Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

DYRENES  DAG  I  SLAGELSE  LYSTANLÆG  DEN  24.  JUNI  2018

Print
Tryk for at komme til:
Middelsvær lige åbenMiddelsvær kroget åben
Højdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Middelsvær lige åben
Dato: 2018-06-24 16:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja Skou PedersenUniKins Lie To Me (M)00:26,3700:15,7200:42,0913
2Lisa Sinnerup GressLast One af Gress (M)00:31,7200:31,6901:03,4112
3Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley (M)10:24,2500:18,1210:42,371
4Tanja Skou PedersenUniKins Isla Calero (M)10:31,0600:22,9110:53,971
5Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (L)10:41,6300:21,0611:02,692
6Rikke HansenFire Pote's Frederik (M)00:36,5010:30,2811:06,781
7Line JørgensenJordbærgårdens Mourning Glor...(M)10:19,2210:19,3120:38,53
8Lisa Sinnerup GressStampegårdens Chill Out (M)10:41,5620:39,2231:20,78
9Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert Eagle (M)20:19,56
10Viktoria Behrendt ThremsWinds Cannonball "Cannon" (M)20:23,07
11Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (L)20:27,63
12Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Isle of Wight (M)20:30,00
13Signe Rosa SkelbækSpringers Zany Maniac MBF (M)20:35,88
14Rikke ThremsSkovvejens Vaiana (L)20:39,44
15Line HansenKlundtes Dragon Dance (Dia) (L)20:43,18
16Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)20:47,93
17Signe Rosa SkelbækFionas Karma Police (L)21:26,91
18Louise Stub DetlefsenKandies Iron Man (M)21:37,47
19Tanja Skou PedersenSharpies Blossom Hill (M)30:25,41
20Line JørgensenBakels Retro (M)30:29,82
21Signe Rosa SkelbækSpringers Heartquake (Minna)...(M)30:31,56
22Rikke ThremsFunnys Ursus (M)30:34,78
23Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Azalia (M)30:37,81
24Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (M)30:48,59
25Rikke HansenLille Valle Valnød (M)30:50,53
26Charlotte Stub DetlefsenKandies Creative Muvo (L)30:57,06
27Line JørgensenCrazyjumpers Boss Chico (L)31:44,13
28Tanja Skou PedersenKlundtes Cloud Chaser (L)40:19,00
29Viktoria Behrendt ThremsBlack Beauty (M)40:23,28
30Line JørgensenCrazyjumpers Golden (Moppe) (L)40:33,12
31Tanja Skou PedersenBjörklövets Little Sunset (L)40:41,22
32Tanja Skou PedersenKlundtes Double Diamond (L)40:46,50
33Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Wingmann (L)40:50,00
34Laura Kähler KnudsenKandies León (M)40:52,03
35Rikke HansenSpringers Trille (M)50:48,37
36Laura Kähler KnudsenKandies Snedronningen (M)60:58,28
37Signe Rosa SkelbækAjtaks Chasing Comet (M)70:57,77
38Line JørgensenCrazyjumpers Elvis (L)6+11:13,22
39Line HansenLucky Berry af Gress (Leo) (L)6+11:37,53
Antal deltagere: 39.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen,tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Middelsvær kroget åben
Dato: 2018-06-24 10:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Camilla Kirk JensenStampegårdens Wild N' Reckle...(M)00:23,6500:20,0000:43,6513
2Line JørgensenJordbærgårdens Mourning Glor...(L)00:33,3400:25,2200:58,5622
3Camilla Kirk JensenKlundtes Bellarena (M)00:36,6900:30,8401:07,5312
4Tanja Skou PedersenUniKins Lie To Me (M)00:36,1200:32,0901:08,2112
5Tanja Skou PedersenUniKins Isla Calero (L)00:54,8400:34,2501:29,0922
6Louise Stub DetlefsenSøgaards Azalia (M)00:43,0300:59,8801:42,9112
7Yasmin GrønneløvHegvalds Sahara (M)01:02,5600:57,5002:00,0612
8Tanja Skou PedersenStampegårdens Madame Web (M)10:27,4400:18,6610:46,101
9Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town (M)10:27,3200:23,4710:50,791
10Tanja Skou PedersenFunnys Nioryu Nomnesia (M)10:31,0000:20,0010:51,001
11Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert Eagle (L)10:36,0900:19,5010:55,59
12Tanja Skou PedersenOceans Punta Uva af Sofiagår...(M)00:33,2510:22,7510:56,00
13Viktoria Behrendt ThremsWinds Cannonball "Cannon" (L)10:34,3100:22,8210:57,13
14Line JørgensenBakels Retro (L)10:33,5000:23,8110:57,31
15Tanja Skou PedersenKlundtes Long Way Down (M)10:35,9400:22,0310:57,97
16Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Isle of Wight (L)10:29,6800:29,8210:59,50
17Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley (L)10:33,2500:27,8111:01,06
18Yasmin GrønneløvMaglebos Campolina (M)10:39,1500:33,6611:12,81
19Lisa Sinnerup GressStampegårdens Chill Out (M)00:50,0611:16,3712:06,43
20Tanja Skou PedersenSharpies Blossom Hill (M)00:21,1320:22,5720:43,70
21Louise Stub DetlefsenKandies Iron Man (M)11:39,8121:43,9033:23,71
22Viktoria Behrendt ThremsBlack Beauty (M)20:33,88
23Signe Rosa SkelbækSpringers Insanity in May (M)20:40,78
24Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili* (M)20:42,72
25Rikke HansenLille Valle Valnød (M)20:47,00
26Lisa Sinnerup GressFunnys Fighting The Flames (M)20:52,12
27Tanja Skou PedersenBjörklövets Little Sunset (L)21:01,46
28Lisa Sinnerup GressLast One af Gress (L)21:05,37
29Charlotte Stub DetlefsenKandies Creative Muvo (L)21:08,07
30Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira (M)30:31,41
31Tanja Skou PedersenKlundtes Double Diamond (L)31:24,12
32Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (L)31:41,35
33Viktoria Behrendt ThremsFunnys Ursus (M)40:33,41
34Tanja Skou PedersenKlundtes Cloud Chaser (L)40:41,09
35Rikke HansenFire Pote's Frederik (M)40:41,40
36Signe Rosa SkelbækSpringers Zany Maniac MBF (M)40:56,25
37Rikke ThremsSkovvejens Vaiana (L)41:04,65
38Laura Kähler KnudsenKandies León (M)41:16,75
39Marie FloutrupTop Star Mix af Gress (L)3+11:21,21
40Laura Kähler KnudsenKandies Snedronningen (M)41:21,59
41Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon (M)41:52,13
42Rikke HansenSpringers Trille (L)50:53,09
43Signe Rosa SkelbækSpringers Heartquake (Minna)...(L)51:12,69
44Line JørgensenCrazyjumpers Golden (Moppe) (L)51:14,97
45Line HansenLucky Berry af Gress (Leo) (L)52:21,90
46Signe Rosa SkelbækAjtaks Chasing Comet (L)61:19,03
47Signe Rosa SkelbækFionas Karma Police (M)61:34,97
48Line HansenKlundtes Dragon Dance (Dia) (L)5+12:17,72
50Tanja Skou PedersenStampestaldens Maribelle (L)71:34,25
51Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Wingmann (L)81:19,69
Antal deltagere: 50.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen,tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2:30 Min.
Til toppen

