Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

  TRÆNINGSSTÆVNE  PÅ  THORSHØJGÅRD  I  ISHØJ  DEN  11.  SEPTEMBER  2019

Print
Tryk for at komme til:
Mini ligeLet lige
Svær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Mini lige
Dato: 2019-09-11 19:30:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Anna Katrine HustedSareptas Blue Crush00.19,6600.24,660
2Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano00.26,5900.26,560
3Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti00.41,0300.30,1300-0:14,72
4Emilie AnkerdalSolhavens Just Believe00.26,5300.30,1301-0:32,46
5Patricia MøllnitzDundines Miguel Valente00.20,8100.34,410
6Signe BrenholdtFunnys Breaking Point00.32,7800.48,340
7Regitze ReckWinds Ilviro10.19,0300.34,001
8Emilie AnkerdalMollegaardens Ella10.11,4310.23,222
9Agnete LønborgLønborgs Lilje10.44,4710.36,562
10Agnete LønborgUnikisns Slam Bam00.18,001+10.38,782
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Camilla Kirk Jensen
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: D2 to gennemløb til alle. Fejl lagt sammen,sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Let lige
Dato: 2019-09-11 18:50:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Ita00.15,9700.16,3501
2Camilla Kirk JensenUniKins Stormfly00.36,3800.17,6601
3Mette WindUniKins Dragon Hill00.17,9400.19,9401
4Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Petit00.29,4710.29,181
5Agnete LønborgCrazyjumpers In Primo Piano (P...00.15,8110.35,941
6Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Linus (Linus)10.45,8100.39,191
7Ellen LønborgEgevangs Black Mamba (Mamba)10.27,1010.20,942
8Signe BrenholdtSolens Dancing Queen (Diva)01.12,941+11.19,412
9Eva ChristensenCrazyjumpers Behind the Mask20.46,79
10Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Verdi (Verdi)40.25,19
Uplac.Eva ChristensenEgevangs StellaTrukket
Antal deltagere: 11.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 1 fejl i finalen. Fejl lagt sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen

Svær lige åben
Dato: 2019-09-11 18:06:00

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Janni BrenholdtStampestaldens Else Lindstow...(S)00.16,1900.16,7201
2Camilla Kirk JensenFurukollens True by Match (M...(S)10.23,8400.17,7911
3Signe BrenholdtUniKins Cactus Jack (Jack) (S)10.52,4700.58,2211
4Signe BrenholdtStampestaldens Allison (Alli...(S)20.14,2810.13,033
5Camilla Kirk JensenMilleniums Eudoros Från Troj...(S)20.35,1610.14,813
6Yasmin GrønneløvHarleys Charming Cover (Char...(S)21.04,8811.12,133
7Signe BrenholdtStampestaldens Styles (Style...(M)10.22,5640.28,915
8Camilla Kirk JensenKlundtes Pass The Poems (PP)...(S)22.39,1530.37,465
9Signe BrenholdtStampestaldens Kate (Kate) (M)1+10.43,382+10.53,095
10Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Cuba Libre (Cuba...(S)20.52,1250.51,947
11Regitze ReckWinds Ilinora (Nora) (S)40.23,25
12Sidsel DragelundPhineas (M)51.09,06
13Marianne Frimodt NielsenPletvangs Disco (S)5+22.29,28
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Patricia Møllnitz
Sekretær: Janni Brenholdt
Bedømmelsesmetode: C2 0 - 2 fejl i finalen. Fejl lagt sammen, sidste tid tæller.
Maksimum tid: 2 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.