Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

VINTERUDSTILLING  I  HJORTEBROHALLEN  I  HADERSLEV  DEN  11.  -  12.  JANUAR  2003

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop
Duelhop


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Jeanette BorchHindbærgårdens Loppe0 + 010.0412
2Mette LarsenHr. Toffie0 + 010.9611
3Nadia JensenNinka0 + 014.3311
4Camilla ArgjumK. Maximum Shakira0 + 016.6011
5Nadia JensenFleur0 + 019.6011
6Maria Banke LarsenGaunby’s Babydoll0 + 028.2611
7Birgit BankeGaunby’s Mister Black Boy0 + 032.1311
8Cathrine PoulsenVilma1 + 010.331
9Jeanette BorchStald Hopla’s Fliseline1 + 011.811
10Kamilla MikkelsenHexia De Trick0 + 111.951
11Henrik Lørup LarsenBig Foot Samson1 + 012.031
12Anne-Marie HadbergHerbie0 + 112.141
13Camilla BorchLotus1 + 016.931
14Monica TygesenMumi1 + 017.931
15Birgit BankeG. Little Miss Fantasy1 + 020.621
16Birgit BankeGaunby’s Little Miss Jackie0 + 122.141
17Birgit BankeGaunby’s Fifty Fifty0 + 125.531
18Birgit BankeGauby’s Fighter0 + 130.05
19Rebecca OttoWind Dancer DK0 + 132.79
20Birgit BankeG. Mister Playboy Bunny0 + 135.24
21Charlotte ChristiansenNarnia1 + 037.14
22Trine HadbergBølle Bob2 + 09.33
23Monica TygesenBeautiful1 + 112.94
24Birgitte KrongårdFuzzy1 + 113.63
25Trine HadbergSpirit2 + 013.63
26Aase BjernerBygholms Fanci Fast Foot1 + 114.76
27Birgitte KrongårdSilverstar1 + 119.35
28Charlotte ChristiansenNuttemus1 + 121.66
29Christian PostTrunte2 + 022.32
30Sarah RohdeSimba1 + 129.06
31Ingrid TygesenDjimmi2 + 030.57
32Charlotte ChristiansenNus1 + 133.23
33Sabine LampLykkegårdens Naja1 + 137.50
34Line MainzGillian Alfarvad1 + 137.86
35Camilla BorchStald Hopla’s Curious1 + 11.38.50
36Maria Banke LarsenV. Chill the Spotlight0 + 36.15
37Annette S. JensenDanmarks Dansende Daisy0 + 39.75
38Henrik Lørup LarsenMagnum2 + 111.97
39Julie MikkelsenNuser 0073 + 014.13
40Camilla NickelsenDanni2 + 114.62
41Karin MikkelsenTaz (Værs’go og klap)3 + 015.15
42Camilla BorchL. Yellow Lightning2 + 115.42
43Henrik Lørup LarsenTigerdyret3 + 017.45
44Aase BjernerStrandelhjørns Nikita2 + 118.47
45Camilla ArgjumStampegårdens Gaia2 + 120.38
46Annnette S. JensenFreja2 + 128.49
47Ulla LarsenBassima3 + 029.86
48Charlotte ChristiansenNathasja2 + 130.65
49Maria Banke LasenK. Maximum Madonna3 + 039.25
50Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Beatle3 + 113.21
51Jenny LampTequila3 + 121.30
52Ulla LarsenBuster4 + 024.13
53Charlotte ChristiansenNuser2 + 225.59
54Anna DwuzetJoy Lynn2 + 228.50
55Ulla LarsenLille Lyse Luna3 + 129.67
56Henrik Lørup LarsenFilur3 + 131.02
57Karin MikkelsenTwister2 + 231.93
58Jeanette BorchLykkegårdens Fimpe2 + 21.07.58
59Line MainzSitto3 + 211.59
60Kirsten NissenKiwi4 + 120.65
61Camilla BorchStald Hopla’s fru Hyacinth2 + 321.76
62Camilla ArgjumS. Minnie Schumacher3 + 226.23
63Charlotte ChristiansenNimmermand3 + 234.78
64Jeppe LundbyFled Flintstone3 + 242.47
65Charlotte ChristiansenNobel3 + 21.03.60
66Camilla BorchAddis Black Widdow6 + 013.63
