Ofte stillede spørgsmål
Mine supportsager
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  PÅ  GRØNT  OMRÅDE  VED  DROSSELVEJ  I  KØGE  DEN  28.  JULI  2020

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige åben


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig00:13,0000:25,6300:38,6312
2Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Verdi00:19,6000:20,2200:39,8211
3Signe BrenholdtStampestaldens Sugar Babe00:22,4400:20,9100:43,3511
4Sif EnevoldsenThe Perfekts Noha00:20,4300:23,9400:44,3711
5Sille BelowCarrots Princess Peach00:28,1600:37,1901:05,3511
6Isabella ColomboColombos Blue Sapphire (Elvis)00:47,2501:03,7801:51,0311
7Filippa IsbakMKA Rabbits Melvis01:01,9400:51,6601:53,6011
8Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti00:13,9410:15,8810:29,82
9Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Tequila Sunrise (T...00:21,2510:29,9710:51,22
10Line HauritzTumles Pooh Corner (Pusle)00:39,4410:49,5611:29,00
11Sille BelowCarrots Koopa Troopa01:07,3711:34,1612:41,53
12Line HauritzStampestaldens Lanterna (Lara)00:47,66Trukket
13Sarah MadsenStampestaldens Jolly Rancher (Sey...10:10,44
14Emilie PetersonEgevangs Wasabi10:11,44
15Caroline Juul GebuhrWinds Ilic10:14,66
16Laura HeerfordtEikhaugens Somewhere In Betwe......10:17,00
17Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano10:19,63
18Lily Garvig AmannHeartlands Cola (Jolly)10:24,78
19Selina JespersenCassa-strudahls Wilma10:28,09
20Silke BrendstrupKlundtes Dragon Dance (Dia)10:33,56
21Sif EnevoldsenThe Perfeks Skye10:34,53
22Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Linus10:46,38
23Line HauritzMaglebo's Kong Triton11:01,85
24Emilie PetersonMulan20:22,63
25Nanna JohansenStald Jumpers Perle20:26,78
26Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Son of Zeus (Sonnie)20:28,50
27Sif EnevoldsenThe Perfekts Flora20:42,03
28Emilie OlsenFilur20:52,50
29Sille BelowCarrots Toad30:35,53
30Smilla HolmSolhavens I Was Born to This (Luna)6+11:20,75
Uplac.Nanna JohansenStald Jumpers PjuskeTrukket
Uplac.Selina M. PedersenEgevangs Mac (Trofast)Trukket
Uplac.Selina M. PedersenTarzis Lucyblia to the LakeTrukket
Uplac.Sif EnevoldsenCassa-strudahl IngeborgTrukket
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Mette Wind
Aspirant: Line Holse Hansen
Sekretær: Line Holse Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen

