Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

VINTERUDSTILLING  I  SOMMERSTEDHALLEN  DEN  12.  -  13.  JANUAR  2002

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop
Duelhop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Linda JohannssonHindbærgårdens Funny Girl0 + 06.481
2Karin MikkelsenTwister0 + 08.891
3Henrik Lørup LarsenPjevs0 + 011.731
4Maria BankeGaunby’s Sassy Jazz0 + 011.791
5Anne-Marie HadbergDirty Harry0 + 012.681
6Julie MikkelsenNuser0 + 022.461
7Birgit BankeFiona’s Philurius af Gaunby0 + 024.041
8Annette S. JensenPjuske Boy0 + 024.941
9Eva D. KnudsenLucky Bean0 + 032.161
10Line HadbergLucky Luke0 + 16.331
11Camilla BorchAddis Black Widow1 + 07.981
12Line HadbergCall Me Nobody1 + 09.311
13Luise GammelgaardKamille1 + 09.421
14Jannie MadsenSpidi1 + 011.571
15Trine HadbergKurér0 + 111.811
16Camilla BorchHindbærgårdens Fancy Face1 + 012.791
17Jannie MadsenShera1 + 013.48
18Karin MikkelsenSergent Pepper0 + 115.67
19Ulla LarsenBassima1 + 016.57
20Maria BankeFiona’s Pearl of Secret Love1 + 017.55
21Jeanette BorchLykkegårdens Fimpe0 + 117.91
22Birgit BankeGaunby’s Pep Star1 + 025.08
23Henrik Lørup LarsenFilur0 + 132.99
24Elisabeth ChristiansenFlying Spirit0 + 11.06.76
25Tine G. JensenRibena2 + 06.57
26Trine HadbergKonfu Fighting1 + 18.64
27Jeanette BorchLykkegårdens Ketil2 + 08.80
28Hanne NissenSir Edwart2 + 011.08
29Mette PedersenLuna1 + 111.65
30Cecilie T. AndersenSorte1 + 113.00
31Ingrid TygesenSunshine1 + 113.48
32Simon AsaaFrk. Schmitzka2 + 014.39
33Tine G. JensenFlex Jump2 + 014.43
34Anne Juhler HansenHot Chili1 + 118.59
35Ingrid TygesenSweetheart2 + 020.33
36Anne RousingFrida1 + 121.53
37Kirsten BjergFidus1 + 131.49
38Jeppe LundbyFled Flintstone2 + 033.16
39Heidi W. PedersenFilur1 + 11.10.33
40Linda JohannssonHindbærgårdens KondiKarl2 + 19.03
41Trine HadbergMonét2 + 19.13
42Eva D. KnudsenBelzebub2 + 19.26
43Line HadbergDemokrit2 + 110.04
44Monica TygesenBeutiful3 + 011.24
45Henrik Lørup LarsenMagnum3 + 013.79
46Linda JohannssonHindbærgårdens Beatle2 + 114.52
47Sarah RohdeNala3 + 018.68
48Eva D. KnudsenLynende Lynild2 + 121.52
49Ulla LarsenLuna2 + 125.86
50Trine HadbergBølle Bob1 + 230.02
51Kamilla MikkelsenHexia De Trix4 + 010.39
52Cathrine PoulsenCarla3 + 110.85
53Line MainzRumba4 + 012.91
54Anne-Marie HadbergJumping Jack Flash3 + 113.68
55Birgitte KrongårdFuzzy3 + 115.70
56Bjarne JohannssonHindbærgårdens My Girl0 + 415.71
57Birgit BankeFiona’s Lillefix af Gaunby3 + 133.62
58Aase BjernerVita W. Rap2 + 241.51
59Anne Juhler HansenVita5 + 09.43
60Anne Juhler HansenShila4 + 117.08
61Bettina BjergMini3 + 228.11
62Cecilie T. AndersenTequila2 + 355.67
63Maria B. JensenLykkegårdens Kalinka6 + 09.43
64Camilla ThuesenAlbert5 + 157.44
65Camilla ThuesenDee Dee4 + 21.13.09
66Brit LundbyCasimir6 + 111.09
67Trine HadbergBimse6 + 111.86
68Helene T. AndersenSensation4 + 345.30
69Brit LundbyNuser2 + 616.70
