Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

DM  2010  I  HORSENS  DEN  30.  APRIL  -  2.  MAJ  2010

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeLet kroget
Middelsvær ligeMiddelsvær kroget
Svær ligeSvær kroget
Elite ligeElite kroget
Veteran ligeVeteran kroget
HøjdehopLængdehop
Gren AGren B
Gerhardts MindepokalSamlet vinder


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Lisa HeinLilje00:10,4100:14,4600:24,8712
2Marlene BruhnGaunby's Audi R8 5,2 FSI00:13,7500:14,0100:27,7611
3Mette WindWinds Alioth Austin00:26,5700:12,4700:39,0411
4Liza LassenElmelys Stratego00:32,6700:12,3100:44,9811
5Rikke VintherMikaya's Say I Do00:27,7800:19,0200:46,8011
6Dina T. MikkelsenKayla Af Stald Mælkebøtte00:28,8900:19,5000:48,3911
7Cathrine ElkjærStald VIP's Born To Be Wild00:27,6300:22,1900:49,8211
8Emilie Strange WismannNinus Ida00:37,7500:13,4300:51,1811
9Sif Snedker ChristensenSt. Twisters Little Golden Str...00:38,8300:15,6100:54,4411
10Nanna Randløv PetersenSimba00:40,5700:14,0100:54,5811
11Lisa JensenLeed's My Fury Beauty00:37,3400:27,8201:05,1611
12Lotte SvendsenPeppers af Stald Mælkebøtte00:50,1500:36,1801:26,3311
13Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying Dream10:19,8800:09,9910:29,871
14Lisette KongerslevXaToos Cassiopeia af Hønsehuset00:11,3410:21,7810:33,121
15Maria BankeFionas Maya af Sommerly10:20,6500:20,0910:40,74
16Nanna Randløv PetersenNobi10:23,8000:18,7310:42,53
17Nicole AndersenMølgaards Little Phoenix of Fi...10:24,5900:22,3710:46,96
18Heidi D. AlbrektsenStald Magic´s Zkipper10:35,1300:15,0710:50,20
19Rikke GravesenSommerly`s Afrodite00:20,9610:30,9910:51,95
20Nanna Randløv PetersenZentas Aladdin10:31,0600:26,6810:57,74
21Rikke GravesenSalto af Pecasus10:32,2900:41,3111:13,60
22Mette WindWinds Capella Catalina10:17,5010:13,3820:30,88
23Pernille LeedLeed´s Polly Power20:17,6000:13,6620:31,26
24Hannah JørgensenPyt20:27,1200:10,9620:38,08
25Pernille LeedPralinens Crazy Pepper10:17,0710:21,0520:38,12
26Katja Poulsen HonnensGrenen's Beautiful Mind10:17,160+10:21,1220:38,28
27Mira Henius DreijerMilkas Holger00:26,0020:16,1720:42,17
28Sandra BardevigWind's Niva Pattaya10:31,2810:13,5020:44,78
29Emilie AndersenHønsehuset's Cooler Calypso10:34,8710:23,5420:58,41
30Hannah JørgensenDude20:32,7500:29,0621:01,81
31Marlene BruhnSnöflingans Ninotchka10:28,7210:42,8021:11,52
32Lisa JensenIxia af Hønsehuset20:48,5300:26,8821:15,41
33Caroline FrederiksenMosbergs Sweet Like Little The...20:53,6500:23,1621:16,81
34Mia Fossberg DømelFionas Kuia af Sommerly10:35,4510:53,3221:28,77
35Caroline FrederiksenWinds Armarni20:52,9200:37,2021:30,12
36Mette WindWinds Mizar Montani21:07,7000:34,3121:42,01
37Pernille LeedSliverados Piper Cob20:24,7210:12,1630:36,88
38Malene LeerhøjHønsehusets Cosmopolitan30:24,4700:14,8030:39,27
39Pernille Wissing NielsenNiko20:28,8810:16,1730:45,05
40Sofia V. NielsenMini20:27,0910:20,9230:48,01
41Emilie MadsenLoui1+20:55,5100:33,3331:28,84
42Nicole AndersenZentas Mr. Hot Spot31:04,8800:32,1931:37,07
43Caroline FrederiksenLyngholms Belive In Naddie21:03,3910:36,0231:39,41
44Dina T. MikkelsenJap Prime Jumper af Stald Mælk...21:02,6010:53,0131:55,61
45Lisa JensenVechkins Twister af Fionas1+21:59,2200:24,6532:23,87
46Louise LundLevade´s Star Of The East20:18,5920:08,4140:27,00
47Lisa JensenHønsehusets Pink Dynamite20:31,9120:12,8640:44,77
48Pernille Wissing NielsenBeders November Rain30:29,5310:17,7040:47,23
49Lisa JensenWinds Naddie Precious (Unico)20:29,6220:19,2840:48,90
50Patricia MøllnitzAsta La Vistas Skipper Skrumle30:35,9310:14,2840:50,21
51Mette Møller-PetersenLevades Northern Light20:17,9020:43,9341:01,83
52Nina PoulsenAjtak's Sveske Tærte20:43,2620:46,2341:29,49
53Julie JensenJustis Annabelle30:20,8820:15,8050:36,68
54Pernille LeedPralinens Glow Hot Chili3+11:04,100+11:02,9252:07,02
55Lotte SvendsenKevin af Stald Mælkebøtte31:11,3321:03,5852:14,91
56Henriette BrauneBygholm Stampe31:10,5830:28,8361:39,41
57Charlotte PedersenPralinens Fiery Dragonfruit31:21,3631:08,2762:29,63
58Fie MaaløeVanessa50:48,1320:31,6871:19,81
59Else Marie GravesenPerle40:47,0030:43,1171:30,11
60Lene GadkjærSommerly´s Madicken10:49,894+1+10:41,4771:31,36
61Patricia MøllnitzGaunbys Nike41:09,9031:13,4472:23,34
62Lisa HeinFlora Centrantus21:32,003+1+12:13,9573:45,95
63Else Marie GravesenFindus1+1+42:59,5911:55,7174:55,30
64Heidi D. AlbrektsenStald Tjeles Pandora50:34,8840:46,3791:21,25
Uplac.Rikke GravesenLapin40:59,21Trak sig
Uplac.Emilie MadsenTinkeTrak sig
Uplac.Emma JensenHollyTrak sig
Antal deltagere: 67.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Bjerg Rosendahl, Mikkel Due
Sekretær: Ida Madsen
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb - Fejl og tid lægges sammen
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Let kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Katja Poulsen HonnensGrenen's Beautiful Mind00:27,6700:20,7500:48,4212
