Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  HOS  STALD  SKOVVEJEN  I  SLAGELSE  DEN  3.  FEBRUAR  2018

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben
Veteran ligeLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2018-02-03 14:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Trine DrejerHybens Nero Kostovite00:15,0300:14,89012
2Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon00:17,3600:17,96011
3Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira00:24,4400:18,69011
4Tanja Skou PedersenSharpies Blossom Hill00:19,6900:21,57011
5Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town00:26,8600:23,30011
6Tanja Skou PedersenOfelia00:34,6800:32,21011
7Rikke ThremsSkovvejens Vaiana00:32,6000:37,60011
8Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley10:41,2300:17,111
9Emil JulinFunnys Nioryu Naiso10:16,9100:19,261
10Camilla á ArgjumStampegårdens Winter Holiday10:18,1700:20,511
11Sarah Windeballe HegvaldFunnys Ciri Cinori10:33,8400:29,901
12Rikke ThremsTheodore Roosevelt10:39,2210:30,392
13Line JørgensenChili10:31,8411:10,762
14Tanja Skou PedersenBjörklövets Little Sunset10:45,2531:35,674
15Henriette Lund SimonsenMoslunds Nevada20:29,80
16Line JørgensenArgento2+10:36,06
17Tanja Skou PedersenUniKins Lie To Me30:42,42
18Trine DrejerHybens Ogmios Mason31:15,32
19Trine DrejerHybens Ogmios Melia40:50,89
20Henriette Lund SimonsenChin51:15,88
Uplac.Emil JulinClick Mix af GressDisk.
Uplac.Louise Stub DetlefsenSøgaards AnastrellaTrukket
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camlla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2018-02-03 15:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light (M)00:21,3900:29,46013
2Sarah Windeballe HegvaldFunnys Naruto Uzumiaki (M)00:23,3000:34,47012
3Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town (M)00:24,3800:34,74012
4Camilla Kirk JensenUniKins Rolling Thunder (M)00:31,7800:37,81012
5Camilla á ArgjumJordbærgårdens Nellike (M)00:50,3200:43,30012
6Line HauritzFunnys Kentaro (M)00:47,1401:14,49012
7Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Tamara (M)00:22,0810:23,5311
8Trine DrejerHybens Scorpion Kings (M)10:29,2600:32,5511
9Camilla á ArgjumSharpies Knock Out (M)11:01,4800:33,8111
10Mette WindWinds Mystique (M)00:30,8910:38,0011
11Mette WindWinds Cyclops (M)10:52,5100:41,991
12Camilla á ArgjumStampegårdens Kiss Goodnight...(M)10:40,9900:42,611
13Viktoria Behrendt ThremsBlack Beauty (M)10:47,5300:46,761
14Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea (M)01:06,2510:47,991
15Camilla Kirk JensenFunnys Nioryu Nomnesia (M)00:39,9511:03,071
16Patricia MøllnitzFunnys Nioryu Nobi (M)11:03,8301:12,661
17Yasmin GrønneløvHegvald's Sahara (M)00:57,8611:36,841
18Sarah Windeballe HegvaldFunnys Ciri Cinori (L)00:26,2520:21,802
19Camilla á ArgjumHønsehusets Dreams To Dream (M)10:29,8910:22,572
20Camilla Kirk JensenKlundtes Bellarena (M)00:20,6620:25,302
21Trine DrejerHybens Nero Kostovite (L)10:18,8910:25,952
22Line JørgensenChili (L)11:04,7010:40,742
23Louise Stub DetlefsenSøgaards Azalia (M)10:34,4411:18,852
24Sarah Windeballe HegvaldSunshines Zapdos (M)0+10:53,7620:26,093
25Emil JulinHybens Leaky Faucets (M)20:34,75
26Camilla á ArgjumStampegårdens Space Runner (M)20:38,23
27Emil JulinFunnys Nioryu Naiso (L)20:38,40
28Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira (L)20:38,64
29Patricia MøllnitzDundines Kibalo (M)20:40,67
30Viktoria Behrendt ThremsWinds Cannonball (M)20:41,30
31Line HauritzFire Pote's Frederik (M)20:47,21
32Rikke ThremsTheodore Roosevelt (L)20:50,17
33Line HauritzLille Valle Valnød (M)20:50,76
34Henriette Lund SimonsenMoslunds Nevada (L)20:52,58
35Emil JulinClick Mix af Gress (L)1+10:58,26
36Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (M)30:36,81
37Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley (L)30:54,48
38Camilla Kirk JensenStampegårdens Wild N' Reckle...(M)30:59,05
39Camilla Kirk JensenOfelia (M)31:57,22
40Patricia MøllnitzKlundtes National Treasure (M)40:51,76
41Sarah Windeballe HegvaldSunshines Aiko (M)40:51,92
42Sarah Windeballe HegvaldStampegårdens Isle of Wight (M)3+10:58,86
43Trine DrejerHybens Ogmios Melia (L)40:59,20
44Line JørgensenArgento (L)41:07,67
45Line HauritzSpringers Trille (M)50:33,43
46Trine DrejerHybens Nero Cassiterite (M)51:16,92
47Trine DrejerHybens Nero D'Avola (M)60:34,80
48Trine DrejerHybens Ogmios Mason (L)71:56,73
Uplac.Trine DrejerAikas East River Park af Hyb...(M)Trukket
u1Camilla á ArgjumStampegårdens Made With Magic...00:31,4100:26,770
Antal deltagere: 50.   Heraf veteraner: 0.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Aspirant: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: C2, 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Veteran lige
Dato: 2018-02-03 15:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsPilens Kaikias20:24,5200:18,532
2Camilla Kirk JensenStampegårdens Partners in Crime10:27,9110:30,612
3Trine DrejerCAs Arecurius Ogmios10:35,4220:24,053
Antal deltagere: 3.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2:30 min
Til toppen

