Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

JANUARSTÆVNE  I  MEDBORGERHUSET  I  NØRRE  ALSLEV  DEN  20.  JANUAR  2018

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben
Pointhop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2018-01-20 11:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mikala WolgastBlack Moonlight's Daylight (Jo...21:02,0300:20,7422
2Mikala WolgastCarrots Luis10:55,5710:39,932
3Sarah Windeballe HegvaldSunshines Zapdos20:32,5210:20,133
4Trine DrejerHybens Ogmios Mason31:43,7600:36,063
5Line JørgensenArgento40:42,8200:17,944
6Rikke ThremsTheodore Roosevelt30:43,5510:54,974
7Emil JulinFunnys Nioryu Naiso30:36,6520:23,245
8Trine DrejerHybens Nero Kostovite30:37,2830:18,346
9Line JørgensenChili40:57,5020:22,316
10Emil JulinClick Mix af Gress6+10:54,4000:14,597
11Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley50:52,0620:28,937
12Sarah Windeballe HegvaldFunnys Ciri Cinori50:57,7430:59,658
13Jane WolgastHybens Bianco Aria6+22:17,1910:55,159
14Trine DrejerHybens Ogmios Melia61:16,7861:17,5212
Uplac.Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town31:13,75Trukket
Uplac.Mikala WolgastMaglebo's Ho-OhDisk.
Uplac.Ida Marie PedersenSnøffelTrukket
Uplac.Rikke ThremsSkovvejens VaianaTrukket
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: D2 fejl lagt sammen,sidste tid tæller
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2018-01-20 13:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Sarah Windeballe HegvaldFunnys Ciri Cinori (L)00:35,4700:19,68023
2Sarah Windeballe HegvaldSunshines Zapdos (L)10:30,7800:20,8512
3Sarah Windeballe HegvaldKlundtes Niza Nanaya (M)10:45,0300:35,5011
4Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town (L)10:52,1310:19,032
5Emil JulinKlundtes National Treasure (M)10:21,1610:21,592
6Emil JulinSharpies Knock Out (M)1+11:20,5300:24,982
7Emil JulinFunnys Nioryu Nobi (M)20:36,4400:25,562
8Sarah Windeballe HegvaldFunnys Naruto Uzumiaki (M)10:21,8410:34,122
9Emil JulinFunnys Nioryu Naiso (L)30:30,5900:20,403
10Sarah Windeballe HegvaldStampegårdens Isle of Wight (M)20:40,9010:21,193
11Trine DrejerHybens Scorpion Kings (M)20:46,6910:23,313
12Emil JulinClick Mix af Gress (L)10:26,5920:34,623
13Sarah Windeballe HegvaldSunshines Aiko (M)10:48,7220:36,753
14Viktoria Behrendt ThremsBlack Beauty (M)10:38,7230:26,934
15Trine DrejerHybens Nero Kostovite (L)20:28,6920:27,634
16Rikke HansenFire Pote's Frederik (M)20:41,8220:44,504
17Rikke HansenLille Valle Valnød (M)40:36,3710:33,165
18Rikke ThremsTheodore Roosevelt (L)50:33,4120:22,257
19Trine DrejerHybens Nero D'Avola (M)50:46,1620:24,917
20Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea (M)50:49,6320:40,567
21Line JørgensenChili (L)30:56,9740:48,097
22Ida Marie PedersenOona (M)60:51,69
23Trine DrejerHybens Nero Cassiterite (M)70:57,41
24Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Tamara (M)80:34,40
25Rikke HansenSpringers Trille (M)80:38,50
26Emil JulinDundines Kibalo (M)7+10:57,75
27Trine DrejerAikas East River Park af Hyb...(M)81:12,12
28Line JørgensenArgento (L)9+10:59,94
Uplac.Yasmin GrønneløvHegvald's Sahara (M)Trukket
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C2 5 fejl går videre i finalen,sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2:00 min.
Til toppen

Pointhop
Dato: 2018-01-20 09:50:00

Plac.FørerKaninPointOmløbPindPoint
1Trine DrejerFunnys Bobble20
2Viktoria Behrendt ThremsPilens Kaikias18
3Trine DrejerCAs Arecurius Ogmios14
4Emil JulinEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub1216
5Emil JulinKlundtes National Treasure1212
6Emil JulinFunnys Fighting The Fear12
7Emil JulinUniKins Oasis of the Seas11
7Sarah Windeballe HegvaldSunshines Aiko11
7Sarah Windeballe HegvaldVilsmøllegårdens Viviro11
7Viktoria Behrendt ThremsFunnys Timenta11
11Emil JulinDundines Kibalo10
11Emil JulinFunnys Nioryu Nobi10
11Sarah Windeballe HegvaldFunnys Naruto Uzumiaki10
11Trine DrejerHybens Nero Kostovite10
15Emil JulinDolls Inpavidus Herakles9
15Viktoria Behrendt ThremsBlack Beauty9
17Emil JulinFunnys Inabi Uchiha7
17Emil JulinFunnys Nioryu Naiso7
17Emil JulinSharpies Knock Out7
17Mikala WolgastLevades High For This7
17Rikke HansenFire Pote's Frederik7
17Rikke HansenStampestaldens Karma7
17Sarah Windeballe HegvaldStampegårdens Isle of Wight7
24Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Agent Venom6
25Rikke HansenLille Valle Valnød5
25Trine DrejerHybens Caro Aika5
27Mikala WolgastBlack Moonlight's Daylight (Jo...4
27Rikke HansenWedervangs Spree Fluffy4
27Rikke ThremsTheodore Roosevelt4
30Emil JulinClick Mix af Gress3
30Ida Marie PedersenSnøffel3
30Rikke HansenSpringers Trille3
30Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Tamara3
34Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea2
35Ida Marie PedersenOona1
35Line JørgensenArgento1
35Line JørgensenChili1
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: 10 spring på 30 sek.
Maksimum tid: 30 sek.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.