Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

STÆVNE  I  NUSTRUPHALLEN  VED  VOJENS  DEN  9.  -  10.  JANUAR  2010

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Signe SkelbækSpringers Made By Fighter00:11,8300:06,85012
2Lisette KongerslevAltropa Belladonna af Hønsehus...00:10,3500:07,50011
3Lisa HeinLilje00:13,0000:09,50011
4Sandra BardevigSofiagårdens Pokerface00:38,9000:09,60011
5Louise Parsberg MadsenSønderlunds Smølfine00:22,1400:09,64011
6Lene BjergSommerlys Adizes00:25,4000:10,06011
7Sandra BardevigWinds Niva Pattaya00:16,3400:10,90011
8Kirsten BjergSommerlys Borka00:20,5000:11,80011
9Mette WindMilleniums Spicy Dream00:25,5400:12,07011
10Pernille LeedMøllegårdens Mr. Memphis00:21,5700:12,39011
11Rikke PedersenElmelys Cofidis00:34,5400:12,59011
12Malene LeerhøjVechkins Typhoon af Fionas00:17,7000:12,62011
13Sebastian BøssLindelys Lækre Ludvig00:52,3300:13,69011
14Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice00:14,1800:13,76011
15Karina KristensenBellas Charlie Chaplin00:29,6800:13,97011
16Emilie S. WismannNiida00:14,0700:14,96011
17Arvid PedersenBoble00:26,6500:19,57011
18Hannah W. JørgensenXatoo's Lyra af Hønsehuset00:42,5300:20,97011
19Rikke GravesenAfrodite00:39,2500:22,30011
20Pernille LeedSilverados Piber Cub00:30,1500:23,99011
21Sandra BardevigSofiagårdens Niels00:30,7500:24,53011
22Marlene BruhnJordbærgårdens Alcazar00:32,9500:29,60011
23Camilla JørgensenFunny's Be My Superstar00:29,0800:30,00011
24Stefanie JodeitZentas Soló Uno Don Diego01:32,6700:36,05011
25Lisa JensenWinds Naddie Precious00:44,6800:37,90011
26Laura RasmussenMagic's Be My Fantasy01:01,4500:38,11011
27Randi JodeitBasse00:24,0900:43,22011
28Lisa HeinFlora Centrantus00:55,3601:07,64011
29Stefanie JodeitFrida00:16,8501:18,01011
30Rikke GravesenSalto00:50,6701:38,00011
31Cathrine ElkjærStald ViP's Born to be wild00:12,7010:09,241
32Sanne SchmatzLille Per00:18,2910:13,461
33Fie MaaløeVanessa00:27,1210:14,241
34Mira DreijerMilkas Holger00:13,1710:17,401
35Liv Hillerup KristensenStald Blue's Blyp00:24,5210:20,171
36Lisa JensenIxia af Hønsehuset00:23,0910:20,331
37Sandra BardevigSofiagårdens Picture Perfect00:25,8810:28,271
38Karina KristensenMølgårds Pop'N'Pop00:24,9610:29,971
39Rikke PedersenChandler Bing00:14,7310:35,421
40Mirjam HolmHare00:59,2910:37,631
41Liv Hillerup KristensenStald Bellas Tittebøh00:42,2410:37,861
42Kirsten BjergSkrumsan00:41,3320:15,942
43Mette Møller-PetersenFylstas Kajsa00:28,7720:26,642
44Louise SchwarzTipTopHipHop's Ariel10:10,98
45Louise SchwarzJordbærgårdens Klokkeblomst10:11,21
46Mette WindWinds Shali Airam10:12,35
47Sarah OmmenTeam Sheiks Afrodite10:13,56
48Mette Møller-PetersenBeders Leporine10:13,95
49Sanne SchmatzBlue Eye10:16,46
50Marlene BruhnXatoo's Lacerta10:18,22
51Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying Dream10:18,27
52Lene W. KristensenHopes Little Miss Princess10:18,99
53Mette WindWinds Aziz Aliea10:19,91
54Marlene BruhnSnöflingans Ninotchka10:20,27
55Lisette KongerslevSnöflingans Lie Detector10:24,20
56Malene LeerhøjTeam Sheiks Nemo10:24,46
57Kirsten Hvidberg-HansenSkovvangens Gucci10:24,83
