Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

DM  2003  I  FREDERIKSSUND  DEN  16.  -  17.  AUGUST  2003

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
HøjdehopLængdehop
Veteran let ligeVeteran let kroget
Veteran middelsvær ligeVeteran middelsvær kroget


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFinale fejlFinale tidTotal fejlTotal tidPindPoint
1Trine PedersenBjarne J.00:13,6100:12,6900:26,301
2Julie HerskindRaguet00:16,0600:11,3800:27,441
3Denise HerrestrupSimba00:16,0800:14,3300:30,411
4Nadia JensenChaina's Lilleskid00:19,0300:11,5700:30,601
5Louise HansenHannibal00:19,3100:11,4700:30,781
6Patricia LarsenSofus00:16,3800:16,1700:32,551
7Camilla á ArqjumKaretgården's Maximum Shakira00:23,3300:14,0400:37,371
8Malene AndersenZitrus00:18,5400:22,9800:41,521
9Malene NikolaisenFilur00:21,3700:22,5800:43,951
10Ann Katrine AbildgaardKashmir00:27,3100:17,1400:44,451
11Pernille A. ZilstorffGoulden Silver00:25,4700:19,0300:44,501
12Annette JensenStald Mi-Mi's Jolly00:32,8200:14,4400:47,261
13Betina MillerHindbærgården's Queen of Darkn...00:26,3800:22,6800:49,061
14Kristina JakobsenFrk. Fis00:29,8700:20,1900:50,06
15Pernille A. ZilstorffFætter Idefix00:25,5900:24,8400:50,43
16Annette S. NielsenSnubbi00:26,5300:28,8900:55,42
17Malene AndersenMindy00:37,0900:27,0501:04,14
18Sarah Rohde RasmussenSimba00:51,5600:24,2501:15,81
19Annette S. NielsenAlbert00:52,0000:41,6601:33,66
20Charlotte ChristiansenNus00:37,1601:15,0301:52,19
21Pernille A. ZilstorffManon00:15,8110:17,6910:33,50
22Jeanette BorchMiss Moneypenny00:19,5710:23,4410:43,01
23Regitze ReckR.R's Zorro Zero Boy00:30,7810:16,4410:47,22
24Charlotte ChristiansenNips00:23,9710:23,3510:47,32
25Camilla á ArqjumBygholm's Prince of Magic00:36,4210:18,6110:55,03
26Kristine Rye SvendsenFrejka00:25,2010:31,6210:56,82
27Maria HavgrySimba00:19,2020:11,2720:30,47
28Malene NikolaisenMalle00:39,03
29Nadia JensenKroket10:27,61
30Alfred LarsenBlack Blizzard10:27,63
31Maria HavgryFanta10:29,37
32Nadia JensenChaina's Skidderrick10:29,63
33Michelle ThraneTwist10:34,57
34Charlotte ChristiansenNuser10:35,02
35Kristine Rye SvendsenBlack10:36,39
36Sarah Rohde RasmussenOliver10:40,42
37Jeanette JensenPlet10:42,17
38Jeanette JensenBeauty20:18,65
39Julie HerskindFila Diesel II20:34,54
40AnneMette S. Larsen74 Daijiro Kato30:26,37
41Katja HonnensVenstre30:27,22
42Cecilie JørgensenFreedy30:29,10
43Mia DanielsenVoldsomme Verner30:29,56
44Charlotte ChristiansenNuttemus30:29,67
45Lonnie F. NielsenMiss Black Mui30:30,22
46Viveca E. NielsenLaura30:31,54
47Cecilie JørgensenPicasso30:43,11
48AnneMette S. LarsenLynilden Ed30:57,02
49Denise HerrestrupKamille40:18,38
50Viveca E. NielsenSmukke Charlie40:23,39
51Kristina JakobsenTarzan40:25,81
52Anne NielsenMumi40:31,25
53Susanne Topp OlsenPletti40:37,99
54Josefine HansenNinnus40:41,26
55Cecilie JørgensenSpringer40:45,00
56Cecilie JørgensenHopper40:56,20
57Ann Katrine AbildgaardKahula41:09,40
58Ulla JensenPocahontas50:33,98