2Rikke VintherStampe00:29,9500:28,9400:58,8911
3Lisa HeinLilje00:36,2900:31,3001:07,5911
4Sif Snedker ChristensenBella NH00:43,3400:25,5901:08,9311
5Rikke PedersenMimrelunds Zabba00:39,8600:38,2401:18,1011
6Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Lilje00:44,0800:41,6101:25,6911
7Maria BankeFionas Maya af Sommerly01:07,0800:27,4701:34,5511
8Mette WindWinds Mizar Montani00:59,3200:35,6501:34,9711
9Sofia V. NielsenSommerly´s Hr. Nilsson00:55,1300:45,3801:40,5111
10Mette WindWinds Capella Catalina01:04,7400:38,8601:43,6011
11Karina KristensenMølgårds Pop'N'Pop01:01,5000:50,0701:51,5711
12Nanna Randløv PetersenSimba01:56,1700:49,4702:45,6411
13Pernille LeedLeed´s Ninja Niller00:42,1110:20,1711:02,281
14Pernille LeedLeed´s Polly Power10:56,3400:20,7511:17,091
15Pernille LeedPralinens Crazy Pepper10:46,9200:30,9711:17,891
16Susanna Mørck KristensenCopperhead af Pecasus10:53,2200:32,0111:25,231
17Maria GadkjærSommerly´s Ronja Røverdatter10:47,1200:40,7111:27,831
18Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying Dream10:47,8300:42,2511:30,081
19Maria BankeFiona´s Rockers By Choice10:51,0300:39,9611:30,99
20Lotte SvendsenPeppers af Stald Mælkebøtte10:56,5000:42,6511:39,15
21Louise LundLevade´s Star Of The East10:53,4900:46,4111:39,90
22Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice10:56,1400:53,9111:50,05
23Lisette KongerslevXaToos Cassiopeia af Hønsehuset11:14,8600:40,1611:55,02
24Rikke GravesenSommerly`s Afrodite11:05,2800:49,9211:55,20
25Mette WindWinds Alioth Austin11:18,7700:48,4812:07,25
26Mira Henius DreijerMilkas Holger11:16,3601:02,5412:18,90
27Pernille LeedSliverados Piper Cob20:40,6700:32,6921:13,36
28Karina KristensenGaunbys Fidus10:44,5210:41,5921:26,11
29Sandra BardevigWind's Niva Pattaya20:45,6800:42,4221:28,10
30Rikke VintherMikaya's Say I Do11:02,2610:40,5721:42,83
31Nanna Randløv PetersenNobi20:58,1100:45,9021:44,01
32Mette WindMilleniums Spicy Dream01:00,6020:59,7022:00,30
33Liza LassenElmelys Stratego20:56,2401:05,8722:02,11
34Poul Erik KristensenSensei af Pecasus11:03,8911:01,3222:05,21
35Maria BankeFiona´s Naughty By Nature10:56,4811:09,4322:05,91
36Rasmus BjernerBygholms Pixel11:25,1610:53,7222:18,88
37Mette Møller-PetersenLevades Northern Light11:38,6611:14,2222:52,88
38Fie MaaløeJinx11:44,3111:31,0423:15,35
39Lisa HeinFlora Centrantus21:58,1001:52,8723:50,97
40Caroline FrederiksenBrødkergårdens Fleur20:44,7310:38,0631:22,79
41Emilie Strange WismannNinus Ida31:20,9200:55,5432:16,46
42Mia Fossberg DømelGizmos Møw21:05,2011:13,0332:18,23
43Lisa JensenIxia af Hønsehuset31:39,8200:50,5632:30,38
44Marlene BruhnGaunby's Audi R8 5,2 FSI31:20,7901:14,7132:35,50
45Lisa JensenHønsehusets Pink Dynamite31:24,5901:19,1532:43,74
46Sofia V. NielsenMini21:19,0511:35,7832:54,83
47Patricia MøllnitzGaunbys Nike1+11:48,9011:54,6333:43,53
48Mette Møller-PetersenBeders Leporine20:45,5020:41,2641:26,76
49Caroline FrederiksenMosbergs Sweet Like Little The...31:05,7810:24,6641:30,44
50Lisa JensenWinds Naddie Precious (Unico)40:57,7100:44,3641:42,07
51Nicole AndersenMølgaards Little Phoenix of Fi...31:07,0210:35,3841:42,40
52Patricia MøllnitzAsta La Vistas Skipper Skrumle31:01,0110:49,3541:50,36
53Cathrine ElkjærStald VIP's Born To Be Wild30:55,2910:57,3141:52,60
54Maria GadkjærLeed's Ultra Fuzu31:21,2710:50,8342:12,10
55Marlene BruhnSnöflingans Ninotchka31:04,8011:17,8742:22,67
56Fie MaaløeVanessa31:21,9211:20,0042:41,92
57Nanna Randløv PetersenZentas Aladdin3+12:06,1300:43,5742:49,70
58Sofia V. NielsenLillepjok31:37,3111:20,3442:57,65
59Malene LeerhøjHønsehusets Cosmopolitan40:58,5310:44,6551:43,18
60Nina PoulsenAjtak's Sveske Tærte41:21,9810:52,4952:14,47
61Heidi D. AlbrektsenStald Magic´s Zkipper31:28,8121:07,4252:36,23
62Lotte SvendsenKevin af Stald Mælkebøtte31:37,2521:40,2553:17,50
63Rikke GravesenLapin41:57,9311:38,6253:36,55
64Rikke GravesenSalto af Pecasus1+22:24,581+12:12,9354:37,51
65Lisa JensenLeed's My Fury Beauty41:26,9920:48,4962:15,48
66Emilie AndersenHønsehuset's Cooler Calypso30:58,2231:18,3662:16,58
67Linnea AhrenschneiderSputte41:22,7921:08,2962:31,08
68Caroline FrederiksenWinds Armarni61:54,5301:08,8163:03,34
69Karina KristensenGaunbys Hulla Hop41:29,1731:12,7672:41,93
70Julie JensenJustis Annabelle51:14,1930:37,4981:51,68
71Caroline FrederiksenLyngholms Belive In Naddie3+1+32:37,8511:44,3984:22,24
72Heidi D. AlbrektsenStald Tjeles Pandora61:23,2530:58,0492:21,29
73Else Marie GravesenPerle6+11:55,2431:12,69103:07,93
74Else Marie GravesenFindus2+42:52,0851:37,88114:29,96
75Tanja Zofia JensenSnøvsen Bøvsen8+1+12:07,015+2+22:19,08194:26,09
Uplac.Sif Snedker ChristensenSt. Twisters Little Golden Str...0+12:06,22Trak sig
Uplac.Lisette KongerslevSnöflingans Lie Detector20:59,52Disk.