70Connie RohdeKovu5 + 32.01.25
71Susanne SchmidtChess5 + 419.15
72Kirsten BjergAdam5 + 432.86
73Sarah RohdeKiara4 + 51.01.52
74Mette PedersenTyksak5 + 553.37
Uplac.Eva D. KnudsenDuracell Ka’ Selv
v9Charlotte ChristiansenNoppe – VETERAN0 + 031.33
v11Linda JohannssonHindbærgårdens Jack – VETERAN1 + 06.56
v38Charlotte ChristiansenNimse – VETERAN1 + 131.35
v40Charlotte ChristiansenNullermand – VETERAN2 + 040.99
Uplac.Charlotte ChristiansenNimrenudden – VETERAN
Antal deltagere: 80.   Heraf veteraner: 5.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Maria BankeFiona’s Pearl of Secret Love0 + 015.711
2Maria BankeGaunby’s Tiger Lilly0 + 022.531
3Ulla LarsenMarabou0 + 024.751
4Line MainzStarlight0 + 025.571
5Line HadbergLucky Luke0 + 115.401
6Maria BankeGaunby’s Sassy Jazz0 + 125.421
7Line MainzHanibal1 + 032.631
8Henrik Lørup LarsenPjevs1 + 032.851
9Lene KulmbachGrisling0 + 136.411
10Ulla LarsenBassima1 + 042.551
11Birgit BankeGaunby’s Pep Star1 + 043.941
12Birgit BankeFiona’s Lillefix af Gaunby1 + 043.981
13Eva D. KnudsenLucky Bean1 + 048.881
14Line HadbergCall Me Nobody1 + 118.491
15Line HadbergDemokrit2 + 019.08
16Brit LundbyJolly Jumper1 + 119.21
17Anne Juhler HansenHot Chili2 + 022.59
18Trine HadbergKurér2 + 027.21
19Eva D. KnudsenLynende Lynild1 + 128.70
20Anne-Marie HadbergDirty Harry2 + 029.52
21Jeanette BorchLykkegårdens Ketil2 + 036.07
22Birgit BankeFiona’s Philurius af Gaunby1 + 138.90
23Birgitte KrongårdFuzzy0 + 246.96
24Karin MikkelsenSergent Pepper1 + 149.56
25Linda JohannssonHindbærgårdens Funny Girl2 + 059.95
26Line MainzJack1 + 11.04.65
27Charlotte ChristiansenNopsy Nielsen3 + 030.76
28Linda JohannssonLykkegårdens Octavia3 + 035.41
29Eva D. KnudsenBelzebub2 + 135.63
30Line MainzRumba2 + 135.80
31Jeanette BorchLykkegårdens Fimpe3 + 036.15
32Camilla BorchLykkegårdens White Winner2 + 137.81
33Henrik Lørup LarsenMagnum2 + 138.34
34Tine G. JensenRibena1 + 240.03
35Camilla BorchHindbærgårdens Fancy Face1 + 249.38
36Elisabeth ChristiansenFlying Spirit2 + 150.71
37Henrik Lørup LarsenFilur3 + 053.05
38Tine G. JensenHindbærgårdens Marquis2 + 11.23.61
39Linda JohannssonHindbærgårdens Jack4 + 020.97
40Trine HadbergKonfu Fighting3 + 121.61
41Line MainzMister’s Star3 + 122.40
42Jeanette BorchLykkegårdens Prince Jo Jo Jump...1 + 331.58
43Ulla LarsenLuna3 + 145.65
44Monica TygesenBeautiful5 + 028.15
45Luise GammelgaardKamille4 + 130.95
46Ingrid TygesenSunshine3 + 233.77
47Bjarne JohannssonHindbærgårdens My Girl3 + 237.58
48Line MainzLucky Light4 + 145.06
49Linda JohannssonHindbærgårdens Beatle5 + 052.00
50Julie MikkelsenNuser3 + 21.01.45
51Anne-Marie HadbergJumping Jack Flash6 + 023.34
52Jeanette BorchLykkegårdens Chili6 + 037.96
53Ingrid TygesenSweetheart6 + 048.72
54Trine HadbergBimse7 + 021.62
55Line MainzSuper Star6 + 124.79
56Henrik Lørup LarsenFrisko6 + 129.90
57Karin MikkelsenTwister5 + 235.00
58Anne Juhler HansenShila5 + 235.33