58Rikke PedersenMimrelunds Oscar10:26,12
59Lene W. KristensenSolvangs Mizz Dior10:28,61
60Marlene BruhnGaunby's Audi R 8 5,2 FSI10:28,86
61Liv Hillerup KristensenStald Blue's Freestyle10:34,52
62Sebastian BøssSolsikkegårdens Igor10:40,09
63Aase BjernerBygholms NissanPixo10:47,16
64Liv Hillerup KristensenStald Blue's Miss Jumpstyle10:52,57
65Kirsten Hvidberg-HansenBeders Ikaros11:09,71
66Jette ChristensenPerla11:30,27
67Andreas SchwarzTipTopHipHop's Mudbud20:18,25
68Karina KristensenBellas Flower Power20:18,58
69Sanne SchmatzStrit20:19,52
70Louise SchwarzTipTopHipHop's Black-Eyes20:25,89
71Lisa JensenVeckins Twister af Fionas20:27,94
72Mette Møller-PetersenKaninkullers Boehmi20:28,58
73Sebastian BøssLykkegårdens Alberte20:35,18
74Mirjam HolmSnuske20:40,71
75Rikke GravesenLapin20:48,69
76Mirjam HolmFindus20:49,69
77Sandra BardevigBygholms Victoria30:24,22
78Andreas SchwarzJordbærgårdens Hot'N'Go30:37,22
79Sandra BardevigVikter30:59,54
80Else Marie GravesenPerle50:28,73
Antal deltagere: 80.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: B2
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Pernille LeedLeeds Ninja Niller00:07,2000:15,43012
2Stefanie JodeitBasse00:25,4200:18,81011
3Pernille LeedSilveradös Piber Cub01:04,2000:21,88011
4Cathrine ElkjærStald ViP's Born to be wild00:34,2500:26,67011
5Hannah W. JørgensenXatoo's Lyra af Hønsehuset00:42,0200:26,69011
6Karina KristensenMølgårds Pop'N'Pop00:53,6900:28,25011
7Rikke PedersenMølgårdens Shakira00:36,2500:30,92011
8Hannah W. JørgensenBeders Chariot00:46,0900:33,74011
9Sandra BardevigSofiagaardens Miss Quick Bunny00:57,1800:35,24011
10Liza LassenElmely Blue Moon01:03,6600:38,24011
11Laura RasmussenMagic's Be My Fantasy01:27,5400:40,20011
12Marlene BruhnSnöflingans Ninotchka00:51,4200:43,87011
13Fie MaaløeVanessa00:57,4900:44,57011
14Lisette KongerslevSnöflingans Lie Detector01:31,6401:00,49011
15Sandra BardevigSofiagaardens Pokerface00:58,8301:10,79011
16Lisette KongerslevXatoo's Ara Aquila01:35,1601:30,07011
17Rasmus BjernerBygholms Pixel00:36,3610:24,6511
18Lene W. KristensenHopes Little Miss Princess af...00:34,8910:27,5111
19Mette WindMilleniums Spicy Dream01:09,1911:03,331
20Lisette KongerslevAltropa Belladonna af Hønsehus...00:58,4911:12,151
21Laura RasmussenMagics Sweet Blue Heaven01:09,3511:13,821
22Camilla JørgensenFunny's Be My Superstar00:48,7120:58,072
23Emilie Strange WismannNiida01:01,0730:45,963
24Camilla AnkerstjerneFunnys Remember me for the las...10:32,47
25Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying Dream10:40,16
26Malene LeerhøjVechkins Typhoon af Fionas10:41,15
27Rikke GravesenLapin10:41,47
28Mira DreijerMilkas Kim Possible10:45,76
29Marlene BruhnGaunby's Audi R 8 5,2 FSI10:50,71
30Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice10:51,11
31Marlene BruhnXatoos Lacerta10:52,02
32Rikke PedersenElmelys Cofidis10:52,18
33Sandra BardevigBygholms Victoria10:55,46
34Lisa HeinFlora Zinnia10:58,33
35Fie MaaløeJinx11:00,61
36Kirsten BjergSommerlys Casino (Fine)11:06,13
37Karina KristensenBellas Charlie Chaplin11:26,02
38Kirsten BjergSommerlys Borka1???
