Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

VINTERCUP  I  NORDHALLEN  I  SLAGELSE  DEN  1.  -  2.  DECEMBER  2018

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet lige
Middelsvær ligeMiddelsvær lige
Svær ligeSvær lige
Elite ligeElite lige
HøjdehopSamlet vinder


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2018-12-01 14:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Line JørgensenCrazyjumpers Taks00:18,8400:15,3500:34,1912
2Patricia MøllnitzDundines Liva Weel00:45,4101:03,7401:49,1511
3Line JørgensenCrazyjumpers Carlsberg10:18,3300:12,6710:31,001
4Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina10:28,3500:17,4210:45,771
5Mia HansenFunnys No Return10:40,5600:14,9110:55,471
6Michele LangkjærDundines Leonardo DiCaprio10:43,6510:42,7421:26,39
7Viktoria Behrendt ThremsSøgaards Anastrella20:19,47
8Tanja PedersenStampestaldens Maribelle20:28,24
9Mia HansenHønsehusets Something That I W...20:32,96
10Tanja PedersenUniKins I Can't Love You20:33,66
11Tanja PedersenUniKins Fly Away20:38,09
12Mathilde AndersenTumles How Would You Feel20:41,49
13Michele LangkjærGeorge Washington20:42,87
14Xena HansenDet Søde Livs Eddie Murphy20:45,55
15Mia HansenFunnys Taxan20:55,18
16Michele LangkjærSkovvejens Vega30:24,29
17Michele LangkjærAlt For Damerne30:24,59
18Xena HansenCrazyjumpers Twilight30:36,35
19Line JørgensenCrazyjumpers Amarylis30:42,95
20Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance30:48,53
21Sidsel DragelundPhineas31:00,97
22Marie FloutrupWinds Inaya31:03,49
23Mia HansenFunnys Heart Beat31:03,55
24Line JørgensenCrazyjumpers Golden (Moppe)31:12,15
25Viktoria Behrendt ThremsKlundtes Winter Wonderland40:29,81
26Camilla Kirk JensenKlundtes Haunted Forest40:54,65
27Tanja PedersenBjörklövets Highs and Lows40:57,04
28Mette WindWinds Ilinora41:07,33
29Mia HansenKlundtes Midsummer Madness41:07,97
30Patricia MøllnitzFunnys Akella41:27,52
31Rebecca ClausenCrazyjumpers Paprika3+11:31,74
32Rebecca ClausenLapins Cliff50:45,16
33Michele LangkjærJackie Kennedy50:49,59
34Xena HansenCrazyjumpers Marguerit4+11:41,20
35Mia HansenFunnys Forest Drop51:42,54
36Mia HansenFunnys Palette60:52,71
37Rebecca ClausenZuko5+11:01,56
38Xena HansenYankie61:06,27
39Rebecca ClausenSower8+11:36,79
40Signe Egeskov PedersenBamse6+1+22:16,68
41Rebecca ClausenLapins Fiddo8+1+32:32,95
Uplac.Camilla Kirk JensenFunnys AthenaTrukket
Uplac.Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från TrojaTrukket
Uplac.Signe Egeskov PedersenPletTrukket
Antal deltagere: 44.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2018-12-02 14:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløb 1Omløb 2Omløb 3PindPoint
1Line JørgensenCrazyjumpers Carlsberg00:12,5500:11,7800:24,3312
2Mathilde AndersenTumles How Would You Feel00:16,6300:16,5300:33,1611
3Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina00:20,0700:16,7200:36,790 - 0:12,680 - 0:10,850 - 0:10,6211
4Mia HansenFunnys Heart Beat00:24,6400:12,3300:36,970 - 0:12,830 - 0:10,91Trukket11
5Viktoria Behrendt ThremsSøgaards Anastrella00:19,2100:20,6300:39,8411
6Sophie LauridsenCrazyjumpers Taks00:20,8000:21,1200:41,9211
7Mia HansenFunnys No Return00:22,3000:19,9700:42,2711
8Marie FloutrupWinds Inaya00:23,2500:19,6700:42,9211
9Tanja PedersenBjörklövets Highs and Lows00:24,1100:20,8700:44,9811