59Tine G. JensenFlex Jump2 + 51.02.91
60Kamilla MikkelsenHexia De Trix5 + 331.96
61Jannie MadsenShera7 + 139.94
62Jannie MadsenSpidi8 + 042.01
63Trine HadbergMonét4 + 526.97
64Susanne SchmidtChess5 + 41.11.79
65Simon AsaaFrk. Schmitzka5 + 548.22
66Anne Juhler HansenVita8 + 330.33
67Brit LundbyNuser9 + 448.25
v14Charlotte ChristiansenNimse – VETERAN1 + 050.35
Uplac.Charlotte ChristiansenNimrenudden – VETERAN
Uplac.Charlotte ChristiansenNoppe – VETERAN
Uplac.Charlotte ChristiansenNullermand – VETERAN
Antal deltagere: 71.   Heraf veteraner: 4.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Maria BankeGaunby’s Triumph Thunderbird0 + 112.411
2Birgit BankeFiona’s Golden Star af Gaunby1 + 01.08.811
3Trine PedersenOlpherth2 + 012.791
4Line MainzMister’s Star2 + 016.261
5Christina ChristiansenCesams Apple Pie1 + 117.931
6Christina ChristiansenCesams Apple Green1 + 128.771
7Susanne ThuesenCharlie1 + 143.491
8Maria BankeFiona’s Summer of Sweet Seduct...3 + 014.591
9Heidi W. PedersenFerrari3 + 017.991
10Linda JohannssonHindbærgårdens Jackpot2 + 126.461
11Eva D. KnudsenLucky Potatoes3 + 117.35
12Monica TygesenSpidi2 + 222.47
13Sarah RohdeStampe3 + 126.34
14Tine G. JensenHindbærgårdens Marquis2 + 21.50.89
15Line MainzStarlight3 + 217.64
16Anne RousingCille4 + 123.67
17Linda JohannssonLykkegårdens Octavia3 + 223.72
18Line MainzJack3 + 238.90
19Camilla BorchLykkegårdens White Winner4 + 141.02
20Charlotte ChristiansenLillebror Affe5 + 054.38
21Eva D. KnudsenGood Morning Star5 + 114.38
22Annette S. JensenDo Do5 + 122.68
23Jeanette BorchLykkegårdens Chili4 + 223.30
24Henrik Lørup LarsenFrisko4 + 225.20
25Lene KulmbachGrisling4 + 228.17
26Linda JohannssonGaunby’s Eddie Mæ’Spjæt i3 + 335.27
27Maria B. JensenHøjgaardens Yarda4 + 247.27
28Trine PedersenThe Real Slim Shady5 + 11.45.93
29Ulla LarsenMarabou6 + 117.63
30Anita MadsenHopsa4 + 324.88
31Maren AndersenNeo6 + 129.91
32Jeanette BorchLykkegårdens Prince Jo Jo Jump...5 + 232.80
33Brit LundbyJolly Jumper7 + 111.64
34Line MainzHanibal5 + 320.71
35Charlotte ChristiansenBasse5 + 342.52
36Mette PedersenRosa5 + 347.51
37Hanne NissenPusling6 + 336.51
38Ingrid TygesenBrune5 + 458.45
39Linda JohannssonHindbærgårdens Fnoller5 + 615.90
40Helene T. AndersenBlack Angel5 + 629.70
41Lene BjergBisse6 + 530.70
42Anita MadsenMinnie9 + 31.07.78
43Line MainzLucky Light7 + 51.16.77
Uplac.Bettina BjergPolo
Uplac.Charlotte ChristiansenNopsy Nielsen
Uplac.Maria BankeGaunby’s Tiger Lilly
Uplac.Mette PedersenDumbo
Antal deltagere: 47.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Bjarne Johannsson
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Maria BankeGaunby’s Triumph Thunderbird0 + 023.251
2Linda JohannssonHindbærgårdens Jackpot2 + 026.161
3Charlotte ChristiansenLillebror Affe3 + 023.061
4Tine G. JensenCH. Hugo2 + 125.471
5Maria BankeFiona’s Summer of Sweet Seduct...1 + 232.281