Uplac.Charlotte PedersenPralinens Fiery Dragonfruit41:26,55Trak sig
Uplac.Lisa JensenVechkins Twister af Fionas6+1+42:54,81Trak sig
Uplac.Dina T. MikkelsenJap Prime Jumper af Stald Mælk...Trak sig
Uplac.Dina T. MikkelsenKayla Af Stald MælkebøtteTrak sig
Uplac.Heidi D. AlbrektsenS. Twisters Little Golden Blue...Trak sig
Uplac.Karina KristensenBellas Flower PowerTrak sig
Uplac.Pernille LeedPralinens Glow Hot ChiliTrak sig
Uplac.Stina Brahtz NagelMilleniums Spicy Girls GoGoTrak sig
Uplac.Susanna Mørck KristensenKayo af PecasusTrak sig
Antal deltagere: 86.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Aase Bjerner, Pernille Qwist Reckey
Sekretær: Connie Rohde
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb - Fejl og tid lægges sammen
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Sofia V. NielsenSommerly´s Hr. Nilsson00:16,8800:12,9200:29,8013
2Sandra BardevigSofiagården's Playtime01:10,2400:44,2801:54,5212
3Sandra BardevigSofiagården's Sport Inside10:16,4800:10,7410:27,221
4Marlene BruhnVechkin´s Monsoon af Fionas00:19,0410:20,8710:39,911
5Kirsten BjergSommerly's Borka10:36,5000:12,9010:49,401
6Liv H. KristensenStaldblue´s Jumpstyle10:35,7800:23,8510:59,631
7Sif Snedker ChristensenSilver10:38,6200:22,2411:00,861
8Mette Møller-PetersenBeders Leporine10:46,4900:18,0011:04,491
9Sif Snedker ChristensenBella NH10:42,5500:22,2311:04,781
10Mette PedersenRosemarin af Pecasus10:55,1800:20,9511:16,131
11Liv H. KristensenStaldblue´s Freestyle10:49,3900:28,8711:18,261
12Lisette KongerslevXaToo's De Draco af Hønsehuset10:49,6900:34,7311:24,421
13Fie MaaløeJinx01:44,4710:52,6912:37,161
14Charlotte ChristiansenNadal20:19,4800:13,4320:32,911
15Lene GadkjærLeed´s Prinze Charming20:29,0400:15,0020:44,04
16Nanna Randløv PetersenLupo10:29,7710:15,5320:45,30
17Stina Brahtz NagelLyngholm's Sakito20:32,6600:15,9520:48,61
18Pernille LeedLeed´s Ninja Niller20:28,0200:21,5220:49,54
19Lene GadkjærSommerly´s Fiolito20:32,7700:18,0620:50,83
20Emilie AndersenWinds NaZiva PaCilva20:37,1500:13,7420:50,89
21Mette PedersenVip's Celica20:32,3000:21,0520:53,35
22Maria GadkjærLeed's Ultra Fuzu20:50,7400:15,7621:06,50
23Stina Brahtz NagelFlora Zackarias11:29,8010:45,6522:15,45
24Poul Erik KristensenFiona's Dizzi Mizz Lizzi21:52,6100:40,6122:33,22
25Maria BankeGaunby´s Dika Titou20:22,3010:12,2430:34,54
26Emilie AndersenSukkermel's Cloudy20:22,8010:12,6730:35,47
27Maria BankeFiona´s Rockers By Choice30:27,9300:17,1630:45,09
28Rikke PedersenSpringers Petite Avril10:19,0720:26,5030:45,57
29Rikke VintherStampe20:27,9910:17,7230:45,71
30Mette WindMilleniums Spicy Dream30:36,8700:11,8930:48,76
31Heidi D. AlbrektsenStald Twisters Lilje20:29,4310:30,5831:00,01
32Liza LassenElmely Vechkins Vulcano Af Fio...20:39,0610:25,4931:04,55
33Rasmus BjernerBygholms Pixel30:42,6200:29,6331:12,25
34Bettina BjergPlayer's Casino af Sommerly (F...20:57,1910:24,0731:21,26
35Betina MillerDiors J´Adore af Solvang20:39,1910:42,3031:21,49
36Maria BankeFiona´s Naughty By Nature21:00,9110:21,9831:22,89
37Maria GadkjærSommerly´s Ronja Røverdatter20:54,1210:36,1631:30,28
38Rikke PedersenMølgaardens Shakira30:35,9510:20,1440:56,09
39Charlotte PedersenXaToo's Phoenix Crux Af Hønseh...40:34,2000:22,7740:56,97
40Stina Brahtz NagelSilverados Mezzo40:49,6400:16,4341:06,07
41Cathrine ElkjærSofiagårdens Softice20:50,5620:18,0641:08,62
42Louise TovgaardCobra af Pecasus30:52,3310:44,7541:37,08
43Poul Erik KristensenSamson af Pecasus31:12,7710:35,3641:48,13
44Signe SkelbækMagics ChriStoffer21:05,1321:11,8142:16,94
45Lene W. KristensenHopes Little Miss Princess af...41:47,8401:05,1942:53,03
46Katja Poulsen HonnensAjtak's Ebel40:19,3910:17,4650:36,85
47Stine JensenMilleniums Spicy Scoop40:25,4010:12,9350:38,33
48Nina PoulsenAjtak's Ajo30:30,3020:18,7450:49,04
49Liv H. KristensenStaldbella´s Tittebøh2+11:37,6420:28,1352:05,77
50Hannah JørgensenBeders Chariot4+11:38,9000:27,7952:06,69
51Patricia MøllnitzEventyrrigets Sudoku40:18,2120:14,4860:32,69
52Heidi D. AlbrektsenStald Magic´s Belina50:32,9510:29,0161:01,96
53Caroline FrederiksenBrødkergårdens Fleur51:07,9010:30,5361:38,43
54Liza LassenElmelys Prins Ingolf21:01,2540:38,3661:39,61
55Lisette KongerslevSnöflingans Lie Detector21:12,4541:16,6762:29,12
56Pernille Wissing NielsenBeders Tropic Thunder50:56,2720:23,9271:20,19
57Patricia MøllnitzDundine70:17,7410:13,6180:31,35
58Hannah JørgensenXaToo's Lyra af Hønsehuset4+11:33,2730:15,6681:48,93
59Caroline FrederiksenNugat61:03,6430:26,5291:30,16
60Maria GadkjærJordbærgårdens Be Delicios41:35,3050:55,4692:30,76
61Stine JensenEllie61:53,3641:09,72103:03,08
62Stine JensenTrasselsuds Cayenne50:30,0770:33,08121:03,15
63Liv H. KristensenStaldblue´s Blyp7+22:27,7851:59,70144:27,48
64Sofia V. NielsenLillepjok91:57,335+12:14,83154:12,16
Uplac.Lisette KongerslevXaToo's Ara Aquila af Hønsehus...20:56,13Disk.