10Tanja PedersenUniKins I Can't Love You00:23,5500:21,5700:45,1211
11Camilla Kirk JensenKlundtes Haunted Forest00:24,5400:21,4300:45,9711
12Line JørgensenCrazyjumpers Golden (Moppe)00:28,7600:20,0500:48,8111
13Mia HansenHønsehusets Something That I W...00:22,0400:26,8400:48,8811
14Tanja PedersenStampestaldens Maribelle00:29,3100:21,2000:50,5111
15Marie FloutrupKlundtes Sept of Remembrance00:23,9300:28,3300:52,2611
16Tanja PedersenUniKins Fly Away00:31,0300:50,8601:21,8911
17Camilla á ArgjumKlundtes Lonely Hills00:57,9200:25,0301:22,9511
18Xena HansenCrazyjumpers Marguerit00:37,4400:46,9501:24,3911
19Anna HansenElvis10:16,7900:19,3310:36,12
20Mia HansenFunnys Taxan10:21,7300:16,9410:38,67
21Sophie LauridsenDet Søde Livs Eddie Murphy10:18,4100:25,4810:43,89
22Line JørgensenCrazyjumpers Amarylis10:24,8800:23,9710:48,85
23Mia HansenFunnys Palette10:26,2000:24,3310:50,53
24Mia HansenKlundtes Midsummer Madness10:23,5400:27,6610:51,20
25Rebecca ClausenCrazyjumpers Paprika10:31,0500:27,9510:59,00
26Michele LangkjærDundines Leonardo DiCaprio10:25,4400:34,1210:59,56
27Emil JulinUniKins Escape10:45,4300:19,9411:05,37
28Michele LangkjærJackie Kennedy10:33,5200:37,1311:10,65
29Emil JulinStampegårdens Indian Summerset00:30,2110:41,9611:12,17
30Anna HansenPrince10:45,7700:27,9511:13,72
31Rebecca ClausenLapins Cliff10:23,8910:23,8920:47,78
32Michele LangkjærAlt For Damerne10:25,4110:21,5320:46,94
33Viktoria Behrendt ThremsKlundtes Winter Wonderland10:37,7910:25,8021:03,59
34Michele LangkjærGeorge Washington10:43,0410:31,4021:14,44
35Patricia MøllnitzFunnys Akella10:35,4210:45,0321:20,45
36Xena HansenZuko10:42,7410:46,9321:29,67
37Patricia MøllnitzDundines Liva Weel10:33,7711:00,6021:34,37
38Michele LangkjærSkovvejens Vega20:28,57
39Camilla á ArgjumStampegårdens Closer to Heaven20:28,65
40Camilla á ArgjumStampegårdens Starlight Express21:00,53
41Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja1+11:03,85
42Sophie LauridsenCrazyjumpers Twilight30:28,36
43Xena HansenYankie30:39,35
44Rebecca ClausenLapins Fiddo30:40,53
45Mia HansenFunnys Forest Drop40:38,76
46Rebecca ClausenSower70:51,01
Uplac.Camilla Kirk JensenFunnys AthenaTrukket
Antal deltagere: 47.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2018-12-01 16:50:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella11:04,8900:30,8411:35,7313
2Martha Ørnemose KastrupFunnys Air Warrior10:59,7600:37,4311:37,191
3Tanja PedersenBellas Queen of Hearts10:33,0510:42,0321:15,08
4Signe BrenholdtStampestaldens La Paix10:29,631+11:04,6531:34,28
5Tanja PedersenJordbærgårdens Fairy20:29,83
6Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower20:39,42
7Signe BrenholdtStampestaldens Donatello20:42,71
8Marie FloutrupTop Star Mix af Gress20:43,33
9Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman20:43,34
10Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset21:04,35
11Tanja PedersenBjörklövets Radioactive30:40,46
12Janni BrenholdtStampestaldens Leonardo30:44,33
13Camilla Kirk JensenKlundtes Dragonshy30:44,75
14Rikke ThremsStampestaldens Raphael30:44,89
15Michele LangkjærTheodore Roosevelt31:11,12
16Tanja PedersenKlundtes Cloud Chaser40:37,15
17Tanja PedersenKlundtes Double Diamond51:06,09
18Rikke ThremsEskirs Anaki Awkwafina81:20,49
19Line JørgensenJordbærgårdens Mourning Glory5+2+22:17,28
Uplac.Xena HansenSunshines AikoDisk.