39Stefanie JodeitFrida20:35,35
40Camilla JørgensenLeeds Tasty Turpin20:37,70
41Rikke PedersenChandler Bing20:40,26
42Lene W. KristensenSolvangs Mizz Dior20:42,39
43Karina KristensenBellas Flower Power20:44,37
44Rikke PedersenSpringers Petite Avril20:49,90
45Mira DreijerMilkas Holger20:50,47
46Mette WindWinds Aziz Aliea20:51,95
47Lisa HeinLilje20:53,03
48Louise SchwarzJordbærgårdens Klokkeblomst20:54,79
49Rikke GravesenAfrodite20:57,95
50Sandra BardevigSofiagaardens Picture Perfect20:58,99
51Mette Møller-PetersenKaninkullers Boehmi20:59,05
52Lisette KongerslevXatoo's De Draco af Hønsehuset21:02,57
53Kirsten Hvidberg-HansenBeders Ikaros21:19,19
54Lisa JensenVechkins Twister af Fionas21:24,73
55Kirsten BjergAjtaks Iccug21:25,38
56Sebastian BøssSolsikkegårdens Igor21:30,92
57Marlene BruhnJordbærgårdens Alcazar21:37,46
58Aase BjernerBygholms Nissan Pixo21:39,10
59Sebastian BøssLindelys Lækre Ludvig21:42,64
60Lisa HeinFlora Centrantus21:55,97
61Louise SchwarzMagics Mr. Japaness30:39,00
62Sanne SchmatzBlue Eye30:47,99
63Kirsten BjergSkrumsan30:49,31
64Karina KristensenGaunby's Fidus30:50,63
65Signe SkelbækSpringers Made By Fighter30:50,93
66Mette Møller-PetersenBeders Leporine30:53,25
67Louise SchwarzMagics Peter Pan30:55,20
68Mette WindWinds Shali Airam30:56,95
69Sandra BardevigSofiagaardens Niels30:58,30
70Louise SchwarzTipTopHipHop's Ariel31:01,96
71Karina KristensenGaunby's Hubert31:02,49
72Malene LeerhøjTeam Sheiks Nemo31:04,84
73Sebastian BøssLykkegårdens Alberte31:31,00
74Rikke GravesenSalto32:03,43
75Stefanie JodeitZentas Soló Uno Don Diego32:32,17
76Sanne SchmatzStrit40:47,35
77Sanne SchmatzLille Per40:51,22
78Mette Møller-PetersenFylstas Kajsa41:01,20
79Sandra BardevigWinds Niva Pattaya41:09,68
80Hannah W. JørgensenBygholms Thea41:09,87
81Kirsten Hvidberg-HansenSkovvangens Gucci41:34,05
82Lisa JensenWinds Naddie Precious41:50,79
83Sandra BardevigVikter42:03,60
84Rikke PedersenMimrelunds Oscar50:43,60
85Aase BjernerLykkegårdens Lotus Elise51:25,88
86Louise Parsberg MadsenSønderluns Smølfine51:34,68
87Karina KristensenGaunby's Hulla Hop62:00,98
88Else Marie GravesenPerle62:13,70
89Lisa JensenIxia af Hønsehuset72:40,50
Uplac.Sebastian BøssMimrelunds RagoutTrak sig
Antal deltagere: 90.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: B2
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Kirsten BjergMilkas Chico00:18,8400:11,16013
2Pernille LeedLeed's Ninja Niller00:35,9700:11,44012
3Camilla JørgensenLeeds Tasty Turpin00:34,4400:11,62012
4Sandra BardevigSofiagårdens Sport Inside00:14,9700:13,06012
5Mette PedersenViP's Celica00:36,4700:26,56012
6Camilla AnkerstjerneFunnys Remember Me for the las...00:37,5000:33,04012
7Sandra BardevigSofiagårdens Playtime01:24,3100:39,44012