Uplac.Susanna Mørck KristensenDragonFly af Pecasus50:38,54Trak sig
Uplac.Heidi D. AlbrektsenS. Twisters Little Golden Blue...Disk.
Uplac.Julie JensenOskarDisk.
Antal deltagere: 68.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Jørgen Larsen, Mikkel Due
Sekretær: Kirsten Vestergaard N.
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb - Fejl og tid lægges sammen
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Sandra BardevigSofiagården's Sport Inside00:49,3600:32,2101:21,5713
2Stina Brahtz NagelFlora Zackarias01:44,1100:51,7502:35,8612
3Katja Poulsen HonnensAjtak's Ebel00:33,2410:24,0110:57,251
4Emilie AndersenSommerly's Ch. Cool Cocio10:48,5800:27,4011:15,981
5Rikke PedersenMølgaardens Shakira10:57,6600:39,1311:36,791
6Patricia MøllnitzAsta La Vistas Azuki Miyaki11:11,0600:50,9512:02,011
7Rikke PedersenElmely Cofidis11:23,0100:51,0112:14,021
8Lisette KongerslevXaToo's Ara Aquila af Hønsehus...01:20,3910:59,6412:20,031
9Aase BjernerBygholms Kikkoman11:29,9101:00,3312:30,241
10Bettina BjergPlayer's Casino af Sommerly (F...01:10,1011:28,5112:38,611
11Stine JensenMilleniums Spicy Scoop21:03,1800:24,6321:27,811
12Nanna Randløv PetersenLupo21:02,8600:37,8221:40,681
13Maria BankeGaunby´s Dika Titou11:06,9210:36,8321:43,751
14Sif Snedker ChristensenSilver21:16,6800:35,3321:52,01
15Maria BankeFiona´s Touch of Tots21:20,7300:34,0121:54,74
16Signe SkelbækMagics ChriStoffer21:09,0301:04,4922:13,52
17Camilla Brahe JørgensenSønderlunds Hannibal21:17,2201:08,7322:25,95
18Kirsten BjergSommerly's Borka11:21,2811:12,3022:33,58
19Poul Erik KristensenFiona's Dizzi Mizz Lizzi21:35,1401:08,0222:43,16
20Emilie AndersenWinds NaZiva PaCilva30:42,9000:22,4831:05,38
21Stina Brahtz NagelSilverados Mezzo30:59,4000:32,7031:32,10
22Karina KristensenBellas Charlie Chaplin10:54,5120:39,7431:34,25
23Mira Henius DreijerMilkas Samsonite20:48,5610:47,7331:36,29
24Poul Erik KristensenBlack Mamba af Pecasus31:06,4500:36,2131:42,66
25Rikke PedersenChandler Bing31:01,4100:41,3331:42,74
26Rikke PedersenSpringers Petite Avril20:51,5310:52,6531:44,18
27Nicole AndersenMagic's By Your Side "Freja"21:10,3010:47,9831:58,28
28Lisette KongerslevXaToo's De Draco af Hønsehuset21:19,3310:43,2832:02,61
29Mia Fossberg DømelFionas Kuia af Sommerly31:27,7700:45,7232:13,49
30Lisa HeinFlora Zinnia21:17,2411:20,3432:37,58
31Malene LeerhøjTeam Sheik`s Miss Soulmate1+11:29,3111:13,0632:42,37
32Poul Erik KristensenSamson af Pecasus21:58,7411:23,0133:21,75
33Heidi D. AlbrektsenStald Magic´s Belina31:03,5210:35,5941:39,11
34Mette PedersenVip's Celica30:57,4310:43,9841:41,41
35Lene GadkjærLeed´s Prinze Charming41:10,2800:35,1441:45,42
36Mette PedersenVip's Porsche31:18,1710:48,4642:06,63
37Emilie AndersenSukkermel's Cloudy50:58,2600:29,2651:27,52
38Mette PedersenRosemarin af Pecasus41:12,7910:35,2851:48,07
39Rikke GravesenBel21:12,9631:11,8752:24,83
40Lotte SvendsenKashmir af Stald Flora31:58,2721:09,8453:08,11
41Betina MillerDiors J´Adore af Solvang41:49,8111:46,7253:36,53
42Dina T. MikkelsenBlue Charm3+22:21,5201:18,7153:40,23
43Patricia MøllnitzEventyrrigets Sudoku40:58,3520:52,8461:51,19
44Charlotte PedersenXaToo's Phoenix Crux Af Hønseh...61:17,9400:38,6061:56,54
45Sif Snedker ChristensenElmely Ballademager NH41:22,2221:06,0062:28,22
46Stine JensenEllie21:24,9441:15,2262:40,16
47Lene GadkjærSommerly´s Fiolito41:13,5430:33,8471:47,38
48Stina Brahtz NagelLyngholm's Sakito6+11:36,9500:43,8672:20,81
49Susanna Mørck KristensenImagines Balder af Pecasus2+1+12:06,3530:55,6773:02,02
50Patricia MøllnitzDundine50:34,9830:30,0081:04,98
51Caroline FrederiksenNugat61:24,6130:41,6992:06,30
52Susanna Mørck KristensenDragonFly af Pecasus71:33,3121:14,2492:47,55
53Stine JensenTrasselsuds Cayenne71:16,5940:51,79112:08,38
54Maria GadkjærJordbærgårdens Be Delicios81:43,3931:25,13113:08,52
55Signe SkelbækRiki Raki7+22:15,8250:43,85142:59,67
Uplac.Marlene BruhnVechkin´s Monsoon af Fionas2+11:48,28Disk.