Uplac.Line JørgensenCrazyjumpers ElvisTrukket
Uplac.Rikke ThremsSkovvejens VaianaTrukket
Uplac.Tanja PedersenEikhaugens Rainforest MintTrukket
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Viktoria Behrendt Threms
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Middelsvær lige
Dato: 2018-12-02 12:35:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidOmløbPindPoint
1Cecilie BrenholdtStampestaldens Purpurella00:26,4700:34,1601:00,630 - 0:18,1413
2Tanja PedersenBjörklövets Little Sunset00:23,2900:36,3800:59,670 - 0:23,6812
3Marie FloutrupTop Star Mix af Gress00:27,0400:33,9501:00,990 - 0:18,7212
4Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers Norman00:22,9400:38,4301:01,370 - 0:21,6312
5Tanja PedersenBellas Queen of Hearts00:38,3200:43,2901:21,6112
6Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower10:24,6100:22,7710:47,38
7Tanja PedersenBjörklövets Radioactive10:27,7400:22,6210:50,36
8Charlotte Stub DetlefsenSøgaards Azalia10:35,8700:31,0811:06,95
9Tanja PedersenKlundtes Double Diamond10:39,5500:37,4911:17,04
10Camilla Kirk JensenKlundtes Dragonshy10:45,1500:52,9311:38,08
11Sophie LauridsenJordbærgårdens Mourning Glory00:41,980+11:15,7711:57,75
12Tanja PedersenKlundtes Cloud Chaser10:21,2710:22,3320:43,60
13Janni BrenholdtStampestaldens Leonardo10:29,4610:40,1221:09,58
14Tanja PedersenJordbærgårdens Fairy10:31,3910:41,9321:13,32
15Michele LangkjærTheodore Roosevelt11:16,8411:21,6622:38,50
16Signe BrenholdtStampestaldens La Paix10:26,133+10:50,9651:17,09
17Signe BrenholdtStampestaldens Donatello20:21,43
18Martha Ørnemose KastrupFunnys Air Warrior20:44,73
19Rikke ThremsStampestaldens Raphael30:44,74
20Louise Stub DetlefsenLego-Gårdens Argon2+11:33,21
21Sophie LauridsenSunshines Aiko3+11:17,59
Uplac.Line JørgensenCrazyjumpers ElvisTrukket
Uplac.Rikke ThremsEskirs Anaki AwkwafinaTrukket
Uplac.Rikke ThremsSkovvejens VaianaTrukket
Uplac.Tanja PedersenEikhaugens Rainforest MintTrukket
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2018-12-01 18:17:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley00:18,5400:15,6400:34,1813
2Mia HansenBellas Cozy Living10:31,3900:26,6410:58,031
3Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow10:26,8100:35,1511:01,961
4Tanja PedersenUniKins Isla Calero00:21,8920:24,4120:46,30
5Michele LangkjærVesterleds New Lumumba00:54,7620:40,9321:35,69
6Tanja PedersenFunnys Nioryu Nomnesia20:46,31
7Cecilie BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight21:01,23
8Viktoria Behrendt ThremsFunnys Ursus30:30,11
9Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert Eagle40:22,93
10Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea40:58,77
11Marie FloutrupVilsmøllegårdens Hart of Dixie41:10,52
12Mia HansenFunnys Zlatava41:17,41
13Martha Ørnemose KastrupKlundtes Dragon Breath70:51,01
14Cecilie BrenholdtFunnys Amira7+11:20,39
Uplac.Line JørgensenWinds Cannonball "Cannon"Trukket
Uplac.Michele LangkjærPletvangs CougarTrukket
Uplac.Tanja PedersenSharpies Blossom HillTrukket
Antal deltagere: 17.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Svær lige
Dato: 2018-12-02 11:40:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Tanja PedersenFunnys Nioryu Nomnesia10:29,7200:22,2410:51,9613
