Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

INDFLYTTERSTÆVNE  HOS  JANNI  I  HOLBÆK  DEN  13.  MAJ  2018

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben
Svær ligeElite lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2018-05-13 10:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella10:41,5100:24,54112
2Line HansenKlundtes Dragon Dance01:25,7110:31,4311
3Lisa Sinnerup GressLast One af Gress10:18,0500:33,2811
4Tanja Skou PedersenUniKins Isla Caballo10:27,6210:15,502
5Janni BrenholdtStampestaldens Leonardo00:24,2020:22,892
6Tanja Skou PedersenUniKins Isla Calero10:25,4810:27,372
7Tanja Skou PedersenKlundtes Cloud Chaser10:31,2710:35,792
8Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow10:38,1810:49,912
9Tanja Skou PedersenBjörklövets Little Sunset20:27,10
10Tanja Skou PedersenKlundtes Double Diamond20:28,54
11Line HauritzMaglebos Welara20:29,63
12Lisa Sinnerup GressQuarter Quell af Gress20:30,88
13Line HauritzMaglebos Morgan21:29,41
14Tanja Skou PedersenUniKins Lie To Me30:22,92
15Signe BrenholdtStampestaldens La Paix40:39,74
16Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman41:00,53
Uplac.Line HansenLucky Berry af GressTrukket
v4Line HansenMalega´s Ch AP Want It All (...(V)00:17,5910:43,611
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 Fejl i finalen,sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Middelsvær lige åben
Dato: 2018-05-13 11:03:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Tanja Skou PedersenStampegårdens Madame Web (M)00:20,5600:14,61013
2Tanja Skou PedersenUniKins Lie To Me (L)00:26,3500:21,73022
3Yasmin GrønneløvMaglebos Campolina (M)00:30,8200:23,5301-0:15,8612
4Emil JulinClick Mix af Gress (M)00:35,3700:24,4501-0:30,3812
5Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town (M)00:29,0700:40,18012
6Tanja Skou PedersenUniKins Isla Calero (L)00:26,7300:47,70022
7Yasmin GrønneløvHegvalds Sahara (M)00:57,7001:46,76012
8Tanja Skou PedersenSharpies Blossom Hill (M)00:21,4910:16,991
9Lisa Sinnerup GressStampegårdens Chill Out (M)00:26,8310:23,821
10Emil JulinJordbærgårdens Fairy (L)00:27,6710:27,421
11Tanja Skou PedersenBjörklövets Little Sunset (L)10:49,5400:27,441
12Line HauritzPletvangs Maneater *Chili* (M)10:27,6600:30,721
13Lisa Sinnerup GressLast One af Gress (L)00:25,2710:36,241
14Cecilie BrenholdtDay Berry af Gress (M)01:00,7011:18,711
15Tanja Skou PedersenKlundtes Cloud Chaser (L)10:38,9210:23,782
16Line HauritzMaglebos Welara (L)00:36,3120:37,632
17Signe BrenholdtStampestaldens Raphael (M)10:56,7620:32,463
18Tanja Skou PedersenKlundtes Double Diamond (L)10:36,0230:30,514
19Janni BrenholdtStampestaldens Leonardo (L)00:31,47Disk.