Uplac.Else Marie GravesenStald Vi.P´s Flying Cadillac51:53,17Trak sig
Uplac.Julie JensenOskarDisk. på tid
Uplac.Nicole AndersenZentas Mr. Hot SpotDisk. på tid
Uplac.Lotte SvendsenKalle KaninTrak sig
Uplac.Louise LundLevade´s Free WillyTrak sig
Uplac.Nicole AndersenElmelys AltariaTrak sig
Uplac.Susanna Mørck KristensenPython af PecasusTrak sig
Antal deltagere: 63.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Bjerg Rosendahl, Jannie Kofoed
Sekretær: Sarah R. & Rasmus B.
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb - Fejl og tid lægges sammen
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette Møller-PetersenHindbærgårdens Look at Me?00:27,7500:14,3900:42,1413
2Rikke VintherPjuske00:26,5300:20,3200:46,8512
3Emilie AndersenSommerly's Ch. Cool Cocio00:24,4710:09,6610:34,131
4Maria BankeFiona´s Touch of Tots10:20,6700:14,7610:35,431
5Sif Snedker ChristensenHr Musse10:32,6300:12,7810:45,411
6Hannah JørgensenStrandvejs Summer10:39,4400:13,3510:52,791
7Mira Henius DreijerMilkas Mati1+10:39,3700:15,6720:55,04
8Camilla Brahe JørgensenSønderlunds Hannibal20:42,0500:13,4520:55,50
9Liza LassenElmely Online Af Stald Magic20:18,1710:18,7830:36,95
10Lisette KongerslevSnöflingans Jamson20:30,2110:10,8930:41,10
11Kirsten BjergSommerlys Via Diaz10:18,0820:35,6130:53,69
12Sandra BardevigMargrethegården's Leibe10:35,2620:21,1530:56,41
13Pernille Wissing NielsenKalahari20:35,2810:22,8330:58,11
14Liv H. KristensenStaldbella´s Hannibal30:33,4600:28,5531:02,01
15Louise LundStjärnan's Back To Neverland30:46,4500:36,7231:23,17
16Lisa HeinFlora Zinnia21:51,5810:45,6832:37,26
17Mette PedersenVip's Porsche30:19,5910:17,0740:36,66
18Bettina BjergSommerly`s Cool La Troja40:35,6900:10,2140:45,90
19Marlene BruhnFlamencos Surf Point40:37,7100:17,9140:55,62
20Maria GadkjærSommerly's Cool Cayenne30:30,2610:35,0441:05,30
21Patricia MøllnitzAsta La Vistas Azuki Miyaki40:59,8400:21,9741:21,81
22Malene LeerhøjTeam Sheik`s Miss Soulmate30:47,5910:43,1441:30,73
23Lene GadkjærSpeedy20:52,6721:32,7442:25,41
24Louise LundAjtaks Eigil20:09,3930:08,2550:17,64
25Mira Henius DreijerMilkas Samsonite40:25,0710:16,1650:41,23
26Sandra BardevigSofiagården's Princess Charming40:44,3710:14,0450:58,41
27Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La Vega40:47,8410:14,2151:02,05
28Poul Erik KristensenBlack Mamba af Pecasus20:27,8530:40,5951:08,44
29Pernille Wissing NielsenMagics Magic Highlight4+10:53,7200:27,2951:21,01
30Aase BjernerBygholms Kikkoman50:51,3000:47,1651:38,46
31Lisa HeinFlora Solsikke21:15,7230:47,3852:03,10
32Marlene BruhnHønsehuset´s Sergio Ramos40:34,8620:19,7260:54,58
33Louise LundLevade´s Free Willy40:47,4220:19,4861:06,90
34Mira Henius DreijerFionas El Dorado Del Djima41:00,6920:15,9461:16,63
35Susanna Mørck KristensenImagines Balder af Pecasus4+11:22,2610:20,5161:42,77
36Camilla ThuesenMagic's Sunlight51:45,4410:28,2362:13,67
37Heidi V. PedersenSommerly's Mr. Diesel60:32,2610:30,1371:02,39
38Nicole AndersenMagic's By Your Side "Freja"7+11:54,7220:28,45102:23,17
39Sif Snedker ChristensenElmely Ballademager NH51:14,9351:23,54102:38,47
40Lene W. KristensenSommerly's Hope81:31,7930:41,12112:12,91
Uplac.Heidi V. PedersenStampegårdens Sorte Skoda70:34,66Disk. på tid
Uplac.Kirsten BjergSommerlys XantippeTrak sig
Antal deltagere: 42.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Lene Bjerg Rosendahl, Betina Miller
Sekretær: Pernille Qwist Reckey
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb - Fejl og tid lægges sammen
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Svær kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Rikke VintherPjuske00:39,2310:25,2111:04,4413
2Kirsten BjergSommerlys Via Diaz10:53,7510:50,8921:44,64
3Lisa HeinMimrelunds Baldrian11:42,8011:17,7823:00,58
4Katja Poulsen HonnensAjtaks Hassel20:39,0710:28,5731:07,64
5Liza LassenElmely Night Of Stars Af Stald...30:55,5800:25,1831:20,76
6Mette Møller-PetersenHindbærgårdens Look at Me?21:05,6910:56,5732:02,26
7Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...1+11:25,7511:04,5832:30,33
8Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La Vega31:38,3300:59,7732:38,10
9Mia Fossberg DømelBaloos Snowball21:45,8811:21,5533:07,43
10Louise LundStjärnan's Back To Neverland1+11:25,6920:22,2341:47,92