2Viktoria Behrendt ThremsFunnys Ursus10:26,3810:25,3620:51,74
3Tanja PedersenUniKins Isla Calero20:28,42
4Camilla á ArgjumHønsehusets Beyond The Sea20:46,01
5Camilla á ArgjumFurukollens True by Willpower20:55,61
6Mia HansenFunnys Zlatava21:06,10
7Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert Eagle30:26,31
8Louise Stub DetlefsenNødkærlunds Viol30:41,43
9Marie FloutrupVilsmøllegårdens Hart of Dixie40:41,96
10Cecilie BrenholdtStampegårdens Kiss Goodnight40:43,87
11Michele LangkjærVesterleds New Lumumba40:49,34
12Camilla á ArgjumStampegårdens Made With Magic40:54,58
13Michele LangkjærPletvangs Cougar41:30,79
14Rikke ThremsStrandmøllens Ilirea50:46,27
15Cecilie BrenholdtFunnys Amira50:49,62
16Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow50:57,54
17Louise Stub DetlefsenMoslund's Zafira60:58,67
18Line JørgensenWinds Cannonball (Cannon)61:13,82
19Martha Ørnemose KastrupKlundtes Dragon Breath70:45,05
Uplac.Emil JulinClick Mix af GressTrukket
Uplac.Tanja PedersenSharpies Blossom HillTrukket
Uplac.Tanja PedersenUniKins Allure of the SeasTrukket
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 1 fejl i finalen, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2018-12-01 19:20:00

Plac.FørerKaninFejlTidCert.Point
1Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze01:04,9614
2Mia HansenStampegårdens Ch. Doctor Doom10:31,511
3Mia HansenKlundtes First Strike10:44,40
4Mette WindWinds Ch. Cyclops10:56,76
5Signe BrenholdtTaharas Olau20:38,07
6Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown20:38,15
7Tanja PedersenKlundtes Shady Daze20:40,54
8Mia HansenFunnys Ch. Air Mist20:41,45
9Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Agent Venom20:49,00
10Camilla Kirk JensenStampegårdens Wild N' Reckless20:57,57
11Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Harmony30:31,90
12Camilla Kirk JensenEikhaugens Ch. Back in Business30:33,53
13Tanja PedersenUniKins Blackout30:37,01
14Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe30:56,92
15Mathilde AndersenMaglebo's Tolfetano31:06,29
16Mia HansenBellas Pappelina31:07,82
17Tanja PedersenFriscos Ingen Dröm Är För Stor31:14,80
18Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town31:31,78
19Tanja PedersenUniKins Ch. Voodod40:56,85
20Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub40:57,27
21Mia HansenStampegårdens Fantasy Island41:46,34
22Mia HansenStampegårdens GCh. Empire Stat...50:59,85
23Mia HansenKlundtes Little Adventure60:48,93
24Signe BrenholdtStampegårdens Central Park60:55,48
25Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow61:03,05
26Tanja PedersenUniKins Lie To Me5+11:12,07
27Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's Chest61:28,57
28Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black...71:02,72
29Mia HansenSofiagårdens Ch. Mistral Air71:10,71
30Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love81:18,72
31Yasmin GrønneløvMichelle Obama6+32:31,49
32Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha9+1+22:16,14
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Nightmare MoonTrukket
Uplac.Line JørgensenMaglebo´s ScottTrukket