59Ann Katrine AbildgaardNikita71:41,33
60Malene SvendsenNuller80:47,30
61Josefine HansenBølle82:32,73
Antal deltagere: 61.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFinale fejlFinale tidTotal fejlTotal tidPindPoint
1Rikke SørensenSilvia00:23,3700:14,8400:38,211
2Malene NikolaisenFilur00:20,4300:22,4400:42,871
3Trine Holm SøgaardDomino00:30,0000:21,6800:51,681
4Nadia JensenChaina's Skidderrick00:31,9900:21,6700:53,661
5Camilla BorchLotus00:32,3400:24,4300:56,771
6Nadia JensenChaina's LillebrorValdemar00:36,4700:23,7701:00,241
7Sarah Rohde RasmussenOliver00:33,9000:30,0601:03,961
8Jeanette BorchLoppe00:46,4000:22,1901:08,591
9Trine PedersenBjarne J.00:52,6300:28,7301:21,361
10Viveca E. NielsenLaura00:42,4400:40,7801:23,221
11Sarah Rohde RasmussenSimba00:49,0700:35,3801:24,451
12Camilla á ArqjumBygholm's Prince of Magic01:04,5500:43,6901:48,241
13Camilla BorchCurious00:33,6610:21,5610:55,221
14Betina MillerHindbærgården's Queen of Darkn...00:21,1210:55,0011:16,121
15Jeanette JensenPlet01:07,8810:28,3111:36,19
16Annette S. NielsenAlbert00:59,9110:37,4411:37,35
17Kristine Rye SvendsenBlack10:17,88
18AnneMette S. LarsenBonanza Boy10:31,48
19Camilla á ArqjumStampegården's Gaia Eos10:34,51
20Lonnie F. NielsenMiss Black Mui10:35,97
21Jeanette BorchPrince Jo Jo Jumper10:36,15
22Jeanette BorchMiss Moneypenny10:39,52
23Ann Katrine AbildgaardKashmir10:47,50
24Pernille A. ZilstorffManon10:48,22
25Ann Katrine AbildgaardMagic10:51,81
26Patricia LarsenSofus10:52,00
27Annette JensenStald Mi-Mi's Jolly10:53,82
28Trine Holm SøgaardLudo10:55,68
29Nadia JensenChaina's Johsva10:58,13
30Nadia JensenChaina's Lilleskid11:01,45
31Maria HavgrySimba20:34,31
32Denise HerrestrupSimba20:34,96
33AnneMette S. LarsenLynilden Junior20:37,59
34Julie HerskindNimmer20:40,10
35Julie HerskindRaguet20:41,03
36Anne NielsenSpeedy20:43,61
37Charlotte ChristiansenNuser20:44,39
38Jeanette BorchFimpe20:45,26
39Regitze ReckR.R's Zorro Zero Boy20:45,29
40Puk Holm HansenKamille20:48,80
41Mia DanielsenVoldsomme Verner20:56,68
42Maria HavgryFanta21:01,30
43Michelle ThraneTwist21:01,85
44Cecilie JørgensenArthur21:08,72
45Pernille A. ZilstorffGoulden Silver21:14,26
46Ann Katrine AbildgaardKahula21:25,72
47Camilla á ArqjumKaretgården's Maximum Shakira30:34,41
48Kristine Rye SvendsenFrejka30:38,31
49Josefine HansenNinnus30:39,80
50Malene AndersenZitrus30:47,84
51Cecilie JørgensenSpringer30:51,35
52Nadia JensenKroket30:55,01
53Julie HerskindFila Diesel II31:11,11
54Pernille A. ZilstorffFætter Idefix31:12,01
55Kristina JakobsenFrk. Fis31:31,00
56Viveca E. NielsenSmukke Charlie40:45,68
57Ulla JensenPocahontas40:52,78
58Cecilie JørgensenFreedy40:53,06
59Susanne Topp OlsenPletti41:09,56
60Cecilie JørgensenHopper51:25,19
61Kristina JakobsenTarzan61:16,16
62AnneMette S. Larsen74 Daijiro Kato61:47,47
63Cecilie JørgensenPicasso71:12,37
64Malene SvendsenNuller81:29,97
65Malene NikolaisenMalle102:48,43
Uplac.Anne NielsenMumiDisk.