11Sandra BardevigSofiagården's Princess Charming31:18,3410:35,0141:53,35
12Charlotte PedersenMøllegårdens Al Capone21:37,6620:51,1242:28,78
13Louise LundAjtaks Eigil20:35,3530:33,5451:08,89
14Marlene BruhnFlamencos Surf Point31:17,6020:46,9752:04,57
15Lisette KongerslevSnöflingans Jamson31:25,2020:54,5752:19,77
16Pernille Wissing NielsenMagics Magic Highlight21:16,4131:13,6052:30,01
17Hannah JørgensenStrandvejs Summer3+11:41,4010:56,3952:37,79
18Lisa HeinFlora Solsikke31:33,7221:10,4052:44,12
19Mira Henius DreijerMilkas Mati3+11:56,1210:59,7052:55,82
20Kirsten BjergSommerlys Xantippe3+1+12:14,1400:45,7752:59,91
21Sandra BardevigSofiagården's Playtime3+12:06,5811:16,7953:23,37
22Liza LassenElmely Online Af Stald Magic41:02,8820:43,6961:46,57
23Maria GadkjærSommerly's Cool Cayenne2+11:58,7830:27,1462:25,92
24Heidi V. PedersenSommerly's Mr. Diesel41:32,6821:12,0362:44,71
25Sandra BardevigMargrethegården's Leibe71:06,7000:32,8571:39,55
26Emilie Strange WismannPrincess31:39,8741:50,0473:29,91
27Sif Snedker ChristensenHr Musse6+11:01,3110:30,3581:31,66
28Liza LassenElmely Vechkins Vulcano Af Fio...6+11:52,9310:41,7182:34,64
29Marlene BruhnHønsehuset´s Sergio Ramos71:36,1621:03,8692:40,02
30Jeannette Toft PedersenFutte71:56,2831:32,72103:29,00
31Liza LassenElmelys Prins Ingolf7+12:06,6841:28,08123:34,76
32Nina PoulsenAjtak's Ajo91:15,2160:48,19152:03,40
Uplac.Kirsten BjergSommerly`s Cool La TrojaDisk. på tid
Uplac.Heidi V. PedersenStampegårdens Sorte SkodaTrak sig
Uplac.Lene GadkjærSpeedyTrak sig
Uplac.Mira Henius DreijerFionas El Dorado Del DjimaTrak sig
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Betina Miller, Rasmus Bjerner
Sekretær: Kirsten Vestergaard N.
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb - Fejl og tid lægges sammen
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Betina MillerGaunbys SCh. Mr. Playboy Bunny11:24,8500:23,0311:47,8814
2Mette WindWinds Ch. Xawi Dirlaczi10:36,4710:23,4120:59,881
3Mikkel DueAjtaks Solero21:43,4400:12,7621:56,201
4Pernille Qwist ReckeyEl Sobre Saliente GCh. Nicodem...10:15,5920:17,7630:33,35
5Lisette KongerslevGaunbys Fresh Fri Fly30:28,0400:16,6030:44,64
6Lisette KongerslevCh. Tiny Triumph af Gaunby30:44,9500:15,0831:00,03
7Pernille LeedBella's All Star30:44,7800:16,3131:01,09
8Jannie Rottensten KofoedGch. Spedy10:32,2720:29,9431:02,21
9Rasmus BjernerAsgaards Frigg10:43,6120:30,6231:14,23
10Lisette KongerslevHønsehusets Too Nice To Say No20:54,6010:36,0231:30,62
11Charlotte PedersenPralinens Mrs Butterworth21:14,9910:22,6131:37,60
12Betina MillerPlaymates Player af Allégaarden31:20,1200:27,6331:47,75
13Louise LundGaunby's Multi Medie "Medie"30:59,9410:31,3041:31,24
14Pernille LeedLeed´s Merci31:04,6710:47,2341:51,90
15Katja Poulsen HonnensSpillegård's Furby41:29,1901:06,3942:35,58
16Charlotte PedersenWinds Nicolai40:42,6610:26,7051:09,36
17Lisette KongerslevÆblegårdens Cool Wildberry31:24,3821:11,9252:36,30
18Katja Poulsen HonnensAjtak's Ying & Yang21:13,6631:42,5152:56,17
19Marlene BruhnJordbærgården´s Primadonna50:44,0310:25,3561:09,38
20Katja Poulsen HonnensAjtaks Hassel30:52,1930:43,7161:35,90
21Aase BjernerLykkegaardens Lamborghini Gall...31:16,9030:55,3362:12,23
22Charlotte ChristiansenOskar40:38,3030:22,0571:00,35
23Emilie Strange WismannSavage Sendia51:03,6830:52,3781:56,05
24Liza LassenElmely Night Of Stars Af Stald...5+21:27,4811:49,4083:16,88
25Katja Poulsen HonnensAjtaks Candy Floss4+12:05,5331:50,3183:55,84
26Lisa HeinNeottia Nidus-avis70:45,5320:11,4290:56,95
27Mira Henius DreijerMilkas Good and Bad Joseph51:01,1740:52,8191:53,98
28Katja Poulsen HonnensVakse Viggo61:10,8030:50,7092:01,50
29Mia Fossberg DømelBaloos Snowball61:42,9031:07,1092:50,00
30Lisa HeinMimrelunds Baldrian6+12:03,3421:03,3993:06,73
31Jannie Rottensten KofoedIsak71:38,8921:37,9593:16,84
32Poul Erik KristensenStald Vi.P's Dodge Viper61:30,5250:36,21112:06,73
33Charlotte ChristiansenNicky9+11:39,3130:24,53132:03,84
34Charlotte ChristiansenMilka's Nighthawk101:33,5350:25,02151:58,55
35Charlotte ChristiansenNafferlaffen101:11,6370:49,52172:01,15
Uplac.Louise LundKurreholms Cody Himself21:19,82Trak sig
Uplac.Liza LassenElmely Lucca Like Af Sommerly7+22:41,03Trak sig
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Susanna Kristensen, Nina Poulsen
Sekretær: Hannah Jørgensen