6Birgit BankeFiona’s Golden Star af Gaunby3 + 01.16.321
7Camilla BorchLykkegårdens Grysli3 + 124.93
8Lene KulmbachCoca Cola3 + 137.78
9Lene KulmbachHero4 + 045.31
10Trine PedersenThe Real Slim Shady3 + 11.42.27
11Monica TygesenSpidi3 + 225.84
12Charlotte ChristiansenNikita Apple4 + 132.62
13Linda JohannssonGaunby’s Eddie Mæ’Spjæt i4 + 133.73
14Christina ChristiansenCesam’s Apple Pie3 + 251.37
15Trine PedersenOlpherth3 + 21.09.72
16Elisabeth ChristiansenFiona’s Fiducia3 + 334.03
17Ingrid TygesenBrune4 + 245.50
18Eva D. KnudsenLucky Potatoes5 + 148.50
19Eva D. KnudsenGood Morning Star3 + 349.22
20Christina ChristiansenCesam’s Apple Green4 + 256.32
21Betina MillerMimrelunds Tumle4 + 259.91
22Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft5 + 11.09.10
23Line MainzJolly4 + 354.75
24Linda JohannssonHindbærgårdens KondiKarl8 + 245.15
25Aase BjernerBygholms Gurli Margrethe9 + 355.19
26Betina MillerAllégårdens Futhci5 + 71.43.07
27Aase BjernerVita W. Rap7 + 51.45.78
28Linda JohannssonHindbærgårdens Fnoller9 + 428.46
29Charlotte ChristiansenBasse8 + 655.71
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Bjarne Johannsson
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Cathrine PoulsenOlfert1 + 11.00.971
2Line MainzJolly2 + 128.881
3Tine G. JensenCH. Hugo3 + 111.451
4Rasmus BjernerBygholms Ditte4 + 012.101
5Birgit BankeGaunby’s Pepino2 + 226.181
6Elisabeth ChristiansenFiona’s Fiducia5 + 017.69
7Cecilie T. AndersenTulle2 + 324.24
8Lene KulmbachHero3 + 249.99
9Anita MadsenLe Petit Charmeur2 + 31.36.34
10Linda JohannssonHindbærgårdens Håbløse Harald5 + 112.45
11Camilla BorchLykkegårdens Grysli5 + 113.43
12Birgit BankeFiona’s Sweet Dream af Gaunby4 + 251.90
13Charlotte ChristiansenNikita Apple6 + 128.41
14Annette S. JensenBella6 + 218.81
15Bjarne JohannssonGaunby’s Wupti6 + 237.81
16Annette S. JensenTulle5 + 31.05.87
17Maren AndersenLucky6 + 323.59
18Lene KulmbachCoca Cola4 + 528.06
19Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft6 + 51.49.05
20Aase BjernerBygholms Gurli Margrethe8 + 61.10.49
21Bettina BjergMille14 + 51.30.73
400Linda JohannssonHindbærgårdens Ninus – Veteran2 + 015.36
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Brian Mortensen, Dorthe Jensen
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Rasmus BjernerBygholms Ditte2 + 21.02.901
2Maria BankeGaunby’s CH. Kahlua4 + 134.68
3Birgit BankeGaunby’s Pepino3 + 242.37
4Bjarne JohannssonLykkegårdens Felicia4 + 237.59
5Birgit BankeFiona’s Sweet Dream af Gaunby4 + 239.53
6Maria BankeGaunby’s Victor4 + 252.97
7Rasmus BjernerBygholms Bjarne Riis5 + 21.03.81
8Maria B. JensenLykkegårdens Lykkelige Lulu5 + 440.34
9Linda JohannssonHindbærgårdens Håbløse Harald8 + 228.62
10Charlotte ChristiansenNøp6 + 71.34.21
Uplac.Bjarne JohannssonGaunby’s Wupti
v7Linda JohannssonHindbærgårdens Ninus – veteran5 + 235.16
Antal deltagere: 12.   Heraf veteraner: 1.  