Uplac.Josefine HansenBølleDisk.
Antal deltagere: 67.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFinale fejlFinale tidTotal fejlTotal tidPindPoint
1Trine Holm SøgaardDomino10:19,5000:17,6210:37,121
2Jeanette BorchLoppe10:21,2300:16,9210:38,151
3Ulla JensenOskar10:20,0010:16,8620:36,861
4Camilla BorchCurious20:22,2010:13,4230:35,621
5Karina VintherMisty20:19,3710:18,7530:38,121
6Charlotte ChristiansenNimmermand20:49,1010:32,7031:21,801
7Sarah Rohde RasmussenStampe01:30,0130:58,0632:28,071
8Sarah JensenBuller20:26,0420:21,5140:47,55
9Jeanette BorchPrince Jo Jo Jumper20:30,6420:21,9540:52,59
10Camilla BorchLotus20:24,7820:31,5140:56,29
11Camilla á ArqjumStampegården's Gaia Eos20:42,1220:31,4341:13,55
12Ann Katrine AbildgaardMagic20:34,7330:36,1251:10,85
13Trine Holm SøgaardFreja30:26,36
14AnneMette S. LarsenBonanza Boy30:29,31
15Charlotte ChristiansenNobel30:35,87
16Jannie KofoedFredy30:39,09
17Trine Holm SøgaardGogo31:00,40
18Susan NoppenauEl Prepsi31:05,12
19Cecilie JørgensenArthur31:20,48
20Trine PedersenThe Real Slim Shady32:08,78
21Nadia JensenChaina's LillebrorValdemar40:33,48
22Louise HansenGubbi41:07,43
23Rikke SørensenSilvia50:27,02
24Cathrine PoulsenHimmelgårdens Rita50:53,61
25Jeanette BorchFimpe51:29,61
26Majken JosephsenYankie51:35,59
27Lonnie F. NielsenPeanut60:34,31
28Regitze ReckKusine Queen60:41,14
29Julie HerskindNimmer60:49,42
30Maja Thim LarsenNussi71:49,73
31Anne NielsenSpeedy80:55,06
32AnneMette S. LarsenLynilden Junior81:07,58
33Nadia JensenChaina's Blueberry81:09,32
34Nadia JensenChaina's Johsva101:56,00
Antal deltagere: 34.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFinale fejlFinale tidTotal fejlTotal tidPindPoint
1Annette S. NielsenSnubbi10:49,4800:32,9511:22,431
2Trine Holm SøgaardGogo00:46,8510:30,9311:17,781
3Nadia JensenGaunby's Ninka01:08,0310:30,2911:38,321
4Camilla BorchFancy Face10:50,2210:40,5921:30,811
5Sarah Rohde RasmussenStampe10:54,8310:49,9321:44,761
6Julie HerskindMerkur11:09,3410:50,0821:59,421
7Charlotte ChristiansenNarnia21:06,0310:56,8732:02,901
8Charlotte ChristiansenNuttemus20:34,0030:31,1451:05,141
9AnneMette S. LarsenMagic Light10:37,1240:36,9051:14,02
10Viveca E. NielsenMajse30:41,89
11Charlotte ChristiansenNimmermand30:44,75
12Trine Holm SøgaardFreja31:07,56
13Ida Marie HeerfordtI.S. Tinga31:24,72
14Annette JensenStald Mi-Mi's Danmarks Dansend...31:31,31
15Trine PedersenThe Real Slim Shady31:54,14
16Charlotte ChristiansenNips40:35,55
17Lonnie F. NielsenSera40:45,52
18Charlotte ChristiansenNus40:47,54
19Nadia JensenChaina's Fleur40:50,82
20Erhardt SørensenTvebak40:57,37
21Michelle ThraneMageløse Mikkel40:59,43
22Betina MillerAllégården's Futhci41:03,63