Længdehop
Dato: 2018-02-03 10:00:00

Plac.FørerKanin406080100120140160180190200210220230Cert.Point
1Camilla á ArgjumZincerellas Ch. Dance of Drago...--O-O-OO-OXOXOXXX14
2Camilla á ArgjumJordbærgårdens Ch. Holly--O-XOOXOO-XOXXOXXOXXX1
3Camilla Kirk JensenUniKins Ch. CountdownO---O-OOOXOOXX1
4Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze----XO-O-OXOXXOXX
5Emil JulinUniKins Oasis of the SeasOOO-O-OOXOXXOXXX
6Viktoria Behrendt ThremsFunnys TimentaOOOOXOXOXOOOXXX
7Camilla Kirk JensenEikhaugens Back in BusinessO---O-OOXOXXX
8Patricia MøllnitzKlundtes National TreasureOXO-OOOXOOXXX
9Trine DrejerHybens Nero D'AvolaXXOOXOOOXOXOXOXXX
10Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal ArrowO--O-OXXOXOXXX
11Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens TamaraOOOOOXOXXOXOXXX
12Patricia MøllnitzFunnys Inabi UchihaO-O-XOXOOXXOXXX
13Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Charm--O-O-OXXX
14Viktoria Behrendt ThremsPilens KaikiasOOOOOXXOOXXX
15Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Professor X-O-XOOOXOXXX
16Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by LightO-O-OXOXOXXX
17Camilla á ArgjumStampegårdens Made With Magic-XO-OOXOXOXXX
18Camilla á ArgjumStampegårdens Kiss Goodnight-XO-XOOXOXOXXX
19Trine DrejerAsta La Vistas RiverrunXOOXOXOXOXOXO
20Sarah Windeballe HegvaldSunshines ZapdosO-O-XOXXOXOXXX
21Line HauritzMy Name is Trouble af Gress---OOOXXOXXX
22Viktoria Behrendt ThremsStrandmøllens IlireaOOOOOOXXX
23Emil JulinFunnys Nioryu NaisoXOOOO-XOXXX
24Camilla Kirk JensenFriscos Ingen Dröm Är För StorXO-O-OXOXXX
25Trine DrejerFunnys BobbleOXOXOOXOXOXXX
26Line HauritzWedervangs Spree FluffyOO-OOXXO
27Emil JulinFunnys Fighting The FearOO-OXO-XXX
28Emil JulinDolls Inpavidus HeraklesXOOOOXOXXX
29Trine DrejerBjørkvangs Wind DaimyoXOXOXOXOXOXXX
30Viktoria Behrendt ThremsBlack BeautyOOOOXXOXXX
31Sarah Windeballe HegvaldVilsmøllegårdens ViviroOO-OXXX
32Patricia MøllnitzDundines KibaloXOOOOXXX
33Louise Stub DetlefsenMoslund's ZafiraOXOOOXXX
34Sarah Windeballe HegvaldSunshines AikoO-XXOO-XX
35Sarah Windeballe HegvaldFunnys Naruto UzumiakiOO-XO-XXX
36Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol--XOXOXXX
37Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al YaqoubOO-XXOXXX
38Line HauritzMaglebo's Young and BeautifulXOOOXXOXXX
39Sarah Windeballe HegvaldKlundtes Niza NanayaXXOXOO-XXX
40Line JørgensenChiliOOXOXXX
41Line JørgensenArgentoOOXXX
41Patricia MøllnitzFunnys Nioryu NobiOOXXX
43Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens ArgonXOOXXX
44Line HauritzStampestaldens KarmaO-XXX
44Yasmin GrønneløvVangs Dr. AveryOXXX
46Emil JulinHybens Leaky FaucetsXOXXX
46Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Agent VenomXOXXX
Uplac.Line HauritzCh. Music Maker af Stampegården---XXX
Uplac.Louise Stub DetlefsenSøgaards AnastrellaXXX
Uplac.Sarah Windeballe HegvaldStampegårdens Isle of WightXXX
Antal deltagere: 50.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Tanja Skou Pedersen
Aspirant: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Tanja Skou Pedersen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 min/ 3 min fra 170
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.