Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  HOS  STALD  SUNDAHL  I  STAKSRODE  VED  BARRIT  DEN  23.  MAJ  2017

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige
Dato: 2017-05-23 19:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Aase BjernerNødkærlunds Mandel00:30,8400:12,62013
2Karina VilsbøllVilsmøllegårdens Momondo00:34,7500:15,12012
3Maria JanssonVangs Dr. Shepard (Merci)00:39,0300:25,87012
4Aase BjernerOh Wonder af Sofiagården (Ohli...00:28,2200:28,19012
5Maria JanssonJordbærgårdens Light a Candle(...00:35,5300:29,06012
6Christine VangVilsmøllegårdens Trivago00:53,8700:31,78012
7Karina JensenBellas King of Hearts01:11,9700:32,90012
8Karina JensenBellas Mr. Woolensworth00:31,1910:13,191
9Karina JensenBellas Melitaea Athalia10:21,5300:15,281
10Marlene BruhnHønsehusets Cloudtop Cruise10:26,3400:27,351
11Rasmus BjernerBygholms Vision of the Ocean10:42,7500:28,371
12Charlotte EllebyZincerellas High Sparrow11:06,6200:52,001
13Karina JensenBellas Queen of Hearts00:45,1920:32,412
14Mille Hasselbalch Kristen...Møllerhusets Grace20:41,19
15Lisette KongerslevHønsehusets Wild Wood21:12,79
16Rasmus BjernerKlara af Pecasus21:20,62
17Karina JensenJordbærgårdens Sprite21:39,19
18Christine VangMilleniums Höststorm30:41,88
19Charlotte Hasselbalch Kri...Bygholms Voyager of the Ocean2+11:31,03
20Karina JensenBellas Cozy Living81:24,41
v7Charlotte EllebyLykkes Falcon (V)00:46,5000:31,960
u3Mette BrandbygeBellas Spot On (u)00:31,7800:21,070
u14Charlotte EllebyShamigos Tabu Kompaner Suspekt...10:34,0910:51,252
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 2.
Dommer: Lisa Hein
Sekretær: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 1 fejl i finale
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite lige
Dato: 2017-05-23 18:05:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlCert.Point
1Karina VilsbøllOceans Ch. Playa Vargas af Sof...10:43,8800:42,37114
2Lisette KongerslevHønsehusets Balouline20:50,0030:40,165
3Betina MillerFionas Ch. Innuendo DiNidus20:57,6330:46,005
4Camilla á ArgjumStampegårdens Professor X30:32,82
5Lisette KongerslevFriscos Ingen Dröm Är För Stor30:56,34
6Aase BjernerLeeds Ch. All-in-One (Uno)31:00,75
7Mette BrandbygeDo Your Best Bear31:05,00
8Marlene BruhnOceans 4funkyflavours af Sheik31:19,16
9Betina MillerRozettas Plectrum31:30,79
10Camilla á ArgjumRegnbågens GdCh. Fuel for Life40:41,22
11Lisette KongerslevLykkes Ch. Lady Laura40:53,25
12Camilla á ArgjumHaugens Lunar Ellipse41:09,47
13Aase BjernerBygholms Navigator of the Ocean41:41,94
14Camilla á ArgjumStampegårdens Doctor Doom50:44,60
15Camilla á ArgjumStampegårdens SCh. Ground Zero50:45,19
16Lisette KongerslevStampegårdens Fantasy Island50:47,62
17Lisa HeinNardus' Nidularis af Flora (Vi...50:50,13
18Marlene BruhnIraklis' Ch. Bilbao Oviedo af...50:52,88
19Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Harmony4+11:10,81
20Lisette KongerslevHønsehusets Ch. Casino Royale4+11:12,71
21Camilla á ArgjumKlundtes Shady Daze4+11:23,47
22Rasmus BjernerOceans Inside Out af Bella51:43,28
23Rasmus BjernerFloras Catalina4+11:49,34
24Camilla á ArgjumZincerellas Dance of Dragons60:40,40
25Mette BrandbygeHønsehusets Colours of the Rai...60:50,47
26Mette BrandbygeLykkes Boulder Dash5+11:06,66
27Lisa HeinSCh. Neottia Nidus-avis61:09,82
28Betina MillerFionas Jazz Jack61:30,00
29Marlene BruhnHønsehusets Ch. Snusmumriken70:54,94
30Lisa HeinFionas Napellus71:03,56
31Mette BrandbygeSofiagårdens Ch Lion Air5+21:17,44
32Lisa HeinNardus' Neottia Nepalensis af...71:29,50
33Mette BrandbygeSheiks Ego Boost80:42,53
34Christine VangFunnys Seiza81:31,94
Uplac.Betina MillerOceans Playa Blanca af Sofiagå...Trukket
Uplac.Camilla á ArgjumJordbærgårdens MymlanTrukket
Uplac.Camilla á ArgjumOceans GCh. Dance Into The Lig...Trukket
Uplac.Christine VangFunnys Nio-NikkiaTrukket
Uplac.Lisa HeinFlora Narcissus (Noah)Trukket
Uplac.Lisa HeinNidus' SCh. Nardus Stricta af...Trukket
Uplac.Marlene BruhnJordbærgårdens SjötrollTrukket
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Karina Kristensen
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 2 i finale
Maksimum tid: 2:00
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.