23Camilla BorchWhite Winner41:26,58
24Ida Marie HeerfordtI.S. Magic41:57,26
25Nadia JensenChaina's Blueberry51:01,56
26Cathrine PoulsenHimmelgårdens Frida51:02,18
27Lonnie F. NielsenPeanut70:44,75
28Lonnie F. NielsenKaramel71:01,32
29Camilla á ArqjumGaunby's Tiger Lilly71:06,21
30Jeanette BorchLira71:23,67
31Majken JosephsenYankie71:52,61
32Susan NoppenauEl Prepsi72:31,54
33Cathrine PoulsenHimmelgårdens Rita80:59,38
34Aase BjernerBygholms Gurli Margrethe82:21,52
35Regitze ReckKusine Queen101:24,33
Antal deltagere: 35.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlTotal tidPindPoint
1Michelle ThraneMageløse Mikkel20:34,0010:23,8130:57,811
2Camilla BorchFancy Face20:43,4310:44,7231:28,151
3Lonnie F. NielsenSera30:27,0710:25,1840:52,251
4Nina PoulsenSnuser40:51,9700:23,8341:15,801
5Nadia JensenGaunby's Ninka51:43,2220:54,7272:37,94
6AnneMette S. LarsenMagic Light30:32,0350:20,4880:52,51
7Lonnie F. NielsenKaramel71:01,4010:27,1181:28,51
8Cathrine PoulsenHimmelgårdens Frida70:49,9110:45,9181:35,82
9Viveca E. NielsenMajse50:49,1240:32,1991:21,31
10Erhardt SørensenTvebak80:57,5020:47,81101:45,31
11Julie HerskindMerkur71:38,1431:00,79102:38,93
12Ida Marie HeerfordtI.S. Tinga81:03,8030:22,54111:26,34
13Pernille A. ZilstorffIdefix51:23,4460:54,67112:18,11
14Annette JensenStald Mi-Mi's Danmarks Dansend...72:07,6240:36,33112:43,95
15Susan NoppenauPipi81:26,3440:38,79122:05,13
16Charlotte ChristiansenNarnia82:11,8142:07,33124:19,14
17Nadia JensenChaina's Fleur82:45,5542:07,36124:52,91
18Jeanette BorchLira90:28,9540:20,90130:49,85
19Aase BjernerLykkegårdens Signorina Lamborg...100:54,6250:23,02151:17,64
20Betina MillerAllégården's Futhci81:37,9471:16,25152:54,19
21Aase BjernerBygholms Gurli Margrethe112:35,7861:25,45174:01,23
22Camilla BorchWhite Winner81:18,40101:44,44183:02,84
23Camilla á ArqjumGaunby's Tiger Lilly111:21,2290:35,72201:56,94
24Ida Marie HeerfordtI.S. Magic91:16,40
Antal deltagere: 24.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlTotal tidPindPoint
1Sarah JensenBuller11:14,6111:16,7322:31,341
2Gurli RasmussenNist21:32,4411:05,1332:37,571
3Lonnie F. NielsenDon Olsen31:26,6210:51,1942:17,811
4Charlotte ChristiansenNikita Apple41:27,6701:10,2042:37,871
5Regitze ReckGaunby's Krummeline21:41,4521:19,1643:00,611
6Trine Holm SøgaardSniffer11:42,3031:19,0443:01,341
7Charlotte ChristiansenNobel31:15,7920:57,7952:13,58
8Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft52:02,0801:15,3253:17,40
9Lonnie F. NielsenBaloo31:33,8531:12,3962:46,24
10Camilla BorchGrysli51:51,6111:00,3762:51,98
11Charlotte ChristiansenNathasja41:56,7521:20,2563:17,00
12Aase BjernerLykkegårdens Signorina Lamborg...41:31,6931:21,1772:52,86