Dommer: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidCert.Point
1Maria BankeLykkegårdens Victor3 + 124.961
2Christina ChristiansenJupiter2 + 239.31
3Helene T. AndersenMikki2 + 252.87
4Maria BankeFiona’s Black Magic af Gaunby2 + 21.30.24
5Trine PedersenKiara4 + 118.17
6Bjarne JohannssonHøjgaardens CH. Mr. Black Jack3 + 225.81
7Maria BankeGaunby’s CH. Kahlua4 + 128.33
8Linda JohannssonLykkegårdens CH. Soda3 + 230.01
9Rasmus BjernerBygholms Bjarne Riis3 + 238.13
10Trine PedersenAnita2 + 31.34.25
11Birgit BankeFiona’s CH. Sweet Beauty2 + 41.33.67
12Christina ChristiansenCesams CH. Calypso5 + 221.44
13Hanne NissenRøj4 + 41.12.83
14Anita MadsenKing Creole7 + 447.97
15Maria B. JensenLykkegårdens Lykkelige Lulu5 + 723.84
16Heidi W. PedersenBølle8 + 431.78
17Bjarne JohannssonLykkegårdens Felicia8 + 642.13
18Charlotte ChristiansenNimsebarnet8 + 647.64
19Lene BjergDixi8 + 938.61
Antal deltagere: 19.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Dorthe Jensen, Brian Mortensen
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidCert.Point
1Maria BankeFiona’s Black Magic af Gaunby2 + 01.02.75
2Birgit BankeFiona’s CH. Sweet Beauty3 + 042.99
3Aksel NissenRøj3 + 11.02.23
4Bjarne JohannssonHøjgaardens CH. Mr. Black Jack3 + 334.09
5Trine PedersenKiara5 + 11.08.97
6Christina ChristiansenCesams CH. Calypso6 + 156.15
7Linda JohannssonLykkegårdens CH. Soda5 + 339.29
8Christina ChristiansenJupiter8 + 11.10.89
9Trine PedersenAnita3 + 71.40.70
10Charlotte ChristiansenNimsebarnet8 + 647.66
Antal deltagere: 10.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKaninHøjdeCert.Point
1Bjarne JohannssonHøjgaardens CH. Mr. Black Jack85 cm.1
2Tine G. JensenCH. Hugo75 cm.
3Christina ChristiansenCesams CH. Calypso75 cm.
4Tine G. JensenHindbærgårdens Marquis75 cm.
5Line MainzStarlight75 cm.
6Birgit BankeFiona’s CH. Sweet Beauty70 cm.
7Christina ChristiansenJupiter70 cm.
7Trine PedersenKiara70 cm.
9Linda JohannssonLykkegårdens CH. Soda70 cm.
10Birgit BankeGaunby’s Pepino70 cm.
11Heidi W. PedersenFerrari70 cm.
12Maria BankeFiona’s Black Magic af Gaunby65 cm.
13Linda JohannssonHindbærgårdens Ninus65 cm.
14Birgit BankeFiona’s Sweet Dream af Gaunby65 cm.
15Maren AndersenNeo65 cm.
16Trine PedersenAnita60 cm.
17Trine PedersenOlpherth60 cm.
18Elisabeth ChristiansenFiona’s Fiducia60 cm.
19Cathrine PoulsenOlfert60 cm.
20Charlotte ChristiansenNøp60 cm.
20Jeanette BorchGizmo60 cm.
22Annette S. JensenBella50 cm.
22Heidi W. PedersenBølle50 cm.
22Linda JohannssonHindbærgårdens Jackpot50 cm.
22Line MainzJolly50 cm.
26Charlotte ChristiansenNimsebarnet50 cm.
26Eva D. KnudsenGood Morning Star50 cm.
26Line MainzMister’s Star50 cm.
29Charlotte ChristiansenNikita Apple50 cm.
29Linda JohannssonHindbærgårdens Håbløse Harald50 cm.
Uplac.Annette S. JensenTulle
Uplac.Bettina BjergPolo
Uplac.Bjarne JohannssonGaunby’s CH. Mr. Already Good
Uplac.Camilla BorchLykkegårdens White Winner
Uplac.Christina ChristiansenCesams Apple Green
Uplac.Christina ChristiansenCesams Apple Pie
Uplac.Line MainzHanibal
Uplac.Line MainzJack
Uplac.Line MainzSuper Star
Antal deltagere: 39.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen, Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: 50 cm.
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKaninLængdeCert.Point
1Birgit BankeGaunby’s Pepino170 cm.1
2Christina ChristiansenCesams Apple Pie170 cm.
3Maria BankeGaunby’s CH. Kahlua160 cm.
4Bjarne JohannssonHøjgaardens CH. Mr. Black Jack150 cm.
5Eva D. KnudsenLucky Potatoes150 cm.
6Tine G. JensenCH. Hugo140 cm.
7Camilla BorchLykkegårdens Grysli140 cm.
8Linda JohannssonLykkegårdens CH. Soda120 cm.
9Rasmus BjernerBygholms Ditte120 cm.
10Birgit BankeFiona’s Sweet Dream af Gaunby120 cm.
11Linda JohannssonHindbærgårdens Ninus120 cm.
11Monica TygesenSpidi120 cm.
