Ofte stillede spørgsmål
Hjælp og support
Opret bruger - Log ind
Hopregister forside
Søg kanin
Tilføj kanin
Kaninoversigt
Søg fører
Føreroversigt
Søg stald
Tilføj stald
Staldoversigt

FØDSELSDAGSHOP  HOS  SIGNE  I  BIRKERØD  DEN  12.  JUNI  2010

Print
Tryk for at komme til:
Let ligeMiddelsvær lige


Søg efter fører eller kanin:
Vis kun ekvipager, som matcher søgningen.
Vis alle ekvipager, men fremhæv dem, som matcher søgningen.

Let lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlPindPoint
1Line ClausenSpringers Flying Fanta00.25.2500.10.88012
2Stina Brahtz NagelMilleniums Spicy Girls GoGo00.20.3400.15.09011
3Line ClausenMilka's Koma Karma Kosmos00.16.1200.16.53011
4Nanna Randløv PetersenSimba00.35.6500.38.25011
5Jeanette JensenSønderlund's Little Sweet Tokyo01.14.6301.12.00011
6Patricia MøllnitzFnuggi10.32.2800.25.6011
7Charlotte MøllerMilka's Lada00.23.4110.26.5311
8Nanna Randløv PetersenTaharas Corfitz11.10.4000.34.7211
9Nanna Randløv PetersenLeonardo Da Vinci00.43.3810.46.471
10Mette LarsenBrownie01.58.7511.03.061
11Jeanette JensenGaunby's Nike11.45.7201.11.031
12Patricia MøllnitzMoonligts Hogu10.23.2210.22.652
13Amalie JohansenWinds Kantarel00.32.2820.22.812
14Patricia MøllnitzKarl Smart21.03.9000.22.942
15Nanna Randløv PetersenMimrelund's Viola10.32.8710.27.312
16Lisa HeinFlora Hvidkløver10.57.2210.59.782
17Kathrine JensenMedina30.43.8100.19.063
18Nanna Randløv PetersenBlå Verden's Blue Darling00.30.1230.23.253
19Amalie JohansenLille Halv Måne20.41.6610.28.653
20Caroline FrederiksenWind´s Armarni21.06.8810.36.823
21Patricia MøllnitzAsta la vistas Snip20.29.1810.43.533
22Mette LarsenRiot's Viva La Madison20.45.5920.22.974
23Sofie Harrits NielsenFijona40.26.5100.24.754
24Jeanette JensenMoonlight's Felix30.23.2510.33.684
25Sanne RothRonja30.41.4311.23.654
26Patricia MøllnitzMoonligts Aladdin30.26.6220.21.405
27Lisa HeinNidus' Nardus Stricta af Somme...30.46.2520.54.915
28Julie JensenJusti's Annabelle30.38.0021.03.075
29Karin RothNova30.21.2830.17.406
30Karin RothMimmer60.44.1910.33.447
31Lisa HeinFlora Rødkløver30.46.7540.57.507
32Karin RothBailey40.51.4731.11.547
33Sofie Harrits NielsenGunitivar50.48.1230.30.758
34Kathrine JensenOzzy60.32.0040.27.0910
35Caroline FrederiksenMr. Barcardi Breezer62.11.8241.40.2810
36Jeanette JensenSpeedy70.49.0340.33.7211
Antal deltagere: 36.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Emilie Strange Wismann
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen

Middelsvær lige

Plac.FørerKaninFejlTidFejlTidT. fejlOmløbPindPoint
1Stine JensenMilleniums Spicy Scoop10.19.5600.16.34113
2Nanna Randløv PetersenLeed's Jasmin10.28.3100.20.2511
3Emilie Strange WismannMilka's Holger10.43.9400.23.63131
4Emilie Strange WismannChriStoffer10.34.8800.23.16141
5Stina Brahtz NagelLyngholms Sakito10.45.5400.26.3811
6Mia Fossberg DømelFionas Kuia af Sommerly20.36.5400.26.502
7Mira DreijerMilkas Marius00.39.8520.26.852
8Caroline FrederiksenBrødkergården´s Fleur20.59.5300.37.342
9Julie JensenOskar21.33.2901.38.662
10Caroline FrederiksenLyngholm´s Belive In Naddie31.16.8100.48.443
11Emilie Strange WismannNinus Ida10.39.1520.56.073
12Lisa HeinMimrelunds Margerit01.33.9031.47.473
13Charlotte MøllerPrada's Nesta10.35.3121.48.913
14Lisa HeinFlora Centrantus10.54.3721.53.503
15Caroline FrederiksenMosbergs Sweet Like L. T.10.31.1230.10.694
16Stine JensenTrasselsuds Cayenne10.32.0030.42.354
17Mia Fossberg DømelGizmo's Møw40.49.2810.36.195
18Charlotte MøllerRiot's Curt Cobain11.45.0042.34.255
19Mira DreijerPugnato Parva Pucca51.09.4111.10.446
20Patricia MøllnitzFnuggsen50.24.3720.19.637
21Patricia MøllnitzAsta la vistas Skipper Skr.51.12.3220.37.977
22Stine JensenEllie41.24.1531.36.077
23Patricia MøllnitzDundine70.15.6330.20.3410
24Mette LarsenTortie71.41.9651.01.4312
25Amalie JohansenNinus71.47.4460.55.7813
Antal deltagere: 25.   Heraf veteraner: 0.  
Dommer: Signe Skelbæk
Bedømmelsesmetode: D2
Maksimum tid: 02:00 min.
Til toppen






Kontakt
Kontakt



Slå julepynt fra

© Copyright
Design og layout: Rasmus Bjerner
Tekst: Aase og Rasmus Bjerner
Der tages forbehold for fejl og mangler.