8Lisette KongerslevXatoo's Ara Aquila10:49,5000:08,7811
9Sandra BardevigSofiag.'s Princess Charming10:24,9400:16,2511
10Aase BjernerBygholms Sushi Wasabi10:38,7900:19,7511
11Lene W. KristensenSommerlys Hope10:53,8800:19,9711
12Hannah W. JørgensenStrandvejs Summer10:24,6000:21,2211
13Brit LundbyVan Nistelrooy10:18,7800:22,851
14Andreas SchwarzMagic's Days of Justice00:30,1210:25,401
15Kirsten BjergSommerlys Miss Cool Evolution10:48,3200:28,441
16Lisette KongerslevXatoo's De Draco af Hønsehuset10:52,1600:29,221
17Betina MillerDiors J'Adore af Solvang10:47,1500:31,401
18Kirsten BjergSommerlys Casino (Fine)00:27,2210:35,311
19Laura RasmussenMagic's Sweet Blue Heaven11:35,5900:40,031
20Lisa HeinFlora Gyldenris11:06,5000:47,101
21Mette WindSnöflingans Fandango10:35,4110:16,842
22Mette PedersenRosemarin af Pecasus01:11,3820:18,062
23Rikke PedersenSpringers Petite avril10:46,7210:25,842
24Signe SkelbækChriStoffer Happy Tirsdag00:47,4420:27,212
25Fie MaaløeJinx10:31,8410:36,092
26Lisa JensenJordbærgårdens Mads11:24,9710:50,842
27Lisa HeinFlora Zinnia11:26,6211:02,502
28Camilla AnkerstjerneWinds Miss Las Vegas20:19,22
29Linda Skov JohannssonHindbærgårdens SpireVip20:19,41
30Rikke PedersenMølgårdens Shakira20:28,00
31Hannah W. JørgensenBeders Chariot20:30,31
32Kirsten BjergAjtaks Iccug20:31,22
33Signe SkelbækSilly Paranoia20:38,03
34Linda Skov JohannssonStald Bellas Vipson af Hindbær...20:38,96
35Liv Hillerup KristensenStald Bellas Miss Perfect20:44,79
36Hannah W. JørgensenBygholms Thea21:19,60
37Lisa JensenHønsehusets Kiara30:28,56
38Karina KristensenGaunby's Hulla Hop30:34,44
39Pernille LeedLeeds Uldtra-Star30:39,07
40Sandra BardevigSofiag.'s Miss Quick Bunny30:52,81
41Karina KristensenGaunby's Fidus30:54,91
42Rasmus BjernerBygholms Pixel31:09,06
43Else Marie GravesenStald ViP's Flying Cadillac40:25,31
44Karina KristensenGaunby's Hubert41:08,47
45Emilie S. WismannAjtaks Spar 241:35,40
46Sebastian BøssMimrelunds Ragout42:27,63
47Nina PedersenNunzio50:41,82
48Liv Hillerup KristensenStald Gaunby's Miley60:40,22
49Mette WindWinds Nahliia Panwa60:46,34
50Aase BjernerLykkegårdens Lotus Elise61:05,97
51Mira DreijerKim Possible61:16,28
52Jette ChristensenSparky61:32,84
53Arvid PedersenMilo61:39,03
54Marlene BruhnJordbærgårdens Prima70:25,97
55Louise SchwarzMagics Mr. Japaness70:37,44
56Louise SchwarzMagic's Peter Pan81:05,47
Antal deltagere: 56.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Bjerg Rosendahl
Bedømmelsesmetode: B2
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Mette Møller-PetersenHindbærgårdens Look at Me00:39,9700:34,15013
2Rikke GravesenBel00:38,1200:37,16012
3Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Viper00:26,6310:18,8411
4Betina MillerDior's J'Adore af Solvang11:07,2800:20,0911
