Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TRÆNINGSSTÆVNE  I  TRYLLEPARKEN  I  SØLLESTED  DEN  17.  SEPTEMBER  2017

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige
Middelsvær kroget åbenSvær lige
Svær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2017-09-17 18:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Patricia MøllnitzDundines Kibalo00:22,8800:20,9701
2Patricia MøllnitzDundines Kenja00:18,2500:29,5301
3Trine DrejerHybens Bianco Aria00:25,5600:32,4001
4Tanja S. PedersenFunnys Nioryu Nomnesia00:31,2800:32,4401
5Patricia MøllnitzFunnys Nioryu Nobi00:24,8100:35,7801
6Tanja S. PedersenKlundtes Long Way Down00:49,8200:39,6201
7Janni Onuczak BrenholdtStampestaldens Francesca00:42,8400:42,2501
Antal deltagere: 7.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: D2 - Fejl lægges sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2017-09-17 17:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia HansenKlundtes First Strike00:18,1200:24,2501
2Tanja S. PedersenUniKins Independence of the Se...00:29,5000:30,8401
3Trine DrejerEskirs Meza Kunar00:32,2500:37,8101
4Mia HansenFunnys Nioryu Namya00:41,4300:42,2201
5Trine DrejerHybens Scorpion Kings00:41,0000:43,6801
6Tanja S. PedersenKlundtes Iron Defence00:42,2100:47,3801
7Trine DrejerHybens Nero d'Avola10:23,4600:26,291
8Mia HansenFunnys Air Warrior00:33,5610:30,621
9Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light10:27,3200:32,371
10Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla10:20,1300:33,251
11Trine DrejerAikas East River Park af Hyben00:30,1510:33,341
12Mia HansenFunnys Air Mist00:30,0310:39,131
13Trine DrejerStrike a Rose af Hyben00:30,3810:49,431
14Trine DrejerHybens Justify The Means10:57,0900:55,031
15Tanja S. PedersenUniKins Rolling Thunder10:32,5310:40,752
16Tanja S. PedersenUniKins High Five10:52,1210:41,632
17Cecilie BrenholdtEskirs Meza Kabul10:48,0011:13,842
18Tanja S. PedersenUniKins Crescent Wind00:21,221+11:33,222
19Tanja S. PedersenStampegårdens Madame Web10:30,2521:22,283
20Tanja S. PedersenUniKins Star Strike20:26,47
21Mia HansenKlundtes National Treasure20:34,16
22Janni Onuczak BrenholdtUniKins Cactus Jack2+11:50,75
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 Fejl går videre i finalen,sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2017-09-17 13:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlKl.pr.PindPoint
1Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (M)00:51,8100:28,1901
2Tanja S. PedersenFunnys Alba (M)01:00,7800:29,4701
3Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow (M)00:45,6800:34,4301
4Mia HansenKlundtes National Treasure (L)01:26,0300:52,560Bestået2
5Mia HansenHønsehusets Cruse of the Bla...(M)01:26,4601:04,0301
6Mia HansenFunnys Air Mist (L)01:39,9401:09,880Bestået2
7Trine DrejerHybens Nero Kostovite (L)01:08,5310:32,911Bestået2
8Trine DrejerAsta La Vistas Riverrun (M)11:25,0300:47,8111
9Mia HansenFunnys Air Warrior (M)11:06,7800:50,6611
10Tanja S. PedersenUniKins Dive Clops (M)00:43,0010:55,221
11Tanja S. PedersenFunnys Nioryu Nomnesia (L)11:26,1801:00,281Bestået
12Tanja S. PedersenJordbærgårdens Stainless Ste...(M)01:22,6611:07,311
13Mia HansenKlundtes First Strike (M)10:44,4010:37,402
14Tanja S. PedersenUniKins Crescent Wind (M)11:09,1510:49,102
15Trine DrejerEskirs Meza Kunar (M)11:04,7810:51,122
16Trine DrejerAikas East River Park af Hyb...(M)01:25,8821:33,502
17Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla (M)10:40,6320:46,413
18Mia HansenFunnys Nioryu Namya (L)11:32,3421:09,193
19Cecilie BrenholdtDay Berry af Gress (M)12:02,8521:29,183
20Camilla Kirk JensenKlundtes Second Shot (M)20:48,66
21Tanja S. PedersenUniKins Independence of the...(M)20:50,19
22Tanja S. PedersenUniKins Rolling Thunder (M)20:51,09
23Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut (M)20:54,25
24Mia HansenKlundtes Twilight Sparkle (M)20:57,50
25Tanja S. PedersenUniKins High Five (L)21:01,87
26Trine DrejerBjørkvangs Wind Daimyo (M)21:03,25
27Cecilie BrenholdtEskirs Meza Kabul (M)21:03,28
28Tanja S. PedersenKlundtes Long Way Down (L)21:08,54
29Trine DrejerHybens Scorpion Kings (M)21:16,75
30Janni Onuczak BrenholdtStampestaldens Francesca (M)22:02,90
31Trine DrejerHybens Nero d'Avola (M)31:10,85
32Tanja S. PedersenKlundtes Iron Defence (M)31:19,25
33Tanja S. PedersenUniKins Star Strike (L)2+11:25,28
34Trine DrejerStrike a Rose af Hyben (M)2+11:56,25
35Trine DrejerHybens Nero Cassiterite (L)2+11:57,00
36Trine DrejerHybens Justify The Means (M)32:13,22
37Tanja S. PedersenUniKins Allure of the Seas (M)41:25,19
38Trine DrejerStrandmøllens Ilirea (L)61:04,53
39Tanja S. PedersenStampegårdens Madame Web (M)5+11:50,16
40Janni Onuczak BrenholdtUniKins Cactus Jack (L)62:20,88
Uplac.Tanja S. PedersenUniKins Oasis of the Seas (M)Trukket
Antal deltagere: 41.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl går videre i finalen, sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2017-09-17 15:45:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia HansenBellas Pappelina00:40,0000:22,6901
2Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow01:19,5300:30,3501
3Mia HansenFunnys Fighting The Fear10:33,8500:28,0311
4Mia HansenFunnys Kakato10:41,6000:30,5311
5Trine DrejerAsta La Vistas Riverrun10:43,3800:33,2511
6Camilla Kirk JensenKlundtes Nightmare Moon00:53,0310:34,9111
7Mia HansenFunnys Aura11:48,6900:36,7111
8Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe10:33,8800:40,6911
9Trine DrejerBjørkvangs Wind Daimyo10:59,7510:33,592
10Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha00:40,5920:46,812
11Mia HansenStampegårdens Agent Venom10:46,3120:48,503
12Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black...20:36,72
13Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut20:42,91
14Camilla Kirk JensenKlundtes Second Shot20:44,47
15Cecilie BrenholdtTaharas Ane20:48,62
16Tanja S. PedersenJordbærgårdens Stainless Steel20:53,09
17Tanja S. PedersenAsta La Vistas Pyke20:55,50
18Mia HansenFunnys Zlatava21:18,41
19Tanja S. PedersenFunnys Alba30:38,13
20Mia HansenSundahls Stabbington30:39,28
21Tanja S. PedersenUniKins Allure of the Seas30:53,19
22Tanja S. PedersenUniKins Dive Clops31:02,69
23Mia HansenKlundtes Twilight Sparkle41:06,46
24Mia HansenCAs Ch. Arecurius Midir41:30,09
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Signe Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 Fejl går videre i finalen,sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Svær kroget
Dato: 2017-09-17 11:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mia HansenBellas Pappelina00:47,4000:25,4401
2Mia HansenSundahls Stabbington01:01,7800:36,8801
3Signe BrenholdtStampegårdens Central Park00:52,9700:40,1001
4Tanja S. PedersenUniKins Blackout10:34,0410:33,032
5Mia HansenCAs Ch. Arecurius Midir12:25,1911:48,882
6Janni Onuczak BrenholdtTaharas Olau10:49,9420:59,723
7Mia HansenStampegårdens Agent Venom21:02,18
8Camilla Kirk JensenKlundtes Nightmare Moon21:08,94
9Mia HansenFunnys Kakato1+12:04,62
10Mia HansenFunnys Zlatava22:16,31
11Mia HansenFunnys Seiza30:54,78
12Janni Onuczak BrenholdtTaharas Ane31:40,38
13Tanja S. PedersenAsta La Vistas Pyke31:44,81
14Mia HansenWinds Kamakiri40:56,38
15Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe41:04,09
16Mia HansenFunnys Fighting The Fear61:02,72
Uplac.Mia HansenFunnys AuraTrukket
Uplac.Signe BrenholdtKlundtes Art Of DarknessTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 Fejl går videre i finalen,sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:30 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.