Højdehop
Dato: 2018-06-24 13:00:00

Plac.FørerKanin40506070808590Cert.Point
1Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Agent Venom--OOXOXOXXX14
2Mai Berens WedervangZorros Ch. Zendaya MaggieOOOXOXXOXOXXX1
3Tanja Skou PedersenKlundtes Long Way DownOOOXXOOXXX
4Tanja Skou PedersenStampegårdens Madame WebOOOXXOXOXXX
5Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Isle of WightOOOOXXOXXX
6Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley--XXOXOXXOXXX
7Yasmin GrønneløvMaglebos CampolinaOOOOXXX
8Patricia MøllnitzFunnys Inabi UchihaO-OXOXXX
9Patricia MøllnitzDundine's GCh. SilviaOOOXOXXX
9Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al YaqoubOOOXOXXX
9Tanja Skou PedersenKlundtes Second ShotOOOXOXXX
9Tanja Skou PedersenOceans Punta Uva af SofiagårdenOOOXOXXX
13Viktoria Behrendt ThremsWinds Cannonball "Cannon"OXOOXOXXX
14Patricia MøllnitzFunnys Ch. Latrones ShelgonOOXOXOXXX
14Rikke HansenPletvangs Maneater *Chili*OOXOXOXXX
16Yasmin GrønneløvSharpies Paint the TownOOXOXXOXXX
17Laura Kähler KnudsenMaglebo's Ch. Young and Beauti...OOOXXX
18Louise Stub DetlefsenMoslund's ZafiraOXOOXX
19Tanja Skou PedersenUniKins Lie To MeOXXOOXXX
20Louise Stub DetlefsenNødkærlunds ViolOOXOXXX
20Viktoria Behrendt ThremsFunnys UrsusOOXOXXX
20Yasmin GrønneløvMichelle ObamaOOXOXXX
23Line JørgensenBakels RetroOOXXOXXX
23Mai Berens WedervangPletvangs W for WendettaOOXXOXXX
25Louise Stub DetlefsenSøgaards AzaliaOOXXX
25Rikke HansenFire Pote's FrederikOOXXX
25Tanja Skou PedersenFunnys Nioryu NomnesiaOOXXX
28Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens WingmannXOOXXX
29Line JørgensenCrazyjumpers ElvisOXOXXX
29Line JørgensenJordbærgårdens Mourning GloryOXOXXX
29Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert EagleOXOXXX
32Signe Rosa SkelbækSpringers Insanity in MayXOXOXXX
33Line JørgensenCrazyjumpers Golden (Moppe)OXXOXXX
34Line JørgensenCrazyjumpers Boss ChicoOX
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Aspirant: Rikke Threms
Sekretær: Camilla Kirk Jensen
Bedømmelsesmetode: 40 cm.
Maksimum tid: 2 minutter/70cm. 3 m
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.