5Mira DreijerEldorado Del Djima10:38,7200:22,1811
6Sandra BardevigSofiagaardens Sport Inside10:40,4000:23,5911
7Malene LeerhøjSønderlunds Miss Chili00:49,5710:25,1911
8Sandra BardevigSofiagaardens Playtime11:42,4400:37,3811
9Lene BjergSommerlys Kalaha (Lille Gule)11:35,1900:41,3811
10Sandra BardevigSofiagaardens Princess Charming10:59,0300:42,1211
11Camilla Brahe JørgensenSønderlunds Hannibal10:46,3100:44,8811
12Malene LeerhøjTeam Sheik's Miss Soulmate10:47,3810:37,442
13Mette PedersenPorche10:54,9010:42,382
14Linda Skov JohannssonHindbærgårdens SpireVip20:34,50
15Kirsten BjergGaunbys Fujita20:49,78
16Lene BjergSommerlys Adizes20:51,53
17Pernille LeedLeed's Uldtra-Star20:56,78
18Kirsten BjergSommerlys Kenzo20:59,68
19Linda Skov JohannssonLykkegårdens Streamer21:00,09
20Aase BjernerBygholms Sushi Wasabi21:00,34
21Brit LundbyVan Nistelrooy21:02,38
22Liza LassenElmelys Prins Ingolf21:09,22
23Mette PedersenRosemarin af Pecasus21:14,50
24Mette WindWinds Nahliia Panwa21:26,69
25Mette WindSnöflingans Fandango21:33,72
26Kirsten BjergMilkas Chico30:53,34
27Lene W. KristensenSommerlys Hope30:53,94
28Lene BjergSommerlys Miss Cool Evolution30:56,18
29Brit LundbyApple Jack31:05,44
30Mette PedersenViP's Celica31:08,31
31Signe SkelbækChriStoffer Happy Tirsdag31:21,84
32Pernille LeedMøllegårdens Mr. Memphis31:21,94
33Aase BjernerBygholms Kikkoman31:23,56
34Brit LundbySnuggel31:34,94
35Mira DreijerMilka's Samsonite40:47,15
36Kirsten BjergViP's Cuba Calibra40:54,52
37Rasmus BjernerAllégårdens SuDoKu40:59,60
38Liza LassenElmely Special O'Malley41:17,13
39Signe SkelbækSpringers Silver Survivor41:22,93
40Signe SkelbækSilly Paranoia41:23,94
41Emilie S. WismannBlue Heaven42:01,14
42Linda Skov JohannssonStald Bella's Vipson af Hindbæ...50:50,28
43Liza LassenElmelys Dark Diablo50:57,07
44Marlene BruhnJordbærgårdens Prima51:01,37
45Camilla AnkerstjerneWinds Miss Las Vegas51:03,97
46Liza LassenElmely Vechkins Vulcano af Fio...51:13,18
47Lisa JensenHønsehusets Kiara51:23,25
48Sandra BardevigStampegårdens Adolf60:58,19
49Emilie S. WismannAjtaks Spar 261:40,12
50Liza LassenElmelys Wonderful Wushu71:13,28
51Lisa JensenJordbærgårdens Mads71:52,50
Uplac.Else Marie GravesenStald ViP's Flying CadillacTrak sig
Antal deltagere: 52.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lisa Hein
Bedømmelsesmetode: B2
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Kirsten BjergSommerlys Via Diaz00:24,4300:15,29013
2Camilla Brahe JørgensenSønderlunds Hannibal00:27,5400:16,18012
3Mette Møller-PetersenH. Look at Me00:15,4400:16,81012
4Mette PedersenPorche00:23,8100:17,06012
5Linda JohannssonHindbærgårdens Viper00:29,0600:18,56012
6Marlene BruhnJ. Primadonna00:25,8700:25,25012
7Marlene BruhnMy Crazy Catwalk af J.00:45,4100:31,60012