20Sofie Emelia RasmussenDundines Kibalo (M)1+10:42,73
21Line HauritzFire Pote's Frederik (M)20:43,87
22Yasmin GrønneløvMichelle Obama (M)20:48,20
23Line HauritzMaglebos Morgan (L)20:54,65
24Line HansenKlundtes Dragon Dance (L)21:02,38
25Sofie Emelia RasmussenFunnys Nioryu Nobi (M)30:31,68
26Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella (L)30:51,21
27Janni BrenholdtStampestaldens Donatello (M)2+11:15,06
28Tanja Skou PedersenUniKins Isla Caballo (L)40:30,97
29Signe BrenholdtStampestaldens La Paix (L)41:04,00
30Janni BrenholdtUniKins Cactus Jack (M)41:04,71
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 Fejl i finalen,sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2018-05-13 12:59:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløbPindPoint
1Camilla Kirk JensenKlundtes Second Shot10:21,3000:27,4310:48,7313
2Mette WindWinds Cyclops00:21,7420:27,1520:48,89
3Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by Light10:41,9310:21,2621:03,190-0:20,51
4Tanja Skou PedersenUniKins High Five00:21,0820:42,5921:03,670-0:26,15
5Tanja Skou PedersenKlundtes Long Way Down00:26,4020:43,4121:09,81
6Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow10:33,4610:50,4221:23,88
7Line HauritzMaglebo's Scott11:00,6010:47,8321:48,43
8Line HauritzFunnys Fuzzy Wyzzy00:48,471+12:01,8822:50,35
9Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town10:17,6520:31,8430:49,49
10Tanja Skou PedersenUniKins Star Strike10:47,5020:43,3031:30,80
11Emil JulinUniKins Independence of the Se...20:42,89
12Tanja Skou PedersenUniKins Crescent Wind1+10:59,57
13Camilla Kirk JensenKlundtes Nightmare Moon1+11:12,93
14Tanja Skou PedersenStampegårdens Madame Web30:28,77
15Tanja Skou PedersenFunnys Nioryu Nomnesia30:33,57
16Emil JulinFunnys Fighting The Fear30:39,66
17Mette WindWinds Mystique2+11:10,28
18Cecilie BrenholdtFunnys Amira40:32,85
19Signe BrenholdtStampestaldens Ludmilla40:38,11
20Emil JulinFunnys Nioryu Naiso50:46,70
21Cecilie BrenholdtNødkærlunds Peanut50:48,72
22Camilla Kirk JensenKlundtes Bellarena4+10:57,50
23Janni BrenholdtTaharas Ane61:16,29
Uplac.Camilla Kirk JensenStampegårdens Wild N' RecklessTrukket
Uplac.Line HauritzStampestaldens KarmaTrukket
Uplac.Signe BrenholdtFunnys IngridTrukket
Antal deltagere: 26.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 Fejl i finalen,tid lagt sammen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2018-05-13 15:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze00:37,9800:45,3401:23,3214
2Camilla Kirk JensenEikhaugens Back in Business10:34,9400:19,2310:54,171
3Tanja Skou PedersenUniKins Voodod10:33,1110:23,6120:56,72
4Mette WindWinds GCh. Tesshin11:16,5410:55,3522:11,89
5Tanja Skou PedersenHønsehusets Dead Man's Chest31:07,2500:47,1231:54,37
6Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha21:34,0310:41,3132:15,34
7Mette WindStampegårdens Tales of Symphon...11:27,1121:23,3032:50,41
8Camilla Kirk JensenStampegårdens Paramount20:24,2320:20,9740:45,20
9Line HauritzMy Name is Trouble af Gress40:31,6000:24,7740:56,37
10Camilla Kirk JensenKlundtes Second Shot30:39,7310:27,8441:07,57
11Tanja Skou PedersenFriscos Ingen Dröm Är För Stor30:36,3310:35,4941:11,82
12Tanja Skou PedersenUniKins Blackout30:54,6810:23,2141:17,89
13Tanja Skou PedersenKlundtes Shady Daze2+10:53,4710:31,3041:24,77
14Tanja Skou PedersenTaharas Eli Loker1+10:44,0420:41,8841:25,92
15Patricia MøllnitzTaharas Olau20:49,1520:40,9641:30,11
16Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown10:48,0641:10,5351:58,59
17Signe BrenholdtStampegårdens Central Park2+11:02,1730:39,9561:42,12
18Camilla Kirk JensenZincerellas Ch. Dance of Drago...2+10:55,592+11:10,1062:05,69
19Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub30:53,4931:20,6662:14,15
20Cecilie BrenholdtEskirs Ch. Nio Boogaloo20:39,2650:31,2571:10,51
21Emil JulinDolls Inpavidus Herakles61:28,1110:51,7172:19,82
22Tanja Skou PedersenStampegårdens King's Cross40:42,8640:55,8981:38,75
23Emil JulinUniKins Oasis of the Seas2+21:29,863+10:51,5882:21,44
24Patricia MøllnitzFunnys Ch. Latrones Shelgon71:14,7140:25,07111:39,78
25Tanja Skou PedersenUniKins Dive Clops7+12:26,1741:40,33124:06,50
Uplac.Anna Katrine HustedReklingsholms GCh. Tabasco40:57,85ikke mødt
Uplac.Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia7+12:27,53Trukket
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: D1 Fejl og tid lagt sammen.
Maksimum tid: 2:30 Min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.