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb - Fejl og tid lægges sammen
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Elite kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidCert.Point
1Lisette KongerslevHønsehusets Too Nice To Say No21:22,8701:09,4622:32,3314
2Pernille LeedBella's All Star22:01,4101:02,9423:04,351
3Aase BjernerLykkegaardens Lamborghini Gall...12:15,2522:05,2534:20,501
4Mikkel DueAjtaks Solero21:11,4520:46,7841:58,23
5Betina MillerGaunbys SCh. Mr. Playboy Bunny32:03,6312:08,8444:12,47
6Lisette KongerslevCh. Tiny Triumph af Gaunby3+12:06,0710:41,2552:47,32
7Jannie Rottensten KofoedGch. Spedy40:51,0020:46,2161:37,21
8Lisa HeinNeottia Nidus-avis41:01,4430:29,7371:31,17
9Rasmus BjernerAsgaards Frigg4+12:00,5220:53,2972:53,81
10Louise LundGaunby's Multi Medie "Medie"72:00,8111:15,1983:16,00
11Charlotte PedersenWinds Nicolai52:02,4431:25,3783:27,81
12Emilie Strange WismannSavage Sendia51:58,3631:38,1083:36,46
13Pernille Qwist ReckeyEl Sobre Saliente GCh. Nicodem...51:16,3140:55,6492:11,95
14Lisette KongerslevGaunbys Fresh Fri Fly62:17,9930:59,2593:17,24
15Mette WindWinds Ch. Xawi Dirlaczi52:20,6341:33,0093:53,63
16Jannie Rottensten KofoedIsak42:15,8752:25,6994:41,56
17Katja Poulsen HonnensSpillegård's Furby62:19,4142:26,13104:45,54
18Katja Poulsen HonnensAjtaks Candy Floss52:28,944+12:40,94105:09,88
19Pernille LeedLeed´s Merci61:53,1251:32,57113:25,69
20Marlene BruhnJordbærgården´s Primadonna72:13,9541:26,81113:40,76
21Katja Poulsen HonnensAjtak's Ying & Yang5+12:33,5551:42,27114:15,82
22Betina MillerPlaymates Player af Allégaarden6+1+22:53,5741:10,53134:04,10
23Charlotte PedersenPralinens Mrs Butterworth7+1+33:02,1230:51,72143:53,84
24Katja Poulsen HonnensVakse Viggo71:54,3081:33,97153:28,27
Uplac.Lisette KongerslevÆblegårdens Cool WildberryTrukket
Uplac.Liza LassenElmely Lucca Like Af SommerlyTrukket
Uplac.Louise LundKurreholms Cody HimselfTrukket
Uplac.Mia Fossberg DømelBaloos Challenger KaitakiTrukket
Uplac.Mira Henius DreijerMilkas Good and Bad JosephTrukket
Antal deltagere: 29.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg, Maria Banke
Sekretær: Maria Gadkjær
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb - Fejl og tid lægges sammen
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Veteran lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Mette WindWinds Ch. Fido Dido Boy00:13,9900:40,5200:54,51
2Maria GadkjærStrit00:40,9400:22,8501:03,79
3Kirsten BjergSommerly´s Sensi10:30,4510:18,4320:48,88
4Marlene BruhnJordbærgården´s Tequila Hot N'...10:42,5610:28,0021:10,56
5Charlotte ChristiansenNorton10:37,9710:48,3621:26,33
6Signe SkelbækSpringers Golden Survivor21:20,6400:31,4421:52,08
7Rasmus BjernerBygholms (Co)Sinus20:39,3810:31,9631:11,34
8Camilla ThuesenBella's Mr. Blue11:50,1821:15,9633:06,14
9Pernille Qwist ReckeyBubbi von Strandparken30:45,9110:20,6041:06,51
10Charlotte ChristiansenNeiki30:56,0721:01,3151:57,38
11Sandra BardevigStampegården's Adolf50:42,0010:30,5061:12,50
12Camilla ThuesenBygholms Victor51:34,9410:23,3161:58,25
13Charlotte ChristiansenNope31:03,5641:52,4272:55,98
14Mira Henius DreijerMilka81:00,8670:54,39151:55,25
Uplac.Charlotte ChristiansenCasperTrak sig
Uplac.Charlotte ChristiansenMarieTrak sig
Uplac.Charlotte ChristiansenNeoTrak sig
Uplac.Charlotte ChristiansenNicholaisenTrak sig
Uplac.Lisa HeinGolden StarlightTrak sig
Antal deltagere: 19.  
Dommer: Lisette Kongerslev, Heidi Pedersen
Sekretær: Bettina Bjerg
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb - Fejl og tid lægges sammen
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Veteran kroget

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlT. tidPindPoint
1Sandra BardevigStampegården's Adolf20:56,2810:33,3031:29,58
2Marlene BruhnJordbærgården´s Tequila Hot N'...30:58,7200:50,2131:48,93
3Signe SkelbækSpringers Golden Survivor11:11,9821:16,2532:28,23
4Kirsten BjergSommerly´s Sensi31:44,8501:12,3532:57,20
5Maria GadkjærStrit41:16,0800:47,1942:03,27
6Rasmus BjernerBygholms (Co)Sinus31:05,3020:30,2751:35,57
7Mette WindWinds Ch. Fido Dido Boy61:38,2501:27,8963:06,14
8Pernille Qwist ReckeyBubbi von Strandparken40:53,3331:07,6172:00,94
9Lisa HeinGolden Starlight61:59,0520:49,9682:49,01
10Mira Henius DreijerMilka6+32:31,2531:40,39124:11,64
Antal deltagere: 10.  
