Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  20.  JANUAR  2019

Print
Tryk for at komme til:
Let krogetElite kroget
Længdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let kroget
Dato: 2019-01-20 12:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Line JørgensenCrazyjumpers Carlsberg00:18,9400:18,2800:37,2212
2Emil JulinKlundtes Simple Ways00:28,7200:23,1900:51,9111
3Viktoria Behrendt ThremsWinds Izzina00:28,8100:25,3100:54,1211
4Rikke ThremsEskirs Anaki Awkwafina00:35,5000:22,9100:58,4111
5Mia HansenFunnys Taxan00:37,3400:41,1201:18,4611
6Patricia MøllnitzDundines Liva Weel00:34,3400:46,3701:20,7111
7Emil JulinStampegårdens Indian Summerset00:49,6600:32,9101:22,5711
8Mia HansenFunnys No Return00:20,9310:17,5310:38,461
9Anna HansenElvis00:27,3110:19,2210:46,531
10Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North Tower00:34,1610:26,3111:00,471
11Camilla Kirk JensenKlundtes Haunted Forest10:23,50
12Camilla Kirk JensenFunnys Athena10:28,59
13Sophie LauridsenCrazyjumpers Taks10:30,13
14Line JørgensenCrazyjumpers Porsche (Polle)10:32,75
15Sidsel DragelundPhineas10:34,03
16Rikke ThremsSkovvejens Senõr Amarillo10:42,85
17Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troja10:43,97
18Line HansenKlundtes Dragon Dance (Dia)10:46,03
19Yasmin GrønneløvTumles All of the Stars10:46,22
20Mia HansenMilleniums Mister Marvelous11:02,03
21Emil JulinUniKins Escape11:17,00
22Tanja PedersenNoobyfits Fa Li11:26,34
23Line HansenLucky Berry af Gress (Leo)20:30,35
24Viktoria Behrendt ThremsKlundtes Winter Wonderland20:32,19
25Sophie LauridsenDet Søde Livs Eddie Murphy20:37,94
26Mia HansenKlundtes Midsummer Madness20:42,06
27Mia HansenFunnys Heart Beat20:42,78
28Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems20:46,29
29Sophie LauridsenCrazyjumpers Lamborghini (Lamb...20:47,31
30Mathilde AndersenSkovvejens El Paso20:48,94
31Mia HansenFunnys Forest Drop20:50,97
32Mia HansenWinds Ilinora20:52,07
33Tanja PedersenUniKins Dreams of Destiny21:02,47
34Emil JulinTumles Castle On the Hill21:04,84
35Mia HansenKlundtes Lead in Lipstick21:04,97
36Tanja PedersenUniKins Dreams of Devotion21:24,19
37Mathilde AndersenTumles How Would You Feel30:37,25
38Emil JulinKlundtes Bride and Seek30:42,94
39Viktoria Behrendt ThremsSøgaards Anastrella30:45,41
40Viktoria Behrendt ThremsKlundtes Choking On Ink30:57,25
41Patricia MøllnitzFunnys Akella30:58,59
42Line JørgensenKlundtes Smile of Insanity (Sn...31:01,41
43Anna HansenPrince31:03,96
44Mia HansenFunnys Palette40:33,66
45Sophie LauridsenDet Søde Livs Zuko40:57,15
46Tanja PedersenFunnys Quicksilva41:00,72
47Rebecca ClausenLapins Cliff41:01,35
48Tanja PedersenSolens All Or Nothing41:29,53
49Sophie LauridsenDet Søde Livs Eclipse50:51,13
50Viktoria Behrendt ThremsCrazyjumpers BMW (Bee)51:05,00
51Line JørgensenSkovvejens El Shètán51:38,00
52Patricia MøllnitzKlundtes Lies and Fireflies61:58,19
Uplac.Mia HansenSolens Dream OnDisk.
Uplac.Sophie LauridsenJordbærgårdens Mourning GloryTrukket
v11Line HansenMalega´s Ch AP Want It All (...(V)00:54,8810:37,6911:32,57
v21Sidsel DragelundStampegårdens Tales of Symph...(V)11:05,31
Antal deltagere: 56.   Heraf veteraner: 2.  
Dommer: Mette Wind
Sekretær: Mette Wind
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Elite kroget
Dato: 2019-01-20 16:17:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Mette WindWinds Ch. Cyclops01:35,3101:22,0602:57,3714
2Emil JulinVilsmøllegårdens Viviro1+11:33,4301:10,5922:44,02
3Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown11:28,1920:59,6932:27,88
4Emil JulinUniKins Oasis of the Seas21:16,9721:16,3442:33,31
5Tanja PedersenUniKins Ch. Voodod21:21,12Trukket
6Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze31:47,66
7Mia HansenBellas Pappelina31:57,87
8Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's Chest32:02,84
9Mia HansenStampegårdens Fantasy Island42:21,79
10Mia HansenStampegårdens GCh. Doctor Doom51:44,44
11Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of Love51:47,97
12Mia HansenSofiagårdens Ch. Mistral Air51:52,57
13Mia HansenEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub5+11:26,13
14Tanja PedersenKlundtes Shady Daze61:47,87
15Emil JulinSundahls Stabbington6+11:57,47
16Tanja PedersenUniKins Blackout81:17,03
Uplac.Camilla Kirk JensenEikhaugens Ch. Back in BusinessTrukket
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Crystal ArrowTrukket
Uplac.Camilla Kirk JensenKlundtes Second ShotTrukket
Uplac.Camilla Kirk JensenStampegårdens Tippy ToeTrukket
Uplac.Mia HansenDundine's GCh. SilviaTrukket
Uplac.Mia HansenFunnys Nio-NimaTrukket
Uplac.Mia HansenStampegårdens GCh. Empire Stat...Trukket
Uplac.Mia HansenWinds ReikaTrukket
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Patricia Møllnitz
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 2 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:30
Til toppen