Middelsvær lige åben

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Isabella ColomboPaloma (M)00:19,3400:14,0000:33,3413
2Signe BrenholdtStampestaldens Ludvig (L)00:26,1300:17,2800:43,4122
3Isabella ColomboCrazyjumpers In Primo Piano (M)00:32,1500:11,9300:44,0812
4Caroline Juul GebuhrWinds Ilic (L)00:21,0300:26,7500:47,7822
5Mia HansenStampegårdens Chief of Police (M)00:22,0000:29,7400:51,7412
6Signe BrenholdtEikhaugens Good Enough (Gaby) (M)00:32,3100:25,8400:58,1512
7Selina JespersenCrazyjumpers BMW (Bimmer) (M)00:39,9400:29,6301:09,5712
8Sille BelowFunnys Bizzy Dizzy Beez (Bisse) (M)00:32,7200:41,5001:14,2212
9Signe BrenholdtEikhaugens First Time (Tempus) (M)00:46,8400:27,5001:14,3412
10Patricia MøllnitzDundines Matteo Balsano (L)00:38,1600:49,0901:27,2522
11Emilie OlsenLilliens DU Betyder Alt (Ali) (M)01:11,9700:50,1202:02,0912
12Sarah MadsenStampestaldens Jolly Rancher (Sey... (L)00:13,4110:13,9710:27,382
13Signe BrenholdtStampestaldens Viggo (M)10:18,5000:15,8410:34,341
14Emilie OlsenJordbærgårdens Megumi (Maggie) (M)00:25,9710:16,1610:42,13
15Regitze ReckStampegårdens Heart to Heart (M)00:22,8510:20,1310:42,98
16Signe BrenholdtStampestaldens Sugar Babe (M)10:26,9700:21,5410:48,51
17Isabella ColomboUniKins Total Nightmare (Faun) (M)0+10:41,3800:11,9110:53,29
18Sarah MadsenStald Trofasts Draco Malfoy (M)10:22,0700:34,9110:56,98
19Marianne Frimodt NielsenVesterleds New Tequila Sunrise (T... (L)10:39,9300:27,8811:07,81
20Sofie StrudahlSkovvejens Lynx (M)00:33,5310:34,6211:08,15
21Isabella ColomboCrazyjumpers Amarylis (M)10:31,1000:40,1211:11,22
22Mia HansenMilleniums Velvet Haze (Eira) (M)10:36,0700:39,9411:16,01
23Emilie OlsenSolens Blue Ocean Waves (M)10:16,3110:11,8420:28,15
24Mia HansenKlundtes The White Raven (Wigga) (M)00:17,7220:15,5920:33,31
25Regitze ReckNoobyfits Tarasque (M)10:17,0310:17,2120:34,24
26Isabella ColomboMaglebo's Kængubarn (M)10:22,1210:12,2220:34,34
27Line HauritzVilsmøllegårdens Zummi Makes ...... (M)10:16,3410:25,2920:41,63
28Mia HansenUniKins A Quiet Place (Penny) (M)00:35,7220:27,4121:03,13
29Mia HansenLavendulas Månskugga (M)10:37,8410:28,9721:06,81
30Signe BrenholdtFunnys Bouncing Bugs (Blade) (M)10:41,0010:56,8221:37,82
31Nanna JohansenStald Jumpers Perle (L)0+10:57,7210:42,5921:40,31
32Anna Katrine HustedRosehagens Aimable Amie (M)11:02,1010:55,1321:57,23
33Mia HansenKlundtes Lies and Fireflies (M)10:33,0020:45,9431:18,94
34Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Ita (M)20:20,84
35Mia HansenEikhaugens We'll Never Know (M)20:25,28
36Patricia MøllnitzDundines Nina Simonetti (L)20:26,91
37Laura HeerfordtUniKins Queen Anne's Revenge (M)20:27,28
38Signe BrenholdtFurukollens Amarino (Anton) (M)20:39,22
39Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Petit (M)20:39,28
40Sarah MadsenStampestaldens Altomincio (Adam) (M)20:45,54
41Sille BelowCarrots Koopa Troopa (L)20:48,78
42Sarah MadsenStampestaldens Vera (M)20:49,31
43Line HauritzTumles Pooh Corner (Pusle) (L)20:50,44
44Smilla HolmEgevangs Radio Ga Ga (Toby) (M)1+11:22,59
45Emilie OlsenTumles Songbird (Sandy) (M)21:28,79
46Silke BrendstrupKastanjegårdens Eddie (M)21:30,40
47Sif EnevoldsenThe Perfekts Noha (L)30:24,68
48Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Verdi (L)30:34,47
49Sidsel DragelundPhineas (M)30:49,84
50Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Linus (L)30:56,16
51Sarah MadsenHarleys Single Cherry (Chérie) (M)2+11:04,91
52Sif EnevoldsenThe Perfeks Skye (L)2+11:06,41
53Sille BelowCarrots Princess Peach (L)40:24,46
54Emilie PetersonEgevangs Wasabi (L)3+10:49,47
55Laura HeerfordtEikhaugens Somewhere In Betwe...... (L)41:03,12
56Sif EnevoldsenThe Perfekts Flora (L)41:11,09
57Selina JespersenCassa-strudahls Wilma (L)4+11:24,75
58Marianne Frimodt NielsenVestvoldens Son of Zeus (Sonnie) (L)51:27,25
59Sille BelowCarrots Toad (L)3+1+12:01,78
60Emilie OlsenFilur (L)2+1+32:41,03
61Nanna JohansenStald Jumpers Pjuske8+1+32:32,12
Uplac.Lily Garvig AmannWerges We Will Rock You (Roxy) (M)Trukket
Uplac.Line HauritzStampestaldens Lanterna (Lara) (L)Trukket
Uplac.Selina M. PedersenTarzis Lucyblia to the Lake (L)Trukket
v1Patricia MøllnitzDundine's GCh. Silvia (V)00:15,4000:12,6600:28,06
v10Caroline Juul GebuhrStampegårdens Tales of Symphonia (V)00:48,7900:27,9701:16,76
v14Patricia MøllnitzEskirs Ch. Ziyu Al Yaqoub (Marco) (V)00:20,3810:20,8210:41,20
u31Sofie StrudahlFunnys Naruto Uzumiaki (U)00:51,2220:46,8421:38,06
Antal deltagere: 68.   Heraf veteraner: 3.   Og uden for konkurrence: 1.
Dommer: Mette Wind
Aspirant: Line Holse Hansen
Sekretær: Line Holse Hansen
Bedømmelsesmetode: C1 - 0 - 1 fejl i finalen
Maksimum tid: 2:00
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.