Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

AFTENSTÆVNE  PÅ  NATURCENTER  SKOVGAARD  VED  HORSENS  DEN  23.  OKTOBER  2018

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2018-10-23 17:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette BrandbygeSundahls Spontan00:19,5600:15,13012
2Mette BrandbygeNymåne00:26,3800:18,53011
3Lene GadkjærBellas The Last Knight00:30,1800:19,90011
4Bente Bøje JensenKrása Golden Kids (Lille My)10:30,7800:12,061
5Mette BrandbygeFormørkelse10:18,3800:12,591
6Maria GadkjærBellas Age of Extinction10:36,6310:18,282
7Louise HansenRådved Nygård's Lady Rainicorn10:42,8110:42,752
8Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W...30:26,3400:18,193
9Louise HansenHaugens Consequences30:57,7500:50,443
10Mette BrandbygeSundahls Gemytlig30:22,2510:21,134
11Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede3+11:26,441+10:52,416
12Sofie Stubben BrunStald Stubbens Gray61:00,1520:27,728
v1Alison Bøje Due JensenBlancos Epata Abu Sir (V)00:35,6900:14,600
u6Alison Bøje Due JensenSheiks Ch. Treat Me Right (U)10:23,2200:17,721
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 1.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let kroget
Dato: 2018-10-23 18:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Mette BrandbygeHønsehusets Escape Route00:25,3400:17,44012
2Bente Bøje JensenKrása Golden Kids (Lille My)01:12,8500:17,93011
3Julie Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Bella00:38,3500:25,19011
4Lene GadkjærBellas The Last Knight00:33,6200:33,47011
5Louise HansenStald Neas Shapio Olaf01:12,2500:50,57011
6Bente Bøje JensenStald Fuglsangs Beige Prins Vi...10:28,1900:19,161
7Mette BrandbygeFormørkelse10:25,4400:19,191
8Louise HansenHaugens Consequences00:39,8810:34,621
9Mette BrandbygeMidnatssol20:27,8800:18,162
10Mette BrandbygeSundahls Gemytlig10:29,6510:21,692
11Maria GadkjærBellas Age of Extinction21:25,0700:38,252
12Mette BrandbygeSundahls Spontan10:38,7520:28,193
13Louise HansenRådved Nygård's Lady Rainicorn30:46,2800:28,623
14Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Silver Neon Li...20:35,7210:36,193
15Maria GadkjærStjerneregns Lucy In The Sky W...30:40,1800:38,323
16Sofie Stubben BrunStald Stubbens Gray31:09,6200:45,283
17Louise HansenRådved Nygård's Ice-O-Pede11:14,3420:54,533
18Julie Bøje Due JensenRopAks AF Toffen ( E Nomine )41:01,8101:02,254
Uplac.Alison Bøje Due JensenStald Fuglsangs Baltas Lauva51:03,59Trukket
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Elleby
Sekretær: Charlotte Elleby
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.