67Ingrid TygesenSunshine4 + 217.43
68Charlotte ChristiansenNips3 + 318.05
69Sarah RohdeOliver3 + 332.92
70Ingrid TygesenSweetheart2 + 439.67
71Jenny LampJim Beam4 + 254.67
72Line WeberMimse4 + 319.63
73Sarah RohdeKiara1 + 634.41
74Brit LundbyCasimir5 + 21.21.28
75Janne HansenBeauty3 + 540.28
76Brit LundbySnorkfrøken7 + 225.60
77Line MainzLigitta7 + 41.02.84
78Julie MikkelsenFiliponk7 + 524.80
79Jeppe LundbyNuser7 + 545.78
80Kamilla MikkelsenCandyfloss7 + 61.02.01
Uplac.Line MainzHigh LightTrak sig
Uplac.Sarah RohdeShadowTrak sig
Antal deltagere: 82.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Henrik Lørup LarsenPjevs0 + 023.9112
2Jeanette BorchLykkegårdens Ketil0 + 029.2311
3Birgit BankeGaunby’s Fighter0 + 032.9711
4Annette S. JensenDanmarks Dansende Daisy0 + 034.6111
5Charlotte ChristiansenNarnia0 + 051.3111
6Line HadbergLucky Luke1 + 015.191
7Sarah RohdeNala1 + 018.411
8Kirsten BjergFrida1 + 019.301
9Bettina BjergCille0 + 123.621
10Ingrid TygesenDjimmi0 + 126.661
11Birgitte KrongårdSilverstar1 + 030.051
12Bettina BjergAngel0 + 135.071
13Jeanette BorchHindbærgårdens Loppe1 + 037.381
14Charlotte ChristiansenNus0 + 138.411
15Mette LarsenHr. Toffie0 + 141.941
16Annette S. JensenFreja0 + 145.111
17Birgit BankeG. Mister Playboy Bunny1 + 045.371
18Birgit BankeGaunby’s Little Miss Jackie1 + 052.791
19Henrik Lørup LarsenFrisko0 + 155.83
20Birgit BankeMister Black Boy0 + 11.07.44
21Eva Duedahl KnudsenLucky Bean1 + 01.31.73
22Anne-Marie HadbergDirty Harry2 + 019.94
23Mathilde Bøge JensenFlamingo1 + 124.86
24Mette PedersenLuna1 + 129.93
25Charlotte ChristiansenNimmermand1 + 140.41
26Jeanette BorchStald Hopla’s Fliseline1 + 140.73
27Charlotte ChristiansenNuttemus2 + 041.45
28Karin MikkelsenSergent Pepper1 + 143.55
29Trine HadbergSpirit2 + 050.14
30Ulla LarsenBassima1 + 154.32
31Charlotte ChristiansenNathasja1 + 154.54
32Trine HadbergPetit Fleur1 + 221.62
33Camilla NickelsenFudti2 + 123.25
34Jeanette BorchLykkegårdens Fimpe3 + 026.71
35Ingrid TygesenSweetheart2 + 127.57
36Ulla LarsenMarabou0 + 327.76
37Ulla LarsenLille Lyse Luna3 + 028.47
38Maria Banke LarsenK. Maximum Madonna1 + 234.51
39Rebecca OttoWind Dancer DK1 + 235.98
40Maria Banke LarsenGaunby’s Babydoll3 + 037.71
41Julie MikkelsenNuser 0073 + 039.72
42Henrik Lørup LarsenMagnum3 + 119.64
43Kamilla MikkelsenHexia De Trick4 + 026.04
44Camilla ArgjumK. Maximum Shakira4 + 029.58
45Aase BjernerStrandelhjørns Nikita4 + 030.37
46Maja Thim LarsenNussi3 + 133.57
47Monica TygesenMumi2 + 234.47
48Jeanette BorchLira3 + 135.66
49Camilla NickelsenDanni2 + 240.19
50Eva Duedahl KnudsenRommedahl2 + 240.93
51Camilla BorchL. Yellow Lightning2 + 241.55
52Henrik Lørup LarsenFilur4 + 044.29
53Birgitte KrongårdFuzzy2 + 245.12
54Henrik Lørup LarsenTigerdyret3 + 145.91
55Cathrine PoulsenCarla3 + 153.37
56Kirsten BjergHot Spot3 + 159.49
57Karin MikkelsenTaz (Værs’go og klap)3 + 11.20.76
58Camilla NickelsenBella2 + 321.47
59Nadia JensenJoshva4 + 124.06
60Camilla BorchStald Hopla’s Curious3 + 224.25
61Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Beatle4 + 130.52
62Camilla BorchLotus2 + 333.37
63Karin MikkelsenTwister4 + 140.73
64Trine HadbergBølle Bob2 + 342.59
65Nadia JensenNinka2 + 356.39
66Monica TygesenBeautiful5 + 126.68
67Ulla LarsenBuster5 + 127.48
68Charlotte ChristiansenNips4 + 245.67
69Anne-Marie HadbergHerbie3 + 351.05
70Charlotte ChristiansenNobel4 + 256.71
71Maria Banke LarsenV. Chill the Spotlight4 + 257.30
72Jenny LampTequila4 + 21.08.23
73Ingrid TygesenSunshine6 + 126.89
74Henrik Lørup LarsenBig Foot Samson3 + 436.98
75Mathilde Bøge JensenTwiggy5 + 249.36
76Charlotte ChristiansenNuser5 + 348.94
77Camilla ArgjumStampegårdens Gaia5 + 350.38
78Birgit BankeG. Little Miss Fantasy6 + 257.56
79Bettina BjergBrutalis7 + 21.17.71
80Line WeberMimse5 + 51.36.52
81Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Jack5 + 648.12
82Camilla BorchAddis Black Widdow7 + 544.33
83Camilla BorchStald Hopla’s Fru Hyacinth8 + 440.96
84Camilla ArgjumS. Minnie Schumacher12 + 31.18.20
Uplac.Julie MikkelsenFiliponk
Uplac.Katharina LarsenMagic Light
Uplac.Birgit BankeGaunby’s Fifty FiftyTrak sig
Antal deltagere: 87.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: D2 - to gennemløb, fejl lægges sammen - sidste tid tæller.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Bjarne JohannssonHindbærgårdens My Girl0 + 020.913
2Camilla NickelsenBella0 + 029.312
3Henrik Lørup LarsenPjevs1 + 017.51
4Sabine LampLykkegårdens Lykke Lady1 + 022.81
5Cathrine PoulsenFrida0 + 124.21
6Rebecca OttoLady McGee from HHG1 + 038.11
7Anna DwuzetClinton’s Dream1 + 043.51
8Line HadbergLucky Luke1 + 115.2
9Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Funny Girl2 + 027.1
10Camilla NickelsenFudti1 + 136.7
11Karin MikkelsenSergent Pepper2 + 01.00.1
12Jeanette BorchLira3 + 019.5
13Anna DwuzetAbby2 + 122.3
14Line MainzStarlight2 + 126.3
15Aase BjernerLykkegårdens Lamborghini1 + 231.7
16Trine HadbergPetit Fleur2 + 133.4
17Katharina LarsenMagic Light1 + 235.4
18Sarah RohdeNala3 + 038.9
19Henrik Lørup LarsenFrisko3 + 039.9
20Camilla BorchH. Fancy Face0 + 359.5
21Trine PedersenThe Real Slim Shady2 + 11.06.5
22Anne-Marie HadbergDirty Harry3 + 118.5
23Ulla LarsenMarabou2 + 223.8
24Linda Skov JohannssonG. Eddie Mæ’Spjæt i1 + 335.0
25Cathrine PoulsenCarla1 + 341.0
26Rebecca OttoWaterman DK3 + 142.7
27Camilla BorchL. White Winner3 + 158.5
28Sarah RohdeStampe2 + 21.12.7
29Maja Thim LarsenNussi5 + 023.4
30Ingrid TygesenBrune4 + 130.7
31Nadia JensenJohsva4 + 232.1
32Line HadbergCall Me Nobody5 + 11.06.5
33Jeanette BorchLykkegårdens Ketil6 + 451.5
34Jenny LampHipp Hopp’s Garten Linus9 + 227.3
35Aase BjernerVita W. Rap It8 + 41.18.5
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Rasmus Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Annette S. JensenLollypop1 + 046.913
2Sabine LampLykkegårdens Lykke Lady2 + 033.61
3Bjarne JohannssonHindbærgårdens My Girl1 + 136.51
4Trine PedersenThe Real Slim Shady1 + 11.36.41