8Lisa HeinFlora Solsikke01:39,0901:09,16012
9Kirsten BjergSommerlys Kenzo01:12,7510:11,6211
10Kirsten BjergSommerlys Xantippe00:15,1810:12,2211
11Mette WindW. Quantin Quantico10:45,9400:16,1611
12Sandra BardevigMargrethegårdens Leibe10:20,6800:17,5311
13Mira DrejerGood and Bad Joseph00:41,6610:18,3711
14Mette PedersenSommerlys Mr. Diesel10:25,5000:26,9011
15Lene BjergSommerlys Kalaha (Lille Gule)10:44,5700:38,2211
16Lisette KongerslevSnöflingans Jamson00:40,1610:54,8111
17Linda JohannssonLykkegårdens Streamer01:15,6311:02,7211
18Brit LundbyApple Jack10:54,0710:23,502
19Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...10:43,3810:24,002
20Malene LeerhøjTeam Sheiks Miss Soulmate10:41,1010:34,972
21Mette PedersenSkoda10:30,0910:40,182
22Pernille LeedLeed's Montana11:08,5610:40,282
23Liv Hillerup KristensenStald Bella's Hannibal10:42,3110:55,002
24Marlene BruhnH. Sergio Ramos10:40,9111:05,152
25Jette ChristensenSaba11:59,1511:56,822
26Mira DrejerMilkas Samsonite10:22,8420:16,123
27Rikke PedersenOliver00:36,40
28Rikke GravesenBel20:53,87
29Aase BjernerBygholms Kikkoman21:00,78
30Kirsten BjergGaunby's Fujita21:26,22
31Sandra BardevigOtto21:51,69
32Mira DrejerEldorado Del Djima30:30,19
33Jette ChristensenChipo30:33,62
34Brit LundbySnuggel31:01,28
35Rasmus BjernerAllégårdens SuDoKu31:58,75
36Malene LeerhøjSønderlunds Miss Chili40:58,53
37Mette WindWinds Quazzidy De La Vega40:58,78
38Emilie S. WismannBlue Heaven41:55,07
39Sandra BardevigStampegårdens Adolf100:38,62
Uplac.Kirsten BjergViP's Cuba CalibraTrak sig
Uplac.Mira DrejerMilkas MatiTrak sig
Uplac.Signe SkelbækSpringers Silver SurvivorTrak sig
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Betina Miller
Bedømmelsesmetode: C2
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altPindPoint
1Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...00:57,9700:18,81013
2Mira DreijerMilkas Mati01:08,8400:28,87012
3Hannah W. JørgensenStrandvejs Summer01:15,7900:41,09012
4Betina MillerPlaymates Player01:06,9000:44,62012
5Lisa HeinFlora Solsikke01:32,6501:03,62012
6Kirsten BjergSommerlys Xantippe11:01,9400:29,2811
7Pernille LeedLeeds Mr. Mars11:35,7801:00,6011
8Lisette KongerslevSnöflingans Jamson11:11,2501:04,9011
9Lisa HeinMimrelunds Baldrian11:19,0001:18,4711
10Mette WindWinds Quintin Quantico11:12,2511:00,382
11Kirsten BjergSommerlys Via Diaz10:47,8120:54,223
12Marlene BruhnHønsehusets Sergio Ramos11:00,6930:43,444
13Mette PedersenLykkegårdens Boris Bugatti12:02,4732:16,724
14Liza LassenElmely Night of Stars20:46,40
15Marlene BruhnMy Crazy Catwalk20:51,88
16Rikke PedersenOliver20:56,44
17Pernille LeedLeeds Montana21:09,97
18Pernille LeedAbu Simbel21:19,29
19Mette PedersenSommerlys Mr. Diesel21:21,85
20Camilla AnkerstjerneCA's Bailey30:38,03