Uplac.Mia HansenFunnys Nio-NimaTrukket
Uplac.Patricia MøllnitzDundine's GCh. SilviaTrukket
Uplac.Viktoria Behrendt ThremsFunnys Naruto UzumiakiTrukket
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Cecilie Brenholdt
Bedømmelsesmetode: A et gennemløb til alle.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Elite lige
Dato: 2018-12-02 09:00:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mia HansenStampegårdens Ch. Doctor Doom00:33,6500:35,5001:09,1514
2Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown10:24,8400:34,0410:58,881
3Mia HansenWinds Ch. Cyclops10:36,6900:24,7511:01,44
4Signe BrenholdtTaharas Ch. Olau00:43,2510:43,9411:27,19
5Camilla á ArgjumStampegårdens Ch. Professor X11:01,3400:47,1911:48,53
6Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios Marley10:29,1010:21,1520:50,25
7Tanja PedersenUniKins Lie To Me10:35,6010:38,9421:14,54
8Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy Toe10:47,4310:43,7221:31,15
9Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Charm10:55,1610:38,3121:33,47
10Mia HansenStampegårdens Fantasy Island10:59,4711:06,5722:06,04
11Patricia MøllnitzFunnys Inabi Uchiha21:25,0001:13,3522:38,35
12Tanja PedersenUniKins Blackout10:44,0920:34,9631:19,05
13Camilla Kirk JensenStampegårdens Wild N' Reckless20:54,0410:44,6931:38,73
14Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub11:03,0020:55,8231:58,82
15Mia HansenKlundtes First Strike20:41,6020:30,5641:12,16
16Tanja PedersenUniKins Ch. Voodod20:36,5320:38,4141:14,94
17Tanja PedersenKlundtes Shady Daze20:38,2220:42,1241:20,34
18Mathilde AndersenMaglebo's Tolfetano21:08,3520:46,8141:55,16
19Mia HansenStampegårdens GdCh. Mystic Maze20:37,7530:32,9151:10,66
20Signe BrenholdtStampegårdens Central Park20:46,313+11:07,5361:53,84
21Mia HansenFunnys Ch. Air Mist30:43,84
22Emil JulinUniKins Oasis of the Seas30:45,31
23Camilla á ArgjumBjørkebakkens Touch of Harmony30:46,47
24Camilla á ArgjumJordbærgårdens GCh. Holly30:54,94
25Mia HansenBellas Pappelina31:01,00
26Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Agent Venom40:35,00
27Camilla Kirk JensenEikhaugens Ch. Back in Business40:50,75
28Mia HansenBellas Cozy Living40:53,09
29Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black...40:57,12
30Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal Arrow41:08,72
31Yasmin GrønneløvSharpies Paint the Town41:31,97
32Yasmin GrønneløvMichelle Obama41:34,91
33Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's Chest41:35,25
34Emil JulinVilsmøllegårdens Viviro51:09,38
35Mia HansenSofiagårdens Ch. Mistral Air60:45,62
36Mia HansenKlundtes Little Adventure60:58,31
37Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love61:10,97
38Mia HansenStampegårdens GCh. Empire Stat...5+11:21,81
Uplac.Emil JulinFunnys Nioryu NaisoTrukket
Uplac.Line JørgensenMaglebo´s ScottTrukket
Uplac.Patricia MøllnitzDundine's GCh. SilviaTrukket
Uplac.Viktoria Behrendt ThremsFunnys Naruto UzumiakiTrukket
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Charlotte Stub Detlefsen
Sekretær: Cecilie Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C1 0 - 2 fejl i finalen, tid og fejl lagt sammen.
Maksimum tid: 2 Min.