5Rebecca OttoLady McGee from HHG2 + 140.71
6Rebecca OttoWaterman DK2 + 142.51
7Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft3 + 044.0
8Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Funny Girl2 + 144.6
9Maja Thim LarsenJerry1 + 245.1
10Monica TygesenSpidi4 + 034.2
11Camilla BorchL. White Winner3 + 158.9
12Aase BjernerLykkegårdens Lamborghini3 + 231.9
13Nadia JensenFleur5 + 034.4
14Cathrine PoulsenFrække Frida2 + 345.1
15Camilla BorchH. Fancy Face4 + 149.4
16Betina MillerAllégårdens Futhci2 + 31.10.9
17Linda Skov JohannssonLykkegårdens Octavia3 + 21.12.4
18Anna DwuzetClinton’s Dream4 + 11.17.6
19Linda Skov JohannssonG. Eddie Mæ’ Spjæt i3 + 322.8
20Ingrid TygesenBrune4 + 242.9
21Sarah RohdeStampe4 + 21.25.6
22Anna DwuzetAbby6 + 130.2
23Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Fnoller5 + 328.6
24Aase BjernerBygholms Fanci Fast Foot7 + 31.35.9
25Mette PedersenRosaline7 + 450.4
26Mette PedersenDumbo9 + 21.42.6
27Aase BjernerAnderups Vita W. Rap It11 + 52.09.5
28Jenny LampHipp Hopp’s Garten Linus10 + 753.6
Uplac.Aase BjernerBygholms Gurli MargretheTrak sig
Uplac.Line HadbergCall Me NobodyTrak sig
Antal deltagere: 30.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Annette S. JensenLollypop2 + 019.413
2Maja Thim LarsenHugo2 + 021.81
3Sabine LampHHG Carlson1 + 11.09.81
4Monica TygesenSpidi2 + 122.61
5Sabine LampHipp Hopp’s Garten Lucy3 + 045.31
6Linda Skov JohannssonLykkegårdens Octavia2 + 21.01.21
7Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft3 + 246.3
8Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Jackpot3 + 327.7
9Maja Thim LarsenJerry4 + 240.1
10Rebecca OttoDublin’s HS5 + 240.3
11Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Fnoller9 + 236.0
12Betina MillerAllégårdens Futhci8 + 41.09.0
13Brit LundbyJolly Jumper9 + 843.3
Uplac.Jenny LampHipp Hopp’s Garten Gismo
Antal deltagere: 14.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Bjarne Johannsson
Aspirant: Nadia Jensen
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidPindPoint
1Rasmus BjernerBygholms Bjarne Riis1 + 155.8813
2Sabine LampHipp Hopp’s Garten Carlson1 + 11.11.871
3Maria Banke LarsenG. Triumph Thunderbird2 + 130.391
4Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Jackpot2 + 143.941
5Cathrine PoulsenOlfert0 + 31.04.041
6Maria Banke LarsenSummer of Sweet Seduction3 + 244.84
7Maja Thim LarsenHugo3 + 251.02
8Trine PedersenOlpherth4 + 21.08.57
9Annemette S. LarsenMitsi3 + 31.15.44
10Camilla BorchLykkegårdens Grysli5 + 343.22
11Mette LarsenChili6 + 41.00.10
12Sabine LampHipp Hopp’s Garten Lucy9 + 31.40.79
13Linda Skov JohannssonH. Håbløse Harald10 + 451.72
14Betina MillerAllégårdens Ch. Sputnik8 + 854.87
Uplac.Jenny LampHipp Hopp’s Garten Gismo
Uplac.Rebecca OttoDublin’s HS
Antal deltagere: 16.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Bjarne Johannsson
Aspirant: Hanne Vibeke Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidCert.Point
1Maria Banke LarsenGaunby’s Kahlua1 + 246.0014