21Liza LassenElmelys Olympia31:10,63
22Liza LassenElmely Queen Shakira af Stald...31:17,19
23Pernille LeedLeeds Merci31:18,66
24Sandra BardevigOtto32:04,66
25Liza LassenElmely Online af Stald Magic40:55,84
26Mette WindWinds Quazzidy De La Vega41:09,40
27Sandra BardevigMargrethegaadens Leibe41:12,06
28Mette PedersenSkoda51:09,65
29Liza LassenGaunby's Matador61:32,65
30Lisa HeinFlora Gyldenris81:32,62
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Linda Johannsson
Aspirant: Mira Henius Dreijer
Bedømmelsesmetode: C2
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altCert.Point
1Betina MillerPlaymates Player af Allegården01:05,5800:38,78014
2Pernille LeedBella's All Star10:53,9200:42,201
3Lisette KongerslevToo Nice To Say No21:18,5100:24,032
4Emilie S. WismannSavage Sendia01:02,7820:43,072
5Lisette KongerslevFresh Fri Fly20:24,2510:15,343
6Lisette KongerslevCh. Tiny Triumph af Gaunby30:29,8600:25,113
7Aase BjernerLamborghini Gallardo20:53,6210:47,273
8Betina MillerGCh. Mr. Playboy Bunny30:32,8410:19,974
9Pernille LeedLeeds Mr. Mars40:51,6300:35,554
10Mette WindWinds Ch. Xawi Dirlaczy (Fika)41:03,8210:12,785
11Rasmus BjernerAsgaards Frigg30:52,2920:38,005
12Pernille LeedMango21:00,4630:43,985
13Pernille LeedMimrelunds Miso31:07,3021:18,255
14Betina MillerLykkegårdens Dior21:37,5331:31,435
15Lisette KongerslevCool Wildberry31:55,1721:34,235
16Camilla AnkerstjerneCA's Bailey41:05,3020:44,266
17Lisa HeinNeottia Nidus-Avis40:47,9030:18,357
18Linda JohannssonHindbærgårdens Mr. Mix Max31:07,7140:49,587
19Pernille LeedAbu Simbel50:55,27
20Lisa HeinMimrelunds Baldrian52:14,63
21Linda JohannssonHindbærgårdens V.I.P.60:51,64
22Mette WindWinds Kala61:43,22
23Pernille LeedLeeds Merci71:11,71
24Betina MillerStampegårdens Nike71:14,83
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Aspirant: Mira Henius Dreijer
Bedømmelsesmetode: C2
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidFejl i altCert.Point
1Betina MillerGCh. Mr. Playboy Bunny01:07,8600:56,00014
2Pernille LeedBella's All Star02:00,6131:13,673
3Aase BjernerLamborghini Gallardo02:07,3431:46,333
4Lisette KongerslevCool Wildberry31:35,3711:19,144
5Mette WindWinds Ch. Xawi Dirlaczi (Fika)22:10,7021:44,014
6Pernille LeedMimrelunds Miso31:02,9412:00,854
7Lisa HeinNeottia Nidus-Avis30:55,4120:39,065
8Mira DreijerGood and Bad Joseph21:16,7331:08,085
9Lisette KongerslevToo Nice to Say No21:50,1831:09,415
10Lisette KongerslevCh. Tiny Triumph22:10,1131:12,115
11Emilie S. WismannSavage Sendia31:42,4641:19,317
12Linda JohannssonHindbærgårdens Mr. Mix Max31:55,4341:20,157
13Pernille LeedMango31:30,6341:28,477
14Betina MillerLykkegårdens Dior31:58,3541:57,937
15Liza LassenElmely Lucca Like51:55,57
16Betina MillerStampegårdens Nike61:57,25
17Rasmus BjernerAsgaards Frigg62:23,06