Til toppen

Højdehop
Dato: 2018-12-01 09:15:00

Plac.FørerKanin506070808590Cert.Point
1Mette WindWinds Ch. Cyclops-OXOOOXXO14
2Camilla Kirk JensenStampegårdens Wild N' RecklessOOXXOXXOXOXXX1
3Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of LoveXOOXXOXXOXXOXXX1
4Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze-OOOXXX
5Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios MarleyXOOOXOXXX
6Viktoria Behrendt ThremsStrandmøllens IlireaXXOXOOXOXXX
7Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Agent VenomOOOXXOXXX
8Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal ArrowXOOXOXXOXXX
9Viktoria Behrendt ThremsFunnys UrsusXXOXOXOXXOXXX
10Yasmin GrønneløvMichelle ObamaOOOXXX
11Camilla Kirk JensenEikhaugens Ch. Back in BusinessXOXXOOXXX
12Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al YaqoubOOXOXXX
12Tanja PedersenKlundtes Shady DazeOOXOXXX
14Patricia MøllnitzFunnys Inabi UchihaXOOXOXXX
14Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's ChestXOOXOXXX
14Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert EagleXOOXOXXX
17Mia HansenTaharas Ch. OlauXOXOXOXXX
17Tanja PedersenFriscos Ingen Dröm Är För StorXOXOXOXXX
19Mia HansenStampegårdens GCh. Empire Stat...-OXXOXXX
20Mia HansenKlundtes First StrikeOXXOXXOXXX
21Mia HansenFunnys Ch. Air Mist-OXXX
22Patricia MøllnitzDundine's GCh. SilviaOOXXX
22Yasmin GrønneløvSharpies Paint the TownOOXXX
24Mia HansenStampegårdens Fantasy IslandXOOXXX
25Viktoria Behrendt ThremsSøgaards AnastrellaXXOOXXX
26Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy ToeOXOXXX
26Camilla Kirk JensenUniKins GCh. CountdownOXOXXX
26Mathilde AndersenMaglebo's TolfetanoOXOXXX
26Signe BrenholdtStampestaldens LeonardoOXOXXX
30Tanja PedersenKlundtes Double DiamondXOXOXX
30Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of HarmonyXOXOXXX
30Mia HansenBellas Cozy LivingXOXOXXX
30Tanja PedersenUniKins Isla CaleroXOXOXXX
30Viktoria Behrendt ThremsEskirs Anaki AwkwafinaXOXOXXX
35Patricia MøllnitzStampestaldens Else LindstowXXOXOXXX
35Tanja PedersenStampestaldens MaribelleXXOXOXXX
37Tanja PedersenUniKins BlackoutOXXOXXX
37Tanja PedersenUniKins Ch. VoododOXXOXXX
39Tanja PedersenFunnys Nioryu NomnesiaXOXXOXX
39Mia HansenBellas PappelinaXOXXOXXX
39Tanja PedersenBellas Queen of HeartsXOXXOXXX
39Tanja PedersenBjörklövets Little SunsetXOXXOXXX
39Tanja PedersenJordbærgårdens FairyXOXXOXXX
39Tanja PedersenUniKins Lie To MeXOXXOXXX
45Cecilie BrenholdtStampestaldens Bulmers NormanOXXX
45Mia HansenSofiagårdens Ch. Mistral AirOXXX
45Mia HansenStampegårdens Ch. Doctor DoomOXXX
48Cecilie BrenholdtStampestaldens PurpurellaXOXXX
48Line JørgensenMaglebos ScottXOXXX
48Mia HansenHønsehusets Cruse of the Black...XOXXX
48Michele LangkjærPletvangs CougarXOXXX
48Michele LangkjærVesterleds New LumumbaXOXXX
53Mia HansenKlundtes Little AdventureXXOXXX
53Michele LangkjærTheodore RooseveltXXOXXX
53Signe BrenholdtStampegårdens Central ParkXXOXXX
53Tanja PedersenEikhaugens Rainforest MintXXOXXX
53Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North TowerXXOXXX
Uplac.Rebecca ClausenLapins FiddoX