2Birgit BankeFionas Ch. Sweet Beauty3 + 053.50
3Maria Banke LarsenFiona’s Ch. Black Magic2 + 11.20.15
4Maria Banke LarsenGaunby’s Triumph Thunderbird3 + 123.79
5Charlotte ChristiansenLillebror Afffe2 + 238.68
6Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af Bygholm3 + 240.06
7Annemette S. LarsenMagic-Chip4 + 143.25
8Cathrine PoulsenOlfert3 + 21.42.82
9Bjarne JohannssonHøjgaardens Ch. Mr. Black Jack3 + 317.95
10Annette S. JensenPjuskeboy3 + 31.16.36
11Annette S. JensenBella4 + 338.10
12Trine PedersenOlpherth5 + 248.77
13Annemette S. LarsenMitsi3 + 546.28
14Camilla BorchLykkegårdens Grysli6 + 342.31
15Rasmus BjernerBygholms Bjarne Riis5 + 41.46.35
16Charlottte ChristiansenNimsebarnet8 + 248.30
17Birgit BankeLykkegårdens Victor6 + 538.46
18Bjarne JohannssonLykkegårdens Felicia8 + 454.41
19Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Håbløse Harald8 + 938.40
20Betina MillerAllégårdens Ch. Sputnik12 +121.14.84
Uplac.Maria Banke LarsenF. Summer of Sweet SeductionTrak sig
Antal deltagere: 21.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidCert.Point
1Charlotte ChristiansenLillebror Affe2 + 145.9414
2Bjarne JohannssonH. Ch. Mr. Black Jack3 + 349.44
3Birgit BankeFiona’s Ch. Sweet Beauty7 + 11.09.49
4Annemette S. LarsenMagic-Chip4 + 554.52
5Annette S. JensenPjuskeboy6 + 31.33.86
6Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte6 + 546.63
7Maria Banke LarsenGaunby’s Ch. Kahlua8 + 41.42.31
8Charlotte ChristiansenNimsebarnet7 + 646.63
9Bettina BjergPolo11 + 41.48.37
10Annette S. JensenBella10 + 61.04.86
11Bjarne JohannssonLykkegårdens Felicia10 + 91.17.22
Uplac.Birgit BankeLykkegårdens VictorTrak sig
Uplac.Maria Banke LarsenFiona’s Ch. Black MagicUdg. på tid
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Linda Johannsson
Aspirant: Hanne Vibeke Poulsen
Bedømmelsesmetode: D2- to gennemløb, fejl lægges sammen – sidste tid tæller.
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKaninHøjdeOmhopCert.Point
1Bjarne JohannssonHøjgaardens Ch. Mr. Black Jack85 cm14
2Birgit BankeFionas Ch. Sweet Beauty af Gau...80 cm
3Charlotte ChristiansenLillebror Affe65 cm75 cm
3Line MainzStarlight65 cm75 cm
5Maria Banke LarsenGaunby’s Triumph Thunderbird65 cm
5Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af Bygholm65 cm
7Annemette S. LarsenMagic-Chip65 cm
8Maria Banke LarsenGaunby’s Ch. Kahlua65 cm
9Camilla NickelsenBella65 cm
10Bjarne JohannssonHindbærgårdens My Girl60 cm
11Trine PedersenOlpherth60 cm
12Annette S. JensenPjuskeboy60 cm
12Maja Thim LarsenHugo60 cm
14Mette LarsenChili60 cm
15Annemette S. LarsenMitsi60 cm
16Cathrine PoulsenOlfert50 cm
16Nadia JensenNinka50 cm
18Annemette S. LarsenLynilden-Chap50 cm
19Maja Thim LarsenJerry50 cm
Uplac.Betina MillerAllégårdens Ch. Sputnik
Uplac.Jeanette BorchStald Hopla’s Gizmo
Uplac.Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Håbløse Harald
Uplac.Line MainzGillian Alfarvad
Uplac.Line MainzSitto
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Bedømmelsesmetode: 50 cm.