Dommer: Lisette Kongerslev, Emilie Strange Wismann
Sekretær: Charlotte Pedersen
Bedømmelsesmetode: D1 - 2 gennemløb - Fejl og tid lægges sammen
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Højdehop

Plac.FørerKanin5055606570758085Cert.Point
1Emilie AndersenSommerly's Ch. Cool CocioXOOOOOOOXXX14
2Lisa HeinNeottia Nidus-avisOOOOXXOXOOXXX1
3Pernille Qwist ReckeyEl Sobre Saliente GCh. Nicodem...OOOOOXXX1
4Pernille Wissing NielsenKalahariXXOOOXOOXXX
5Betina MillerGaunbys SCh. Mr. Playboy BunnyOOOOXOXXX
6Sandra BardevigMargrethegården's LeibeXOOOOXOXXX
7Rikke VintherPjuskeXXOOOXOXOXXX
8Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La VegaXOOXOXXOXXOXXX
9Aase BjernerLykkegaardens Lamborghini Gall...OOOOXXX
9Katja Poulsen HonnensAjtak's Ying & YangOOOOXXX
11Emilie Strange WismannSavage SendiaOOOXOXXX
12Mia Fossberg DømelBaloos Challenger KaitakiO-XOXOXXX
13Mikkel DueAjtaks Solero---XXOXXX
14Charlotte PedersenWinds NicolaiOOOXXOXXX
14Lisette KongerslevHønsehusets Too Nice To Say NoOOOXXOXXX
16Jannie Rottensten KofoedGch. SpedyOOXXOXXOXXX
17Cathrine ElkjærSofiagårdens Flying DreamXXOOXOXXX
18Pernille Wissing NielsenBeders Tropic ThunderXOXXOXOXXX
19Louise LundKurreholms Cody HimselfOOXXOXXDisk. på tid
20Lisette KongerslevCh. Tiny Triumph af GaunbyOXOXXOXXX
21Mira Henius DreijerMilkas Good and Bad JosephOXXOXXOXXX
22Louise LundLevade´s Free WillyOOXXX
23Pernille Wissing NielsenMagics Magic HighlightOXOXXX
24Betina MillerPlaymates Player af AllégaardenXOXXOXXX
25Katja Poulsen HonnensSpillegård's FurbyXXOXXOXXX
25Sandra BardevigSofiagården's Sport InsideXXOXXOXXX
27Sif Snedker ChristensenBella NHOXXX
28Jannie Rottensten KofoedIsakXOXXX
29Liza LassenElmely Night Of Stars Af Stald...XXOXXX
Uplac.Patricia MøllnitzStald Dundines MaxXXDisk. på tid
Uplac.Hannah JørgensenBeders ChariotXXX
Uplac.Hannah JørgensenStrandvejs SummerXXX
Uplac.Heidi D. AlbrektsenStald Magic´s BelinaXXX
Uplac.Katja Poulsen HonnensVakse ViggoXXX
Uplac.Maria GadkjærSommerly's Cool CayenneXXX
Uplac.Sandra BardevigOttoXXX
Uplac.Stina Brahtz NagelFlora ZackariasXXX
Antal deltagere: 37.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Kirsten Bjerg, Nina Poulsen
Sekretær: Signe Skelbæk
Bedømmelsesmetode: 50 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Længdehop

Plac.FørerKanin100120140150160170180190200210220230240250260Cert.Point
1Louise LundGaunby's Multi Medie "Medie"OXOO-O-OXOOOXOXOOXOXX14
2Mette WindWinds Ch. Quazzidy De La VegaOO-XOO-OOOOXXX1
3Lisette KongerslevHønsehusets Too Nice To Say NoXOXOOXOOOOXOOXXX1
4Mette WindWinds Ch. Xawi DirlacziOO-O-XOOXOOXXX
5Pernille LeedStrandvejs MileyXOXOOXOOXOOXXX
6Signe SkelbækSatans Little Helper af Spring...OXOXOXOOXOXXOXXX
7Louise LundAjtaks EigilOOOXOOOXXX
8Rikke VintherPjuskeXOOXXOXOOXOXXX
9Mira Henius DreijerMilkas Good and Bad JosephXOOXXOXXOXXX
10Sif Snedker ChristensenSilverOOOXXX
11Aase BjernerLykkegaardens Lamborghini Gall...OXOXOXXX
12Louise LundKurreholms Cody HimselfXOOX
13Charlotte PedersenWinds NicolaiXOXOXXX
13Maria GadkjærSommerly's Cool CayenneXOXOXXX
15Patricia MøllnitzDundineXXOXOX
16Liza LassenElmely Online Af Stald MagicOXXX
17Sandra BardevigMargrethegården's LeibeXO-XXX
17Lisette KongerslevCh. Tiny Triumph af GaunbyXOXXX
17Signe SkelbækRiki RakiXOXXX
Uplac.Mira Henius DreijerMilkaX
Uplac.Camilla Brahe JørgensenSønderlunds HannibalXXX
Uplac.Emilie AndersenSommerly's Ch. Cool CocioXXX
Uplac.Lisa HeinNeottia Nidus-avisXXX
Uplac.Louise LundStjärnan's Back To NeverlandXXX
Uplac.Pernille LeedLeed´s Ch. Magic Show-OffXXX
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Poul Erik Kristensen, Mia Fossberg Dømel
Sekretær: Sarah Rohde
Bedømmelsesmetode: 100 cm.
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Gren A

Plac.FørerKaninELI alt
1Betina MillerGaunbys SCh. Mr. Playboy Bunny156
2Pernille Qwist ReckeyEl Sobre Saliente GCh. Nicodem...437
3Mikkel DueAjtaks Solero31316
4Jannie Rottensten KofoedGch. Spedy81624
5Lisette KongerslevHønsehusets Too Nice To Say No101525
6Lisette KongerslevCh. Tiny Triumph af Gaunby62026
7Katja Poulsen HonnensAjtak's Ying & Yang18927
8Lisa HeinNeottia Nidus-avis26228
9Aase BjernerLykkegaardens Lamborghini Gall...21930
10Charlotte PedersenWinds Nicolai161430
11Emilie Strange WismannSavage Sendia231134
12Betina MillerPlaymates Player af Allégaarden122436
13Katja Poulsen HonnensSpillegård's Furby152540
14Mira Henius DreijerMilkas Good and Bad Joseph272148
15Jannie Rottensten KofoedIsak312859
Antal deltagere: 15.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Til toppen

Gren B

Plac.FørerKaninEKI alt
1Lisette KongerslevHønsehusets Too Nice To Say No134
2Louise LundGaunby's Multi Medie "Medie"10111
3Aase BjernerLykkegaardens Lamborghini Gall...31114
4Mette WindWinds Ch. Xawi Dirlaczi15419
5Lisette KongerslevCh. Tiny Triumph af Gaunby61723
6Charlotte PedersenWinds Nicolai111324
Antal deltagere: 6.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Til toppen

Gerhardts Mindepokal

Plac.FørerSLSKELEKI alt
1Lisette Kongerslev00060410
1Mette Wind00500510
3Emilie Andersen1000607
4Louise Lund0000066
4Betina Miller0060006
4Lisa Hein0100506
7Pernille Leed0005005
7Rikke Vinther2300005
9Pernille Qwist Reckey0000404
9Aase Bjerner0004004
9Mikkel Due0040004
12Mette Møller-Petersen3000003
13Kirsten Bjerg0200002
Antal deltagere: 13.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Til toppen

Samlet vinder

Plac.FørerKaninELEKI alt
1Lisette KongerslevHønsehusets Too Nice To Say No10115329
2Aase BjernerLykkegaardens Lamborghini Gall...21391144
3Lisette KongerslevCh. Tiny Triumph af Gaunby66201749
4Charlotte PedersenWinds Nicolai1611141354
Antal deltagere: 4.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Ukendt
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.