Uplac.Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens VaianaX
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes DragonshyXX
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Nightmare MoonXX
Uplac.Cecilie BrenholdtFunnys AmiraXX
Uplac.Line JørgensenCrazyjumpers ElvisXX
Uplac.Line JørgensenWinds Cannonball "Cannon"XX
Uplac.Cecilie BrenholdtStampegårdens Kiss GoodnightXXX
Uplac.Line JørgensenCrazyjumpers Golden (Moppe)XXX
Uplac.Martha Ørnemose KastrupFunnys Air WarriorXXX
Uplac.Martha Ørnemose KastrupKlundtes Dragon BreathXXX
Uplac.Mia HansenFunnys Nio-NimaXXX
Uplac.Mia HansenHønsehusets Something That I W...XXX
Uplac.Michele LangkjærSkovvejens VegaXXX
Uplac.Sidsel DragelundPhineasXXX
Uplac.Signe BrenholdtStampestaldens DonatelloXXX
Uplac.Signe BrenholdtStampestaldens La PaixXXX
Uplac.Tanja PedersenBjörklövets RadioactiveXXX
Uplac.Tanja PedersenKlundtes Cloud ChaserXXX
Uplac.Tanja PedersenSharpies Blossom HillXXX
Uplac.Tanja PedersenUniKins Allure of the SeasXXX
Uplac.Viktoria Behrendt ThremsFunnys Naruto UzumiakiXXX
Uplac.Viktoria Behrendt ThremsStampestaldens RaphaelXXX
Antal deltagere: 80.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Janni Brenholdt
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: 50 cm.
Maksimum tid: 2 minutter/70 cm. 3
Til toppen

Samlet vinder

Plac.KaninHØJDELL1LL2MSL1MSL2SL1SL2EL1EL2Total Point
1Winds Ch. Cyclops1438
2Hybens Ogmios Marley51612
3Funnys Ursus98219
4Stampegårdens GdCh. Mystic Maze411924
5Stampegårdens Wild N' Reckless2101325
6Taharas Ch. Olau175426
7Strandmøllens Ilirea6101430
8Skovvejens Desert Eagle149730
9UniKins GCh. Countdown266234
10Klundtes Shady Daze1271736
11Søgaards Anastrella257537
12UniKins Isla Calero304337
13Klundtes First Strike2031538
14Stampegårdens Agent Venom792642
15Klundtes Double Diamond306945
16Eskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub12201446
17Funnys Nioryu Nomnesia396146
18Bellas Queen of Hearts393547
19Stampegårdens Tippy Toe2614848
20Stampegårdens Ch. Doctor Doom452148
21Eikhaugens Ch. Back in Business11122750
22Funnys Ch. Air Mist2182150
23Stampestaldens Purpurella481150
24Björklövets Little Sunset3910251
25Stampestaldens Else Lindstow3531654
26Stampegårdens Fantasy Island24211055
27Stampestaldens Maribelle3581457
28Funnys Inabi Uchiha14321157
29Jordbærgårdens Fairy3951458
30Stampestaldens Bulmers Norman459458
31Maglebo's Tolfetano26151859
32Bellas Cozy Living3022860
33UniKins Blackout37131262
34Klundtes Crystal Arrow8253063
35Bjørkebakkens Touch of Harmony30112364
36Vesterleds New Lumumba4851164
37Jordbærgårdens North Tower536665
38Bjørkebakkens Touch of Love3303770
39Sharpies Paint the Town22183171
40UniKins Ch. Voodod37191672
41Michelle Obama10313273
42Hønsehusets Dead Man's Chest14273374
43Stampegårdens GCh. Empire Stat...19223879
44Bellas Pappelina39162580
45Theodore Roosevelt53151583
46Stampegårdens Central Park53242097
47Hønsehusets Cruse of the Black...482829105
48Sofiagårdens Ch. Mistral Air452935109
49Klundtes Little Adventure532336112
Antal deltagere: 49.   Heraf veteraner: 0.  
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.