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKaninLængdeCert.Point
1Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af Bygholm190 cm14
2Bettina BjergPolo180 cm
3Annette S. JensenPjuskeboy150 cm
4Annemette S. LarsenMagic-Chip140 cm
5Camilla BorchLykkegårdens Grysli140 cm
6Maja Thim LarsenNussi140 cm
7Maja Thim LarsenHugo120 cm
7Maria Banke LarsenGaunby’s Ch. Kahlua120 cm
9Aase BjernerLykkegårdens Lamborghini120 cm
10Trine PedersenThe Real Slim Shady120 cm
11Annemette S. LarsenLynilden-Chap120 cm
11Camilla NickelsenFudti120 cm
13Charlotte ChristiansenNikita Apple100 cm
13Trine PedersenOlpherth100 cm
15Birgitte KrongårdFuzzy100 cm
15Cathrine PoulsenFrida100 cm
17Nadia JensenNinka100 cm
18Annemette S. LarsenMitsi80 cm
19Betina MillerAllégårdens Futhci80 cm
Uplac.Mathilde Bøge JensenFlamingo
Antal deltagere: 20.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Aspirant: Hanne Vibeke Poulsen
Bedømmelsesmetode: 80 cm.
Til toppen

Duelhop

Plac.FørerKaninPindPoint
1Camilla NickelsenFudti
2Annette S. JensenBella
3Mette LarsenChili
4Bjarne JohannssonHindbærgårdens My Girl
5Brit LundbyJolly Jumper
5Jeanette BorchLykkegårdens Prince Jo Jo Jump...
5Nadia JensenFleur
5Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af Bygholm
9Annette S. JensenLollypop
9Camilla BorchHindbærgårdens Fancy Face
9Cathrine PoulsenCarla
9Cathrine PoulsenFrække Frida
9Henrik Lørup LarsenPjevs
9Kamilla MikkelsenHexia De Trick
9Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Fnoller
9Nadia JensenNinka
17Line HadbergLucky Luke
17Rebecca OttoWind Dancer DK
19Annemette S. LarsenLynilden-Chap
19Annemette S. LarsenMitsi
19Betina MillerAllégårdens Futhci
19Camilla BorchLotus
19Camilla BorchLykkegårdens Grysli
19Camilla BorchYellow Lightning
19Henrik Lørup LarsenTigerdyret
19Jeanette BorchLykkegårdens Ketil
19Jeanette BorchStald Hopla’s Fliseline
19Karin MikkelsenTwister
19Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Håbløse Harald
19Linda Skov JohannssonLykkegårdens Octavia
19Line MainzGillian Alfarvad
19Line MainzSitto
19Line MainzStarlight
19Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft
19Sarah RohdeNala
19Trine PedersenOlpherth
37Aase BjernerAnderups Vita W. Rap It
37Aase BjernerLykkegårdens Lamborghini
37Anna DwuzetJoy Lynn
37Annemette S. LarsenMagic-Chip
37Betina MillerAllégårdens Ch. Sputnik
37Birgitte KrongårdFuzzy
37Birgitte KrongårdSilverstar
37Bjarne JohannssonLykkegårdens Felicia
37Brit LundbyCasimir
37Brit LundbySnorkfrøken
37Camilla NickelsenBella
37Camilla NickelsenDanni
37Camilla NickelsenPowerboy
37Christian PostTrunte
37Henrik Lørup LarsenFrisko
37Janne HansenBeauty
37Jeanette BorchHindbærgårdens Loppe
37Jeanette BorchLira
37Jenny LampLykkegårdens Lykke Lady
37Jeppe LundbyFled Flintstone
37Jeppe LundbyNuser
37Julie MikkelsenNuser 007
37Karin MikkelsenSergent Pepper
37Karin MikkelsenTaz (Værs’go og klap)
37Kirsten NissenKiwi
37Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Beatle
37Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Funny Girl
37Linda Skov JohannssonHindbærgårdens Jackpot
37Line MainzHigh Light
37Line MainzLigitta
37Nadia JensenJohsva
37Sabine LampLykkegårdens Naja
37Sarah RohdeStampe
37Trine HadbergPetit Fleur
37Trine PedersenThe Real Slim Shady
Antal deltagere: 71.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aksel Nissen
Til toppen






Contact
Contact


© Copyright
Design and layout: Rasmus Bjerner
Text: Aase and Rasmus Bjerner