Impress...11:03,941+11:10,903
21Mette BrandbygeLykkes Jessie J10:35,9730:34,094
22Julie Bøje Due JensenHønsehusets Dr. No1+10:58,5921:01,224
23Kirsten BjergKaninBorgens Liona21:25,6931:00,445
24Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Blue Lobelia30:48,4730:38,606
25Julie Bøje Due JensenCaesar Golden Kids31:00,6231:32,416
Uplac.Nikoline NikolajsenStald Neas NiFi LinguiniTrukket
Uplac.Rasmus BjernerByte af FloraTrukket
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisette Kongerslev
Sekretær: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.