13Regitze ReckBigfoot11:38,3461:15,8572:54,19
14Nina PoulsenSnuser81:23,5910:55,4592:19,04
15Trine PedersenOlpherth92:07,0511:28,64103:35,69
16Pernille A. ZilstorffIdefix82:11,8531:45,08113:56,93
17Karina VintherMisty91:12,2330:53,17122:05,40
18Susan NoppenauPipi91:51,95
Antal deltagere: 18.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlTotal tidCert.Point
1Maria BankeFiona's Ch. Black magic af Gau...01:09,4301:37,0702:46,501
2Gurli RasmussenHackman10:52,1501:26,2712:18,421
3Majken JosephsenBette Nus20:46,2000:25,7521:11,951
4Susan NoppenauPlysbjørn10:57,2510:30,8021:28,05
5Pernille A. ZilstorffKusine Line20:29,6510:23,7930:53,44
6Charlotte ChristiansenPuk30:51,3100:30,4031:21,71
7Jannie KofoedSpeedy30:25,8010:20,9040:46,70
8Maria BankeGaunby's GCh. Kahlua40:39,8000:30,4741:10,27
9Maja Thim LarsenHugo11:13,3831:27,7542:41,13
10Charlotte ChristiansenCh. Lillebror Affe32:45,0312:16,7545:01,78
11Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af Bygholm30:39,6520:21,0051:00,65
12Erhardt SørensenTut31:05,6921:06,0652:11,75
13Annette JensenLykkegårdens Pjuskeboy42:10,6221:13,1263:23,74
14Maria BankeGaunby's Triumph Thunderbird50:29,0920:25,5370:54,62
15Lonnie F. NIelsenDon Olsen50:45,8520:40,9071:26,75
16AnneMette S. LarsenMagic Chip40:25,3540:17,2080:42,55
17Gurli RasmussenNist41:16,2240:44,7382:00,95
18Maja Thim LarsenJerry61:39,0020:54,2082:33,20
19Charlotte ChristiansenNathasja61:33,4531:44,5693:18,01
20Cathrine PoulsenHimmelgårdens Olfert51:40,7442:45,7994:26,53
21Regitze ReckGaunby's Krummeline51:06,5350:59,00102:05,53
22Camilla BorchGrysli51:27,7551:30,02102:57,77
23Charlotte ChristiansenNimsebarnet80:58,0630:46,03111:44,09
24Trine PedersenOlpherth81:04,3530:52,78111:57,13
25Regitze ReckBigfoot61:05,8550:54,71112:00,56
26Nadia JensenChaina's Flower81:51,5740:39,45122:31,02
27Susan NoppenauSandie L.80:50,3950:25,85131:16,24
28Trine Holm SøgaardSniffer60:42,8080:30,75141:13,55
29Rasmus BjernerLykkegårdens Microsoft91:38,5051:25,30143:03,80
30Regitze ReckCh. Sofeline90:29,3190:23,75180:53,06
31Lonnie F. NielsenBaloo90:54,7090:32,28181:26,98
Antal deltagere: 31.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlTotal tidCert.Point
1Gurli RasmussenHackman02:02,9601:52,8203:55,781
2Maria BankeFiona's Ch. Black magic af Gau...21:53,3901:34,4423:27,831
3Charlotte ChristiansenLillebror Affe12:36,1512:05,2824:41,431
4Annette JensenLykkegårdens Pjuskeboy32:35,3101:55,4734:30,78
5Maria BankeGaunby's GCh. Kahlua21:40,8421:15,9942:56,83
6Maja Thim LarsenHugo11:47,1131:17,8343:04,94
7Charlotte ChristiansenPuk41:33,0931:17,1072:50,19
8Pernille A. ZilstorffKusine Line61:59,3411:27,3173:26,65
