Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

TRÆNINGSSTÆVNE  HOS  STALD  MALEGA  VED  SKANDERBORG  DEN  1.  SEPTEMBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige
Dato: 2019-09-01 13:13:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Anja SembergMalegas Sweetest Surprice00.16,4400.18,2701
2Dorthe Veggerby LaustsenStald Twisters Malta01.30,8411.35,2211
3Maja SembergMoslund's Sweet Miss Lilly30.42,6800.16,903
4Annika NicolasenFlower1+11.46,3710.39,003
5Annika NicolasenJulius3+10.59,3710.17,945
6Annette NicolaisenKaningaardens Lionboy21.02,0630.57,755
7Emma Veggerby LaustsenVeggerbys Nala af Kandies41.11,2920.59,226
Uplac.Emma Veggerby LaustsenStjerneregns Don´t Let Me DownTrukket
Uplac.Emma Veggerby LaustsenVeggerbys OrionTrukket
Antal deltagere: 9.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Gadkjær
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen

Let kroget
Dato: 2019-09-01 14:15:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Anja SembergMalegas Sweetest Surprice10.36,3800.30,5011
2Annette NicolaisenKaningaardens Lionboy01.25,4611.15,3211
3Ida NicolaisenFønix11.39,5410.34,282
4Annika NicolaisenJulius20.43,1810.24,063
5Emma Veggerby LaustsenVeggerbys Nala af Kandies31.24,0010.43,034
6Dorthe Veggerby LaustsenStald Twisters Malta41.43,3511.48,655
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Maria Gadkjær
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 2 min
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.