Længdehop
Dato: 2019-01-20 10:20:00

Plac.FørerKanin6080100120140150160170180190200210220230Cert.Point
1Viktoria Behrendt ThremsSkovvejens Desert EagleO-XOXOO-O-XO-XOO-XX14
2Mette WindWinds Ch. CyclopsO--O-O-XO-OXOXXX1
3Line JørgensenCrazyjumpers CarlsbergXOOOXXOOOOXOXOXXOXOXXX
4Viktoria Behrendt ThremsHybens Ogmios MarleyO-OOXO-O-XOXXOXXX
5Mathilde AndersenTumles How Would You FeelXOOOOOOOOXOXXOXXX
6Rikke ThremsStrandmøllens IlireaOO-XXOXOXOXOXOOXXX
7Emil JulinUniKins Oasis of the SeasO-XOOO-XO-XOXXX
8Camilla Kirk JensenUniKins GCh. Countdown--O---O-XXX
9Line JørgensenCrazyjumpers Golden (Moppe)OXOOXOXOXOOXXX
10Camilla Kirk JensenKlundtes Tales by LightO-O-XXO-XO-XXX
11Patricia MøllnitzDundines Liva WeelO-OXXOXOOXOXXX
12Viktoria Behrendt ThremsFunnys UrsusXOOOXOXOXOXO-XXX
13Mette WindStampegårdens GdCh. Mystic Maze--XO--XO--XXX
14Patricia MøllnitzDundine's GCh. SilviaO--OOXXX
15Anna HansenElvisXXOOXOOOXXX
16Viktoria Behrendt ThremsFunnys Naruto UzumiakiXOO-XOOXXX
17Tanja PedersenHønsehusets Dead Man's Chest-XO-XXOOXXX
18Viktoria Behrendt ThremsStampegårdens Agent VenomXOOXOXOXOXXX
19Camilla Kirk JensenStampegårdens Ch. Wild N' Reck...O--O----XXX
20Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al YaqoubOOOOXXX
21Tanja PedersenUniKins Blackout-OXXOOXXX
22Viktoria Behrendt ThremsStampestaldens RaphaelOOXOXOXXX
23Camilla Kirk JensenEikhaugens Ch. Back in Business--O---XX
24Yasmin GrønneløvSharpies Paint the TownXOXOOXXX
25Yasmin GrønneløvJordbærgårdens North TowerOOXOXXX
26Tanja PedersenKlundtes Shady Daze-XOXOXXX
27Mathilde AndersenMaglebo's TolfetanoOXXX
28Camilla Kirk JensenBjørkebakkens Touch of LoveXO-XX
28Viktoria Behrendt ThremsSøgaards AnastrellaXOXXX
Uplac.Yasmin GrønneløvHegvalds SaharaX
Uplac.Camilla Kirk JensenFurukollens True by MatchXXX
Uplac.Line HansenLucky Berry af Gress (Leo)XXX
Uplac.Rebecca ClausenLapins CliffXXX
Uplac.Sidsel DragelundPhineasXXX
Uplac.Sophie LauridsenDet Søde Livs Eddie MurphyXXX
Uplac.Sophie LauridsenDet Søde Livs ZukoXXX
Uplac.Yasmin GrønneløvTumles All of the StarsXXX
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mia Pihlmann Hansen
Sekretær: Mia Pihlmann Hansen
Bedømmelsesmetode: 60 cm.
Maksimum tid: 2 minutter
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå vinterpynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.