18Lisette KongerslevFresh Fri Fly62:36,17
19Linda JohannssonHindbærgårdens V.I.P.71:42,53
20Liza LassenElmely Belinda af stald RORA72:31,63
21Mette WindWinds Kala82:30,90
22Marlene BruhnJordbærgårdens Primadonna92:18,93
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: C2
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin6065707580Cert.Point
1Betina MillerGCH Mr. Playboy BunnyOOXOXOXXX14
2Betina MillerPlaymates PlayerOOXXOXXOXXX
3Lisa HeinNeottia Nidus-AvisOOOXXX
4Camilla Brahe JørgensenSønderlunds HannibalXOOOXXX
5Sandra BardevigMargrethegårdens LeibeXXOOXOXXX
6Hannah W. JørgensenStrandvejs SummerXOOXXOXXX
7Liv Hillerup KristensenStald Bella's HannibalOOXXX
8Mette WindWinds Ch. Xawi Dirlaczi (Fika)XOOXXX
9Aase BjernerLamborghini GallardoOXOXXX
9Mette Møller-PedersenHindbærgårdens Look at MeOXOXXX
11Lisette KongerslevToo Nice To Say NoXOXOXXX
11Pernille LeedLeeds MerciXOXOXXX
11Sandra BardevigOttoXOXOXXX
14Pernille LeedMangoOXXX
15Emilie S. WismannSavage SendiaXOXXX
15Sandra BardevigSofiagårdens Sport InsideXOXXX
17Mira DreijerGood and Bad JosephXXOXXX
17Pernille LeedLeeds Mr. MarsXXOXXX
Uplac.Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying DreamXXX
Uplac.Cathrine ElkjærSofiagårdens SofticeXXX
Uplac.Cathrine ElkjærStald ViP's Born to be wildXXX
Uplac.Pernille LeedStrandvejs MileyXXX
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Aspirant: Signe Skelbæk
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin80100120140150160170180190200Cert.Point
1Mette WindWinds Quazzidy De La VegaOOOOOXOOOXOO14
2Pernille LeedStrandvejs MileyXOOOOOOOOOXXX
3Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...OOOOOOXOOOXXX
4Pernille LeedLeeds Magic-Show-OffOOOXOOXOXXOXOXOXXX
5Mette Møller-PedersenHindbærgårdens Look at MeOOOXOXOXXOOOXXOXXX
6Camilla Brahe JørgensenSønderlunds HannibalOOOOOOXOXOXXX
7Mette WindCh. Xawi Dirlaczy (Fika)O-O-OXOOXXX
8Mira DreijerGood and bad JosephXOOOOOOXXX
9Mette WindWinds KalaOOXOXXOOXXX
10Liza LassenElmely OnlineOXOXOXOXXX
11Aase BjernerLamborghini GallardoOOOXXX
12Sandra BardevigLeibeXXOXOXOXXX
13Liza LassenGaunby's MatadorOOXXOXXX
14Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying DreamXXOOXXX
15Sandra BardevigStampegårdens AdolfXOXOXXX
16Liza LassenElmely Special O'MalleyXXOXOXXX
17Cathrine ElkjærSofiagårdens SofticeOXXOXXX
18Malene LeerhøjMiss SoulmateXOXXOXXX
19Andreas SchwarzMagic's Days of JusticeOXXX
19Cathrine ElkjærStald ViP's Born to be wildOXXX
Uplac.Karina KristensenGaunby's HubertXXX
Uplac.Louise SchwarzMagic's Mr. JapanessXXX
Uplac.Signe SkelbækSpirngers Silver SurvivorXXX
Antal deltagere: 23.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Aspirant: Marlene Bruhn
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.