9Maria BankeGaunby's Triumph Thunderbird51:29,6031:12,2182:41,81
10Majken JosephsenBette Nus62:09,6521:49,3783:59,02
11Nadia JensenChaina's Flower52:39,4131:53,2584:32,66
12Jannie KofoedSpeedy61:25,3130:56,5992:21,90
13Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af Bygholm71:58,0621:27,9593:26,01
14Maja Thim LarsenJerry52:14,7541:34,2893:49,03
15Susan NoppenauPlysbjørn52:28,5141:39,4994:08,00
16Cathrine PoulsenHimmelgårdens Olfert61:58,3242:02,67104:00,99
17Charlotte ChristiansenNimsebarnet81:37,8031:23,09113:00,89
18Susan NoppenauBoogeyman81:27,3051:00,56132:27,86
19AnneMette S. LarsenMagic Chip61:16,2281:27,39142:43,61
20AnneMette S. LarsenLynilden Chap141:42,25131:18,78273:01,03
Uplac.Regitze ReckCh. Sofeline121:32,23Udgået
Uplac.Erhardt SørensenTut22:14,62Udgået
Antal deltagere: 22.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin5560657075808590Cert.Point
1Ida Marie HeerfordtI.S. MagicXOXOOXOXOOOXXO1
2Jannie KofoedSpeedyXOOXOXOXOXOXXX1
3Lonnie F. NielsenPeanutXXOOOXOXXOXXOXXX1
4Ida Marie HeerfordtI.S. TingaOOOOOXXX
5Trine Holm SøgaardFrejaOXOOXOOXXX
6Gurli RasmussenHackmanOOOXOXXX
7Julie HerskindMerkurXOOXXOXOXXX
8Maria BankeGaunby's Triumph ThunderbirdOOOXXOXXX
9Erhardt SørensenTutOOOXXX
10Majken JosephsenBette NusOXXOOXXX
10Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af BygholmOXXOOXXX
12Jannie KofoedFredyOOXOXXX
13Susan NoppenauBoogeyman-XOXOXXX
14Maja Thim LarsenHugoOXOXOXXX
15Julie HerskindRaguetXXOOXXOXXX
16Pernille A. ZilstorffKusine Line-O-XXX
17Trine Holm SøgaardSnifferOOXXX
18Charlotte ChristiansenCh. Lillebror AffeXXOOXXX
19AnneMette S. LarsenMagic ChipXOXOXXX
20Charlotte ChristiansenPukXXOXOXXX
21AnneMette S. LarsenMitzyOXXOXXX
21Trine PedersenOlpherthOXXOXXX
23Annette JensenLykkegårdens PjuskeboyOXXX
23Julie HerskindNimmerOXXX
23Karina VintherMistyOXXX
23Lonnie F. NielsenKaramelOXXX
23Regitze ReckBigFootOXXX
28Betina MillerAllégården's Ch. SputnikXOXXX
28Nadia JensenChaina's FlowerXOXXX
30AnneMette S. LarsenMagic LightXXOXXX
Uplac.Ann Katrine AbildgaardMagicXXX
Uplac.AnneMette S. LarsenLynilden ChapXXX
Uplac.Cathrine PoulsenHimmelgårdens FridaXXX
Uplac.Kristine Rye SvendsenBlackXXX
Uplac.Lonnie F. NielsenBalooXXX
Uplac.Michelle ThraneMageløse MikkelXXX
Uplac.Nadia JensenGaunby's NinkaXXX
Uplac.Regitze ReckCh. SofelineXXX
Uplac.Sarah JensenBullerXXX
Antal deltagere: 39.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin100120140150160170180190200205Cert.Point
1AnneMette S. LarsenMagic Light-OOOOOXOOXOXXX1
2Anni NielsenJuliusXOOOOXOOXOXOXXX1
3Maria BankeGaunby's GCh. KahluaXOOOOXOOXXOXOXXX1
4Rasmus BjernerHr. Mands fru Ditte af BygholmOXXOOOOXOXXX
5Aase BjernerLykkegårdens Signorina Lamborg...XOOXXOXXOOXXX
