Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

FØDSELSDAGSSTÆVNE  HOS  SIGNE  I  BRØNDBY  DEN  3.  SEPTEMBER  2017

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Middelsvær lige åbenVeteran lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2017-09-03 09:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla Kirk JensenKlundtes Bellarena00:26,3100:22,900
2Camilla á ArgjumHønsehusets Beyond The Sea00:56,5300:31,810
3Camilla á ArgjumStampegårdens Made With Magic00:32,8400:40,220
4Camilla á ArgjumStampegårdens Kiss Goodnight00:45,5900:46,160
5Cecilie BrenholdtStampestaldens Michelangelo00:46,3200:50,680
6Louise JohansenObama01:24,3700:52,750
7Louise JohansenSorte Paul10:50,4400:23,501
8Camilla á ArgjumHønsehusets Devil in Disguise11:11,1500:42,601
9Camilla á ArgjumJordbærgårdens Nellike11:12,5900:44,411
10Janni BrenholdtStampestaldens Donatello00:27,9110:56,971
11Signe BrenholdtStampestaldens Raphael00:33,2510:59,941
12Louise JohansenHippie01:02,9411:06,411
13Michele LangkjærBente10:47,7410:47,222
14Michele LangkjærBernadotte21:17,3400:47,382
15Cecilie BrenholdtStampestaldens Leonardo20:46,8100:57,502
16Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Hello My Lady (Fel...10:33,2520:31,003
17Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Sea-lavender (Holl...40:38,6500:34,944
18Michele LangkjærTheodore Roosevelt21:06,2220:38,384
19Michele LangkjærGeorge Washington2+11:10,0620:48,285
20Michele LangkjærAlt For Damerne11:12,9041:21,445
Uplac.Michele LangkjærGrethe Glad For MadTrukket
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Let lige
Dato: 2017-09-03 10:25:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløbPindPoint
1Tanja Skou PedersenUniKins High Five00:18,1300:17,5300:35,660 - 0:13,5312
2Michele LangkjærVæng's Quami Qushima00:20,3100:17,1200:37,430 - 0:16,9111
3Tanja Skou PedersenUniKins Crescent Wind00:21,4400:18,0300:39,471 - 0:12,6911
4Camilla á ArgjumBjørkebakkens Vilda Glädje00:28,3800:24,6500:53,0311
5Tanja Skou PedersenKlundtes Long Way Down00:24,3100:33,8800:58,1911
6Tanja Skou PedersenOfelia00:31,1900:46,0301:17,2211
7Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Ernesto (Erno)00:25,3710:19,7810:45,15
8Louise JohansenPletvangs Jazz00:19,0910:29,9410:49,03
9Tanja Skou PedersenFunnys Nioryu Nomnesia00:23,4710:25,6510:49,12
10Tanja Skou PedersenUniKins Rolling Thunder00:35,9110:40,4711:16,38
11Rikke HansenFire Pote's Sofia20:21,7800:18,9720:40,75
12Michele LangkjærSkovvejens Vega20:23,0400:20,0720:43,11
13Tanja Skou PedersenUniKins Gossip10:24,7210:30,2220:54,94
14Janni BrenholdtUniKins Cactus Jack20:59,6600:42,1821:41,84
15Janni BrenholdtStampestaldens Francesca20:40,7810:42,5031:23,28
16Marianne Frimodt NielsenByggerens Shadow30:53,8701:15,3432:09,21
17Louise JohansenPletvangs Alvin3+11:17,782+11:25,4772:43,25
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2017-09-03 12:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Tanja Skou PedersenUniKins Rolling Thunder (L)00:27,2200:27,38023
2Tanja Skou PedersenUniKins Crescent Wind (M)00:23,9400:37,22012
3Tanja Skou PedersenUniKins Star Strike (M)00:25,0010:18,1211
4Camilla Kirk JensenKlundtes Second Shot (M)10:18,6800:18,6911
5Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut (M)10:28,0000:21,8111
6Tanja Skou PedersenUniKins Dive Clops (M)10:17,6200:23,0311
7Tanja Skou PedersenUniKins Independence of the...(M)10:23,4700:26,7511
8Tanja Skou PedersenUniKins High Five (L)00:16,2510:37,0912
9Signe BrenholdtFunnys Ingrid (M)10:47,1300:56,4011
10Camilla Kirk JensenOfelia(L)11:10,5901:15,661
11Michele LangkjærVesterleds New Lumumba (M)00:32,8720:46,192
12Tanja Skou PedersenStampegårdens Madame Web (M)10:37,3810:51,222
13Cecilie BrenholdtDay Berry af Gress (L)10:43,9611:08,822
14Michele LangkjærVæng's Quami Qushima (M)30:39,0300:45,473
15Signe BrenholdtStampestaldens Jessie J (M)20:43,4011:16,873
16Marianne Frimodt NielsenPletvangs SL Vanilla (M)20:49,5312:29,503
17Lilja TietzeBakels Retro (M)40:58,2800:22,914
18Line HauritzFunnys Kentaro (M)30:32,0310:31,534
19Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (M)20:28,4420:32,194
20Rikke HansenFire Pote's Sofia (L)40:40,1600:37,184
21Camilla á ArgjumBjørkebakkens Vilda Glädje (M)20:32,9120:41,974
22Tanja Skou PedersenUniKins Gossip (L)30:25,6510:43,444
23Tanja Skou PedersenFunnys Nioryu Nomnesia (L)20:37,5620:45,134
24Lilja TietzeJordbærgårdens Mourning Glor...(M)20:35,1620:45,534
25Cecilie BrenholdtEskirs Meza Kabul (M)30:44,2510:47,354
26Cecilie BrenholdtFunnys Amira (M)40:54,9000:50,624
27Signe BrenholdtStampestaldens Francesca (L)20:42,3821:02,594
28Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla (M)21:26,3521:02,694
29Rikke HansenLille Valle Valnød (M)10:29,1831:25,314
30Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Harvey Wallba...(M)31:07,9320:48,195
31Louise JohansenPletvangs Jazz31:08,6220:56,875
32Rikke HansenFire Pote's Frederik (M)30:55,3421:20,845
33Cecilie BrenholdtUniKins Cactus Jack (L)50:50,2810:53,416
34Rikke HansenSpringers Trille (M)51:24,7211:07,066
35Tanja Skou PedersenKlundtes Long Way Down (L)40:36,0630:41,197
36Michele LangkjærSkovvejens Vega (L)40:32,6030:46,887
37Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)61:27,7220:59,538
38Marianne Frimodt NielsenByggerens Shadow (L)50:56,7831:24,668
39Louise JohansenOle (M)71:32,1321:00,229
40Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Ernesto (Erno) (L)70:58,134+11:23,2512
Uplac.Marianne Frimodt NielsenFines Messalina (M)71:43,90Trukket
Uplac.Louise JohansenPletvangs Bailando Reggaton (M)Trukket
Uplac.Tanja Skou PedersenKlundtes Iron Defence (M)Trukket
Antal deltagere: 43.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Veteran lige
Dato: 2017-09-03 11:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla Kirk JensenLykkes Spiderman20:16,7800:17,822
2Rikke HansenWinds Just Like Beauty20:59,5300:45,622
3Marianne Frimodt NielsenLyngholms New Delhi10:38,6220:28,663
4Camilla Kirk JensenCAs Sinus Lunicus40:52,0621:06,096
Antal deltagere: 4.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Slou Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.