11Trine PedersenKiara120 cm.
14Line MainzMister’s Star120 cm.
15Maria BankeGaunby’s Triumph Thunderbird120 cm.
16Birgitte KrongårdFuzzy100 cm.
17Line MainzJolly80 cm.
18Elisabeth ChristiansenFiona’s Fiducia80 cm.
Uplac.Brit LundbyJolly Jumper
Uplac.Charlotte ChristiansenNimsebarnet
Uplac.Line MainzHanibal
Uplac.Line MainzJack
Uplac.Line MainzLucky Light
Uplac.Line MainzRumba
Uplac.Line MainzStarlight
Uplac.Line MainzSuper Star
Uplac.Trine PedersenOlpherth
Antal deltagere: 27.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: 80 cm.
Til toppen

Duelhop

Plac.FørerKaninPindPoint
1Camilla BorchLykkegårdens Grysli
2Helene T. AndersenMikki
3Linda JohannssonHindbærgårdens Håbløse Harald
4Linda JohannssonHindbærgårdens Fnoller
5Tine G. JensenCH. Hugo
6Bjarne JohannssonLykkegårdens Felicia
7Bjarne JohannssonGaunby’s CH. Mr. Already Good
7Sarah RohdeStampe
9Brit LundbyNuser
9Eva D. KnudsenLucky Potatoes
9Linda JohannssonLykkegårdens CH. Soda
9Linda JohannssonLykkegårdens Octavia
9Line MainzHanibal
9Line MainzJolly
9Maren AndersenLucky
9Rasmus BjernerBygholms Ditte
17Annette S. JensenBella
17Helene T. AndersenBlack Angel
17Kamilla MikkelsenHexia De Trix
17Line MainzMister’s Star
17Line MainzStarlight
22Aase BjernerAnderups Vita W. Rap
22Bjarne JohannssonHindbærgårdens Dumle
22Brit LundbyJolly Jumper
22Cathrine PoulsenCarla
22Cecilie T. AndersenSorte
22Cecilie T. AndersenTulle
22Henrik Lørup LarsenFrisko
22Ingrid TygesenSunshine
22Jeanette BorchLykkegårdens Prince Jo Jo Jump...
22Linda JohannssonGaunby’s Eddie Mæ’Spjæt i
22Linda JohannssonHindbærgårdens Jack
22Line HadbergCall Me Nobody
22Line HadbergDemokrit
22Line MainzSuper Star
22Simon AsaaFrk. Schmitzka
22Susanne SchmidtChess
22Tine G. JensenHindbærgårdens Marquis
22Tine G. JensenRibena
22Trine HadbergKonfu Fighting
22Trine PedersenKiara
42Aase BjernerBygholms Gurli Margrethe
42Aase BjernerGaunby’s Hr. Mand
42Anne Juhler HansenHot Chili
42Anne Juhler HansenShila
42Anne Juhler HansenVita
42Birgitte KrongårdFuzzy
42Brit LundbyCasimir
42Camilla BorchAddis Black Widow af Lykkegård...
42Hanne NissenRøj
42Hanne NissenSir Edwart
42Henrik Lørup LarsenMagnum
42Henrik Lørup LarsenPjevs
42Ingrid TygesenBrune
42Ingrid TygesenSweetheart
42Jeanette BorchLykkegårdens Chili
42Jeanette BorchLykkegårdens Fimpe
42Jeanette BorchLykkegårdens Ketil
42Jeppe LundbyFled Flintstone
42Julie MikkelsenNuser
42Karin MikkelsenSergent Pepper
42Karin MikkelsenTwister
42Linda JohannssonHindbærgården KondiKarl
42Linda JohannssonHindbærgårdens Ninus
42Line HadbergLucky Luke
42Line MainzJack
42Line MainzLucky Light
42Line MainzRumba
42Luise GammelgaardKamille
42Maria B. JensenLykkegårdens Lykkelige Lulu
42Monica TygesenBeautiful
42Monica TygesenSpidi
42Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft
42Tine G. JensenFlex Jump
42Trine HadbergKurér
42Trine HadbergMonét
42Trine PedersenAnita
42Trine PedersenOlpherth
42Ulla LarsenBassima
42Ulla LarsenLuna
Antal deltagere: 80.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Til toppen






Contact
Contact


© Copyright
Design and layout: Rasmus Bjerner
Text: Aase and Rasmus Bjerner