6Trine Holm SøgaardPikachuOXOXOOXXOXXX
7Lonnie F. NielsenBaloo-OOOXXX
8AnneMette S. LarsenMagic ChipOOOOXXX
9Jannie KofoedFredyXOXXOXOOXXX
10Nadia JensenGaunby's NinkaXOXOXOXXOXXX
11Regitze ReckGaunby's KrummelineXXOOXOXXX
12Maria HavgrySimbaXOXOXOXXX
13Kristine Rye SvendsenBlackOOXXX
14Pernille A. ZilstorffKusine LineXOOXXX
15Camilla BorchGrysliXXOXOXXX
16Regitze ReckCh. SofelineXOXXOXXX
17AnneMette S. LarsenLynilden ChapOXXX
18AnneMette S. LarsenMitzyXXOXXX
18Jeanette BorchLiraXXOXXX
18Trine Holm SøgaardSnifferXXOXXX
Uplac.Julie HerskindMerkurXXX
Uplac.Louise HansenHannibalXXX
Uplac.Maja Thim LarsenNussiXXX
Uplac.Michelle ThraneMageløse MikkelXXX
Uplac.Pernille A. ZilstorffIdefixXXX
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Veteran let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlTotal tidAlderPindPoint
1Wendi NielsenArthur00:20,1900:15,9800:36,1711
2Wendi NielsenNicoline00:20,3800:21,4100:41,7910
3Betina MillerAllégården's Ch. Sputnik10:21,2800:13,9510:35,234
4Stine NielsenChili10:24,9500:19,1510:44,105
5Charlotte ChristiansenNoppe11:14,3901:23,1312:37,527
6Nadia JensenChaina's Cirkeline00:41,9121:02,1121:44,024
7Charlotte ChristiansenBasse11:01,5621:23,5832:25,146
8Josephine HansenHercules50:58,3740:42,2591:40,626
Antal deltagere: 8.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Veteran let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlTotal tidAlderPindPoint
1Wendi NielsenNicoline00:45,7100:35,0001:20,7110
2Wendi NielsenArthur10:48,3000:27,3911:15,6911
3Charlotte ChristiansenNoppe11:11,8101:01,1712:12,987
4Betina MillerAllégården's Ch. Sputnik40:41,6400:20,7541:02,394
5Nadia JensenChaina's Cirkeline30:33,8110:31,5641:05,374
6Stine NielsenChili40:45,2200:23,2041:08,425
7Charlotte ChristiansenBasse31:07,3230:48,1161:55,436
8Josephine HansenHercules61:36,0321:07,3382:43,366
Antal deltagere: 8.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Veteran middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlTotal tidAlderPindPoint
1Dan NielsenAndy11:07,4001:10,9212:18,328
2AnneMette S. LarsenMitzy10:15,1710:12,1020:27,278
3Anni NielsenJulius10:12,7210:17,9220:30,64
4Trine Holm SøgaardPikachu10:16,5010:23,5820:40,084
Antal deltagere: 4.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen

Veteran middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidTotal fejlTotal tidAlderPindPoint
1AnneMette S. LarsenMitzy10:35,3300:35,5311:10,868
2Trine Holm SøgaardPikachu20:31,0800:25,4120:56,494
3Dan NielsenAndy30:57,0121:02,1751:59,188
Antal deltagere: 3.  
Dommer: Ukendt
Bedømmelsesmetode: Ukendt
Til toppen






Kontakt
Kontakt


© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.